Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ok
Ε γυρω στις δεκα μερες θα χω διαθεσιμες

Καλησπέρα
Για 11 μερούλες πας κατευθείαν Σαμουι 4 μερουλες από εκει με λεωφορείο ή αεροπλάνο πας Πουκετ 3μερες βρισκεις γκομενακι και πας Πι Πι ένα διήμερο επίστροφή 2 μερες Πουκετ και επιστρεφεις κατευθείαν απο εκει. Κανένας λόγος πρώτο ταξίδι να πας ΒΚΚ και με λίγες μέρες διαθέσιμες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Ειδημονες του νηματος
Μπορει  καποιος να μου ""βγαλει ""ενα προγραμμα για 10 μερες!!
Να τονισω οτι οχι μονο για ερωτικα
Να παω κ σε ωραιες παραλιες
Τότε για παραλίες οπωσδήποτε Ko Tao και Ko Pan Ngan.
Απίστευτες παραλίες και πολύ ωραία μέρη.
Για Chiang Mai και Chiang Rai θες προτάσεις;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.426
Πόντοι
6.256
Καλησπέρα
Για 11 μερούλες πας κατευθείαν Σαμουι 4 μερουλες από εκει με λεωφορείο ή αεροπλάνο πας Πουκετ 3μερες βρισκεις γκομενακι και πας Πι Πι ένα διήμερο επίστροφή 2 μερες Πουκετ και επιστρεφεις κατευθείαν απο εκει. Κανένας λόγος πρώτο ταξίδι να πας ΒΚΚ και με λίγες μέρες διαθέσιμες.
Πρώτο ταξίδι και να χάσει χρόνο και χρήμα στις μετακινήσεις, ασε τον άνθρωπο να του κάνει ενα προγραμματάκι ο κωλόγερος στη βκκ να στανιάρει.
Πουκετ και σαμούι θα πάει πολλές φορές  στο μέλλον
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Πρώτο ταξίδι και να χάσει χρόνο και χρήμα στις μετακινήσεις, ασε τον άνθρωπο να του κάνει ενα προγραμματάκι ο κωλόγερος στη βκκ να στανιάρει.
Πουκετ και σαμούι θα πάει πολλές φορές  στο μέλλον
Εγώ θα συνιστούσα πρώτο ταξίδι να πάει με πτήση απευθείας Πουκετ και επιστροφή από Μπανγκόκ. Στο σκαισκανερ θα βρει την επιλογή πολλαπλοί προορισμοί, και θα βάλει αυτές τις επιλογές. Αν προσαρμοστεί εύκολα στο Πουκετ, και δεν κολλήσει με καμμιά,  μπορεί να πάει και 2-3 μέρες Μπανγκόκ,από όπου θα επιστρέψει. Αν όμως κολλήσει εκει, θα μπορέσει να φύγει τελευταία μέρα, και να πάει κατευθείαν αεροδρομειο Μπανγκόκ, για την επιστροφή.
Η Μπανγκόκ είναι λίγο δύσκολη για πρώτο ταξίδι, καλύτερα ας αρχίσει από τα μαλακα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Επίσης αντί για Πουκετ μπορεί να βάλει Κο σαμουι.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Ευχαριστω ολα τα παιδια για τα ινφο :hi:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
καλησπερα παλιοι και καινουργιοι συναγωνιστες.....εχω χρονια να γραψω εδω στο φορουμ(πανω απο 5 νομιζω)...πλεον οικογενειαρχης...απλα ηθελα να πω οτι σημερα γυρισα απο Ταυλανδη....φετος 1η φορα πηγα σε μερη εκτος Μπανγκοκ,Παταγια και Πουκετ(τα λεγομενα "Κεντρα Απολαυσης Ανδρα"η Κ.ΑΠ.ΑΝ,)...με την κυρα μαζι δεν μπορεσα να ξεφυγω...ειχε "κολλησει" σαν βδελλα πανω μου...ομως καταφερα να παμε Παταγια και Μπανγκοκ(το χουι δεν κοβεται)....δεν εκανα τιποτα "πονηρο"....αρκεστηκα στο "ματι"
αυτο που εχω να πω ειναι οτι Πατταγια και Μπανκγκοκ(εμεινα στην περιοχη Νανα) ειναι σοκαριστικα αδειες!!!Στην Πατταγια η πλεοψηφια Ρωσοι και Ινδο-Πακιστανοι....επισης πολλες οικογενειες με μωρα και παιδια(τι εγινε???η "πολη της αμαρτιας" σ'ολον τον κοσμο αρχιζει να γινεται "η πολη της οικογενειας"????)...με το τουφεκι κυνηγανε τους πελατες τα κοριτσια!!!!Φεβρουαριο μηνα(χαι σηζον)που επρεπε να "βουλιαζει" το ψαροχωρι,ολα πολυ υποτονικα....βεβαια εμενα προσωπικα αυτο δεν με "χαλαει"...μ'αρεσει η ησυχια και εχεις πιο πολλες επιλογες για τα γουστα σου....η Μπανγκοκ...τα ιδια και χειροτερα...οπως σας ειπα εμεινα στην περιοχη Νανα...και εκει αδεια τα μαγαζια....πραγματικα ειναι απιστευτο....πολλοι αραβες στην νανα....πολλα μαγαζια με Αραβες....εχει γινει η "αραβικη συνοικια της Μπανγκοκ η περιοχη της Νανα....απο τιμες διπλασιες απο οτι Πατταγια αλλα η κοπελλες στην Μπανγκοκ μια κλαση ανωτερες σε ομορφια απο οτι στην Πατταγια!!!μην με ρωτησετε για τιμες η αλλα περιεργα,,,,οπως σασ ειπα αρκεστηκα στο ματι.....γι αυτο εχω ζαλιστει και δεν μπορω να συνελθω!!!!
το μπατ 34.40 οταν εφευγα(οταν πηγα 39.80)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
καλησπερα παλιοι και καινουργιοι συναγωνιστες.....εχω χρονια να γραψω εδω στο φορουμ(πανω απο 5 νομιζω)...πλεον οικογενειαρχης...απλα ηθελα να πω οτι σημερα γυρισα απο Ταυλανδη....φετος 1η φορα πηγα σε μερη εκτος Μπανγκοκ,Παταγια και Πουκετ(τα λεγομενα "Κεντρα Απολαυσης Ανδρα"η Κ.ΑΠ.ΑΝ,)...με την κυρα μαζι δεν μπορεσα να ξεφυγω...ειχε "κολλησει" σαν βδελλα πανω μου...ομως καταφερα να παμε Παταγια και Μπανγκοκ(το χουι δεν κοβεται)....δεν εκανα τιποτα "πονηρο"....αρκεστηκα στο "ματι"
αυτο που εχω να πω ειναι οτι Πατταγια και Μπανκγκοκ(εμεινα στην περιοχη Νανα) ειναι σοκαριστικα αδειες!!!Στην Πατταγια η πλεοψηφια Ρωσοι και Ινδο-Πακιστανοι....επισης πολλες οικογενειες με μωρα και παιδια(τι εγινε???η "πολη της αμαρτιας" σ'ολον τον κοσμο αρχιζει να γινεται "η πολη της οικογενειας"????)...με το τουφεκι κυνηγανε τους πελατες τα κοριτσια!!!!Φεβρουαριο μηνα(χαι σηζον)που επρεπε να "βουλιαζει" το ψαροχωρι,ολα πολυ υποτονικα....βεβαια εμενα προσωπικα αυτο δεν με "χαλαει"...μ'αρεσει η ησυχια και εχεις πιο πολλες επιλογες για τα γουστα σου....η Μπανγκοκ...τα ιδια και χειροτερα...οπως σας ειπα εμεινα στην περιοχη Νανα...και εκει αδεια τα μαγαζια....πραγματικα ειναι απιστευτο....πολλοι αραβες στην νανα....πολλα μαγαζια με Αραβες....εχει γινει η "αραβικη συνοικια της Μπανγκοκ η περιοχη της Νανα....απο τιμες διπλασιες απο οτι Πατταγια αλλα η κοπελλες στην Μπανγκοκ μια κλαση ανωτερες σε ομορφια απο οτι στην Πατταγια!!!μην με ρωτησετε για τιμες η αλλα περιεργα,,,,οπως σασ ειπα αρκεστηκα στο ματι.....γι αυτο εχω ζαλιστει και δεν μπορω να συνελθω!!!!
το μπατ 34.40 οταν εφευγα(οταν πηγα 39.80)
Όπως ακριβώς τα λες για Μπανγκόκ, είναι Λάκη. :hi: Εγώ είμαι 18 μέρες εδώ. Πήγα σε μια επαγγελματική έκθεση εδώ , και ενώ άλλες χρονιές ερχόντουσαν πούλμαν και μας έπαιρναν από το ξενοδοχείο Λαντμαρκ, τώρα οι διοργανωτές είχαν βάλει μικρά βανάκια. Η δε έκθεση ήταν σχεδόν άδεια.

Δύσκολο πράγμα να μένεις Νανά με γυναίκα.
(Και μια φωτό από την έκθεση)

 

Συνημμένα

  • IMG_20200227_125011317_HDR~2.jpg
    IMG_20200227_125011317_HDR~2.jpg
    161,1 KB · Εμφανίσεις: 25
  • Like
Αντιδράσεις: 968

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
3
Like
12.302
Πόντοι
3.506
Τον κίνδυνο να βρεθούν πίσω από τα κάγκελα της φυλακής για πέντε χρόνια αντιμετωπίζουν ένας 31χρονος Αμερικανός και η 22χρονη φίλη του από την Ουγγαρία μετά τη σύλληψή τους στην Ταϊλάνδη επειδή φέρονται να γύριζαν ταινία πορνό στο δωμάτιο του ξενοδοχείου στο οποίο διέμεναν.

(Καλα τα ανηλικα που διακορευουν καθε βραδυ σε ολη την Μπανγκογκ δεν τους ενδιαφερουν,και κολλησανε στο πορνο...!!)

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
ρε ταυλανδοπληκτοι δώστε καμία συμβουλή για συνδυασμό πουκετ  με κάτι άλλο το σεπτεμβριο;;;;κάτι εκτός ταυ πχ Νεπάλ .με πουκετ
σας χαίρεται από Κόστα ρικα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Τον κίνδυνο να βρεθούν πίσω από τα κάγκελα της φυλακής για πέντε χρόνια αντιμετωπίζουν ένας 31χρονος Αμερικανός και η 22χρονη φίλη του από την Ουγγαρία μετά τη σύλληψή τους στην Ταϊλάνδη επειδή φέρονται να γύριζαν ταινία πορνό στο δωμάτιο του ξενοδοχείου στο οποίο διέμεναν.

(Καλα τα ανηλικα που διακορευουν καθε βραδυ σε ολη την Μπανγκογκ δεν τους ενδιαφερουν,και κολλησανε στο πορνο...!!)

Υποθέτω οτι έχεις έρθει Μπανγκοκ και έχεις ιδίαν γνώμη για τα ανήλικα.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
καλησπερα παλιοι και καινουργιοι συναγωνιστες.....εχω χρονια να γραψω εδω στο φορουμ(πανω απο 5 νομιζω)...πλεον οικογενειαρχης...απλα ηθελα να πω οτι σημερα γυρισα απο Ταυλανδη....φετος 1η φορα πηγα σε μερη εκτος Μπανγκοκ,Παταγια και Πουκετ(τα λεγομενα "Κεντρα Απολαυσης Ανδρα"η Κ.ΑΠ.ΑΝ,)...με την κυρα μαζι δεν μπορεσα να ξεφυγω...ειχε "κολλησει" σαν βδελλα πανω μου...ομως καταφερα να παμε Παταγια και Μπανγκοκ(το χουι δεν κοβεται)....δεν εκανα τιποτα "πονηρο"....αρκεστηκα στο "ματι"
αυτο που εχω να πω ειναι οτι Πατταγια και Μπανκγκοκ(εμεινα στην περιοχη Νανα) ειναι σοκαριστικα αδειες!!!Στην Πατταγια η πλεοψηφια Ρωσοι και Ινδο-Πακιστανοι....επισης πολλες οικογενειες με μωρα και παιδια(τι εγινε???η "πολη της αμαρτιας" σ'ολον τον κοσμο αρχιζει να γινεται "η πολη της οικογενειας"????)...με το τουφεκι κυνηγανε τους πελατες τα κοριτσια!!!!Φεβρουαριο μηνα(χαι σηζον)που επρεπε να "βουλιαζει" το ψαροχωρι,ολα πολυ υποτονικα....βεβαια εμενα προσωπικα αυτο δεν με "χαλαει"...μ'αρεσει η ησυχια και εχεις πιο πολλες επιλογες για τα γουστα σου....η Μπανγκοκ...τα ιδια και χειροτερα...οπως σας ειπα εμεινα στην περιοχη Νανα...και εκει αδεια τα μαγαζια....πραγματικα ειναι απιστευτο....πολλοι αραβες στην νανα....πολλα μαγαζια με Αραβες....εχει γινει η "αραβικη συνοικια της Μπανγκοκ η περιοχη της Νανα....απο τιμες διπλασιες απο οτι Πατταγια αλλα η κοπελλες στην Μπανγκοκ μια κλαση ανωτερες σε ομορφια απο οτι στην Πατταγια!!!μην με ρωτησετε για τιμες η αλλα περιεργα,,,,οπως σασ ειπα αρκεστηκα στο ματι.....γι αυτο εχω ζαλιστει και δεν μπορω να συνελθω!!!!
το μπατ 34.40 οταν εφευγα(οταν πηγα 39.80)


39.80??? Λες να πετυχω τετοια τιμη τωρα που πεταω?
Τα δικα μου νεα τωρα.
Η Turkish με αλλαζει για τριτη φορα το αεροπορικο ticket.
Πετουσα 17 μαρτιου πρωι για τουρκια με 6 ωρες αναμονη και τωρα μου το πηγε 16 μαρτιου βραδακι με 1,30 ωρα αναμονη αν το αλλαξω φυσικα που καπως ετσι θα γινει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
39.80??? Λες να πετυχω τετοια τιμη τωρα που πεταω?
Τα δικα μου νεα τωρα.
Η Turkish με αλλαζει για τριτη φορα το αεροπορικο ticket.
Πετουσα 17 μαρτιου πρωι για τουρκια με 6 ωρες αναμονη και τωρα μου το πηγε 16 μαρτιου βραδακι με 1,30 ωρα αναμονη αν το αλλαξω φυσικα που καπως ετσι θα γινει.
Κοίτα αν δικαιούμαι και κάποια σποζημειωση.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Μην αποδεχτείς τίποτα αν δεν δεις αυτό που σου λεω.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
ρε ταυλανδοπληκτοι δώστε καμία συμβουλή για συνδυασμό πουκετ  με κάτι άλλο το σεπτεμβριο;;;;κάτι εκτός ταυ πχ Νεπάλ .με πουκετ
σας χαίρεται από Κόστα ρικα
Εμείς να σου δώσουμε συμβουλή; Ή εσύ σε εμάς;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Τον κίνδυνο να βρεθούν πίσω από τα κάγκελα της φυλακής για πέντε χρόνια αντιμετωπίζουν ένας 31χρονος Αμερικανός και η 22χρονη φίλη του από την Ουγγαρία μετά τη σύλληψή τους στην Ταϊλάνδη επειδή φέρονται να γύριζαν ταινία πορνό στο δωμάτιο του ξενοδοχείου στο οποίο διέμεναν.

(Καλα τα ανηλικα που διακορευουν καθε βραδυ σε ολη την Μπανγκογκ δεν τους ενδιαφερουν,και κολλησανε στο πορνο...!!)

Φίλε μου, σου έθεσα ένα ερώτημα το πρωι και απαξίωσες να μου απαντήσεις. Έχεις δει πολλά ανήλικα να διακορευονται στην Μπανγκόκ, ή έχεις διακορευσει εσύ; Υποθέτω ότι έχεις έρθει Μπανγκοκ και έχεις ιδίαν γνώμη.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.793
Like
14.532
Πόντοι
3.656
Φίλε μου, σου έθεσα ένα ερώτημα το πρωι και απαξίωσες να μου απαντήσεις. Έχεις δει πολλά ανήλικα να διακορευονται στην Μπανγκόκ, ή έχεις διακορευσει εσύ; Υποθέτω ότι έχεις έρθει Μπανγκοκ και έχεις ιδίαν γνώμη.

Το γράφουν έγκυροι Δημοσιογράφοι αφού. Μόνο αλήθειες γράφουν, όπως όλοι γνωρίζουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom