Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
kai εγω για αυτο φοβηθηκα να ξαναπαω και παω τωρα κοστα ρικα και αγιο δομινικο -αχαρτογραφητα μερη και καλο με την αμειψισπορα μου--μια ασιατισες μια λατινες
Yπαρχει μερος αχαρτογραφητο απο εσενα; :think: :hi:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.710
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
Yπαρχει μερος αχαρτογραφητο απο εσενα; :think: :hi:
pπρα απο τη πλακα για εσας τυ τυλανδοπληκτους πρεεπει να πονταρετ στη βιρμνια διοτι πραγματικα αν κ δεν πηγα στο νοτιο τμημαοπςω ειναι στο χαρτη η μαρκρυα λωριαδα εχει φοββερες θαλασσες εξωτικα παρθενα τοπια και η χωρα τωρα κανει βηματα αναπτυξης τουριστικα

ενω οι κοπελες ακομ αγνες οπως πριν 20 χρονια στην ταυ

βεβαια να ειμαι δικαιος οι ταυλανδες εχουν κλυτερο ντυσιμο αλλα αυτο λογικο φου εχυν ττεραστια ανπτυξη και κελινουν κοντα στο δυτικο κοσμο ειδικοτερα στα τουριστικα μερη

εβι στο κρεβατι λατιν γι παντα αλλα σαν παρεα ασιατισες και μονο
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Με μια προσεκτική ματια στην τιμουλα και την ανάλογη μετατροπή από μπατ σε ευρώ θα δούμε ότι ένα καινούργιο επιπλωμένο διαμέρισμα στο κέντρο της Bangkok κοστίζει σε τιμή διαφημισης στα 4000 ευρώ το τετραγωνικό. Τιμές Νεας Υόρκης και Παρισιου.  :2funny: :2funny:
Θα ήθελα να δω τους μαλάκες που αγοραζουν.....
 

Συνημμένα

  • 1579922502429.jpg
    1579922502429.jpg
    302 KB · Εμφανίσεις: 38
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.710
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
γελαν κ τα μπετα που πωλουνται σε τετοια τιμη --ελεος

την ειδε ελβετι ο νεος γκευ βασιλιας και νομιζει θα το κανει μοντε καρλο

στροφη της ταυ πολιτικης στους κινεζους και γκραντ ρεζορτ με ακριβα ακτιβιτιεσ και οχι στη παραδοση δλδ μπαρακια και γυναικες
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
157
Like
97
Πόντοι
1
Υπάρχει περίπτωση να πάω το καλοκαίρι Ταϊλάνδη, έχω διαβάσει τα αρκετά από τα ποστ του θρεντ, αλλά είναι πάρα πολλά. Θα ήθελα να μάθω αν το κόστος παραμένει το ίδιο κυρίως για τις γυναίκες ή έχει ανέβει τόσο που αξίζει να δούμε μόνο φυσικές ομορφιές και αξιόθετα;. Επίσης αρκετά σημαντικό είναι τι συμβαίνει εκεί με τον ιό; Υπάρχει κάποιος που μπορεί να μας μεταφέρει το κλίμα; Ανρωτιέμαι αν θα είναι ασφαλές να παμε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Υπάρχει περίπτωση να πάω το καλοκαίρι Ταϊλάνδη, έχω διαβάσει τα αρκετά από τα ποστ του θρεντ, αλλά είναι πάρα πολλά. Θα ήθελα να μάθω αν το κόστος παραμένει το ίδιο κυρίως για τις γυναίκες ή έχει ανέβει τόσο που αξίζει να δούμε μόνο φυσικές ομορφιές και αξιόθετα;. Επίσης αρκετά σημαντικό είναι τι συμβαίνει εκεί με τον ιό; Υπάρχει κάποιος που μπορεί να μας μεταφέρει το κλίμα; Ανρωτιέμαι αν θα είναι ασφαλές να παμε.
Μα καλά εσύ δεν έκανες τον κόπο να διαβάσεις ούτε 5 ποστ πριν το δικό σου.
Όλοι παραπονιούνται για το κόστος για γυναίκες, αλλά και για άλλα πράγματα.

Όσο για τον ιό, τι μπορεί να σου πει οποιοσδήποτε τουρίστας;
Πόσοι έχουν κολλήσει;
Μάσκες θα δεις αρκετές και η ζωή συνεχίζεται.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Το καλό είναι ότι ειδικά στην Μπανγκόκ, ο κόσμος είναι εξοικειωμένος και κάνει χρήση της μάσκας εδώ και χρόνια, λόγω επιβαρυμενου περιβάλλοντος. Αυτό περιορίζει αρκετά την διαδωση μικροβίων.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
157
Like
97
Πόντοι
1
Ευχαριστώ, λογικα δεν θα υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με τον ιό στην Ταϊλάνδη, αλλά θα το παρακολουθώ το θέμα.

Όσο για τις γυναίκες, έχω διαβάσει τα ποστ, απλά δεν βλέπω αναλυτικές τιμές από κάποιον που έχει πάει πρόσφατα. Μπορεί να κάνω και λάθος και να μην πρόσεξα το ποστ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Ευχαριστώ, λογικα δεν θα υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με τον ιό στην Ταϊλάνδη, αλλά θα το παρακολουθώ το θέμα.

Όσο για τις γυναίκες, έχω διαβάσει τα ποστ, απλά δεν βλέπω αναλυτικές τιμές από κάποιον που έχει πάει πρόσφατα. Μπορεί να κάνω και λάθος και να μην πρόσεξα το ποστ.

Οι τιμές είναι κλασσικές. 1.500 μπατ για Short time την high season και 1.000 μπατ τη low season, για τις μεσαίες κοπέλες. Οι πολύ όμορφες ζητάνε ότι τους αρέσει οποιαδήποτε εποχή. Κάνε τη διαίρεση με την τιμή του ευρώ και υπολόγισε
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
157
Like
97
Πόντοι
1
Από ότι βλέπω δηλαδή, ουσιαστικά η αύξηση προέρχεται από την αλλαγή της ισοτιμίας τα τελευταία χρόνια και όχι τόσο από το ποσό που ζητάνε οι κοπέλες.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
κάπως έτσι... εγώ τον σφύριξα σε ένα τοπ μοντελ και ενώ την πρώτη φορά πήρε 1500 μπατ για long την επόμενη δεν ηθελε να πληρωθει καθολου,, αμα σε καψουρευτει εχεις και τα τυχερα... επίσης μία κομμωτρια τσαμπα. Ολα μπορει να σου τυχουν εκει! 20αρι πιτσιρικα ηρθε κοιμηθηκε σε μενα και δεν ζητησε τιποτα, απλα να μην τρεχει σπιτι της τη νυχτα που ηταν μακρια, και τη φορτωσα εντελως  μακρια απο πιατσες και walking street. της εριξα 1 πρωινο και εφυγε... της εδωσα παρολα αυτα με το ζορι κιολας ενα μικρο τιπ.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
157
Like
97
Πόντοι
1
κάπως έτσι... εγώ τον σφύριξα σε ένα τοπ μοντελ και ενώ την πρώτη φορά πήρε 1500 μπατ για long την επόμενη δεν ηθελε να πληρωθει καθολου,, αμα σε καψουρευτει εχεις και τα τυχερα... επίσης μία κομμωτρια τσαμπα. Ολα μπορει να σου τυχουν εκει! 20αρι πιτσιρικα ηρθε κοιμηθηκε σε μενα και δεν ζητησε τιποτα, απλα να μην τρεχει σπιτι της τη νυχτα που ηταν μακρια, και τη φορτωσα εντελως  μακρια απο πιατσες και walking street. της εριξα 1 πρωινο και εφυγε... της εδωσα παρολα αυτα με το ζορι κιολας ενα μικρο τιπ.

Ευχαριστώ, πολύ ενδιαφέρουσα η εμπειρία σου. Θέλω και εγώ να την πέσω σε κοπέλες που δεν εργάζονται στο χώρο απλά για να δω το φλερτ ως εμπειρία εκεί και αν γουστάρει κάποια δεν θα πω όχι  :grin:
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Φίλε αν σε ενοχλούν όλα αυτά τότε Βιετνάμ είδα πολύ πιο αγνή και προσγειωμένη κατάσταση! Αλλά μόνο στη Πρωτεύουσα για πορνοκαταστάσεις! Δεν ξέρω τι παίζει στο Ανόι!
Δεν ξέρω όμως πόσο θα κρατήσει γιατί η χώρα μαρκάρετε στενά απο ...πολυεθνικό κλοιό όσο κι αν προσπαθεί τα καθεστώς να ελέγξει τη κατάσταση ! 
Μάλλον δεν στα είπανε καλά!!!! Το Ανόι είναι η πρωτεύουσα. :heavymetalbig:


Καλήμερα παιδιά,ξαναρωτάω για όσους ξέρουν.
Θα βρίσκομαι βόρειο Ταϊλάνδη και θέλω να περάσω τα σύνορα για Laos,VISA μου βγάζουν στα σύνορα (και τι χρειαζεται αν ναι?) η πρέπει να κάνω διαδικασίες από την Ελλάδα?
Η  visa βγαίνει άνετα στα σύνορα  να έχεις 2 φωτογραφίες. :happy:

Ρε παιδια πρ0σπαθω να βγαλω βιζα για ταιλανδη δι0τι θα μεινω 45 ημερες και μ0υ ζητανε τις κρατησεις ξεν0δ0χειων...εγω ακ0μη δεν εκλεισα τα χ0τελ και επισης καπ0ιες μερες θα παω λα0ς και καμπ0τζη.. τι σκατα να κανω? τ0υς τ0 πα αυτ0 στην πρεσβεια στην αθηνα με γραψαν στα τετ0ια τ0υς.
Πηρα σε μια ταξιδιωτικη εταιρια μ0υ ζητησαν τις κρατησεις και 0ταν τ0υς ειπα θα παω λα0ς και καμπ0τζη μ0υ λεν τ0 κανεις περιπλ0κ0 τωρα.
Τι να κανω καμια ιδεα ?

  Βγαίνοντας από Ταϊλάνδη και μπαίνοντας πάλι οδικώς δικαιούσαι 15 μέρες
  Πάρε τις 30 μέρες στο αεροδρόμιο  πριν από την λήξη πήγαινε στην επόμενη χώρα μπαίνοντας πάλι έχεις 15 μέρες πριν λήξουν πήγαινε στην επόμενη.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Μάλλον δεν στα είπανε καλά!!!! Το Ανόι είναι η πρωτεύουσα. :heavymetalbig:

Η  visa βγαίνει άνετα στα σύνορα  να έχεις 2 φωτογραφίες. :happy:

  Βγαίνοντας από Ταϊλάνδη και μπαίνοντας πάλι οδικώς δικαιούσαι 15 μέρες
  Πάρε τις 30 μέρες στο αεροδρόμιο  πριν από την λήξη πήγαινε στην επόμενη χώρα μπαίνοντας πάλι έχεις 15 μέρες πριν λήξουν πήγαινε στην επόμενη.

Ευχαριστώ newfan...Φωτογραφίες απλές μικρές από φωτογράφο φυσικά η διαβατηρίου? Οκ,με την Βιζα έβγαλα άκρη τελικά θα σας πω λεπτομέρειες.
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Βιζα ειτε οδικως ειτε αεροπορικως ειτε οπως σου ερθει και επιστρεψεις Ται απο γειτονικα κρατη, ανανεωνεται για 30 ημερες.




Τωρα για τα κοριτσια , εμενα μια που φωρτωσα μου εδωσε 1000 μπατ και το ειπε και σε μια αλλη καθαριστρια και σε μια αλλη φαρμακοποιο και σε μια αλλη τοπ τοπ μοντελ και τελικα γυρισα απο κατω γεματος χρημα, το μονο που εκανα ηταν να τις κοιμισω για να μην τρεχουν νυχτιάτικα στο καλυβι τους*.

*Οσοι εχετε παει κατω καταλαβαινετε οτι αυτα ειναι απολυτες μαλακιες....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ποσο κανει ρε μαγκες η μασα στη Ταυλανδη?
Απαντηση:
Μπορεις να φας
α)απο καροτσι και να γεμισεις το στομαχι σου με 3-4 καλαμακια απο πχ χοιρινο,κοτοπουλο,καλαμαρι με 30-40 μπατ..
β)Ταυλανδεζικο φαι σε εστιατοριο τυπου ταβερνας 2 πιατα (ρυζια και νουντλς) με 100-150 μπατ συνολο..
γ)Μπουφε με δυτικα η ασιατικα φαγητα,η πιτσα και χαμπουργκερ με 300-400 μπατ.
δ)Αστακους και γαριδες με 700-1000 μπατ.
ε)Σε κυριλε μαγαζι εστιατοριο 1000-1500 μπατ.
ε)ΤΖΑΜΠΑ αν μολις σε δει καποια Ταυλανδεζα παθει ταρακουλο, σε ερωτευτει τρελα και σου κανει το τραπεζι.

Τα ιδια ισχυουν και στο πηδημα.Απο ολα εχει ο μπαξες.
Μπορεις "να γεμισεις το στομαχι σου",δηλαδη απλα να τον χωσεις σε μια τρυπα και να ξεφλοκιασεις,η να δοκιμασεις κατι πιο "γκουρμε" και ακριβο.
Αλλοι "βολευονται" με γκομενες "entry level" των 1000-1500 μπατ,αλλοι στοχευουν σε κατηγοριες των 3-4 χιλιαδων μπατ..Και αλλοι χτυπανε τα τοπ των 5-6-7 χιλιαδων μπατ.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Ποσο κανει ρε μαγκες η μασα στη Ταυλανδη?
Απαντηση:
Μπορεις να φας
α)απο καροτσι και να γεμισεις το στομαχι σου με 3-4 καλαμακια απο πχ χοιρινο,κοτοπουλο,καλαμαρι με 30-40 μπατ..
β)Ταυλανδεζικο φαι σε εστιατοριο τυπου ταβερνας 2 πιατα (ρυζια και νουντλς) με 100-150 μπατ συνολο..
γ)Μπουφε με δυτικα η ασιατικα φαγητα,η πιτσα και χαμπουργκερ με 300-400 μπατ.
δ)Αστακους και γαριδες με 700-1000 μπατ.
ε)Σε κυριλε μαγαζι εστιατοριο 1000-1500 μπατ.
ε)ΤΖΑΜΠΑ αν μολις σε δει καποια Ταυλανδεζα παθει ταρακουλο, σε ερωτευτει τρελα και σου κανει το τραπεζι.

Τα ιδια ισχυουν και στο πηδημα.Απο ολα εχει ο μπαξες.
Μπορεις "να γεμισεις το στομαχι σου",δηλαδη απλα να τον χωσεις σε μια τρυπα και να ξεφλοκιασεις,η να δοκιμασεις κατι πιο "γκουρμε" και ακριβο.
Αλλοι "βολευονται" με γκομενες "entry level" των 1000-1500 μπατ,αλλοι στοχευουν σε κατηγοριες των 3-4 χιλιαδων μπατ..Και αλλοι χτυπανε τα τοπ των 5-6-7 χιλιαδων μπατ.

Φίλε δεν είσαι καθόλου ρομαντικός, μέρες που έρχονται !!! :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1580747955640.jpg
    FB_IMG_1580747955640.jpg
    57,4 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom