Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Φαντασου να  προστατευσεις,γκομενα σου η  γυναικα σου,και αυτη να γαμηθει με αυτον που της την επεσε,στη συνεχεια να σου πει ,εκανα λαθος,παρασυρθηκα και στο τελος ενεδωσα ,τι να εκανα ??ανθρωπος ειμαι και εγω

Δυστυχώς οι γυναίκες το έχουν ενστικτωδώς αυτό γιαυτό οι παλιοί τις είχαν μαντρωμένες.
Ποιος αρχαίος Έλληνας έλεγε ότι το ποιο δύσκολο πράμα να φυλάξεις είναι η γυναίκα?
Φαντάσου τότε που τις είχαν κλεισμένες στους τέσσερις τοίχους μετά βρομόξυλου και τις σκοτώνανε χωρίς κυρώσεις και αυτές εκεί να ξεπορτίσουν.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Έχει πάει πολύ  :offtopic: οπότε.
Όπως είχα ξαναγράψει σχεδιάζω να πάω πρώτη φορά Ταϊλάνδη τον Αύγουστο για δυο εβδομάδες και ρίχνω μελέτη να πάω όσο πιο προετοιμασμένος μπορώ.
Λέω να αποφύγω το Πουκέτ επειδή βλέπει στον Ωκεανό και λόγο του κακού καιρού οι πιθανότητες για κλείσιμο στο ξενοδοχείο είναι μεγάλες.
Για Παττάγια το βλέπω αλλά και στη Μπανγκόκ για να πάω στα ποιο γνωστά κατατόπια της.
Έχει να διορθώσει ή να προσθέσει κάτι στους παραπάνω προορισμούς για Αύγουστο?

Δεν το έχω πετύχει στο νήμα αλλά στους αυστηρούς νόμους περί προσβολής του βασιλιά περιλαμβάνεται και η χρήση των νομισμάτων τους μια και η μούρη του είναι τυπωμένη εκεί, δεν τα πατάς-σκίζεις-καίς αλλιώς τη γάμησες.

Ένα άλλο θεματάκι που δεν το έχω συναντήσει να συζητείται εδώ τουλάχιστον το τελευταίο καιρό που παρακολουθώ είναι ότι τα κουνούπια από ότι έχω διαβάσει άλλου σκίζουν πάτους που λέει ο λόγος  :o.
Αντικουνουπικά σπρέι,βραχιόλια κτλ με μακριά λεπτά ρούχα πρέπει να είναι must.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
                 Σε ζηλεύουμε όλοι  !  Κλαίω όλους εμάς τους κακομοίρηδες που ζούμε στην ΑΡΡΩΣΤΗ χώρα, από την μια ο Καρανίκας (και ο στρατός από Καρανίκες) και από την άλλη η δηθενιά και η αμορφωσιά που ακριβώς μας οδήγησαν στην κατάντια των Τσιπροκαμμένων. Να περνάς υπέροχα  !

Ευχαριστώ φίλε !! Να είσαι καλά !! :hi: :hi:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.457
Κριτικές
36
Like
38.055
Πόντοι
18.565
Έχει πάει πολύ  :offtopic: οπότε.
Όπως είχα ξαναγράψει σχεδιάζω να πάω πρώτη φορά Ταϊλάνδη τον Αύγουστο για δυο εβδομάδες και ρίχνω μελέτη να πάω όσο πιο προετοιμασμένος μπορώ.
Λέω να αποφύγω το Πουκέτ επειδή βλέπει στον Ωκεανό και λόγο του κακού καιρού οι πιθανότητες για κλείσιμο στο ξενοδοχείο είναι μεγάλες.
Για Παττάγια το βλέπω αλλά και στη Μπανγκόκ για να πάω στα ποιο γνωστά κατατόπια της.
Έχει να διορθώσει ή να προσθέσει κάτι στους παραπάνω προορισμούς για Αύγουστο?

Δεν το έχω πετύχει στο νήμα αλλά στους αυστηρούς νόμους περί προσβολής του βασιλιά περιλαμβάνεται και η χρήση των νομισμάτων τους μια και η μούρη του είναι τυπωμένη εκεί, δεν τα πατάς-σκίζεις-καίς αλλιώς τη γάμησες.

Ένα άλλο θεματάκι που δεν το έχω συναντήσει να συζητείται εδώ τουλάχιστον το τελευταίο καιρό που παρακολουθώ είναι ότι τα κουνούπια από ότι έχω διαβάσει άλλου σκίζουν πάτους που λέει ο λόγος  :o.
Αντικουνουπικά σπρέι,βραχιόλια κτλ με μακριά λεπτά ρούχα πρέπει να είναι must.
Σεβομαστε ηθη και εθιμα, αλλα κυριως τους ανθρωπους, και ο βασιλιας ειναι μεσα σε αυτα. Οσο για τα κουνουπια τα ξενοδοχεια ολα εχουν τα παραθυρα τους κλειστα, και λογω της ζεστης, εγω τοσα χρονια στην Μπανγκοκ δεν με εχει τσιμπισει ποτε.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Έχει πάει πολύ  :offtopic: οπότε.
Όπως είχα ξαναγράψει σχεδιάζω να πάω πρώτη φορά Ταϊλάνδη τον Αύγουστο για δυο εβδομάδες και ρίχνω μελέτη να πάω όσο πιο προετοιμασμένος μπορώ.
Λέω να αποφύγω το Πουκέτ επειδή βλέπει στον Ωκεανό και λόγο του κακού καιρού οι πιθανότητες για κλείσιμο στο ξενοδοχείο είναι μεγάλες.
Για Παττάγια το βλέπω αλλά και στη Μπανγκόκ για να πάω στα ποιο γνωστά κατατόπια της.
Έχει να διορθώσει ή να προσθέσει κάτι στους παραπάνω προορισμούς για Αύγουστο?

Φίλε ο καιρός αυτή την εποχή είναι ρουλέτα.Θυμάμαι πριν λίγα χρόνια ήμουν Πουκέτ για δύο βδομάδες και δεν είχε ρίξει σταγόνα. Τα ποντίκια είχαν βξει από τους υπονομους και κάναν πάρτυ μέρα μεσημέρι. Αντίθετα στην Παττάγια εφτανε μισο μέτρο το νερό κάθε μέρα στον δρόμο. Φεύγω πρωί από Πουκετ για Πατταγια και ανοίγουν οι ουρανοί. Φτάνω Πατταγια για πέντε μέρες και δεν έριξε τίποτα. Στην Πατόνγκ του γάμησε τη μάνα....
Κατά την γνώμη μου κάνε το πρόγραμμα σου χωρίς να υπολογίζεις την βροχή. Αν στραβώσει και βρέξει το ξέρεις ότι τα κορίτσια έρχονται και κολυμπώντας στα ξενοδοχεία.....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
[video]https://www.huffingtonpost.gr/entry/o-elon-musk-apokalese-paidofilo-enan-apo-toes-diasostes-ton-paidion-sten-tailande-kai-to-twitter-akome-aporei-yiati_gr_5b4c72b3e4b022fdcc5b3208?utm_hp_ref=gr-homepage&utm_source=Contra&utm_medium=huffpost_homebig&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos1[/video]

καλα γιατι τον ηπε παιδοφιλο?ετσι προσβαλλει ολη την χωρα της ταυλανδης που κ καλα  υπαρχει παιδοφιλια??
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Καυλαντίζοντας  στο internet με το πρωινό καφεδάκι προσπαθώντας να ανακαλύψω στα αθλητικά sites αν ο μεγαλομάνατζερ Μέντες έχει κανά super ποδοσφαιρικό ταλέντο από την Παπούα Νέα Γουϊνέα  για να τον φορτώσει στον Ολυμπιακό ως τον νέο Γκαλέτι έπεσα πάνω στο παρακάτω άρθρο που μου ανέβασε το αίμα στο κεφάλι χειρότερα από τις μεταγραφές του χοντρού.


Παίρνω λοιπόν το θάρρος να σχολιάσω το παραπάνω άρθρο της της έγκριτης δημοσιογράφου (?????) χαχαχαχαχα, μπλοκέρ ??????, ή όπως αλλιώς ονομάζει η κυρία τον εαυτό της. Θα το κάνω όμως με τον δικό μου τρόπο γιατί όλοι αυτοί που κάνουν  τη συγκεκριμένη “δουλειά” νομίζουν ότι απευθύνονται το λιγότερο σε  ζώα και όχι σε νοήμονες ανθρώπους με κρίση για αυτά που βλέπουν και διαβάζουν. Και επειδή το άρθρο είναι προφανώς μετάφραση από κάποιον άλλο ξένο “δημοσιογράφο” που αντέγραψε από κάποιον άλλο και πάει λέγοντας,, καταλήγοντας σε ένα συνοθήλευμα μεγαλόσχημων ασύνδετων παραγράφων θα σχολιάσω και εγώ ανά παράγραφο ξεκινώντας από τον τίτλο΄
Η «απαγορευμένη» πόλη των 27.000 ιερόδουλων: Διαστροφές, παιδεραστία και συνευρέσεις μέχρι και στους δρόμους (Pics & Vid)
Ο τίτλος μοιάζει πολύ ιντριγκαδόρικος και πιασάρικος. Απαγορευμένες πόλεις, χιλιάδες ιερόδουλες διαστροφές, παιδεραστία, και πηδήματα μέχρι και στους δρόμους. Ότι πρέπει για αμέτρητα κλικαρίσματα από τα ζωντόβολα που θα φέρουν και τις πολυπόθητες διαφημίσεις για το έγκριτο site. Τόσο μάλιστα που το κατατάσσουν στην κατηγορία των hot. Βέβαια το συμπεριέλαβαν κατά λάθος ή όχι στην κατηγορία « ιστορίες» και όχι στο έγκυρο ρεπορτάζ γιατί υποθέτω ότι για να γράφεις για τόσο «διεστραμμένα» πράγματα προφανώς και έχει ιδία άποψη και τα είδες με τα ματάκια σου. Αυτό λοιπόν  είδα και γω και προχώρησα στην ανάγνωση.

Υπάρχουν πολλά μέρη στην Ταϋλάνδη για να περάσει κανείς ήρεμες, οικογενειακές διακοπές. Πόλεις με εκπληκτικές παραλίες και αξιοθέατα που θα άξιζε κανείς να ταξιδέψει από κάθε γωνιά της γης για να γνωρίσει από κοντά. Σε αυτές, σίγουρα δεν συγκαταλέγεται η πόλη Πατάγια.

Μια χαρά ξεκινάει. Σαν έκθεση τετάρτης δημοτικού που όπως λέει και ο δάσκαλος πρέπει να περιλαμβάνει πρόλογο , κυρίως θέμα και επίλογο. Ο πρόλογος δε πρέπει να σε βάζει με ευχάριστο τρόπο στο κυρίως θέμα. Δεν παύει όμως να μην ξεφεύγει από τα τετριμμένα. Έτσι και γω ξεκίναγα την πρώτη  εκθέση τον Σεπτέμβρη  στο δημοτικό με θέμα “ Πως πέρασα τις διακοπές μου”, Απλώς στην θέση της Ταϊλάνδης βάζουμε την λέξη Ελλάδα. Βέβαια  εδώ όλο το ζουμί βρίσκεται στην τελευταία λέξη.

Γνωστή και ως «πρωτεύουσα του φθηνού σεξ», η «απαγορευμένη» αυτή παραλιακή πόλη απέχει μιάμιση ώρα από την πρωτεύουσα Μπανγκόγκ και έχει καταφέρει να θεωρείται μία από τις πλέον τουριστικές του κόσμου ολόκληρου.

Ουπς  άρχισαν τα ωραία. “Πρωτεύουσα του φτηνού σεξ” σίγουρα τραβάει το μάτι κάθε λιγούρη αρσενικού. Αλλά “απαγορευμένη πόλη” γιατί ;;;; Πάω πάσο γιατί υποθέτω ότι η έγκριτη δημοσιογράφος μόλις κατέβηκε από το πολύωρο ταξίδι στο Σουβαρναπούμι μπήκε στο ταξάκι που περίμενε απέξω και μετά από μιάμιση ώρα βρέθηκε προ εκπλήξεως καθώς θα αντίκρυσε τα οδοφράγματα που ξεχωρίζουν την αμαρτωλή πόλη από τον υπόλοιπο κόσμο. Πιθανώς να έριξε και ένα μάτι στα κλεφτά προς τα μέσα και να είδε τίποτα σεξοτουρίστες να κυλιούνται στους δρόμους σαν τα σκυλιά με τα “κορίτσια τους” μιάς και το αναφέρει στην συνέχεια.

Σύμφωνα με επίσημα στοιχεία του Υπουργείου Τουρισμού της Ταϋλάνδης, περισσότεροι από ένα εκατομμύριο ταξιδιώτες φτάνουν εκεί ετησίως προκειμένου να ικανοποιήσουν κάθε ανομολόγητη διαστροφή τους: Από το πληρωμένο σεξ με ιερόδουλες – αυθεντίες μέχρι τις απαγορευμένες συνευρέσεις με ανήλικα θύματα της πορνείας.

Κάθε σοβαρό άρθρο πρέπει να περιλαμβάνει και τις απαραίτητες στατιστικές. Εδώ η σοβαρή επαγγελματίας δημοσιογράφος απευθύνθηκε στις κρατικές υπηρεσίες της χώρας, αναζήτησε επίσημα στοιχεία για να εμπλουτίσει το ρεπορτάζ της. Αντιπαρέρχομαι τα στατιστικά στοιχεία μιας και η πρόσβαση μου σε αυτά είναι αδύνατη και προχωράω. Αρχίζουν πιά τα ωραία. “Πληρωμένο σεξ με ιερόδουλες αυθεντίες” , δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι η αυθεντία αφορά κάποιο τομέα της τέχνης η  της επιστήμης και περιορίζομαι στο προφανές. Ιερόδουλες αυθεντία στο σεξ. Θεωρώ και εδώ ότι τα γραφόμενα είναι αποτέλεσμα σκληρού ρεπορτάζ. Αλλά και πάλι κάτι δεν πάει καλά. Ποια σοβαρή πουτάνα σε όλη την υφήλιο δεν είναι αυθεντία στο σεξ; Εδώ βέβαια προσβάλλει ευθέως και τις δικές μας κωλοπετσωμένες που σε ξεπετάνε σε ένα πεντάλεπτο αλλά τι να κάνουμε ο δημοσιογράφος δεν γράφει για να ικανοποιήσει το κοινό του αλλά μόνο αυτό που βλέπει. Και με αυτά και αυτά φτάσαμε στο ζουμί. “Απαγορευμένο σεξ με ανήλικα” Προφανώς εδώ δεν διάβασε ούτε τις στατιστικές ούτε τους νόμους που ισχύουν στην χώρα. Απλώς το ρεπορτάζ μπερδεύτηκε που είδε τα περισσότερα “κορίτσια” να είναι μικροκαμωμένα και να μικροδείχνουν στην ηλικία. Συνηθισμένη από τις δικές μας μπαζόλες που είναι σαράντα και δείχνουν για εξήντα τα έχασε στον λογαριασμό.

Δεν χρειάζεται να πούμε πως οι εννιά στους δέκα είναι άνδρες, σωστά;

Σωστα, σωστα.
Ως  γνωστό υπάρχει και γυναικείο κοινό που διαβάζει. Οι γλυκύτατες  Ελλεηνίδες όπως  και η ρεπόρτερ σίγουρα θα μειδίασαν στο αυτονόητο συμπέρασμα. Να τις ενημερώσουμε βέβαια ότι κανένα από τα κορίτσια της Παττάγιας δεν ζήτησε πέρα από το ταπεινό πενηντάρικο βιογραφικό εργασίας, τραπεζικά βιβλιάρια, Ε9 και αυτοψία αυτοκινήτου…..

Ο «ειδικός τουρισμός» δίνει και παίρνει, με την αστυνομία να αδυνατεί να αντιμετωπίσει τις διαστάσεις που έχει λάβει η πορνεία στους δρόμους της πόλης. Περισσότερες από 27.000 ιερόδουλες έχουν μετατρέψει την περιοχή σε Παράδεισο του σεξ, έτοιμο να υποδεχτεί πελάτες από ολόκληρο τον κόσμο.

Είναι σίγουρο ότι η δημοσιογράφος δεν κόλλωσε και βρήκε τρόπο να περάσει τα οδοφράγματα της “απαγορευμένης” πόλης και είδε όλους βρωμερούς σεξοτουρίστες   με τις πόρνες τους να μάχονται στα οδοφράγματα με την αστυνομία.  Αλλά επανερχόμαστε πάλι στην αριθμητική.  Όσα ξέρει ο ρεπόρτερ δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος.  Ορίστε που όλοι ρωτάγαμε και τσακωνόμασταν πόσες πουτάνες έχει η Παττάγια.  Είκοσι επτά χιλιάδες. Ούτε είκοσι έξι ούτε τριάντα. Ακριβώς είκοσι επτά χιλιάδες. Γιασάν του μάγκα του καταμετρητή. Θα έφαγε τρελές μέρες για να τις μετρήσει όλες. Και να αποφύγει και τα διπλομετρήματα.

Ενδεικτικό της όλης κατάστασης αποτελεί το γεγονός πως σε κάθε πέντε μόνιμους κατοίκους αντιστοιχεί μία ιερόδουλη (!), η οποία το πιθανότερο είναι πέρα από την solo δράση της να εργάζεται και σε κάποιο από τα sex clubs και τα go-go bars που βρίσκονται στον διάσημο πλέον δρόμο με τα περισσότερα κόκκινα φανάρια που θα βρει κανείς σε γειτονιά σε όλα τα μήκη και πλάτη της γης.

Πάλι στατιστικά πάλι τα αντιπαρέρχομαι. Αλλά σόρρυ κοπελιά εδώ σου βγάζω κίτρινη. Νομίζω ότι είσαι έτοιμη να καρφώσεις τα κορίτσια στο ΙΚΑ γιατί δεν κολλάνε δεύτερο ένσημο. Δυστυχώς όμως εδώ είναι και το σημείο που καρφώθηκες. Μιλάς για διάσημο δρόμο, Ποιόν; Δύο τινά συμβαίνουν. Ή δεν μπορούσες να καταλάβεις τι εννοούσε ο ξένος “συνάδελφος” με τη φράση walking street ή το google translate δεν σου έβγανε κάτι που να σου έκανε. Το άφησες λοιπόν  και περιορίστηκες στον “ διάσημο πλέον δρόμο” και ας μην βγαίνει νόημα στην πρόταση. Έτσι και αλλιώς σε ζώα απευθύνεσαι. Τόσο ενημέρωση του έχεις χαρίσει με ένα κλικ.

Μαγαζιά στα οποία θα απολαύσεις φθηνό live sex show, θα πιεις φθηνά ποτά και θα κάνεις φθηνό σεξ με όμορφες γυναίκες οι οποίες στην πλειονότητά τους δεν έχουν καν ενηλικιωθεί.

Δεν χρειάζεται νομίζω να σχολιάσουμε τίποτα. Απλώς για την Ελλαδίτσα μας κάνουμε να αντικαταστήσουμε όπου υπάρχει η λέξη φτηνά με το ακριβά, Α και κολλάμε και το ανήλικα στο τέλος για να το δραματοποιήσουμε.

Οίκοι ανοχής αμφιβόλου ποιότητας, strip shows, γρήγορες συνευρέσεις ακόμα και στα πεζοδρόμια και «αθώα» μασάζ που αν το θέλεις θα σε οδηγήσουν στο γνωστό happy ending καθιστούν την Πατάγια μέρος ικανό να ικανοποιήσει ακόμα και την πιο αρρωστημένη σου φαντασίωση.

Εδώ σχετικά με το σεξ ακόμα και στα πεζοδρόμια θα σε επιβεβαιώσω . Μάλιστα μια φορά περπατούσα στην beach road και επειδή είχε γλίτσα στον πεζοδρόμιο λόγω βροχής πήγα να σαβουριαστώ. Ευτυχώς όμως άπλωσα το χέρι και πιάστηκα από μια ελεύθερη πούτσα από τις πολλές ελεύθερες που υπήρχαν και το έσωσα, Ευχαρίστησα τον συνάδελφο και συνέχισα το δρόμο μου.

Περισσότερα από 1.000 τέτοιου είδους «μαγαζιά» αμαυρώνουν την εικόνα της παραλιακής πόλης που στερείται νόμων και περιορισμών.

Εδώ μετρήσαμε τις πουτάνες στα μαγαζιά θα κολλώναμε.
 
Η ασυδοσία αυτή μεταφράζεται σε πληθώρα ασθενειών που προσβάλλουν ιερόδουλες και πελάτες, με αποτέλεσμα ο κίνδυνος για την υγεία όσων εμπλέκονται στο εμπόριο σάρκας –και όχι μόνο- να είναι τεράστιος.

Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον αλλά φοράμε καπότα.

Η Αστυνομία έρχεται συχνά αντιμέτωπη με το θράσος των ελαφρών ηθών γυναικών που κυκλοφορούν στους δρόμους ακόμα και με τα εσώρουχα ψαρεύοντας πελάτες, να δυσκολεύει ακόμα περισσότερο την κατάσταση.

Εδώ σύμφωνα με το άρθρο όλοι πηδιούνται στα πεζοδρόμια γιατί στον δρόμο να βάζουν εσώρουχα;;;;;;; Περίεργο αλλά άμα το λέει το ρεπορτάζ εμείς τουμπέκα.

Μέχρι σήμερα, η Πατάγια δεν έχει καταφέρει να αναπτύξει κάποιο άλλο είδος τουρισμού πέρα από αυτόν «του σεξ», πράγμα που αποτελεί τεράστιο πρόβλημα στη συνολική εικόνα της χώρας, η οποία έχει συνδέσει το όνομά της με το πληρωμένο σεξ, τις διαστροφές και την παιδεραστία.
Το αν τα δεδομένα πρόκειται να αλλάξουν ποτέ, κανείς δεν μπορεί να το γνωρίζει. Αυτό που μετράει αυτή τη στιγμή, είναι ότι χιλιάδες ανήλικα παιδιά εκδίδονται καθημερινά στους δρόμους της Πατάγια, πολλά εκ των οποίων κρύβουν επιμελώς τη σεξουαλική τους δραστηριότητα από τις οικογένειές τους…


Φυσικά και το φινάλε θα έπρεπε να έχει παιδεραστία. Αυτό πρέπει να μείνει στον αναγνώστη. Αυτό δίνει και όλο το κύρος στο εξαιρετικό αυτό ρεπορτάζ.
Ευχαριστούμε αγαπητή κυρία που διακινδυνεύσατε στο ρεπορταζ τόσο πολύ για να μας ανοίξετε τα μάτια. Σας εύχομαι πάντα τέτοιες δημοσιογραφικές επιτυχίες. Έχετε σίγουρα μια θέση στο πάνθεον  των σαβουροπεριοδικών  του Κωστόπουλου  :jerking:.

 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.438
Like
791
Πόντοι
96
Τι να λέμε.Εγώ έχω ένα να πω.Η Ταϊλάνδη τον επόμενο αιώνα θα ζει και θα βασιλεύει ενώ η Ελλάδα θα είναι μουσεαακό είδος.Ας κοιτάξει τα μούτρα της στο καθρέφτη πως και οι δημοσιογράφοι διάλυσαν την χώρα μας.Ασ αναρωτηθεί πως η κοινωνία εδώ πήρε την κάτω βόλτα με τις ευρωπαίες ελληνίδες να είναι πουτάνες με τον τρόπο τους , οι πούστηδες να βασιλεύουν και οι παιδεραστές να γαμάν ανήλίκα στα πάρκα μας.Αθάνατη ευρωπαία Ελλάδα! :humpleg:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Καυλαντίζοντας  στο internet με το πρωινό καφεδάκι προσπαθώντας να ανακαλύψω στα αθλητικά sites αν ο μεγαλομάνατζερ Μέντες έχει κανά super ποδοσφαιρικό ταλέντο από την Παπούα Νέα Γουϊνέα  για να τον φορτώσει στον Ολυμπιακό ως τον νέο Γκαλέτι έπεσα πάνω στο παρακάτω άρθρο που μου ανέβασε το αίμα στο κεφάλι χειρότερα από τις μεταγραφές του χοντρού.


Παίρνω λοιπόν το θάρρος να σχολιάσω το παραπάνω άρθρο της της έγκριτης δημοσιογράφου (?????) χαχαχαχαχα, μπλοκέρ ??????, ή όπως αλλιώς ονομάζει η κυρία τον εαυτό της. Θα το κάνω όμως με τον δικό μου τρόπο ........
Βαζω στοιχημα οτι αυτη η καριολα που εγραψε αυτες τις μπουρδες, δεν εχει νιωσει ποτε οργασμο..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.395
Πόντοι
6.256
Βαζω στοιχημα οτι αυτη η καριολα που εγραψε αυτες τις μπουρδες, δεν εχει νιωσει ποτε οργασμο..
Απλά γκούγκλαρε πληροφορίες για ταιλάνδη απο περασμένες δεκαετίες.,
Γιατί κανείς δε θα την τιμωρήσει για τις ανακρίβειες που γράφει δημισίως, γιατί απλά  δεν είναι δημοσιογράφος και ας δουλευει ως δημοσιογράφος.
Κέλλυ Θάνου, τα υπερατλαντικά της ταξίδια  φτάνουν ως τη Μύκονο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Απλά γκούγκλαρε πληροφορίες για ταιλάνδη απο περασμένες δεκαετίες.,
Γιατί κανείς δε θα την τιμωρήσει για τις ανακρίβειες που γράφει δημισίως, γιατί απλά  δεν είναι δημοσιογράφος και ας δουλευει ως δημοσιογράφος.
Κέλλυ Θάνου, τα υπερατλαντικά της ταξίδια  φτάνουν ως τη Μύκονο.

Ναι. Οποιοσδήποτε μπορεί να γράψει χωρίς κόστος οποιαδήποτε ανακρίβεια και να μην έχει καμία επίπτωση
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Απλά γκούγκλαρε πληροφορίες για ταιλάνδη απο περασμένες δεκαετίες.,
Γιατί κανείς δε θα την τιμωρήσει για τις ανακρίβειες που γράφει δημισίως, γιατί απλά  δεν είναι δημοσιογράφος και ας δουλευει ως δημοσιογράφος.
Κέλλυ Θάνου, τα υπερατλαντικά της ταξίδια  φτάνουν ως τη Μύκονο.

Μην μου τους ωκεανούς τάραττε. :heavymetalbig:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.679
Κριτικές
12
Like
6.894
Πόντοι
2.646

anaconda20

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2014
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Αν είναι κανεις Pattaya ας μου κάνει pm .
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Εδώ και αρκετό καιρό έχω μια κοπέλα που πηγαίνει στο  εδώ  πανεπιστήμιο πλησίον της Πατταγιά που εκτός  από ερωμένη είναι αυτή που φροντίζει το σπίτι κατά την απουσία μου όταν αναγκαστικά ταξιδεύω σε άλλες  χώρες  η  όταν  αναγκαστικά  μένω στην Μπανγκόκ λόγο εργασίας.
Η  μικρή μου mia  noi (Α) άγγιξε πριν λίγες  μέρες τα 23  χρόνια και είχαμε   ένα μικρό πάρτι έκπληξη μιας και έτυχε να  βρίσκομαι στην  Πατταγιά    εκείνες τις μέρες
Γιατί τα λέω όλα αυτά;
Τα  Χριστούγεννα που μας πέρασαν ήρθε με  μια    δεσποινίδα (Β)   στην ίδια περίπου ηλικία  που μου την παρουσίασε σαν  παιδική φίλη  και μου ζήτησε να την  φιλοξενήσει κάποιες μέρες  μέχρι   να βρει δική της  κατοικία.

Ας τις ονομάσουμε (Α) και (Β)

Ένα πραγματικά   όμορφο και αστείο  κορίτσι η Β που έγινε  στην πορεία  και μέχρι σήμερα ερωτικός μας παρτενέρ.
Μιας και  το άθλημα  με  2  κορίτσια στο κρεββάτι που ξέρουν να ικανοποιήσουν  η μια την άλλη  αλλά  και να δώσουν τα  μέγιστα σε  ένα άνδρα  πάντοτε  με εξιτάρει και φροντίζουμε  με την Α να το  εξασκούμε  σε κάθε  ευκαιρία.

Κάπου εκεί  στις αρχές του   Φεβρουάριου άρχισα να διαπιστώνω  με  ιδιαίτερα καλή οικονομική  ευμάρεια εκ μέρους της Β η οποία   ήταν αποτέλεσμα  της ευγενικής  χορηγίας  ενός  φάρανγκ  χωρίς  περισσότερες πληροφορίες  άλλωστε ούτε καν με ενδιέφερε.
Οι ώρες που μου πρόσφερε και συνεχίζει να μου προσφέρει και μάλιστα αφιλοκερδώς,  εάν εξαιρέσουμε κάποια γεύματα  
και κάτι δώρα από μέρη που ταξιδεύω στο ενδιάμεσο, αυτές  σίγουρα με ενδιέφεραν μιας και η  Β έχει ιδιαίτερη έφεση στον σεξουαλικό τομέα,τα κάνει όλα από παντού,τα κάνει καλά και το απολαμβάνει.

Σε ένα από τα τελευταία ταξίδια μου μου  είχε ζητήσει να της φέρω από το Χόνγκ Κόνγκ  ένα τηλέφωνο που δεν είχε κυκλοφορήσει στην Ταϊλάνδη και από ότι φαινόταν  θα αργούσε να έρθει.  
Όταν  κάποια στιγμή τηλεφώνησα  στα  κορίτσια  να ρωτήσω  τι χρώμα το ήθελε η Β μου  είπε  ότι δεν χρειαζόταν να της το πάρω μιας και ο φάρανγκ φίλος της  εκτός του μηνιαίου τσεκ της είχε  στείλει και  το  τελευταίο μοντέλο  μιας  εταιρείας με κόστος, που ρωτώντας εκείνη την στιγμή στο κατάστημα  που βρισκόμουν  στο  Χόνγκ Κόνγκ  διαπίστωσα,  αρκετών χιλιάδων Μπατ.

Η αλήθεια ότι τόσο η αξία του τηλεφώνου  αλλά και  η οικονομική  ευμάρεια που  κατά καιρούς  έδειχνε να διαθέτει με έβαλαν σε σκέψεις και  φοβήθηκα άλλα πράγματα εκ μέρους της που  πιθανόν οδηγούσαν σε μπελάδες.

Έτσι σε λίγες μέρες όταν γύρισα και  κρυφά από την Α  συναντηθήκαμε με την Β  για να  κανονίσουμε και να ψωνίσουμε κάποια πράγματα για το πάρτι την ρώτησα και μάλλον σε έντονο ύφος.

Όταν μου ανέφερε το ποσό της μηνιαίας χορηγίας έμεινα έκπληκτος και μάλιστα της είπα ότι σίγουρα  υπερβάλλεις η μου λες ψέματα.

Τα ποσά ήταν τεράστια, τα δώρα επίσης.

Πολύ φοβήθηκα ότι είχε σχέση με κάποια διακίνηση ουσιών η κάποιων παράνομων πράξεων και το χειρότερο έμενε στο σπίτι μου για αρκετό διάστημα  και συνεχίζει  να το  επισκέπτεται τακτικά.

Η αλήθεια είναι ότι δεν την έχω πιάσει ποτέ να μου λέει ψέματα.

Είδα ότι ήρθε σε μια πραγματικά δύσκολη θέση, ήμουν αυτός που τη είχε βοηθήσει  το πρώτο διάστημα εδώ και πιθανόν θα την στήριζε στο μέλλον εάν κάτι συνέβαινε. Τα λεφτά στα κορίτσια αυτά τελειώνουν  σε κλάσματα δευτερολέπτου  και συνεχώς έχουν ανάγκες. Είναι ικανές να χαλάσουν χιλιάδες σε μια βραδιά και να έρθουν να ζητήσουν λίγο φαγητό η  100 Μπατ την άλλη μέρα.
 
Φοβήθηκε  και προθυμοποιήθηκε να  μου φέρει τη άλλη μέρα που  θα πηγαίναμε για την Τούρτα έκπληξη σε κάποιο  κατάστημα  την τελευταία απόδειξη του εμβάσματος.

Το Face εδώ έχει ιδιαίτερη αξία και ένιωσε ότι με την δυσπιστία μου έχασε ένα μέρος της εμπιστοσύνης μου.

Όταν  την άλλη μέρα συναντηθήκαμε σε ένα  καφέ  στο Central  festival δεν είχε φέρει μόνο μία αλλά όλες τις  αποδείξεις  εμβασμάτων από την μέρα που τον  γνώρισε  μέχρι   εκείνη την μέρα.

Έμεινα να κοιτώ  όχι μόνο έκπληκτος αλλά πραγματκά   σαν στήλη άλατος  2  πράγματα.
Το ποσό που συνολικά  άγγιζε το μισό εκατομμύριο  Μπατ( εκτός τον δώρων)  αλλά και την χώρα αποστολής.


Αχ βρε πατριωτάκι!!!
Δεν ξέρω την οικονομική σου κατάσταση αλλά μισό εκατομμύριο Μπατ σε 5 ½ μήνες!!  

Για ένα κοριτσάκι που  πριν φτάσει εδώ, από πληροφορίες της Α,  όταν οι γονείς της  κατάφερναν να τις  δώσουν 200- 300 Μπατ το Σάββατο για να κατεβεί  στην κοντινότερη πόλη  από  το  χωριό της αισθανόταν βασίλισσα  είναι  όχι απλώς πολλά  είναι ένα τρομακτικό ποσό.
 
Φυσικά εκτός από εσένα  θα έχει  επιπτώσεις  και σε αυτούς που θα συναντήσει  η Β στο μέλλον αλλά και  στις φίλες της που  θα ζητήσουν από τα μελλοντικά τους θύματα τα ίδια η και περισσότερα για να διατηρήσουν  
το δικό τους Face.

Για την ιστορία  γνωρίζω την Α   από την πρώτη μέρα  18  χρονών  που ήρθε να σπουδάσει στο εδώ αγγλόφωνο πανεπιστήμιο στην αρχή.
Πέρα από την στέγη την οποία έτσι και αλλιώς  ιδιοκτήτη  είναι, την οποία και φροντίζει + ότι άλλο χρειάζεται (μαγείρευμα  καθαρισμό, λογαριασμούς), τις παρέχω  5000 Μπατ τον μήνα + συν τα δίδακτρα της και δουλεύει part time  στο γραφείο μου στο κοντινό λιμάνι  όπου της  πληρώνω  κάποια έχτρα με την ώρα αλλά  και σε μια  εταιρεία real  estate κάνοντας προμόσιον τις περισσότερες  φορές στο Central  festival κάποιων Condominium.

Η Α είναι ιδιαίτερα  όμορφο πλάσμα που παρόλο το νεαρό της ηλικίας της δεν μου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα και να είστε σίγουροι  ότι εάν κάτι έτρεχε λόγο της καλής ποιότητας ζωής που της προσφέρω και των εδώ γνωριμιών μου οι καλοθελητές  θα  με είχαν πληροφορήσει στο λεπτό.

Άλλωστε εδώ δεν υπάρχουν μυστικά, όλοι ξέρουν τα πάντα για  όλους, ζουν μέσα από αυτά η μέσα σε αυτά και φυσικά μιλούν, ιδιαίτερα οι γυναίκες.

Η Α ανέχεται την όποια  ιδιοτροπία μου, το πάθος μου για το γυναικείο φύλο,το ακατάστατο ωράριο μου, τα συνεχή ταξίδια  μου.

Αν  αποβλέπει κάπου;  
Πιστεύω ναι  αλλά ξέρει  ότι όλα είναι up to  me.

Μην σκέφτεστε με το κάτω κεφάλι,  όσο και γλυκειά  όσο  πλανεύτρα και αν είναι η Β  και η κάθε Β στο κρεββάτι  μισό εκατομμύριο ευρώ  είναι πάρα πολλά  έως  τρομακτικά πολλά.

Μην  χαλάτε   και αμαυρώνεται τις  γυναίκες εδώ με τέτοιες συμπεριφορές.  
Να είστε σίγουροι  δεν θα τις  εκτιμήσουν.

Μιας και από τι με πληροφόρησαν ο ενδιαφερόμενος πιθανόν με διαβάζει εδώ η Β  σίγουρα δεν το εκτιμά.



 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.679
Κριτικές
12
Like
6.894
Πόντοι
2.646
Εδώ και αρκετό καιρό έχω μια κοπέλα που πηγαίνει στο  εδώ  πανεπιστήμιο πλησίον της Πατταγιά που εκτός  από ερωμένη είναι αυτή που φροντίζει το σπίτι κατά την απουσία μου όταν αναγκαστικά ταξιδεύω σε άλλες  χώρες  η  όταν  αναγκαστικά  μένω στην Μπανγκόκ λόγο εργασίας.
Η  μικρή μου mia  noi (Α) άγγιξε πριν λίγες  μέρες τα 23  χρόνια και είχαμε   ένα μικρό πάρτι έκπληξη μιας και έτυχε να  βρίσκομαι στην  Πατταγιά    εκείνες τις μέρες
Γιατί τα λέω όλα αυτά;
Τα  Χριστούγεννα που μας πέρασαν ήρθε με  μια    δεσποινίδα (Β)   στην ίδια περίπου ηλικία  που μου την παρουσίασε σαν  παιδική φίλη  και μου ζήτησε να την  φιλοξενήσει κάποιες μέρες  μέχρι   να βρει δική της  κατοικία.

Ας τις ονομάσουμε (Α) και (Β)

Ένα πραγματικά   όμορφο και αστείο  κορίτσι η Β που έγινε  στην πορεία  και μέχρι σήμερα ερωτικός μας παρτενέρ.
Μιας και  το άθλημα  με  2  κορίτσια στο κρεββάτι που ξέρουν να ικανοποιήσουν  η μια την άλλη  αλλά  και να δώσουν τα  μέγιστα σε  ένα άνδρα  πάντοτε  με εξιτάρει και φροντίζουμε  με την Α να το  εξασκούμε  σε κάθε  ευκαιρία.

Κάπου εκεί  στις αρχές του   Φεβρουάριου άρχισα να διαπιστώνω  με  ιδιαίτερα καλή οικονομική  ευμάρεια εκ μέρους της Β η οποία   ήταν αποτέλεσμα  της ευγενικής  χορηγίας  ενός  φάρανγκ  χωρίς  περισσότερες πληροφορίες  άλλωστε ούτε καν με ενδιέφερε.
Οι ώρες που μου πρόσφερε και συνεχίζει να μου προσφέρει και μάλιστα αφιλοκερδώς,  εάν εξαιρέσουμε κάποια γεύματα  
και κάτι δώρα από μέρη που ταξιδεύω στο ενδιάμεσο, αυτές  σίγουρα με ενδιέφεραν μιας και η  Β έχει ιδιαίτερη έφεση στον σεξουαλικό τομέα,τα κάνει όλα από παντού,τα κάνει καλά και το απολαμβάνει.

Σε ένα από τα τελευταία ταξίδια μου μου  είχε ζητήσει να της φέρω από το Χόνγκ Κόνγκ  ένα τηλέφωνο που δεν είχε κυκλοφορήσει στην Ταϊλάνδη και από ότι φαινόταν  θα αργούσε να έρθει.  
Όταν  κάποια στιγμή τηλεφώνησα  στα  κορίτσια  να ρωτήσω  τι χρώμα το ήθελε η Β μου  είπε  ότι δεν χρειαζόταν να της το πάρω μιας και ο φάρανγκ φίλος της  εκτός του μηνιαίου τσεκ της είχε  στείλει και  το  τελευταίο μοντέλο  μιας  εταιρείας με κόστος, που ρωτώντας εκείνη την στιγμή στο κατάστημα  που βρισκόμουν  στο  Χόνγκ Κόνγκ  διαπίστωσα,  αρκετών χιλιάδων Μπατ.

Η αλήθεια ότι τόσο η αξία του τηλεφώνου  αλλά και  η οικονομική  ευμάρεια που  κατά καιρούς  έδειχνε να διαθέτει με έβαλαν σε σκέψεις και  φοβήθηκα άλλα πράγματα εκ μέρους της που  πιθανόν οδηγούσαν σε μπελάδες.

Έτσι σε λίγες μέρες όταν γύρισα και  κρυφά από την Α  συναντηθήκαμε με την Β  για να  κανονίσουμε και να ψωνίσουμε κάποια πράγματα για το πάρτι την ρώτησα και μάλλον σε έντονο ύφος.

Όταν μου ανέφερε το ποσό της μηνιαίας χορηγίας έμεινα έκπληκτος και μάλιστα της είπα ότι σίγουρα  υπερβάλλεις η μου λες ψέματα.

Τα ποσά ήταν τεράστια, τα δώρα επίσης.

Πολύ φοβήθηκα ότι είχε σχέση με κάποια διακίνηση ουσιών η κάποιων παράνομων πράξεων και το χειρότερο έμενε στο σπίτι μου για αρκετό διάστημα  και συνεχίζει  να το  επισκέπτεται τακτικά.

Η αλήθεια είναι ότι δεν την έχω πιάσει ποτέ να μου λέει ψέματα.

Είδα ότι ήρθε σε μια πραγματικά δύσκολη θέση, ήμουν αυτός που τη είχε βοηθήσει  το πρώτο διάστημα εδώ και πιθανόν θα την στήριζε στο μέλλον εάν κάτι συνέβαινε. Τα λεφτά στα κορίτσια αυτά τελειώνουν  σε κλάσματα δευτερολέπτου  και συνεχώς έχουν ανάγκες. Είναι ικανές να χαλάσουν χιλιάδες σε μια βραδιά και να έρθουν να ζητήσουν λίγο φαγητό η  100 Μπατ την άλλη μέρα.
 
Φοβήθηκε  και προθυμοποιήθηκε να  μου φέρει τη άλλη μέρα που  θα πηγαίναμε για την Τούρτα έκπληξη σε κάποιο  κατάστημα  την τελευταία απόδειξη του εμβάσματος.

Το Face εδώ έχει ιδιαίτερη αξία και ένιωσε ότι με την δυσπιστία μου έχασε ένα μέρος της εμπιστοσύνης μου.

Όταν  την άλλη μέρα συναντηθήκαμε σε ένα  καφέ  στο Central  festival δεν είχε φέρει μόνο μία αλλά όλες τις  αποδείξεις  εμβασμάτων από την μέρα που τον  γνώρισε  μέχρι   εκείνη την μέρα.

Έμεινα να κοιτώ  όχι μόνο έκπληκτος αλλά πραγματκά   σαν στήλη άλατος  2  πράγματα.
Το ποσό που συνολικά  άγγιζε το μισό εκατομμύριο  Μπατ( εκτός τον δώρων)  αλλά και την χώρα αποστολής.


Αχ βρε πατριωτάκι!!!
Δεν ξέρω την οικονομική σου κατάσταση αλλά μισό εκατομμύριο Μπατ σε 5 ½ μήνες!!  

Για ένα κοριτσάκι που  πριν φτάσει εδώ, από πληροφορίες της Α,  όταν οι γονείς της  κατάφερναν να τις  δώσουν 200- 300 Μπατ το Σάββατο για να κατεβεί  στην κοντινότερη πόλη  από  το  χωριό της αισθανόταν βασίλισσα  είναι  όχι απλώς πολλά  είναι ένα τρομακτικό ποσό.
 
Φυσικά εκτός από εσένα  θα έχει  επιπτώσεις  και σε αυτούς που θα συναντήσει  η Β στο μέλλον αλλά και  στις φίλες της που  θα ζητήσουν από τα μελλοντικά τους θύματα τα ίδια η και περισσότερα για να διατηρήσουν  
το δικό τους Face.

Για την ιστορία  γνωρίζω την Α   από την πρώτη μέρα  18  χρονών  που ήρθε να σπουδάσει στο εδώ αγγλόφωνο πανεπιστήμιο στην αρχή.
Πέρα από την στέγη την οποία έτσι και αλλιώς  ιδιοκτήτη  είναι, την οποία και φροντίζει + ότι άλλο χρειάζεται (μαγείρευμα  καθαρισμό, λογαριασμούς), τις παρέχω  5000 Μπατ τον μήνα + συν τα δίδακτρα της και δουλεύει part time  στο γραφείο μου στο κοντινό λιμάνι  όπου της  πληρώνω  κάποια έχτρα με την ώρα αλλά  και σε μια  εταιρεία real  estate κάνοντας προμόσιον τις περισσότερες  φορές στο Central  festival κάποιων Condominium.

Η Α είναι ιδιαίτερα  όμορφο πλάσμα που παρόλο το νεαρό της ηλικίας της δεν μου έχει δώσει ποτέ δικαίωμα και να είστε σίγουροι  ότι εάν κάτι έτρεχε λόγο της καλής ποιότητας ζωής που της προσφέρω και των εδώ γνωριμιών μου οι καλοθελητές  θα  με είχαν πληροφορήσει στο λεπτό.

Άλλωστε εδώ δεν υπάρχουν μυστικά, όλοι ξέρουν τα πάντα για  όλους, ζουν μέσα από αυτά η μέσα σε αυτά και φυσικά μιλούν, ιδιαίτερα οι γυναίκες.

Η Α ανέχεται την όποια  ιδιοτροπία μου, το πάθος μου για το γυναικείο φύλο,το ακατάστατο ωράριο μου, τα συνεχή ταξίδια  μου.

Αν  αποβλέπει κάπου;  
Πιστεύω ναι  αλλά ξέρει  ότι όλα είναι up to  me.

Μην σκέφτεστε με το κάτω κεφάλι,  όσο και γλυκειά  όσο  πλανεύτρα και αν είναι η Β  και η κάθε Β στο κρεββάτι  μισό εκατομμύριο ευρώ  είναι πάρα πολλά  έως  τρομακτικά πολλά.

Μην  χαλάτε   και αμαυρώνεται τις  γυναίκες εδώ με τέτοιες συμπεριφορές.  
Να είστε σίγουροι  δεν θα τις  εκτιμήσουν.

Μιας και από τι με πληροφόρησαν ο ενδιαφερόμενος πιθανόν με διαβάζει εδώ η Β  σίγουρα δεν το εκτιμά.
σιγά τα πολλά λεφτά,ούτε 2500 ευρώ το μήνα δεν είναι  :S :S :S
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Για   να μην  κακίζουμε μόνο τους δικούς  μας  η δεσποινίδα αυτή  κατέβηκε το 2016  από τα ριζοχώραφα του   Ισσάν   την φιλοξενούσαμε 2 μήνες  με την Α.
Φυσικά  όχι μόνο φιλοξενία  μόλις  18 τότε  ήταν  πύραυλος στο σεξ  και πρόθυμη να μάθει και να κάνει τα πάντα. Όλα της τα υπάρχοντα 2  jeans και καμία  10αρια μπλουζάκια
Το  2017  γνώρισε ένα  Γερμανό κύριο  σήμερα διαθέτει  διαμέρισμα  πολυτέλειας  κοντά στο Avenue,  σπίτι τεράστιο στο Ισσάν, αυτοκίνητο, μοτοσυκλέτα,  σκάφος  με τον αδελφό της από αυτά τα ταχύπλοα που πηγαίνουν στα κοντινά νησάκια.
Φυσικά  όταν της ζητήσουμε τις υπηρεσίες της ποτέ δεν λέει όχι προς τιμή των παλιών καλών ημέρων της φιλοξενίας μας και μάλιστα αφιλοκερδώς μιας και δεν έχει ανάγκη.

asc.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom