Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αυτο το μωρο για massage kapoo πως το βλεπετε?  :cum: :cum:
το μαγαζι που δουλευει ειναι κοντα μου και με τρωει ο πειρασμος...ο ενδοιασμος μου ειναι οτι τα kapoo τα εχω καπως αφησει στην ακρη τωρα..ειναι γενικα καλη εμπειρια αλλα θελω το ολο πακετο :knockinb: οχι μονο  :cum:
:smitten:
Βρε τι kapoo... :grin:
Αυτο το μωρο θα με "τελειωνε" και με ακομα και με foot massage!!! :2funny:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Kapoo; :think: Τι ειναι αυτο; Πως και μου εχει ξεφυγει;
Σε πιανω αδιαβαστο κ-γερε ενω εγω και νομιζω και ο πιπι εχουμε αναφερθει επι του θεματος
Κοινως προκειται περι πουτσομασαζ με εξτρας..στον παιζει με μαεστρια μεχρι τελειωματος ενω παραλληλα σε καυλωνει με οτι τροπο μπορει εκτος απο μαμηση και συνηθως ουτε τσιμπουκι...δηλαδη χαμουροτριψιμο με λαδι, γλυψιμο ρωγες και περιξ, αν εισαι τυχερος κατεβαινει και πιο κατω, ελευθερα πιασιματα, αν σε γουσταρει λιγο και ειναι και καυλιαρα πεφτουν και γλωσσοφιλα αλλα λιγο πιο σπανιο κτλ  εχει διαφορα options top (βγαζει σουτιεν και σε κωλοτριβει με τα  :tits:), bottom (τα βγαζει ολα και σου κανει κανονικο body to body)..
Βεβαια οι κανονες ειναι για να σπανε δηλαδη εχω πεσει σε kapoo οπου η τυπισσα μου προτεινε οχι μονο τσιμπουκι αλλα και μαμησι υπο τον ορο να μην πω τιποτα στη ρεσεψιον...αλλα αυτο ειναι εξαιρετικα σπανιο να συμβει...το kapoo ειναι αλμυρο σε τιμη αν λαβεις υποψη σου οτι τελικα δε μαμας αλλα πολυ πρακτικο γιατι υπαρχει σε καθε γειτονια...δηλαδη εδω που ειμαι σε ακτινα 5-10 χμ πρεπει να εχω διαθεσιμα τουλαχιστον καμια 10-15ρια μαγαζακια...τα γουσταρουν πολυ οι ταυλανδοι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Πραγματικα αδιαβαστος. Μασσατζιδικα που φραπας δηλαδη. :grin: :grin:
 

Viktor(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα που έκλεισε η γραμμή Αθήνα-Βangkok της Thai, με τι πετάνε τα παλικάρια; Μια σύντομη έρευνα στο air-tickets για πτήση απο Θεσσαλονίκη τον Οκτώβριο, μου έβγαλε μόνο Turkish με 650-680 ευρώ. Υπάρχει κάτι καλύτερο που μου διαφεύγει;
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Τώρα που έκλεισε η γραμμή Αθήνα-Βangkok της Thai, με τι πετάνε τα παλικάρια; Μια σύντομη έρευνα στο air-tickets για πτήση απο Θεσσαλονίκη τον Οκτώβριο, μου έβγαλε μόνο Turkish με 650-680 ευρώ. Υπάρχει κάτι καλύτερο που μου διαφεύγει;

Ουσιαστικά όχι, όλες οι άλλες λύσεις είναι μέσω Αθήνας άρα υπολογίζεις και +-100€ για το Θεσ/νίκη-Αθήνα-Θεσ/νίκη, βέβαια (το είχα ξαναpostάρει) ύπάρχει και το Κων/πολη-ΒΚΚ που μπορείς να βρεις με τη Μαλαισιανή μέχρι και λίγο πάνω απο 500€ χωρίς μάλιστα αναμονές ...τώρα το Θεσ/νίκη-Κων/πολη-Θεσ/νίκη είναι ένα ταξίδι ακόμα που μπορείς να ο κάνεις αεροπορικώς με +-170€, οδικώς με κανένα 8ωρο + έξοδα parking , με λεοφωρείο 60-90€ με κανένα 9-10ώρο ...
To airtickets τελευταία βγάζει "μούφα" τιμές, καλύτερη και πραγματική λύση
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ουσιαστικά όχι, όλες οι άλλες λύσεις είναι μέσω Αθήνας άρα υπολογίζεις και +-100€ για το Θεσ/νίκη-Αθήνα-Θεσ/νίκη, βέβαια (το είχα ξαναpostάρει) ύπάρχει και το Κων/πολη-ΒΚΚ που μπορείς να βρεις με τη Μαλαισιανή μέχρι και λίγο πάνω απο 500€ χωρίς μάλιστα αναμονές ...τώρα το Θεσ/νίκη-Κων/πολη-Θεσ/νίκη είναι ένα ταξίδι ακόμα που μπορείς να ο κάνεις αεροπορικώς με +-170€, οδικώς με κανένα 8ωρο + έξοδα parking , με λεοφωρείο 60-90€ με κανένα 9-10ώρο ...
To airtickets τελευταία βγάζει "μούφα" τιμές, καλύτερη και πραγματική λύση
στο κοιταξα σε διαφορες ημερομηνιες που με ενδιαφερουν και ειδα οτι ξεκιναει η aegean δρομολογια για ταιλανδη αρχες του 2014 σιγουρα αν οχι τελος αυτου του ετους μεσω καιρου νομιζω και φρανκφουρτης σιγουρα.ομως γραφει 25 ωρες ταξιδι εκτος απο μια περιπτωση οπου ειναι 19 ωρες...τιμη ακομα ειναι νωρις.κυμαινεται απο 720 και πανω τωρα.ισως αργοτερα εχει πιο φθηνα.
α εχει μια αλλη εταιρεια τον south china airlines που εχει καλυτερες τιμες περιπου 60 ευρω φθηνοτερη απο aegean την βγαζει τωρα αλλα μιλαμε για ακομα μεγαλυτερο ταξιδι με δυο στασεις απο 26 εως 36 ωρες!! :2funny:
το θεμα ειναι οτι αφου αρχισε η aegean ταξιδια για ταιλανδη γιατι δεν κανει απευθειας δρομολογια να παρει ολους τους ελληνες πελατες των αλλων εταιρειων? :uglystupid: :uglystupid:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
η Aegean δεν θα κάνει πτήσεις για Ταυλάνδη...!!! Άλλωστε είναι μία περιφεριακή εταιρεία, μόνο στα πλαίσια της Ευρώπης.
Απλώς κάνει code sharing δηλαδή χρησιμοποιεί αεροσκάφη άλλων εταιρειών που συνεργάζεται πχ. Lufthansa και βάζει και τον δικό της κωδικό.
Η Ελλάδα δεν προκειται για πολύ καιρό ακόμη να έχει εταιρεία που να κάνει μεγάλα ταξίδια

 

Viktor(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η Aegean δεν θα κάνει πτήσεις για Ταυλάνδη...!!! Άλλωστε είναι μία περιφεριακή εταιρεία, μόνο στα πλαίσια της Ευρώπης.
Απλώς κάνει code sharing δηλαδή χρησιμοποιεί αεροσκάφη άλλων εταιρειών που συνεργάζεται πχ. Lufthansa και βάζει και τον δικό της κωδικό.
Η Ελλάδα δεν προκειται για πολύ καιρό ακόμη να έχει εταιρεία που να κάνει μεγάλα ταξίδια

Με τέτοια ύφεση, δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα. Και το ότι η Thai σταμάτησε το δρομολόγιό της από Αθήνα είναι ενδεικτικό.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Με τέτοια ύφεση, δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα. Και το ότι η Thai σταμάτησε το δρομολόγιό της από Αθήνα είναι ενδεικτικό.

Ο λόγος πού πολλές αεροπορικές εταιρίες "αποφεύγουν" το Ελ.Βενιζέλος είναι ότι αποτελεί ένα απο τα ακριβότερα αεροδρόμια της Ευρώπης ίσως και του κόσμου (σε φόρους) !!! Αντίστοιχα ο λόγος που δεν αρέσει και πολύ το Μακεδονία είναι η κατασκευαστική ιδαιτερότητα που έχει και η έλλειψη ασφάλειας ....
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Ετσι πως παει ουτε αεροδρομια θα χουμε σε λιγο.
Πριν 1/2 χρονο ειχα βγαλει τικετ με την Thai απο αθηνα και μετα λιγες μερες η Thai ακυρωνει της πτησεις απο Ελλαδα.
Τελικα μου το καναν μεσο μοναχου με Thai παλι συνεργασια με luftanhsa ελεγαν με τα ιδια λεφτα.
 

karampinas55

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ειδα οτι ξεκιναει η aegean δρομολογια για ταιλανδη αρχες του 2014 σιγουρα αν οχι τελος αυτου του ετους μεσω καιρου νομιζω και φρανκφουρτης σιγουρα                  :cum: :cum: :cum: :headbang:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
συμβουλες απο τους κατεχοντες για :
1) kapoo
2) gentlemens club στην πατταγια
Ευχαριστω
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Πραγματικα αδιαβαστος. Μασσατζιδικα που φραπας δηλαδη. :grin: :grin:
σε πληροφορω οτι το kapoo εφτασε και στην Ελλαδα αν και βεβαια σε μια πολυ πιο λαιτ μορφη
υποθετω βεβαια οτι οι δεσποινιδες προσφερουν και "αλλες" υπηρεσιες εκτος ωρων εργασιας  :grin:  απαραδεκτο να συλλαμβανονται ακομα δεν εχετε καταλαβει την πλατεια συνταγματος σε ενδειξη διαμαρτυριας?  :2funny:

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
αληθειθει μαγκες και ταυ-γμωστες οτι οι ταυλανδεεζες δεν κανουν πρωκτικο σεξ?????????????????????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
αληθειθει μαγκες και ταυ-γμωστες οτι οι ταυλανδεεζες δεν κανουν πρωκτικο σεξ?????????????????????? :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Και ναι και οχι..
Αλλα για ποιο λογο ομως προτιμας το πρωκτικο σεξ?
α)Εχεις βιτσιο να υποτασεις τη γυναικα,να τη ξεφτυλιζεις,να γινεσαι ο επιβητορας που καταφερες να της σκισεις και τον κωλο η
β)Για πρακτικους λογους,επειδη οι Ελλεηνιδες ειναι ξεχειλωμενες και θελεις να νοιωθεις καποια αντισταση σκατοσπρωχνωντας γιατι απο μπροστα βαζεις και τα χερια μεσα και βαρας παλαμακια?

Αναλογα την απαντηση,θα σου πω αν αξιζει να εχεις αυτη την απορια και το αγχος αν οι Ταυλανδεζες δινουν κουλουρι. ;)
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
αληθειθει μαγκες και ταυ-γμωστες οτι οι ταυλανδεεζες δεν κανουν πρωκτικο σεξ??????????????????????
Εννοειται, παρόλο που ελάχιστες το κάνουν στο 1 ραντεβου. Αλλα παρολο που εχουν την καραμελα δεν ειμαι λειντιμποι, δεν δινω κωλο, ολες δινουν στον καλο πελατη.
Τωρα γιατι παρα πολλοι ελληνες κυνηγανε μονο τραβελακια ενω ο γυναικειος κωλος εκει ειναι αφθονος... αγνωστο σε μενα τουλαχιστον
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
σε πληροφορω οτι το kapoo εφτασε και στην Ελλαδα αν και βεβαια σε μια πολυ πιο λαιτ μορφη
υποθετω βεβαια οτι οι δεσποινιδες προσφερουν και "αλλες" υπηρεσιες εκτος ωρων εργασιας   :grin:  απαραδεκτο να συλλαμβανονται ακομα δεν εχετε καταλαβει την πλατεια συνταγματος σε ενδειξη διαμαρτυριας?   :2funny:
Εχουμε και εδω μια Κινεζουλα που κανει μασσαζ στους λουομενους. Οταν συναντιομαστε
τη χαιρεταω στα κινεζικα και ξεκαρδιζεται στα γελια. Το απογευμα ομως που εχω διωρη
απο τη δουλεια αυτη εχει εξαφανιστει.Παντως το στυλ της ειναι ολο υποσχεσεις.
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Και ναι και οχι..
Αλλα για ποιο λογο ομως προτιμας το πρωκτικο σεξ?
α)Εχεις βιτσιο να υποτασεις τη γυναικα,να τη ξεφτυλιζεις,να γινεσαι ο επιβητορας που καταφερες να της σκισεις και τον κωλο η
β)Για πρακτικους λογους,επειδη οι Ελλεηνιδες ειναι ξεχειλωμενες και θελεις να νοιωθεις καποια αντισταση σκατοσπρωχνωντας γιατι απο μπροστα βαζεις και τα χερια μεσα και βαρας παλαμακια?

Αναλογα την απαντηση,θα σου πω αν αξιζει να εχεις αυτη την απορια και το αγχος αν οι Ταυλανδεζες δινουν κουλουρι. ;)

Χαχαχα, υποψιαζομαι οτι και οι δυο επιλογες ειναι παγιδα!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Και ναι και οχι..
Αλλα για ποιο λογο ομως προτιμας το πρωκτικο σεξ?
α)Εχεις βιτσιο να υποτασεις τη γυναικα,να τη ξεφτυλιζεις,να γινεσαι ο επιβητορας που καταφερες να της σκισεις και τον κωλο η
β)Για πρακτικους λογους,επειδη οι Ελλεηνιδες ειναι ξεχειλωμενες και θελεις να νοιωθεις καποια αντισταση σκατοσπρωχνωντας γιατι απο μπροστα βαζεις και τα χερια μεσα και βαρας παλαμακια?

Αναλογα την απαντηση,θα σου πω αν αξιζει να εχεις αυτη την απορια και το αγχος αν οι Ταυλανδεζες δινουν κουλουρι. ;)
Εγω διαφωνω και με τους δυο λογους που αναφερεις. Για μενα ο κωλος ειναι το τριτο
πιο ωραιο πραγμα σε μια γυναικα, μετα τα ματια και τη σεξουαλικοτητα που μεταδιδει.
Γιατι λοιπον να μην τον τιμησω; Οταν μου το δινει μια γυναικα (οχι βεβαια επαγγελματιας
που θα την πληρωσω για αυτο) αισθανομαι οτι μου δινεται ολοκληρωτικα. Αλλωστε αυτο δεν
ειναι το ερωτικο παιχνιδι; Η απολυτη κατακτηση του ερωτικου συντροφου;
Τωρα οσο αφορα την Ταυλανδη στα 5 χρονια πρεπει να εχω παει με καμμια 60ρια-70ρια
διαφορετικες κοπελες. Δεν εχω παρει καμμια απο πισω, και δεν αισθανθηκα την αναγκη
γιαυτο (εγω ενας αρρωστημενος κωλας) εκτος απο την μονιμη γυναικα μου εκει που απο
μονη της μου το προτεινε οταν μια φορα ηταν ξαπλωμενη μπρουμητα και με ειδε που θαυμαζα
τα τουρλωτα οπισθια της.
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Ολες τον παιρνουν, στα 11 ταξιδια μου ελαχιστες δεν ξεκωλιαστηκαν, τα υπολοιπα ειναι για να γινετε κουβεντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom