Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
σοφη κουβεντα η τελευταια....οποιος παει ,ξαναπαει
αλλιως ..σε κεντρο απεξαρτησης
 

Xristoforidis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
@rebetis
Respect για την συμβουλή..  :thumbsup:
το καταλαβαινω 100% αλλα τι εννοεις με αυτο??

μα κλείσεις ται γκόμενα για πολλές μέρες θα σου σπάσει τα αρχίδια και θα σε ξοδέψει διπλά

@ pipinomania

γιατι φιλε μου αυτο??

"Αμφιβαλω αν θα δεχτει ακομα και 1 στις 100 ωραιες γκομενες τη προταση να τη παρτε μαζι σας εστω και για μια εβδομαδα¨

οσο διαβαζω το φορουμ ολοι μιλανε για gfe και για super ΚΟΝΤΑ thai girl--που γουσταρω τρελα//αχχ ακομα δεν πηγα και τα εχω στο μυαλο μου και αυτα τα μαυρα μαλλια τα ισια και τα ματακια τα σχιστα και τα κορμια τα μικρα χαχχα ;) οκ σταματαω -- που δεν μπορουν να ξεκολλησουν και ολοι περνανε καλα! οι περισσοτεροι τουλαχιστον.Μεχρι και ο απολαυστικος kostasf16 που ειναι υπερ της Παταγια (βεβαια κανεις δεν ειναι τελειος)  :grin: :grin:  :grin: :grin:  κατι τετοιο εχω κ εγω στο μυαλο μου, απλα ανα 5-6 μερες, αναλογα βεβαια και πως περνας μαζι της, την αλλαζεις! και κανεις και τα μπανακια σου και τις εκδρομες σου και ολα.Τουλαχιστον ετσι διαβαζω..εκτος αν εχουν αλλαξει τοοοοσο πολυ τα πραγματα  >:( και οι τιμες για τετοια φαση ειναι 1500 με 2000 μπατ το πολυ και καποιοι αναφερουν και 1000 ή και καθολου!! αν εχουν αλλαξει θα ηθελα να το ξερω για να φροντισω τα οικονομικα μου;) ουφφ γαμο την κριση μου!!
και δηλ θα περναμε καλα πχ θα ειμαστε πι πι και δεν θα θελει να συνεχισει μαζι μου διακοπες βγαζοντας και money τετοια εποχη?? τι να πω, δεν εχω παει εσεις ξερετε αλλα μου ακουγεται καπως  :think:

τωρα για το Κραμπι, απλα θελω ηρεμια..εχω πολυ εντονη ζωη! μου ειπαν τα καλυτερα για το μερος! Φυση, εκπληκτικες παραλιες, οχι τοσο τουριστικο...βιωνεις περισσοτερο το πως ζουνε αυτοι οι ανθρωποι εκει..σημαντικο για το ταξιδι μου!..δεν θελω ΜΟΝΟ μπουμπ μπουμπ ολη μερα,
το βραδυ και το πρωι χαχαχ...εχει φθηνες εκδρομες και πολλα ακομα και στα συν οτι μπορεις να κανεις κανα τσιγαρακι χωρις προβληματα, γιατι εκει λεει να δοκιμασεις κ μου ειπαν οτι ειναι πιο χαλαροι οι μπατσοι!! Τωρα αν ειναι τοσο χαλια οπως μου γραφεις εσυ και οι συντροφοι..ισως να το σκεφτω καλυτερα.θα θελα πολυ να δω το Κραμπι αλλα χωρις μωρο δε λεεει...με βαζεις σε σκεψεις τωρα! ισως για λιγοτερες μερες αλλα και παλι εξαρταται και απ το μωρο..ετσι οπως τα λες  :think:

α)Κραμπι-Πατονγκ παιζει και να πας και οδικως με βαν .Δε χρειαζεται να πας μεσω θαλασσης.

αν μπορεις σε παρακαλω, πες μου πως, απο που περνω bus κτλ!  :)  

β)Nuru δε παιζει στη Πατονγκ πουθενα,ουτε βεβαια στο Κριστιν.

εδω με καθαρισες  :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
τι εννοεις δεν παιζει και αυτο που κανουν στο κριστιν τι ειναι ???
δηλ που μπορω να βρω στην thai?


κατι τελευταιο προς ολους:
τελικα πλεον ποσα χρηματα πρεπει να διαθεσεις για να περασεις καλα
thai? οχι ΤΑ ΣΟΥΠΕΡ μωρα..αλλα οχι και μπαζα! ας αφησουμε εξω φαγητα ξενοδοχειο-εκδρομες κτλ.καθαρα για σεξ!

Να στε καλα! Σας ευχαριστω πολυ ΟΛΟΥΣ !!! βοηθατε πολυ με τα pm και τις απαντησεις σας! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

the thai ..is high !!
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Και μια συμβουλή από ένα γέρο : όσοι δεν έχετε πάει Ταϊλάνδη και δεν έχετε την δυνατότητα να ξαναμαναπατε, μην πάτε, θα ανοίξετε δρόμους ...... δύσκολους!!!!
Ακριβως ετσι...
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Ειναι και θεμα τυχης.
Εγω που βρηκα μια 21χρονη φετος απο το ibar την πηρα την επομενη μερα μαζι μου Bangkok για 7 μερες και την εδωσα 5000 χιλιαρικα συνολο μονο.
Κορμαρα,απο τις ψηλες ταυλανδεζες,και γλυκεια.
Δεν ειχε καθολου απαιτησεις και ηταν σε ολα βολικη και περασα μια χαρα και εγω και ευχαριστημενη και αυτη.
Επισης στα ματια του καθενος ο καθενας μπορει να εχει διαφορετικη γνωμη στο αν καποια ειναι ομορφη η οχι.
ο φιλος χριστοφοριδης μπορει να βρει καποια γκομενιτσα που στα ματια του ισως να ειναι αστερι και στα δικα μου οχι και το αντιθετο.
Σκοπος ειναι,οτι και να βρει να περασει καλα με αυτην που θα ειναι και να μην το κανει μαλακιες.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Xristoforidi...
Επιγραμματικα...
-Το GFE στις πουτανοπιατσες της Ταυλανδης μας εχει τελειωσει εδω και χρονια..Ειναι η εξαιρεση πια και οχι ο κανονας.
-Η εκφραση "το πολυ 1500-2000 μπατ" ειναι επισης ανεκδοτο ειδικα για Πατονγκ..Το "ταβανι" ειναι υπερδιπλασιο τωρα πια..Αυτο δε σημαινει βεβαια πως δε μπορει να σου κατσει και η περιπτωση να τη βγαλεις φτηνα..Ειδικα αν εισαι ομορφοπαιδο...Χωρια που παιζουν ρολο και τα γουστα σου...Εχω ενα φιλαρακι που θεωρει μουναρες αυτες που για μενα ειναι καραμπαζα του κερατα...και βολευεται με χιλιαρικακι γιατι αυτες τοσα ζητανε...Αυτες που αρεσουν σε μενα δυστυχως ζητανε πολυ περισσοτερα..ΓΑΜΩΤΟ  :2funny:
-Στο Κραμπι κλεινεις εισιτηριο για Πατονγκ οδικως με βαν 6-7 θεσεων,σε οποιοδηποτε τουριστικο γραφειο.Εχει καθε πρωι.
-Nuru μονο στη Μπανγκοκ.Το Κριστιν ειναι σαπουναδικο κοινως soapy.

Υ.Γ:Οταν με το καλο πας στο Κραμπι,καψε κι ενα μπαφο για παρτη ολων των παιδιων του φορουμ που σου δινουν πληροφοριες.
Και μην ανησυχεις..Οποτε κατεβαινουμε θα ερχομαστε να σε βλεπουμε στο Bangkok Hilton  :grin:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Χριστοφοριδη, τη φραση βλεποντας και κανοντας την εχεις ξανακουσει?
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.270
Πόντοι
446
Και μια συμβουλή από ένα γέρο : όσοι δεν έχετε πάει Ταϊλάνδη και δεν έχετε την δυνατότητα να ξαναμαναπατε, μην πάτε, θα ανοίξετε δρόμους ...... δύσκολους!!!!
Σωστός ο γέρος....Τα μεταξωτά ναρκωτικά , θέλουν κι επιδέξιους κώλους !
 

Mars1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Xristoforidi...
Επιγραμματικα...
-Το GFE στις πουτανοπιατσες της Ταυλανδης μας εχει τελειωσει εδω και χρονια..Ειναι η εξαιρεση πια και οχι ο κανονας.
-Η εκφραση "το πολυ 1500-2000 μπατ" ειναι επισης ανεκδοτο ειδικα για Πατονγκ..Το "ταβανι" ειναι υπερδιπλασιο τωρα πια..Αυτο δε σημαινει βεβαια πως δε μπορει να σου κατσει και η περιπτωση να τη βγαλεις φτηνα..Ειδικα αν εισαι ομορφοπαιδο...Χωρια που παιζουν ρολο και τα γουστα σου...Εχω ενα φιλαρακι που θεωρει μουναρες αυτες που για μενα ειναι καραμπαζα του κερατα...και βολευεται με χιλιαρικακι γιατι αυτες τοσα ζητανε...Αυτες που αρεσουν σε μενα δυστυχως ζητανε πολυ περισσοτερα..ΓΑΜΩΤΟ  :2funny:
-Στο Κραμπι κλεινεις εισιτηριο για Πατονγκ οδικως με βαν 6-7 θεσεων,σε οποιοδηποτε τουριστικο γραφειο.Εχει καθε πρωι.
-Nuru μονο στη Μπανγκοκ.Το Κριστιν ειναι σαπουναδικο κοινως soapy.

Υ.Γ:Οταν με το καλο πας στο Κραμπι,καψε κι ενα μπαφο για παρτη ολων των παιδιων του φορουμ που σου δινουν πληροφοριες.
Και μην ανησυχεις..Οποτε κατεβαινουμε θα ερχομαστε να σε βλεπουμε στο Bangkok Hilton  :grin:


Θα παρακαλουσα τα σχολια περι καραμπαζων με χιλιαρικακι να μην ξαναγινουν... θα σου στελνω φωτο καθε μερα τον αυγουστο  για να αποκαταστησεις τη τιμη μου...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Θα παρακαλουσα τα σχολια περι καραμπαζων με χιλιαρικακι να μην ξαναγινουν... θα σου στελνω φωτο καθε μερα τον αυγουστο  για να αποκαταστησεις τη τιμη μου...
Οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται. :grin:
Δεν εννοουσα εσενα ρε.
Υπαρχουν και πολυ χειροτεροι. :2funny:

Υ.Γ:Ασε που εσυ εισαι και ομορφαντρας και σου κανουν σκοντο  :grin:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Xristoforidi...
Επιγραμματικα...
-Το GFE στις πουτανοπιατσες της Ταυλανδης μας εχει τελειωσει εδω και χρονια..Ειναι η εξαιρεση πια και οχι ο κανονας.
-Η εκφραση "το πολυ 1500-2000 μπατ" ειναι επισης ανεκδοτο ειδικα για Πατονγκ..Το "ταβανι" ειναι υπερδιπλασιο τωρα πια..Αυτο δε σημαινει βεβαια πως δε μπορει να σου κατσει και η περιπτωση να τη βγαλεις φτηνα..Ειδικα αν εισαι ομορφοπαιδο...Χωρια που παιζουν ρολο και τα γουστα σου...Εχω ενα φιλαρακι που θεωρει μουναρες αυτες που για μενα ειναι καραμπαζα του κερατα...και βολευεται με χιλιαρικακι γιατι αυτες τοσα ζητανε...Αυτες που αρεσουν σε μενα δυστυχως ζητανε πολυ περισσοτερα..ΓΑΜΩΤΟ  :2funny:
-Στο Κραμπι κλεινεις εισιτηριο για Πατονγκ οδικως με βαν 6-7 θεσεων,σε οποιοδηποτε τουριστικο γραφειο.Εχει καθε πρωι.
-Nuru μονο στη Μπανγκοκ.Το Κριστιν ειναι σαπουναδικο κοινως soapy.

Υ.Γ:Οταν με το καλο πας στο Κραμπι,καψε κι ενα μπαφο για παρτη ολων των παιδιων του φορουμ που σου δινουν πληροφοριες.
Και μην ανησυχεις..Οποτε κατεβαινουμε θα ερχομαστε να σε βλεπουμε στο Bangkok Hilton  :grin:
στο Bangkok hilton δεν χρειαζεται καν να κανεις κρατηση....εχει παντα διαθεσημα δωματια και παντα πολυ-κλινα  :2funny: :2funny:
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
στο Bangkok hilton δεν χρειαζεται καν να κανεις κρατηση....εχει παντα διαθεσημα δωματια και παντα πολυ-κλινα  :2funny: :2funny:

Και σου δινουν και ωραιες αλυσιδες για τα ποδια, σκετο κοσμημα.


Ειχα παρει delivery στο ξενοδοχειο απο κει, ολα καλα. Καλυτερα ομως να πας μια βολτα απο Sabai Dee που εχει ποικιλια, εκτος κι αν θες καποια συγκεκριμενη απο το Dream Teen.

Φιλε Χριστοφοριδη, απο δω θα μαθεις τα βασικα. Στανταρ πως οτι και να σχεδιασεις, δεν προκειται να το κανεις -- ετσι ειναι οι ρυθμοι εκει περα. Πηγαινε με καθαρο μυαλο και το προγραμμα θα βγει μονο του. Επισης, δυο χιλιαρικα για 22 μερες σε Πουκετ και τα λοιπα γειτονικα πουτανοπροαστια μου φαινονται λιγα εκτος κι αν σφιξεις το ζωναρι (πραγμα αδυνατο για πρωτο ταξιδι)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Και σου δινουν και ωραιες αλυσιδες για τα ποδια, σκετο κοσμημα.

Ειχα παρει delivery στο ξενοδοχειο απο κει, ολα καλα. Καλυτερα ομως να πας μια βολτα απο Sabai Dee που εχει ποικιλια, εκτος κι αν θες καποια συγκεκριμενη απο το Dream Teen.

Φιλε Χριστοφοριδη, απο δω θα μαθεις τα βασικα. Στανταρ πως οτι και να σχεδιασεις, δεν προκειται να το κανεις -- ετσι ειναι οι ρυθμοι εκει περα. Πηγαινε με καθαρο μυαλο και το προγραμμα θα βγει μονο του. Επισης, δυο χιλιαρικα για 22 μερες σε Πουκετ και τα λοιπα γειτονικα πουτανοπροαστια μου φαινονται λιγα εκτος κι αν σφιξεις το ζωναρι (πραγμα αδυνατο για πρωτο ταξιδι)
οι αλυσιδες σετακι με αυτες για τα χερια...
 

Xristoforidis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Το επομενο ποστ μου θα ειναι απο Πουκετ ή οπου αλλου βρεθω!!  :2funny:
Δεν σας ζαλιζω αλλο!

stefan00, pipinomaniac, rebetis, Tekillas Boom Boom, kostaf16, kreatosoupa,
liberog0,Love you sort time, geo70!!

να στε ΟΛΟΙ καλα για τις απαντησεις σας!!!!! και τα pm σας!
:rockon: :rockon:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16

Ειναι διπλα στο Παταγιαννη,ενα ελληνικο σουβλατζιδικο..
Απο γκομενες,οσες φορες εχω παει τα περισσοτερα ειναι μπαζα...Καλυτερα Sabai dee...
Βεβαια τα "teen" μασατζιδικα εχουν το πλεονεκτημα οτι πληρωνεις στην αρχη μονο το λαδομασαζ,ΚΑΙ ΑΝ δεις οτι η γκομενα το χει,κανονιζεις τα περεταιρω..Ενω στα σαπουναδικα οπως το Sabai dee,πληρωνεις εξ αρχης για ολο το πακετο..
Οπως και να χει,εγω περναω συνηθως μια βολτα και αν βρω κατι γαμευσιμο καθομαι...Αλλιως συνεχιζω το ψαξιμο.. ;)
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Ειναι διπλα στο Παταγιαννη,ενα ελληνικο σουβλατζιδικο..
Απο γκομενες,οσες φορες εχω παει τα περισσοτερα ειναι μπαζα...Καλυτερα Sabai dee...
Βεβαια τα "teen" μασατζιδικα εχουν το πλεονεκτημα οτι πληρωνεις στην αρχη μονο το λαδομασαζ,ΚΑΙ ΑΝ δεις οτι η γκομενα το χει,κανονιζεις τα περεταιρω..Ενω στα σαπουναδικα οπως το Sabai dee,πληρωνεις εξ αρχης για ολο το πακετο..
Οπως και να χει,εγω περναω συνηθως μια βολτα και αν βρω κατι γαμευσιμο καθομαι...Αλλιως συνεχιζω το ψαξιμο.. ;)

THX !!! :thumbsup:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Παιδιά καλησπέρα,ηθελα να ρωτήσω ποιοι ειναι οι καλύτεροι μήνες για ποροδιακοπές στην Ταϊλάνδη.Τον Νοέμβριο τι λεει;ειναι ο καιρος καταλληλος ή βρεχει παπαδες;Ειχα δει κατι ωραία πακετάκια για 20 μερες Μπανγκογκ Παταγια με 650 γιούρο.Ξέρει κανένας πληροφορίες για καλα τουριστικά πακέτα;
Ευχαριστώ...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Παιδιά καλησπέρα,ηθελα να ρωτήσω ποιοι ειναι οι καλύτεροι μήνες για ποροδιακοπές στην Ταϊλάνδη.Τον Νοέμβριο τι λεει;ειναι ο καιρος καταλληλος ή βρεχει παπαδες;Ειχα δει κατι ωραία πακετάκια για 20 μερες Μπανγκογκ Παταγια με 650 γιούρο.Ξέρει κανένας πληροφορίες για καλα τουριστικά πακέτα;
Ευχαριστώ...
το νοεμβριο ειναι μια χαρα
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Παιδιά καλησπέρα,ηθελα να ρωτήσω ποιοι ειναι οι καλύτεροι μήνες για ποροδιακοπές στην Ταϊλάνδη.Τον Νοέμβριο τι λεει;ειναι ο καιρος καταλληλος ή βρεχει παπαδες;Ειχα δει κατι ωραία πακετάκια για 20 μερες Μπανγκογκ Παταγια με 650 γιούρο.Ξέρει κανένας πληροφορίες για καλα τουριστικά πακέτα;
Ευχαριστώ...
Πακετακι με 650 γιουρο,δεν επαιξε,δεν παιζει και ουτε προκειται ποτε να παιξει.
Αν διαβασεις τα ψιλα γραμματα,θα δεις οτι τα 650 γιουρος που διαφημιζουν ειναι ουσιαστικα απο 1100 εως 1400 γιουρο αναλογα με το ξενοδοχειο. ;)
Ποτε στην ιστορια δε βγηκε πακετο για Ταυλανδη απο τουριστικο γραφειο,που να ειναι φτηνοτερο απο αυτο που μπορεις να κλεισεις μονος σου.
Πορευσου λοιπον μονος και οτι βοηθεια θες,ειδικα για ξενοδοχεια,εδω ειμαστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom