Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εδω και 1,5 μηνα,η Egypt ειναι γυρω στα 1000 ευρω για Αυγουστο.
Το παρακολουθω καθημερινα...
Αυτη τη στιγμη ειναι απο 950-1250 περιπου,αναλογα την ημερομηνια...
Τι να σου πω...  Εγώ 535 ευρώ τα πλήρωσα την προηγούμενη εβδομάδα.
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Κων/πολη-Μπανγκόκ
αναχώρηση 12 Αυγ με επιστροφή 26.

111ahc.jpg


Αθήνα-Μπανγκόκ
με τις ίδιες ημερομηνίες

222lf.jpg


 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Αυτες τις τιμες ρε μεγαλε που τις βλεπεις ..για δωσε μας τα φωτα σου
λοιπον παιδια οσοι μενετε αθηνα διασταυρωση ηλια ηλιου και ηλιουπολεως εχει ενα ροζ κτιριο στον 3 οροφο εχει γραφειο ταξιδιων εκει βρηκα αυτα που γραφω...βεβαια εκει με πηγε ενας γνωστος που ολα του τα ταξιδια για ταυλανδη τα κανει με το εν λογω γραφειο....μπορει να μην δινει σε ολους τις προσφορες ...μπορει λογω του φιλου μου να μου εδωσε αυτες τις τιμες...παντως οποιος θελει ας περασει δεν χανει τιποτα......ενημερωτικα ομως η προσφορα για καταρ ειναι μεχρι τελος του μηνα και η ται θα βγαλει προσφορα  στο τελος του μηνα ...ολα αυτα στο πρακτορειο τα εμαθα
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
και το βασικο ειναι και το επαναλαμβανω οτι εγω πηγα και εκανα την κρατηση μαζι με το παληκαρι που κλεινει ολα του τα ταξιδια στο πρακτορειο εκει  .....για να μην παρεξηγηθω μετα απο καποιον εδω μεσα
 

Επισκέπτης
και το βασικο ειναι και το επαναλαμβανω οτι εγω πηγα και εκανα την κρατηση μαζι με το παληκαρι που κλεινει ολα του τα ταξιδια στο πρακτορειο εκει  .....για να μην παρεξηγηθω μετα απο καποιον εδω μεσα
Ευχαριστω πολυ φιλε.Θα περασω να ρωτησω
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
καταρχας χρονια πολλα κωσταντηδες (φ16 το τηλεφωνο σου μαλλον το εχεις αλλαξει)

ειχε πριν 15 μερες φανταστικη προσφορα η καταρ την ειδατε?
στο ενα αλλο ενα δωρο
οποιος προλαβε προλαβε ποτε θα το ξανακανει δε ξερω
τελος οποιος δεν εχει ταξιδεψει με την thai καλο θα ηταν να τη δοκιμασει γιατι μπορει να του γινει και συνηθειο
εχει και η singapoore ποροσφορες αν θελει καποιος να κανει συνδυασμο
αυτααααααααα
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους ΚΩΣΤΗΔΕΣ, οσους ξερω προσωπικα και οσους δεν εχω συναντησει ακομη.
Συγνωμη για τη καθυστερηση, ΟΧΙ δεν φταιει η ηλικια  :woldman:, απλα ελειπα στη Μαυρη Ηπειρο.
Κωστα F16 να λειπουν τα σχολια. :grin: :grin: :s&m_2:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Για φυσιολατρεια  :boobies: :tits2: :tits: :zfuck: η σεξοτουρισμο  :fuck1: :fuck2: :knockinb:;;;;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
(φ16 το τηλεφωνο σου μαλλον το εχεις αλλαξει)
οχι, το ιδιο εχω, απλα εκεινη τη μερα λογω "φορτου" τελειωσε η μπαταρια, δεσμευομαι ομως για καφε καποια στιγμη.
λορδε αυτο ειναι το μελλον μας δηλαδη? απο φανατικοι της Ασιας σε ταξιδια στην Αφρικη? οχιιιιι
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
οχι, το ιδιο εχω, απλα εκεινη τη μερα λογω "φορτου" τελειωσε η μπαταρια, δεσμευομαι ομως για καφε καποια στιγμη.
λορδε αυτο ειναι το μελλον μας δηλαδη? απο φανατικοι της Ασιας σε ταξιδια στην Αφρικη? οχιιιιι

ΓΑΜΗΣΕΤΑ  :grin: :grin:
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
ποια τα τηλεφωνα ??? looooooooooooooooooooool

λορδε παντου υπαρχει ψωμι αλλα πρεπει να βρεις το φουρνο
 

giorgos1010

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Paixtes, pernaw gia merikes meres bangkok apo aurio epistrefontas apo kina gia douleia. Mhpzs brisketai kaneis ekei pou na endiaferetai sto athlhma;
An kanenas synagwnisteis exei prosfates plhrofories apo masatzhdika, piatses... me kalo pragma twn euxaristw ek twn proterwn gia oti plhrofories.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
ποια τα τηλεφωνα ??? looooooooooooooooooooool

λορδε παντου υπαρχει ψωμι αλλα πρεπει να βρεις το φουρνο

Μπααα εχω προβλημα με τις μαυρες, δεν γουσταρω με τιποτα.
Ενω με τις ΑΣΙΑΤΙΣΕΣ κατι με πιανει ρε παιδι μου :grin: :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Πιατσες ειναι οι γνωστες Νανα,  σοι καου μπου, και πατποννγκ. Επισης παιχνιδι γινεται και στο Λουμπινι ενα παρκο στο τελος της οδου Σιλομ. Παιχνιδι μπορεις να κανεις και με τα περισσοτερα κοριτσια που δουλευουν στα μασσατζιδικα, ακομα και στα φουτ μασσαζ μετα τις 12 το βραδυ.Για μασσατζιδικα κοιτα στο Bangkok2night.com
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Γεια σας παιδες...........
Θελω να πω οτι αυτο που εγραψε ο Jamest για την Egypt air ειναι 1000% αληθεια!!!Το ειδα με τα ματια μου το εισητηριο(για την ακριβεια το e-ticket)και η τιμη εναι αυτη που λεει!!
Για μενα ομως οποιος θελει να παει Ταυλανδη η καλυτερη εταιρεια και τιμη ειναι της Qatar!!!


 
Μπανγκόκ 616 €

*Aυτη η τιμη ειναι απ'το site της Qatar


και οι οροι


Όροι και Προϋποθέσεις

    Οι προσφορές ισχύουν στο qatarairways.com/gr
    Για πτήσεις με επιστροφή, περιλαμβάνοντας φόρους και τέλη
    Αποκλειστικά για πτήσεις της Qatar Airways

    Για περιορισμένο αριθμό θέσεων

    Περίοδος Πώλησης: μέχρι και τις 31 Μαϊου 2011 (Οικονομική Θέση)

    Περίοδος Ταξιδιού: μέχρι και τις 31 Οκτωβρίου 2011 (Οικονομική Θέση)

    Περίοδος Πώλησης & Ταξιδιού : μέχρι και τις 30 Ιουνίου 2011 (Διακεκριμένη Θέση)

    Οι προσφορές για κάποιους προορισμούς και Θέσεις ισχύουν μόνο με την πτήση QR473

    Κλειστές ημερομηνίες ισχύουν από 01 Ιουλίου 2011 μέχρι 31 Αυγούστου 2011 (Οικονόμική Θέση)

    Ελάχιστη διαμονή: 3 ημέρες

    Μέγιστη διαμονή: ποικίλει βάσει προορισμού και Θέσης

    Εκπτωση για παιδιά / βρέφη: 25% / 80%

    Ισχύουν και άλλες προϋποθέσεις, παρακαλούμε δείτε τους όρους την στιγμή της κράτησης



Να και το λινκ για να το δειτε και εσεις..



www.qatarairways.com/gr/gr/special-offers-greece.html]http://www.qatarairways.com/gr/gr/special-offers-greece.html[/url]
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
2myum1h.jpg




Αυτος ειναι ενας μικρος Χαρτης της Πατταγια(οχι ολος!!!)

Για τον φιλο suncity και τα αλλα παιδια...


Λοιπον..............οπως βλεπετε εχω χρωματισει και κοκκινη μπογια την διαδρομη που κανουν τα "Αγροτικα" η Baht Bus(την κυρια διαδρομη γιατι υπαρχει και κανα 2 αλλες που κανουν)

Τα Baht Bus "δουλευουν"24ωρες το 24ωρο και περνανε απ'την συγκεκριμενη διαδρομη ανα 1 λεπτο(και πολυ ειπα!!!)...........

Οπως βλεπετε εβαλα με Πινεζα Μωβ την Αρχη της Walking stret(Start of the Walking street)............Απο εκει αρχιζει η "Κολαση" της Πατταγια και εννοω οτι ειναι μαζεμενα πολλα μπαρ,κλαμπς,ντισκο και γκο-γκο Μπαρς...........

Με λιγα λογια ειναι "η καρδια" της Νυχτ.Διασκεδασης στην Πατταγια(υπαρχουν και αλλα μερη αλλα εκει εινΑΙ ολα μαζεμενα και εχει παντα τον πιο πολυ κοσμο)

Εβαλα και 3 Ξενοδοχεια σαν καπως "σημειο αναφορας".Εβαλα το Pattaya bay resort(που παω εγω),το R-con και το Τhe Cottage....

To Pattaya bay resort βρισκεται πισω απ'το Avenue Mall(τ'οποιο ειναι πανω στην 2nd road οπου ειναι και η διαδρομη των Baht bus)....η διαδρομη Pattaya bay resort mexri Walking street περιπου 1 χλμ.(συμφωνα με το Google Earth)...

R-con Residence............Ειναι στο Soi Buakhao(κοντα στο Μπαρ του Φωτη....Βλεπε Χαρτη)
Δεν εχω μεινει αλλα απ'οτι ακουσα και ειδα σε διαφορες κριτικες ειναι αρκετα καλο ξενοδοχεια και με καλες σχετικα τιμες.....Το μονο μειον(για μενα)ειναι οτι ειναι Soi Buakhao αν και εχει Baht bus που περνανε απ'εκει το βραδυ μειωνεται πολυ η κινηση τους(σε σχεση με την "κοκκινη" διαδρομη που εχω βαλει στον Χαρτη οπου οπως ειπα ειναι συνεχης και 24ωρες το 24ωρο!!!)Εγω προσωπικα θα πηγαινα R-con αν ειχα καποιο μηχανακινα κινουμαι η αν δεν με πειραζε να παιρνω το moto-taxi.........Αποσταση R-con με Walking street περιπου 2,6 χλμ

the cottage....Soi 2.......Εχω μεινει.........Ησυχο ξενοδοχειο(ειδα οταν εμενα πολλα ζευγαρια ηλικιωμενων Βορειο-Ευρωπαιων)............2 πισινες και γενικως πολυ ωραιο περιβαλλον(πολλα δεντρα και πρασινο)...αν πατε πισω στις σελιδες εχω βαλει αναλυτικη κριτικη....Ειναι βεβαια Μακρια απο Walking street(περιπου 3,7 χλμ)αλλα αυτο δεν ηταν προβλημα για ηταν 2 λεπτα με τα ποδια(και πολλα ειπα)απ'το 2nd road(οπου οπως ειπαμε περνανε τα Baht Bus)..και ειναι διπλα στο Big C(ενα εμπ.κεντρο)


Βεβαια υπαρχουν και αλλα ξενοδοχεια και πιο κοντα στην walking street

Απλα εγω εβαλα αυτα για το οποια καποια παιδια με ρωτησατε.....

Η Επιλογη ειναι δικια σας
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Λακη η τιμη της Καταρ ειναι για Ιουνιο.
Για Αυγουστο ειναι πιο ακριβα...
Και ειδικα για το πρωτο 15ημερο...ΦΩΤΙΑ...
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
2myum1h.jpg




Αυτος ειναι ενας μικρος Χαρτης της Πατταγια(οχι ολος!!!)

Για τον φιλο suncity και τα αλλα παιδια...


Λοιπον..............οπως βλεπετε εχω χρωματισει και κοκκινη μπογια την διαδρομη που κανουν τα "Αγροτικα" η Baht Bus(την κυρια διαδρομη γιατι υπαρχει και κανα 2 αλλες που κανουν)

Τα Baht Bus "δουλευουν"24ωρες το 24ωρο και περνανε απ'την συγκεκριμενη διαδρομη ανα 1 λεπτο(και πολυ ειπα!!!)...........

Οπως βλεπετε εβαλα με Πινεζα Μωβ την Αρχη της Walking stret(Start of the Walking street)............Απο εκει αρχιζει η "Κολαση" της Πατταγια και εννοω οτι ειναι μαζεμενα πολλα μπαρ,κλαμπς,ντισκο και γκο-γκο Μπαρς...........

Με λιγα λογια ειναι "η καρδια" της Νυχτ.Διασκεδασης στην Πατταγια(υπαρχουν και αλλα μερη αλλα εκει εινΑΙ ολα μαζεμενα και εχει παντα τον πιο πολυ κοσμο)

Εβαλα και 3 Ξενοδοχεια σαν καπως "σημειο αναφορας".Εβαλα το Pattaya bay resort(που παω εγω),το R-con και το Τhe Cottage....

To Pattaya bay resort βρισκεται πισω απ'το Avenue Mall(τ'οποιο ειναι πανω στην 2nd road οπου ειναι και η διαδρομη των Baht bus)....η διαδρομη Pattaya bay resort mexri Walking street περιπου 1 χλμ.(συμφωνα με το Google Earth)...

R-con Residence............Ειναι στο Soi Buakhao(κοντα στο Μπαρ του Φωτη....Βλεπε Χαρτη)
Δεν εχω μεινει αλλα απ'οτι ακουσα και ειδα σε διαφορες κριτικες ειναι αρκετα καλο ξενοδοχεια και με καλες σχετικα τιμες.....Το μονο μειον(για μενα)ειναι οτι ειναι Soi Buakhao αν και εχει Baht bus που περνανε απ'εκει το βραδυ μειωνεται πολυ η κινηση τους(σε σχεση με την "κοκκινη" διαδρομη που εχω βαλει στον Χαρτη οπου οπως ειπα ειναι συνεχης και 24ωρες το 24ωρο!!!)Εγω προσωπικα θα πηγαινα R-con αν ειχα καποιο μηχανακινα κινουμαι η αν δεν με πειραζε να παιρνω το moto-taxi.........Αποσταση R-con με Walking street περιπου 2,6 χλμ

the cottage....Soi 2.......Εχω μεινει.........Ησυχο ξενοδοχειο(ειδα οταν εμενα πολλα ζευγαρια ηλικιωμενων Βορειο-Ευρωπαιων)............2 πισινες και γενικως πολυ ωραιο περιβαλλον(πολλα δεντρα και πρασινο)...αν πατε πισω στις σελιδες εχω βαλει αναλυτικη κριτικη....Ειναι βεβαια Μακρια απο Walking street(περιπου 3,7 χλμ)αλλα αυτο δεν ηταν προβλημα για ηταν 2 λεπτα με τα ποδια(και πολλα ειπα)απ'το 2nd road(οπου οπως ειπαμε περνανε τα Baht Bus)..και ειναι διπλα στο Big C(ενα εμπ.κεντρο)


Βεβαια υπαρχουν και αλλα ξενοδοχεια και πιο κοντα στην walking street

Απλα εγω εβαλα αυτα για το οποια καποια παιδια με ρωτησατε.....

Η Επιλογη ειναι δικια σας
ΠΡΟΣΟΧΗ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΔΕΝ "ΤΡΩΓΕΤΑΙ"
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
φιλε λακη να σε ευχαριστησω για τις πληροφοριες σου ηταν κατατοπιστικες ....τωρα το μονο που μενει απο μερους μου ειναι η δοκιμη των 'φρουτων της ταυλανδης' και ελπιζω να ειναι βιολογικοι... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom