Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
Χρονια πολλα στον KostaF16 που δημιουργησε αυτο το τοπικ που μεχρι πριν μερικους μηνες,ηταν το πιο χρησιμο για οσους ηθελαν να ταξιδεψουν στη Ταυλανδησ/συμφωνω απολυτως φιλε
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ρε παιδια σορρυ που δεν εχω χρονο να διαβασω ολες τις σελιδες του θεματος ...ψαχνομαι για pattaya μετα το σεπτεμβριο ....βαζω στο airtickets αλλα δεν μου βγαζει τπτ ....ειναι Booked η κανω κατι λαθος ..η πρεπει να μπω καπου αλλου??
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
η Πατάγγια δεν έχει αεροδρόμιο. θα πας Μπανγκόκ και από εκεί οδικώς στην Πατάγγια.
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
πως κανονιζεται δλδ αυτο ??? μηπως να παω Phukket σαν ρουκι που ειμαι ??? γενικα ειμαι 80% για σεξοτουρισμο και 20 % για να δω αξιοθεατα ...
επισης ποια θεωρειτε νορμαλ τιμη εισητηριων ..πχ για χριστουγεννα βλεπω qatar με 750 περιπου ....

παντως αν ειναι κανεις που παω εκει ιδια εποχη ας μου στειλει μυν ..
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
πως κανονιζεται δλδ αυτο ??? μηπως να παω Phukket σαν ρουκι που ειμαι ??? γενικα ειμαι 80% για σεξοτουρισμο και 20 % για να δω αξιοθεατα ...
επισης ποια θεωρειτε νορμαλ τιμη εισητηριων ..πχ για χριστουγεννα βλεπω qatar με 750 περιπου ....

παντως αν ειναι κανεις που παω εκει ιδια εποχη ας μου στειλει μυν ..
Να πας Παταγια να σε δει ο καλος θεουλης......100% σεξ και 0% αξιοθεατα :2funny:
750 ειναι πολλα , κοιτα με EGYPT AIR , εκτος και αν δεν εχεις προβλημα με τα φραγκα οποτε πας με ΤΗΑΙ ΑΙR και εχεις το κεφαλι σου ησυχο!!!Φτανεις στην Μπανγκοκ και μετα απο εκει περνεις ενα ταξακι με 1200-1500 μπατακια και εισαι στο χωριο του μπαμπαστρουμφ! :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Να πας Παταγια να σε δει ο καλος θεουλης......100% σεξ και 0% αξιοθεατα :2funny:
750 ειναι πολλα , κοιτα με EGYPT AIR , εκτος και αν δεν εχεις προβλημα με τα φραγκα οποτε πας με ΤΗΑΙ ΑΙR και εχεις το κεφαλι σου ησυχο!!!Φτανεις στην Μπανγκοκ και μετα απο εκει περνεις ενα ταξακι με 1200-1500 μπατακια και εισαι στο χωριο του μπαμπαστρουμφ! :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σωστόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
η qatar εχει με 650 για bankkong ....630 βλεπω η egypt ..(αυτες ειναι τελικες τιμες με ολα μεσα) ???  παντα μιλαω για χριστουγεννα ..αν ειναι να παει και κανενας πιο εμπειρος ειπαμε καλοδεχουμενος
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
η qatar εχει με 650 για bankkong ....630 βλεπω η egypt ..(αυτες ειναι τελικες τιμες με ολα μεσα) ???  παντα μιλαω για χριστουγεννα ..αν ειναι να παει και κανενας πιο εμπειρος ειπαμε καλοδεχουμενος
αν ειναι να πας χριστουγεννα σε συμβουλευω να περιμενεις.εγω περυσι πηρα με 660 για πουκετ με ται,1 νοεμβρη,και τελικα οκτωμβρη εβγαλε προσφορα 620.
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
άμα έχει χρόνο διάβασε μερικές από τις παλιές σελίδες, για να αποφασίσεις που θα πας.
εγώ θα πάω μόνο πουκέτ και πρωτεύουσα. το πολύ πολύ να πάω μια-δύο μέρες πατάγια έτσι για να δω πως είναι και να αποφασίσω για το επόμενο ταξίδι.
επίσης αν είσαι από την βόρεια ελλάδα, σκέψου την λύση να φύγεις από Κωνσταντινούπολη, όπως θα κάνω εγώ. 600 ευρώ απευθείας πτήση.
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
απο βορεια ειμαι ναι ..εσυ ποτε θα φυγεις ???
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η πατταγια εχει αεροδρομιο, το u-tapao,
η egypt μειωσε την αναμονη στο καιρο κατα 3 ωρες, η πτηση απο δω φευγει πλεον στις πεντεμιση το απογευμα.
η turkish airlines φευγει καθε μερα στις εντεκαμιση το βραδυ για βκκ .
αν κατι απο τα παραπανω ειναι λαθος παρακαλω να διορθωθει.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
η πατταγια εχει αεροδρομιο, το u-tapao,
η egypt μειωσε την αναμονη στο καιρο κατα 3 ωρες, η πτηση απο δω φευγει πλεον στις πεντεμιση το απογευμα.
η turkish airlines φευγει καθε μερα στις εντεκαμιση το βραδυ για βκκ .
αν κατι απο τα παραπανω ειναι λαθος παρακαλω να διορθωθει.
Καλα τα νεα σου για την EGYPT AIR αλλα τωρα τελευταια μας κανει νερα με τις τιμες.......που ειναι τα 450αρια που μας ειχε καλομαθει?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
η egypt μειωσε την αναμονη στο καιρο κατα 3 ωρες, η πτηση απο δω φευγει πλεον στις πεντεμιση το απογευμα.
αν κατι απο τα παραπανω ειναι λαθος παρακαλω να διορθωθει.
Μια γρηγορη αναζητηση που εκανα για τους Αιγυπτιους.... η πτηση φευγει 13:30 και η αναμονη ειναι οπως παλια στο Καιρο!!!
 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
η πατταγια εχει αεροδρομιο, το u-tapao,
η egypt μειωσε την αναμονη στο καιρο κατα 3 ωρες, η πτηση απο δω φευγει πλεον στις πεντεμιση το απογευμα.
η turkish airlines φευγει καθε μερα στις εντεκαμιση το βραδυ για βκκ .
αν κατι απο τα παραπανω ειναι λαθος παρακαλω να διορθωθει.

για την egypt δεν ξέρω. για την turkish airlines φεύγει στις 19:45 και φτάνει 09:45. ενώ στην επιστροφή φεύγει 23:35 και φτάνει στην Κων/πολη στις 6. έχει πολύ καλές ώρες άφιξης και αναχώρησης.
Φεύγω στις 12 Αυγούστου. Βέβαια τώρα τα εισιτήρια έχουν πάει πάνω από 800 ευρώ. Εγώ τα έχω κλείσει από τέλος Ιανουαρίου. 
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Για Άυγουστο μήνα μπορώ να πω με σιγουριά ότι η Egypt πετάει απο Αθήνα για Κάιρο στις 5 κ μισή το απόγευμα με αναμονή τέσσερις περίπου ώρες στο Κάιρο για ανταπόκριση με Μπανγκοκ. Οι τιμές πριν περίπου μια βδομάδα ήταν στα 520-530 ευρώ πήγαινε-έλα.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Για Άυγουστο μήνα μπορώ να πω με σιγουριά ότι η Egypt πετάει απο Αθήνα για Κάιρο στις 5 κ μισή το απόγευμα με αναμονή τέσσερις περίπου ώρες στο Κάιρο για ανταπόκριση με Μπανγκοκ. Οι τιμές πριν περίπου μια βδομάδα ήταν στα 520-530 ευρώ πήγαινε-έλα.
Εδω και 1,5 μηνα,η Egypt ειναι γυρω στα 1000 ευρω για Αυγουστο.
Το παρακολουθω καθημερινα...
Αυτη τη στιγμη ειναι απο 950-1250 περιπου,αναλογα την ημερομηνια...
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
Παρτε και ενα ωραιο site με φωτος απο Thai "girlfriends" και οχι μονο .....

Εδω μπορει να βρειτε και το δικο σας "holiday gf"  .... το πρωην, το νυν , ή το μελλον ..... χαχαχα ! :-)

 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
λοιπον παιδια για αυγουστο 13-27 που ταξιδευω εγω εχει προσφορα η καταρ 530 αλλα προσοχη δεν την εχουν ολα τα πρακτορεια...μαλλον δεν την λενε για να χρεωνουν παραπανω...βεβαια αυτο ισχυει μεχρι τελος μαιου ........εχω κανει κρατηση αλλα αν δεν κλεισω μεχρι παρασκευη την χανω ....η λογικη λεει οτι θα παω με καταρ.........αλλα τελος μαιου βγαζει προσφορα και η ται.οποτε περιμενω μεχρι παρασκευη και αν δεν εχει βγαλει την κλεινω την καταρ.....
 

Επισκέπτης
λοιπον παιδια για αυγουστο 13-27 που ταξιδευω εγω εχει προσφορα η καταρ 530 αλλα προσοχη δεν την εχουν ολα τα πρακτορεια...μαλλον δεν την λενε για να χρεωνουν παραπανω...βεβαια αυτο ισχυει μεχρι τελος μαιου ........εχω κανει κρατηση αλλα αν δεν κλεισω μεχρι παρασκευη την χανω ....η λογικη λεει οτι θα παω με καταρ.........αλλα τελος μαιου βγαζει προσφορα και η ται.οποτε περιμενω μεχρι παρασκευη και αν δεν εχει βγαλει την κλεινω την καταρ.....
Αυτες τις τιμες ρε μεγαλε που τις βλεπεις ..για δωσε μας τα φωτα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom