Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
θα ηθελα απο τους ειδημονες της παταγιας αν το R CON HOTEL ειναι κοντα στο κεντρο και αν εχει καποιος μεινει εκει  διοτι μαλλον σε αυτο καταληγω για τον αυγουστο
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
:s&m_1:
θα ηθελα απο τους ειδημονες της παταγιας αν το R CON HOTEL ειναι κοντα στο κεντρο και αν εχει καποιος μεινει εκει  διοτι μαλλον σε αυτο καταληγω για τον αυγουστο
Το R-CON Residence ειναι στο Soi Buakhao, με τα ποδια από την τραβελόπιατσα ειναι 20 λεπτά, με καρότσα ταξί 0,25 ευρω ειναι 5-7 λεπτά. Επισης ειναι 100 μέτρα από μπαρ Φωτη. πολύ καλό εχω μεινει αρκετες φορες, αλλα εγω δεν παω καθολου στο κεντρο λόγω τραβελιων και βρωμο-πακιστανοαραβων. Εχω ομως την εντυπωση οτι εχει ο ιδιος ιδιοκτητης αρκετα συγκροτηματα κατοικιων με όνομα R-Con πιστευω να λεμε το ιδιο.
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
:s&m_1:Το R-CON Residence ειναι στο Soi Buakhao, με τα ποδια από την τραβελόπιατσα ειναι 20 λεπτά, με καρότσα ταξί 0,25 ευρω ειναι 5-7 λεπτά. Επισης ειναι 100 μέτρα από μπαρ Φωτη. πολύ καλό εχω μεινει αρκετες φορες, αλλα εγω δεν παω καθολου στο κεντρο λόγω τραβελιων και βρωμο-πακιστανοαραβων. Εχω ομως την εντυπωση οτι εχει ο ιδιος ιδιοκτητης αρκετα συγκροτηματα κατοικιων με όνομα R-Con πιστευω να λεμε το ιδιο.
ναι φιλε αυτο εννοω εκει ομως ειναι μεσα σε ολα οπως μου εχουν πει...η να κοιταξω αλλου
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ε ρε ξεραιλες, και ο παγκταο μετραει ακομα μερες για να αρχισει τα αρλεκιν,
το μονο ευχαριστο ειναι οτι ο ΣΤΡΟΣ ΚΑΝ εχει user στο bourdela.com. λογικο, για να ξερει τι του γινεται οταν ερχεται στο greece.
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό να λἐγεται, στεγνώσαμε.....είναι και μακρυά η μέρα της επιστροφής....αν υπάρξει,
...μέχρι τότε αναμονή και δικέφαλες αναμνήσεις...μπας και δροσιστούμε λίγο  :grin:
 

Συνημμένα

  • Δικέφαλοι.jpg
    Δικέφαλοι.jpg
    155,2 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
Pag Θα υπαρξει......Αφηστε τις μαλακιες να  ανεβασουμε λιγο  ψυχολογια γιατι ετσι οπως παμε θα μας φαει η μαρμαγκα!!!!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ε ρε ξεραιλες, και ο παγκταο μετραει ακομα μερες για να αρχισει τα αρλεκιν,
το μονο ευχαριστο ειναι οτι ο ΣΤΡΟΣ ΚΑΝ εχει user στο bourdela.com. λογικο, για να ξερει τι του γινεται οταν ερχεται στο greece.
:2funny: :2funny: να δεις ποσα usernames θα υοθετησουν το ονομα του γερο-Νικολα....
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
ugly i mean you grandpappy not the thai girls offcourse...and the thesalonians that i wrote for it was my mistake.ευχαριστω οσους αποε δω ειναι μεγαλη η λιστα που με βοηθησαν και εγραψαν τοσσα για ενα μερος που αξιζει να γνωρισει κανεις απο πολλες οψεις.σας ευχαριστω ειδικα τους παλιους του thread.γεια χαρα.οτι εμαθα απο εδω θα το εχω οδηγο για το πρωτο μου ταξιδι.


Kosta...για ποτε με το καλο για Ταυλανδη?
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
[quote ]

Kosta...για ποτε με το καλο για Ταυλανδη?
[/quote]

ενταξει  ρε λακη, σταματα...
μην το τραβας αλλο......

ειπαμε να γελασοθμε αλλα ενταξει......................
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
ενταξει  ρε λακη, σταματα...
μην το τραβας αλλο......

ειπαμε να γελασοθμε αλλα ενταξει......................

Κωστα,μην τους ακους........αν εισαι κατω Τελη Αυγουστου μπορει να τα πουμε απο κοντα
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Οι πρώτες είναι βιετναμέζες. Στο τρίτο βιντεο για ταϋλανδές τις κόβω
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
παιζουν δε παιζουν...  τα μαμαω!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom