Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Μπορεί να μην  έχει πάει, αλλά δεν έχεικαι άδικο (πηγαίνω από το 1979 στη χώρα).
αααα αντιθετως,δεν ειπα οτι εχει αδικο ο ανθρωπος.απλα ξερεις καλα οτι για την ΤΑΥ τα πραγματα εχουν μια ταση να διαστρεβλονωντε πιο ευκολα.
τις προαλλες ακουσα το καλυτερο απο "γνωστη" της ΤΑΥ (που του τα ελεγε φιλος).Μου λεει "εεεελα,ξερω γω απο ΤΑΥ, αν εξαιρεσεις το Πουκετ που ειναι αποκλειστικα για ζευγαροκατασταση και ταξιδια του μελιτος,ολη η αλλη ΤΑΥ ειναι ενα υπαιθριο μπουρδελο..."
με πιανεις πιστευω ε?
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

Καλημερα στους φιλους του φορουμ,
Σας εχω ενα καλο και ενα κακο νεο.Ας αρχισω με το καλο.
Η QATAR εβγαλε προσφορα για ΒΚΚ 616 ευρω και για ΠΟΥΚΕΤ 652 ευρω μαζι με τους φορους.Ισχυει για εκδοση εισιτιριων μεχρι τις 31/5/2011.Καλυπτει περιοδο απο τωρα μεχρι 31/10/2011.
ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΙ.  α)Ισχυει μονο για την πτηση QR473 ATH-DOHA που φευγει στις 13.05 απο αθηνα μεχρι τις 26/3 και ςτις 13.45 απο 27 μαρτιου και μετα και φθανει στις 1800 τοπικη ωρα στη DOHA.
β)Μονο για τις πτησεις απο 1/7-31/8 οι ημερομηνιες ειναι κλειστες και δεν δεχονται αλλαγες.Για το υπολοιπο διαστημα δεχονται αλλαγες στις ημερομηνιες των αναχωρησεων.
γ)Οι κρατησεις και η εκδοση των εισιτηριων γινονται απευθειας απο την QATAR.....

Το ΒΗΤ υποχωρησε και πρεπει η ισοτιμια του εναντι του ευρω να ειναι τωρα στα ανταλλακτηρια γυρω στα 42.80 απο 44.30 που ηταν πριν λιγες μερες............?????????????.-
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αν ειναι ετσι οπως το γραφεις τοτε το ευρω υποχωρησε....
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
νεο σιτε για οσους δεν το ειδαν


20 eyro κουπονι για το πρωτο εισιτηριο

JOHN, Μπηκα και το ειδα... Αλλα οταν εβαλα ημερομηνιες για ΒΚΚ με ΤΑΙ μεσα στον Ιουνιο μου εδωσε μια τρελη τιμη 1682.45 ευρω.??????????????????????????????????
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Καλημερα στους φιλους του φορουμ,
Σας εχω ενα καλο και ενα κακο νεο.Ας αρχισω με το καλο.
Η QATAR εβγαλε προσφορα για ΒΚΚ 616 ευρω και για ΠΟΥΚΕΤ 652 ευρω μαζι με τους φορους.Ισχυει για εκδοση εισιτιριων μεχρι τις 31/5/2011.Καλυπτει περιοδο απο τωρα μεχρι 31/10/2011.
ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΙ.  α)Ισχυει μονο για την πτηση QR473 ATH-DOHA που φευγει στις 13.05 απο αθηνα μεχρι τις 26/3 και ςτις 13.45 απο 27 μαρτιου και μετα και φθανει στις 1800 τοπικη ωρα στη DOHA.
β)Μονο για τις πτησεις απο 1/7-31/8 οι ημερομηνιες ειναι κλειστες και δεν δεχονται αλλαγες.Για το υπολοιπο διαστημα δεχονται αλλαγες στις ημερομηνιες των αναχωρησεων.
γ)Οι κρατησεις και η εκδοση των εισιτηριων γινονται απευθειας απο την QATAR.....

Το ΒΗΤ υποχωρησε και πρεπει η ισοτιμια του εναντι του ευρω να ειναι τωρα στα ανταλλακτηρια γυρω στα 42.80 απο 44.30 που ηταν πριν λιγες μερες............?????????????.-
αρχηγε εγω τετοιεσ τιμες δεν βρηκα.το φθηνοτερο για πουκετ 788... κανω κατι λαθος?
 

Επισκέπτης
@xenofon 2: Αρχηγε το 616 αμα μπεις στο site της qatar και βαλεις ημερομηνιες παει 645!!!!!να ελενχεις λιγο αυτα που βλεπεις!!!!και Το baht πεφτει γιατι πεφτει το  Euro
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
@xenofon 2: Αρχηγε το 616 αμα μπεις στο site της qatar και βαλεις ημερομηνιες παει 645!!!!!να ελενχεις λιγο αυτα που βλεπεις!!!!και Το baht πεφτει γιατι πεφτει το  Euro

Μεγαλε καλωσορισες στην πατριδα. Μπηκα τυχαια στο ςιτε qatarairways.com και ειδα την προσφορα της qatar για ταυλανδη και θεωρησα σκοπιμο να ενημερωσω το φορουμ.Δεν εβαλα ημερομηνιες γιατι δεν προκειται να ταξιδεψω με αυτην.Τωρα αν βαζουν 30 ευρω για εξοδα κρατησης αυτο δεν το ξερω..Αν εκανα λαθος που ενημερωσα .......συγνωμη δεν το ξανακανω......
Σε οτι αφορα με τις ισοτιμιες νομισματων, αστο καλυτερα αγορι μου γιατι αυτο το θεμα το αγνοεις τελειως και γραφεις........-
Και παλι καλωσορισες........
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Μπες στο ςιτε  qatarairways.com  καιεκει θα δης την προσφορα της ...............
ναι εχεις δικιο,το γραφει,απλα τα εισητηρια με 652 για πουκετ ειναι ελαχιστα. λενε απο 652Ε, εεε λογικα θα βγαλαν 3-4 σε καθε πτηση και τελειωσαν ηδη
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
                                                                                                                            που να πας κιολας τι εχεις να γραφεις.αν κ δε σε βλεπω
αυτα που γραφω δεν χρειαζεται να εχει παει κανεις για να τα ξερει.ανφερομαι ειδικα σε οτι αφορα μυκονιατες γιατι ξερω οτι πολλοι απο αυτους εχουν στενη σχεση με ταιλανδη ειτε πανε για πολυ καιρο ειτε εχουν ακομα και σπιτια εκει.μεχρι εκει που ξερω γραφω.επισης μεταφερω οτι μου εχουν πει ατομα που εχουν πειρα και εχουν παει.δεν υιοθετησα τιποτα απλως τα μετεφερα.αν δεν ειναι ετσι η οχι δεν μπορω να το ξερω και το εχω διατυπωσει αυτο.οσο για το αν θα παω η οχι αστο να απασχολει εμενα.εσυ κοιτα την παρτυ σου καρμαπινα για αν περνας καλα στην ζωη σου.μην σε τρωει και τοσο πολυ τι προκειται να κανουν οι αλλοι.τον εαυτο σου κοιτα πρωτα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
χωρις να το παιζω εξυπνος,πιστευω οτι καλο ειναι να μην λες και παρα πολλα για εναν τοπο που δεν εχεις παει και για εναν λαο που δεν εχεις ΠΟΤΕ γνωρισει. Τα σουπα μουπες ακουσα παρακουσα δεν βγαζουν συμπερασματα. και επαναλαμβανομαι,δεν το λεω για να το παιξω εξυπνος,απλα εχω κανει το ιδιο λαθος παλαιοτερα και το καταλαβα οταν γνωρισα ο ιδιος τις καταστασεις (οχι για ταυλανδη)
απαντηση νουμερο δυο:πρωτον δεν λεω πολλα γιατι απλουστατα δεν αναφερομαι σε λεπτομερειες, δευτερον δεν κριτικαρα τον λαο της ταιλανδης και απορω πως το εγραψες αυτο...εγω για τα κοριτσια της πατταγια(και οχι για ολα μαλιστα αφου απλως ενα παραδειγμα ανεφερα) μιλησα που προσφερουν το λεγομενο gfe βασει απο οσα ακουσα απο ατομα που εχουν παει.και τριτον δεν κανω το ιδιο λαθος με εσενα γιατι δεν οπως σου εγραψα παραπανω δεν κριτικαρα ουτε αναφερομαι σε πολλες λεπτομερειες.αυτα εν ολιγοις.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
qatar ? με 570 ευρω πηγα πρωτη φορα με thaiair και την 2η φορα με thaiair ειχε 620 ευρω, ασχετα που πληρωσα παραπανω επειδη το εκλεισα 5 ωρες νωριτερα!!

δοκιμαστε και το
 

nefeland

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
qatar ? με 570 ευρω πηγα πρωτη φορα με thaiair και την 2η φορα με thaiair ειχε 620 ευρω, ασχετα που πληρωσα παραπανω επειδη το εκλεισα 5 ωρες νωριτερα!!

δοκιμαστε και το

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Μέσα στον Ιούνιο ετοιμάζω ταξιδάκι οπότε όπως καταλαβαίνεται είμαι στο σχετικό ψάξιμο.
Πάμε στις τιμούλες τώρα.
Η THAI είναι εκτός γιατί μέσα στο καλοκαίρι είναι ψιλοτίγκα εκτός και αν σου κάτσει η super ημερομηνία αλλιώς οι τιμές είναι στο θεό.
Από εκεί και πέρα οι τιμές για μέσα στον Ιούνιο που ενδιαφέρει εμένα παίζουν απο 600 κάτι euro.
Η QATAR που με βολεύει ιδιαίτερα ξεκινάει απο 617 τουλάχιστον στους 3-4 onliners που έψαξα.Οπότε μπορείς να βγάλεις εισιτήριο απο παντού και όχι μόνο απο το site της qatar.
Απο εκεί και πέρα παίζει τι fee βάζει πάνω το κάθε γραφείο.
Αύριο θα πάρω 3-4 τηλέφονα στους onliners που έψαξα θα ρωτήσω και για το κουπονάκι του και θα ενημερώσω
 

karampinas55

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
αυτα που γραφω δεν χρειαζεται να εχει παει κανεις για να τα ξερει.ανφερομαι ειδικα σε οτι αφορα μυκονιατες γιατι ξερω οτι πολλοι απο αυτους εχουν στενη σχεση με ταιλανδη ειτε πανε για πολυ καιρο ειτε εχουν ακομα και σπιτια εκει.μεχρι εκει που ξερω γραφω.επισης μεταφερω οτι μου εχουν πει ατομα που εχουν πειρα και εχουν παει.δεν υιοθετησα τιποτα απλως τα μετεφερα.αν δεν ειναι ετσι η οχι δεν μπορω να το ξερω και το εχω διατυπωσει αυτο.οσο για το αν θα παω η οχι αστο να απασχολει εμενα.εσυ κοιτα την παρτυ σου καρμαπινα για αν περνας καλα στην ζωη σου.μην σε τρωει και τοσο πολυ τι προκειται να κανουν οι αλλοι.τον εαυτο σου κοιτα πρωτα.
τι αλλο εχεις ακουσει να μας πεις,περιμενω με αγωνια profesore.4000 κ σημερα ειναι πολλες?
 

Επισκέπτης
@οπως απαντησα και σε μια φιλη μου ..που με ρωτησε αν περναω καλα στα ξενα.....<<σε σχεση με τα πατρια πολυ καλυτερα>>και εξηγουμαι:PATTAYA Για μπουρδελοσαρκα ειναι οτι καλυτερο και ας γκρινιαζουμε και εγω πρωτος οτι εχουν ακριβηνει οι γκομενες ,οτι οι σπονσορες χαλανε την πιατσα,οτι απο σεξ οι Ταυλανδες δεν ειναι και οι καλυτερες!!!Η Pattaya παραμενει η Μεκα του σεξοτουρισμου και οχι μονο!!διαθετει και αλλα πραγματα πλεον...εμπορικα κεντρα,κοντινες εκδρομες διαφορα χαπενιγκς κλπ Το Phuket τωρα προσφερει και σεξοτουρισμο και φυσιολατρεια και honeymoon και πολλα αλλα!!!! πιστευω οτι ειναι απο τους καλυτερους κοσμικους και οχι μονο προορισμους παγκοσμιως.!!!βεβαια ειναι και η συμπαθεια μου λογω δουλειας πριν απο 3 χρονια!!! Τωρα Chiang mai: ηρεμια, φυσιολατρεια λιγοτερο σεξοτουρισμο αρκετα drugs για οσους θελουν....
Και μια παρατηρηση για Tai arways στη επιστροφη ηταν γεματο το αερροπλανο απο ομογενεις Αυστραλιας και μεχρι οκτωμβριο αυτο θα συμβαινει.. και οι οποιοι βεβαια δεν ειναι και οτι καλυτερο σαν επιβατες!!!!!
@Karmpinas Γραψε τιποτα δικο σου και ασε την κριτικη για τους αλλους!!!
@Xenofon:Η  Ισοτιμια Euro USD και κατα ποσο επηρεαζει το Baht ειναιτο τελικο συμπερασμα...υπαρχουν πολλοι παραμετροι οπωσδηποτε!!!πεσμας εσυ την δικη σου αποψη σαν σχετικος!!!!!και πεσμας και σε ποια αεροπορικη εταιρεια δουλευες για να βγαλουμε και μεις τα συμπερασματα μας.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε συ κωστα,γραφεις τοσο καιρο στο φορουμ,εχεις νικ kostas_thai και δεν εχεις παει ποτε στην ταυλανδη; :S :S :S :S
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τι αλλο εχεις ακουσει να μας πεις,περιμενω με αγωνια profesore.4000 κ σημερα ειναι πολλες?
οκ πρωτη ερωτηση.εισαι ο rebetis?ισως να κανω λαθος(που δνε νομιζω) αλλα επαφιομαι στην ειλικρεινη απαντηση σου.δευτερον τι καθεσαι καια σχολεισαι?τι θα κερδισεις με ειρωνιες?τριτον.το αφηνουμε εδω γιατι αν ειναι να αρχισουμε να τσακωνομαστε με κλωνους κ.τ.λ. θα καταληξουμε να γαμησουμε το thread.οποτε ας κοιταξει ο καθενας την παρτυ του γιατι εγω προσωπικα δεν εχω τιποτα μαζι σου.τι λες?το αφηνουμε εδω?
 

lakistoxotis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0

Λουσιανο, θα στο πω ακομη μια φορα και σταματω. Μην ασχολεισαι φιλε μου με ισοτιμιες γιατι εξακολουθεις και γραφεις..........

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom