Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλο θα ειναι να μην ακους τις γνωμες των αλλων,και να πας εκει,για να εχεις την δικη σου.οταν πηγα εγω,ειδα πολυ διαφορετικα τα πραγματα απο οτι τα περιμενα.

 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
καλο θα ειναι να μην ακους τις γνωμες των αλλων,και να πας εκει,για να εχεις την δικη σου.οταν πηγα εγω,ειδα πολυ διαφορετικα τα πραγματα απο οτι τα περιμενα.
οχι φιλε λαθος καταλαβες.ακουω τα παντα δεν σημαινει υιοθετω.επισης οτι παραθετω το εχω ακουσει απο ατομα που πανε πολλα χρονια.πριν γνωρισει ενα τοπο δνε ειναι κακο να συλλεξεις γνωμες.αυτο δεν σημαινει οτι παω με οδηγο αυτα που εχω ακουσει αλλα καλο ειναι να εχω μια ιδεα και ας βγει στη πορεια λαθος.αν ηθελα να το παιξω γνωστης δεν θα ελεγα απο την αρχη οτι δεν εχω παει ποτε.
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
ρε τυπαδες τι εχετε παθει. αντι να αφησετε τα παιδια που πραγματικα μας κανουν ενημερωση εχετε ξεκινησει μια αντιπαραθεση δεν ξερω με τι σκοπο με αποτελεσμα τα παιδια που εγραφαν καποια πραγματα σωστα να εχουν σταματησει να γραφουν τυχαιο.....και γιατι αλωστε να ενημερωνουν
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
αλαξτε λιγο τι νοοτροποια γινετε λιγο μη εληνες.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
εγω οπως εχω ξαναπει παλιοτερα απο εδω μεσα αμαθα καποια πραγατα για ταιλανδη και οταν πηγα ηταν οπως τα ελεγαν...τωρα ομως που μερικοι τους τι λετε στασαματησαν και αυτοι να γραφουν και με το δικιο τους
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω οτι εδω ο καθενας προσπαθει να βοηθησει τον αλλον και οχι να του κανει κακο...ευχαριστω :think: :think: :think:
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
και οσοι πανε πιστευω οτι καλο ειναι να μην τρωνε πολυ καψουρα με τις ταιλανδες γιατι μιλαμε για κλασικη περιπτωση gfe επι πληρωμη.να σας πω ενα παραδειγμα.ημουνα παρεα με δυο συνοδοιπορους παλιους του thread σε ενα μπαρακι.παντου γυναικαρες ελληνιδες απο 20 μεχρι σαραντα ισως και μεγαλυτερες.βλεπαμε ενα τουπε μια ξυνιλα δεν χορευαν γενικως να μην πολυλογω κατι σαν απροσιτες ντιβες αλλα οπου εβλεπαν γνωστους προφανως παρεα η κυκλωμα γινοταν παιχνιδι διακριτικα αλλα με νοημα.με αλλα λογια δηλαδη αν βρεις εναν τροπο να χωθεις σε παρεα να κανεις ενα κυκλο με ελληνιδες περνας καλα και τρως καλα.αυτο μου το ειχε γραψει προσωπικα ο zaichic που εγραφε παλια εδω και εχει δικιο!!για να μην ξεφευγω μου ειπε ενας συνοδοιπορος οτι στην ταιλανδη οταν κερνας μια ταιλανδη μπυρα πριν φτασει στον μεση αμεσως λεει one more για να κανει τζιρο το μαγαζι η μαλλον για να χαλασεις και αλλα λεφτα για παρτυ της.οπως στα κωλομπαρα εδω ελλαδα που σε πεντε λεπτα η βρωμοπουτανα σου ζηταει δευτερο γυναικειο ποτο.αυτο μαγκες μου σημαινει οτι σε εχουν για ατμ και δεν σε σεβονται καθολου.απο κατι τετοιες λεπτομερειες καταλαβαινεις με τι γυναικες εχεις να κανεις.οποτε ναι στις ταιλανδες ναι στον σεξοτουρισμο σε οσους πανε εκει για αυτο η και για αυτο τον λογο αλλα μεχρι εκει,σχεση δεν θα κανω με ταιλανδη απο χιλιαδες χιλιομετρα μακρια ειδικα με μια που με βλεπει ως χορηγο αφου αλλωστε αυτη ειναι η δουελια της.
1ον,ΛΕΣ αρκετα για καποιον που δεν εχει παει
2ον απ'οτι βλεπεις λες και λεπτομερειες
3ον ναι δεν κριτικαρες τον ΛΑΟ,κριτικαρες τον "λαο" που γνωριζουν ολοι οι τουριστες οταν επισκεπτονται μια τουριστικη περιοχη.δεν ειναι και ντοπιες οι κοπελες
4ον ακουσα μου'παν εμαθα διαβασα
5ον ναι δεν κριτικαρες,προς θεου
το κλεινω κιολας γιατι αρκετα εχουμε σπαμαρει,και να πω οτι ποτε εξαρχης δεν ειχα διαθεση να στο παιξω ιστορια,το συνεχισες,ακουγεσαι,ακουγομαι...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
1ον,ΛΕΣ αρκετα για καποιον που δεν εχει παει
2ον απ'οτι βλεπεις λες και λεπτομερειες
3ον ναι δεν κριτικαρες τον ΛΑΟ,κριτικαρες τον "λαο" που γνωριζουν ολοι οι τουριστες οταν επισκεπτονται μια τουριστικη περιοχη.δεν ειναι και ντοπιες οι κοπελες
4ον ακουσα μου'παν εμαθα διαβασα
5ον ναι δεν κριτικαρες,προς θεου
το κλεινω κιολας γιατι αρκετα εχουμε σπαμαρει,και να πω οτι ποτε εξαρχης δεν ειχα διαθεση να στο παιξω ιστορια,το συνεχισες,ακουγεσαι,ακουγομαι...
διαφωνω στα πεντε.στο εκτο συμφωνω δεν ειχες διαθεση αλλα το επαιξες ιστορια τελικα.τα σταματαω ομως μην ξεχνας εσυ το αρχισες οχι εγω.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
τελικα μορτες "φυτεψαν" μεσα μας τον εμφυλιο,  να βγαλουμε τα ματια του γειτονα

παρακολουθω τα φορουμς και ειναι μικρογραφια της κοινωνιας, μπορεις ανετα να βγαλεις συμπερασμα για το που βαδιζουμε!!


αδερφια ειμαστε και συμπατριωτες!! αρκετα γιναμε περιγελως παγκοσμιος!! ας ενωθουμε μεταξυ μας επιτελους!!

p.s οχι οτι εγω ειμαι καλυτερος και κανω κριτικη!! τα λεω να τα ακουω κ εγω!!

σεβασμος!!!
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
ρε συ κωστα,γραφεις τοσο καιρο στο φορουμ,εχεις νικ kostas_thai και δεν εχεις παει ποτε στην ταυλανδη; :S :S :S :S

re κοστα _ται ,εχοθμε παει 17 φορες κ ακομα μαθαινουμε............

και συ εχεισ παει 000000000000000 φορες κ μας λεσ ιστοριες....

εχεις παει μεχρι το περιπτερο της γειτονιας σου?

χα, χα,χο χο,  καλο εεεεεεεε?
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
So, You like Ugly - Yellow - Short Abortions
Mister Thessalonian Micro-Tsutsun scumbag ?
Get your 4'' (11cm) and go to Thailand asap !

p.s. your horns that your wife put you are bigger than your small tiny penus.speak to the mirrors mister karragioseas.
p.s. no2 i am gland for all the nice gyus i met here.von, kostasf16, pipi, pagatao, djzan, hank, lordjim, mykonos and so many others.thank yoy for alla your informations you gave to me and i will keep them in to my mind when i" ll go to smille land.thank you gyus.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ugly i mean you grandpappy not the thai girls offcourse...and the thesalonians that i wrote for it was my mistake.ευχαριστω οσους αποε δω ειναι μεγαλη η λιστα που με βοηθησαν και εγραψαν τοσσα για ενα μερος που αξιζει να γνωρισει κανεις απο πολλες οψεις.σας ευχαριστω ειδικα τους παλιους του thread.γεια χαρα.οτι εμαθα απο εδω θα το εχω οδηγο για το πρωτο μου ταξιδι.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
για να μην ξεφευγω μου ειπε ενας συνοδοιπορος οτι στην ταιλανδη οταν κερνας μια ταιλανδη μπυρα πριν φτασει στον μεση αμεσως λεει one more για να κανει τζιρο το μαγαζι η μαλλον για να χαλασεις και αλλα λεφτα για παρτυ της.οπως στα κωλομπαρα εδω ελλαδα που σε πεντε λεπτα η βρωμοπουτανα σου ζηταει δευτερο γυναικειο ποτο.αυτο μαγκες μου σημαινει οτι σε εχουν για ατμ και δεν σε σεβονται καθολου.απο κατι τετοιες λεπτομερειες καταλαβαινεις με τι γυναικες εχεις να κανεις.

φιλε μαλλον δεν καταλαβες τι λεγαμε εκεινο το βραδυ.

στα clubs οπως πχ. insomnia οι σερβιτοροι σου ζητανε να παραγγειλεις πριν ακομα τελειωσεις το ποτο σου γιατι ο μισθος τους ειναι μικρος και βγαζουν λεφτα απο τα tips.

 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
γεια χαρα.οτι εμαθα απο εδω θα το εχω οδηγο για το πρωτο μου ταξιδι.

ταυλανδη θεσ να πας....
Λεττονια θες να πας (με τον φιλο σου και την κολλητη του)....

που εχει παει τελικα??????????

ειναι υποσχεση αυτο ποθ ειπες????

 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
τελικα μορτες "φυτεψαν" μεσα μας τον εμφυλιο,  να βγαλουμε τα ματια του γειτονα

παρακολουθω τα φορουμς και ειναι μικρογραφια της κοινωνιας, μπορεις ανετα να βγαλεις συμπερασμα για το που βαδιζουμε!!


αδερφια ειμαστε και συμπατριωτες!! αρκετα γιναμε περιγελως παγκοσμιος!! ας ενωθουμε μεταξυ μας επιτελους!!

p.s οχι οτι εγω ειμαι καλυτερος και κανω κριτικη!! τα λεω να τα ακουω κ εγω!!

σεβασμος!!!
ετσι ακριβως!!!  συμφωνω και επαυξανω!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom