Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
δεν μπορω να κοιμηθω κανα διωρο και βλεπω επενδυσεις πακετα και ο κοσμος να αρχιζει να με ακολουθει
ηρεμια και θα πεσει η χουντα :helpplea:



ΥΓ επειδη εισται γατονια δεν πιστευω να παρεξηγηθηκατε ηταν χιουμοριστικο το ρομαντζο ετσι για να σπασει ο παγος
  :-*
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
1992 σελιδες να εισαι καλα κωστα f16 και συνεχιζουμε
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
φιλε pipinomaniac με απολυτο σεβασμο προς εσενα εχω ειδη εισιτηριο για 5 μαρτιου με  γνωστα ατομα του φορουμ που ειναι απολυτα γνωστες της Ταιλανδης και δεν εχω αναγκη κανεναν λοβερσπυρο να με κανει αρχοντα   
Θα τα πουμε κατω τοτε... ;)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Παρολο που το να γραφεις εντυπωσεις δεν ειναι και το καλλιτερο λογω αντιδρασεων καποιων οι οποιοι οτι και να γραφεις αυτοι θα ισχυριστουν οτι αυτο που εκανες δεν ειναι το σωστο θα γραψω και ας ακουσω τα σχολιανα μου. Σημερα το προγραμμα ειχε μασσαζ. Και καλως η κακως(το κακως κολαει στο οτι ισως επρεπε να το αφησω για το τελος της ενεργης σεξουαλικης μου ζωης) πηγα στο Colonze2. Πηγα κατα τα τις οκτω το βραδυ και δυστυχως ειχε μονο τρεις κοπελες. Οι δυο στην ακριβη πασσαρελα (1700 μπαχτ) και η μια στη πιο φθηνη. Ζητησα απο το παλικαρι της υποδοχης να δω αλλες κοπελες και μου ειπε οτι οι περισσοτερες ειχαν φυγει λογω κουρασης (οι πουστηδες οι καμικαζι τα ξεπατωνουν τα κοριτσια μας). Επισης του ειπα οτι θελω να κανω νουρου μασσαζ, κατοπιν προτροπης πιπινομανιακ κυριως και καποιων αλλων,και κατοπιν απαιτησης μελων του αλλου θρεντ "μασσατζιδικα Αθηνας". Τοτε μου ειπε οτι μονο η μια κοπελα απο τις τρεις εκανε νουρου στην τιμη των 2400 μπαχτ. Τι να κανω για το καλο της ενημερωσης θυσιαστηκα και ανεβηκα στο δωματιο. Δεν ξερω αν χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες να πω μονο οτι τωρα καταλαβα γιατι οι εν Ελλαδι πληθωρικες μασσατζουδες δεν μπορουν να κανουν τετοιο μασσαζ-χρειαζεται οπωσδηποτε πιπινοσωμα για να πετυχει- και να πω επισης οτι ηταν μακραν οτι καλυτερο εχω κανει σε μασσαζ, και μια απο τις εμπειριες που μπορεις να τη χαρακτηρισεις μοναδικη. Για οσους ενδιαφερονται να πανε (επειδη οι περισσοτεροι συναγωνιστες μενουν Σουκουμβιτ), παιρνουν το μετρο προς Κουλτουραλ σεντερ και κατεβαινουν σε αυτη τη σταση. Βγαινουν απο την εξοδο 4 και ακολουθουν την κατευθυνση του πεζοδρομιου. Περνανε απο το Καρφουρ και απο ενα εμπορικο κεντρο,Ρομπινσον νομιζω,Και αφου κανουν μια απο σταση 200 μετρα περιπου θα δουν αριστερα την επιγραφη του Κολονζε στη σοι 7. Στο βαθος στα εντυπωσιακα φωτα που θα δουνε ειναι το κολονζ. Η καλλιτερη ωρα για να βρουνε περισσοτερα κοριτσια και να μη βρουνε Γιαπωνεζους ειναι μεταξυ 12-2 το μεσημερι.  
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
για λεγε λεπτομερειες ποση ωρα κρατησε και εμφανισιακα η κοπελα πως ηταν και αλλα τετοια ωραια
αντε να παμε να κανουμε και εμεις
εχεις τον απολυτο σεβασμο απο εμενα και εισαι απο τα λιγα ατομα που εκτιμαω και οποιος πει κατι για εσενα θα κανει με τον γραπτο μου λογο και εμενα προσωπικα
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
@κωλογερος
Χαιρομαι που σου αρεσε το nuru...
Και σε ποιον δεν αρεσει αλλωστε...Ειναι εμπειρια "μοναδικη" οπως ειπες κι εσυ...
Και για να βαλουμε τα πραγματα στη σωστη βαση...Οτιδηποτε που να σχετιζεται με τη σεξουαλικη απολαυση και ικανοποιηση,οι σχιστοματηδες ειναι πολυ μπροστα...Μα πολυ μπροστα...
Η ηδονη που αισθανθηκα στα "σαουνα" του Μακαο και του Χονγκ Κονγκ,δε συγκρινεται ουτε με 10 πηδηματα στη Ταυλανδη...Οι υπηρεσιες που απολαμβανεις,ειναι σε αλλο επιπεδο...Οι ανθρωποι εχουν αναγαγει τη σεξουαλικη ικανοποιηση σε επιστημη...

edit:Ρε σε loverspieros,τι σοι "αρχοντας" και "γνωστης" εισαι που δεν εχεις κανει nuru? :idiot:
Καλα εκανα μου φαινεται που επελεξα τους "φωτορομαντζους" για παρεα... :grin:
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
@κωλογερος
Χαιρομαι που σου αρεσε το nuru...
Και σε ποιον δεν αρεσει αλλωστε...Ειναι εμπειρια "μοναδικη" οπως ειπες κι εσυ...
Και για να βαλουμε τα πραγματα στη σωστη βαση...Οτιδηποτε που να σχετιζεται με τη σεξουαλικη απολαυση και ικανοποιηση,οι σχιστοματηδες ειναι πολυ μπροστα...Μα πολυ μπροστα...
Η ηδονη που αισθανθηκα στα "σαουνα" του Μακαο και του Χονγκ Κονγκ,δε συγκρινεται ουτε με 10 πηδηματα στη Ταυλανδη...Οι υπηρεσιες που απολαμβανεις,ειναι σε αλλο επιπεδο...Οι ανθρωποι εχουν αναγαγει τη σεξουαλικη ικανοποιηση σε επιστημη...

edit:Ρε σε loverspieros,τι σοι "αρχοντας" και "γνωστης" εισαι που δεν εχεις κανει nuru? :idiot:
Καλα εκανα μου φαινεται που επελεξα τους "φωτορομαντζους" για παρεα... :grin:
pipinoμαniac δεν εχω κανει στην ταιλανδη νουρου αλλα εχω κανει στο μακαο στο darling αν το ξερεις
το οποιο ηταν καταπληκτικο και εξεχαστη εμπειρια αλλα στιν bkk δεν εχει τυχει να κανω γιατι οπως ξερεις δεν υπαρχει σε αφθονια  αυτου του τυπου οριτζιναλ για αυτο θελω να μαθω αν ηταν οριτζιναλ με λαδι νουρου κτλ.... γιατι εχω ακουσει οτι στην ταιλανδη τα περισοτερα ειναι body το body και στο λενε nuru
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
pipinoμαniac δεν εχω κανει στην ταιλανδη νουρου αλλα εχω κανει στο μακαο στο darling αν το ξερεις
το οποιο ηταν καταπληκτικο και εξεχαστη εμπειρια αλλα στιν bkk δεν εχει τυχει να κανω γιατι οπως ξερεις δεν υπαρχει σε αφθονια  αυτου του τυπου οριτζιναλ για αυτο θελω να μαθω αν ηταν οριτζιναλ με λαδι νουρου κτλ.... γιατι εχω ακουσει οτι στην ταιλανδη τα περισοτερα ειναι body το body και στο λενε nuru
To Darling ειναι απο τα πιο γνωστα,γι αυτο και ακριβουτσικο...Ειναι αλλη ομως εμπειρια ε???
Οσον αφορα αυτα που λες για Μπανγκοκ,εχεις απολυτο δικιο..."Παιζει" πολυ μαιμου nuru,γιατι στα περισσοτερα χρησιμοποιουν αλλο λαδι που ειναι κατα πολυ φτηνοτερο...Αν δε ξερεις πως ειναι το οριτζιναλ λαδι νουρου,μπορεις να τη πατησεις...Για αυτο καλυτερα ειναι να πηγαινεις στα μασατζιδικα που πηγαινουν κυριως γιαπωνεζοι... ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παρολο που το να γραφεις εντυπωσεις δεν ειναι και το καλλιτερο λογω αντιδρασεων καποιων οι οποιοι οτι και να γραφεις αυτοι θα ισχυριστουν οτι αυτο που εκανες δεν ειναι το σωστο θα γραψω και ας ακουσω τα σχολιανα μου. Σημερα το προγραμμα ειχε μασσαζ. Και καλως η κακως(το κακως κολαει στο οτι ισως επρεπε να το αφησω για το τελος της ενεργης σεξουαλικης μου ζωης) πηγα στο Colonze2. Πηγα κατα τα τις οκτω το βραδυ και δυστυχως ειχε μονο τρεις κοπελες. Οι δυο στην ακριβη πασσαρελα (1700 μπαχτ) και η μια στη πιο φθηνη. Ζητησα απο το παλικαρι της υποδοχης να δω αλλες κοπελες και μου ειπε οτι οι περισσοτερες ειχαν φυγει λογω κουρασης (οι πουστηδες οι καμικαζι τα ξεπατωνουν τα κοριτσια μας). Επισης του ειπα οτι θελω να κανω νουρου μασσαζ, κατοπιν προτροπης πιπινομανιακ κυριως και καποιων αλλων,και κατοπιν απαιτησης μελων του αλλου θρεντ "μασσατζιδικα Αθηνας". Τοτε μου ειπε οτι μονο η μια κοπελα απο τις τρεις εκανε νουρου στην τιμη των 2400 μπαχτ. Τι να κανω για το καλο της ενημερωσης θυσιαστηκα και ανεβηκα στο δωματιο. Δεν ξερω αν χρειαζεται να μπω σε λεπτομερειες να πω μονο οτι τωρα καταλαβα γιατι οι εν Ελλαδι πληθωρικες μασσατζουδες δεν μπορουν να κανουν τετοιο μασσαζ-χρειαζεται οπωσδηποτε πιπινοσωμα για να πετυχει- και να πω επισης οτι ηταν μακραν οτι καλυτερο εχω κανει σε μασσαζ, και μια απο τις εμπειριες που μπορεις να τη χαρακτηρισεις μοναδικη. Για οσους ενδιαφερονται να πανε (επειδη οι περισσοτεροι συναγωνιστες μενουν Σουκουμβιτ), παιρνουν το μετρο προς Κουλτουραλ σεντερ και κατεβαινουν σε αυτη τη σταση. Βγαινουν απο την εξοδο 4 και ακολουθουν την κατευθυνση του πεζοδρομιου. Περνανε απο το Καρφουρ και απο ενα εμπορικο κεντρο,Ρομπινσον νομιζω,Και αφου κανουν μια απο σταση 200 μετρα περιπου θα δουν αριστερα την επιγραφη του Κολονζε στη σοι 7. Στο βαθος στα εντυπωσιακα φωτα που θα δουνε ειναι το κολονζ. Η καλλιτερη ωρα για να βρουνε περισσοτερα κοριτσια και να μη βρουνε Γιαπωνεζους ειναι μεταξυ 12-2 το μεσημερι.  
Αδελφε απο την σταση του μετρο στο συνταγμα,πως παμε εκει; :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Λοιπον η κοπελα λεγοταν Νιι ηταν απο Τσιανγκ-μαι. Ειχε καταλευκο τελειο και αψεγαδιαστο πιπινοσωμα(του οποιου δεν ειμαι οπαδος-και να σας πω και κατι επειδη η δουλεια μου εχει σχεση με ζωγραφικη, η τελειοτητα με απωθει) τελειο ομως σωμα για μποντυ του μποντυ μασσαζ. Στο προσωπο εχανε λιγο, λογω της ασπριλας εμοιαζε λιγο με πλατσικομουρα γιαπωνεζα. Ηλικια με τις ταυλανδεζες δεν μπορεις να πεις με σιγουρια, πρεπει να τις ρωτησεις και αν σου πουν την αληθεια.Ας πουμε 20-25.Αρχικα καθεται αυτη στη μπανιερα και σε βαζει αντικρυστα να κατσεις πανω στα ποδια της και αρχιζει να πλενει  καθε τετραγωνικο εκατοστο του κορμιου σου με μπολικη σαπουναδα.Μετα παραλαμβανει το εργαλειο και αφου τραβηξει το κεφαλακι εξω αρχιζει με επιμονη και τρομερη τεχνικη να του κανει μασσαζ. Επειτα αφου κανει οτι εντριβες μπορει και με το σωμα της σε γυρναει και σου πλενει και την πλατη ενω περναει ποτε-ποτε τα χερια της μπροστα και κανει μασσαζ και στο εργαλειο. Αφου τελειωσει με το μπανιο σε ξεπλενει,απλωνει κατω μια μεγαλη πετσετα, και σε βαζει να κατσεις σε ενα ειδικο καθισμα που κατω απο τα μπαλακια και την εδρα σου ειναι κενο. Αφου ετοιμασει το τζελ το απλωνει στο σωμα της και στο δικο σου και οπως εισαι καθιστος αρχιζει να κανει μασσαζ στα ποδια αρχικα με τα βυζακια της μετα με το μουνακι της και στο τελος με το στομα. Το ιδιο επαναλαμβανει μετα στα χερια σου ενω ταυτοχρονα οσο κανει ολα αυτα το χερι της αρχιζει και χαιδευει το οργανο αλλα και κατω απο το ειδικο σκαμνι τα αρχιδια και την εδρα. Ειναι μια φοβερη αισθηση κατι μεταξυ γαργαλισματος και χαδιου. Αυτη η αισθηση σε τρελαινει.Αφου τελειωσει και αυτο σε παει στο κρεβατι οπου αρχιζει παλι το μασσαζ με το τζελ μποντυ του μποντυ μπρουμητα.Στο τελος σε γυριζει ανασκελα και αφου σου κανει μασσαζ σου παιρνει πιπα και μετα καθεται απο πανω σου και ολοκληρωνεις. Προσοχη στην πιπα, λογω του προσφατου συμβαντος με το  Λακη να της πειτε να βαλει προφυλακτικο και να εχετε μαζι σας προφυλακτικα γιατι αυτα που εχουν ειναι σε γιαπωνεζικα μεγεθη. Περιτο να πω οτι αν και η κοπελα ηταν επαγγελματιας ηταν πολυ στενη και ειχε μια φοβερη γιαπωνεζοειδη εκφραση το προσωπο της και οπως ητανε απο πανω μου και με οσα ειχαν προηγηθει τελειωσα μεσα σε δυο λεπτα. Μετα με πηγε παλι στην μπανιερα και με ξεπλυνε επιμενοντας αρχικα στο οργανο αλλα μολις ειδε εκ νεου αντιδραση το παρατησε και αρχισε να το παιζει κινεζα. Της αφησα χωρις να μου ζητησει 300 μπαχτ τιπ και 100 για την χοντρη που μαζευε το δωματιο, την ευχαριστησα και εφυγα με ενα πλατυ ηλιθιο χαμογελο.    
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Τωρα μαγκες καληνυχτα :sleeping: και συγγνωμη, δεν φταιω εγω εσεις ζητησατε αναλυτικες πεεριγραφες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Μετα απο το μασσαζ στο κολονζε νομιζα οτι ολοκληρωθηκα σαν αντρας και οτι δεν θα ξαναπηγαινα με γυναικα. Η μαλλον οτι θα αργουσα πολυ να ξαναπαω. Ελα ομως που αμα καθεσαι σε μια περιοχη σαν την Πατπονγκ δεν μπορεις να αγιασεις. Καταρχας ο διαολος που κρυβω μεσα στο βρακι μου αρχισε να ξυπναει το βραδυ βγαινοντας για φαι στο ανσανσερ του ξενοδοχειου οταν ειδα ενα πιτσιρικα γιαπωνεζο να συνοδευει ενα ξεκαβλωτηρι ταυλανδεζακι με καυτο σορτσακι. Παω λοιπον για φαι και μετα ειπα να παω για μια μπυρα σε ενα αγκογκο σε παραλληλο δρομο της Πατπονγκ που εχει τραπεζακια απ εξω αλλα μπορεις να κανεις και λιγο ματι μεσα. Ηρθε λοιπον η γκαρσονα, μια μιλφαρα γυρω στα 45 να παρει παραγγελια. Ζητησα μια μικρη σινγκα και μου την εφερε. Εβλεπα μεσα στο μαγαζι τα κοριτσια να χορευουν αλλα δεν μου λεγανε και τιποτα αρχισα να κοιταω τηλεοραση που εδειχνε ποδοσφαιρο(μαλλον Πορτο-σεβιλη αν καταλαβα καλα). Οποτε ερχεται η γκαρσονα να σερβιρει στο μπροστινο μου τραπεζι και με το σκυψιμο που εκανε μου εφυγε το μουσι. Πρωτη φορα φτιαχνομαι οπτικα με αδυνατη γυναικα. Φοραγε ομως η κουφαλα ενα εφαρμοστο κοντο φορεμα απο εκεινα που σηκωνονται μεχρι ακριβως εκει που δεν βλεπεις αυτο που θες. Τωρα δεν μπορω να καταλαβω πως ολες οι κουφαλες με παιρνουν χαμπαρι οταν τις κοιταω απο πισω, ετσι και αυτη γυρισε και μου χαμογελασε.Με ρωτησε αν θελω να μου φερει καμμια κοπελα και εγω την ρωτησα για μπουμ-μπουμ.(Ευτυχως η Τυλανδεζικη γλωσσα στο κυριωτερο πραγμα που μας ενδιαφερει ειναι τοσο απλη).Με ρωτησε ποια κοπελα να φερει και εγω της ειπα οτι θελω την ιδια. Γελασε και μου ειπε "me no-me wοrk" Τη ρωταω τι ωρα σχολαει και μου λεει παλι οτι αυτη δουλευει και οτι σχολαει αργα. Εφυγα λοιπον και πηγα στο δωματιο μου. Κατα τις δυομιση λεω ας παω να κανω καμμια βολτα να δω τι γινεται. Δεν προλαβα να κανω καμμια 50αρια μετρα και βλεπω την μιλφαρα να ερχεται προς το μερος μου φορτωμενη με τσαντες και να μου χαμογελαει, για να πω την αληθεια δεν την γνωρισα ηταν με μπλουτζην παντελονι ισια παπουτσια 10 ποντους πιο κοντη και αμακιγιαριστη. Μου χαμογελαγε ομως και καταλαβα οτι ηταν αυτη. Που πας της λεω, σπιτι μου μου λεει,τελικα για να μην πολυλογω της ειπα να ερθει στο δωματιο μου. Με ρωταει ποσα θα της δωσω και εγω της λεω 500 και αλλα 500 τιπ αν εισαι καλο κοριτσι. 1000 μου λεει και 500 τιπ. Οκ της λεω. Αφου μπανιαριστηκαμε και ξαπλωσαμε στο κρεβατι αρχισα να τη χαιδευω κατω και να της φιλαω το στηθος. Αυτη αρχισε να μου σπρωχνει το κεφαλι για να την γλυψω κατω αλλα εγω κατεβηκα ισα-ισα μεχρι το εφηβαιο της και προτιμησα να της χωσω 2 δακτυλα μετο ενα χερι και να της χαιδευω τη κλειτοριδα με το αλλο φιλωντας τη κοιλιτσα της παρα τις προσπαθειες της να μου κατεβασει πιο κατω το κεφαλι μου. Ηταν αρκετα ανοικτη για ταυλανδεζα αλλα σε καποια στιγμη με το πολυ χαιδεμα την βρηκε και κοντεψε να μου σπασει τα δακτυλα-τι κριμα αυτο επρεπε να το νιωσω σε αλλο σημειο και οχι στα δακτυλα. Μετα ανελαβε αυτη και μου εκανε ισως την πιο λυσσασμενη πιπα που μου εχει κανει γυναικα. Την ξαπλωσα στα πλαγια και μετα απο πανω της τελειωσα. ΠΛυθηκε ντυθηκε με κερασε και λιγο καρπουζι πηρε τα χρηματα της και εφυγε τρεχοντας γιατι περιμενε η οικογενεια της απο οτι μου ειπε.
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας φιλοι μου αμα ανυσηχησατε που δεν ποσταρα χτες ηταν γιατι απεργουσα απο ολα ενεκα τις τροικας
που μας κυβερναει σε ολα τα επιπεδα απο τα οικονομικα μεχρι και στα φορουμ παντου υπαρχει μια τροικα εκτος απο την αγαπημενη μασ ταιλανδι που εκει η τροικα ειμαι εγω
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
μονο ενας ηταν [πανω απο εμενα στην κυριαρχια ο δρ τιλακ που εχει χαθει ρε παιδια ?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom