Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (4 μέλη και 48 επισκέπτες)

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
θα σαρωσο τα οσκαρ λεμε αφου τυχαινω παγκοσμιας αναγνωρισεις
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
σαρωσο...Ορθογραφικο λαθος...Το δευτερο ο με ωμεγα..."σαρωσω"
τυχαινω...Γραμματικο λαθος...Σωστη λεξη "τυγχανω"...
αναγνωρισεις...Ορθογραφικο λαθος...Η τελευταια συλλαβη με (η) οχι (ει)... "αναγνωρισης"

Ολη μερα το μυαλο σου στο μουνι...Παρε και ενα βιβλιο γραμματικης τουλαχιστον να διαβαζεις στα διαλλειματα απο πηδημα σε πηδημα... :grin:
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστω pipinomaniac λοιπον εσυ θα με διορθωνεις και εγω για ανταλαγμα θα σε κανω φεουδαρχη της πολιτιας τις πατταγια και θα σου απονειμω τον τιτλο του πριγκιπα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Η ωρα ειναι 10.30 εδω στην Ταυλανδη λιγο μετα το φαγητο και λιγο πριν την βραδυνη βολτα. Το πρωι ειχα μετακομιση πηγα στο ξενοδοχειο Σιλομ βιλατζ ιν καλουτσικο αλλα καπως παλιο πολυ φθηνο ομως στα 1000 μπαχτ. Αν και  :offtopic: αλλα ετσι για τον φιλο το λοβερσπιερο θα σας πω σημερα οτι ηταν η μερα των κοινωνικων επαφων. Καταρχας γνωρισα μια γυναικα ταξιτζου οχι τιποτα ιδιεταιρο εμφανισιακα αλλα πολυ ξηγημενη (1 ωρα προσπαθω να βρω πως γραφεται το ξηγημενη για να μη μου τη πει ο πιπινος) και πολυ αντρακι.Κινεζοταυλανδεζα "παντρεμενη" με παιδι με Γερμανο ο οποιος ειναι  παντρεμενος με τεσσερα παιδια  στη Γερμανια ερχεται εδω μια φορα το χρονο για 3-4 μηνες και την παιρνει και αυτη για κανα μηνα στη Γερμανια αλλα σε αλλη πολη απο αυτη που μενει για τους γνωστους λογους. Πονεμενη ιστορια δηλαδη. Μου εδωσε το τηλεφωνο της οταν χρειαστω οτιδηποτε ακομα και αν θελω να συννενοηθω αγγλικα με καποιον που δεν καταλαβαινει, να την παρω τηλεφωνο να με διευκολυνει γιατι αυτη μιλαει καλα αγγλικα(ετσι νομιζει δηλαδη),Οποιος φιλος παντως θελει εξυπηρετηση για ταξι με ταξι-μετερ εδω στην Μπανγκοκ να μου στειλει πμ να του δωσω το τηλεφωνο της. Μετα γνωρισα δυο Γαλλιδες. Για να μην λεμε οτι μονο οι Ελληνες κανουμε λαμογιες, ημουνα σε καποιο χωρο οπου αυτες αγοραζανε καποια πραγματα χονδρικη και ζητησανε να τους κοψουν μισο τιμολογιο. Τους λεω τοτε στα Γαλλικα οτι νομιζα οτι μονο εμεις οι Ελληνες κανουμε τετοιες απατεωνιες και μετα απο το πρωτο ξαφνιασμα ξεσπασαν στα γελια. Πιασαμε συζητηση για επαγγελματικα θεματα και επειδη και εγω ειχα αγορασει καποια πραγματα τους ειπα να παμε απεναντι σε ενα καφεφαγαδικο να πιουμε ενα καφε μεχρι να ετοιμαστουν τα πραγματα μας. Δεχτηκαν διστακτικα βεβαια,πηγαμε αλλα επειδη δεν ειδα και πολυ ενδιαφερον δεν επεμενα στην ολη φαση. Κανα τριωρο μετα βρεθηκα σε αλλο ομοειδη επαγγελματικο χωρο παλι για ψωνια. Μεσα εκει ητανε και ενα καλο ξανθο προμιλφ γυρω στα 30-35 με ντυσιμο αλλα χιππυς 10ετιας 70. Αγοραζε καποια πραγματα μιλωντας πολυ καλα αγγλικα αλλα με μια χαρακτηριστικη προφορα που μου ηταν πολυ γνωστη. Αμεσως της ειπα στα ισπανικα (η κοπελα ηταν βασκα,της ειπα και δυο τρεις κουβεντες στα βασκικα,τρελαθηκε- με τις ισπανιδες και ειδικα με βασκες καταλανες και γαλλικιες ειναι σαν να κλεβω εκκλησια)να μην αγορασει αυτα που αγοραζε γιατι θα παθαινε ζημια. Τελος παντων η κοπελα δεν ηξερε πως να με ευχαριστησει,τη γλυτωσα απο σχετικα μεγαλη ζημια, προσφερθηκε να μου κανει το βραδυ το τραπεζι αλλα επειδη εκεινη την ωρα φοβηθηκα μηπως ημουνα ντεφορμε μετα τα συνεχομενα τρια βραδυα δραστηριοτητας ,ειμαι και καποιας ηλικιας, το αφησα για αυριο. Εξαλλου αυτες τις μερες θα τη βλεπω συνεχεια το πρωι γιατι θα ειμαστε και οι δυο σε μια εκθεση που γινεται εδω στην Μπανγκοκ.  
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εμπαινε γερο γερά
να μην μας την βγαίνουν οι νεοι διοτι απο καμάκι πασχουν παρα τα νειατα τους και την ομορφια τους,

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟ φΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ λΑΚΗ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ  ΟΠΟΤΕ  ΘΑ ΑΡΚΕΣΤΩ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ.

Καλά να περνατε και να περασετε οσοι πανε .......
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Η ωρα ειναι 10.30 εδω στην Ταυλανδη λιγο μετα το φαγητο και λιγο πριν την βραδυνη βολτα. Το πρωι ειχα μετακομιση πηγα στο ξενοδοχειο Σιλομ βιλατζ ιν καλουτσικο αλλα καπως παλιο πολυ φθηνο ομως στα 1000 μπαχτ. Αν και  :offtopic: αλλα ετσι για τον φιλο το λοβερσπιερο θα σας πω σημερα οτι ηταν η μερα των κοινωνικων επαφων. Καταρχας γνωρισα μια γυναικα ταξιτζου οχι τιποτα ιδιεταιρο εμφανισιακα αλλα πολυ ξηγημενη (1 ωρα προσπαθω να βρω πως γραφεται το ξηγημενη για να μη μου τη πει ο πιπινος) και πολυ αντρακι.Κινεζοταυλανδεζα "παντρεμενη" με παιδι με Γερμανο ο οποιος ειναι  παντρεμενος με τεσσερα παιδια  στη Γερμανια ερχεται εδω μια φορα το χρονο για 3-4 μηνες και την παιρνει και αυτη για κανα μηνα στη Γερμανια αλλα σε αλλη πολη απο αυτη που μενει για τους γνωστους λογους. Πονεμενη ιστορια δηλαδη. Μου εδωσε το τηλεφωνο της οταν χρειαστω οτιδηποτε ακομα και αν θελω να συννενοηθω αγγλικα με καποιον που δεν καταλαβαινει, να την παρω τηλεφωνο να με διευκολυνει γιατι αυτη μιλαει καλα αγγλικα(ετσι νομιζει δηλαδη),Οποιος φιλος παντως θελει εξυπηρετηση για ταξι με ταξι-μετερ εδω στην Μπανγκοκ να μου στειλει πμ να του δωσω το τηλεφωνο της. Μετα γνωρισα δυο Γαλλιδες. Για να μην λεμε οτι μονο οι Ελληνες κανουμε λαμογιες, ημουνα σε καποιο χωρο οπου αυτες αγοραζανε καποια πραγματα χονδρικη και ζητησανε να τους κοψουν μισο τιμολογιο. Τους λεω τοτε στα Γαλλικα οτι νομιζα οτι μονο εμεις οι Ελληνες κανουμε τετοιες απατεωνιες και μετα απο το πρωτο ξαφνιασμα ξεσπασαν στα γελια. Πιασαμε συζητηση για επαγγελματικα θεματα και επειδη και εγω ειχα αγορασει καποια πραγματα τους ειπα να παμε απεναντι σε ενα καφεφαγαδικο να πιουμε ενα καφε μεχρι να ετοιμαστουν τα πραγματα μας. Δεχτηκαν διστακτικα βεβαια,πηγαμε αλλα επειδη δεν ειδα και πολυ ενδιαφερον δεν επεμενα στην ολη φαση. Κανα τριωρο μετα βρεθηκα σε αλλο ομοειδη επαγγελματικο χωρο παλι για ψωνια. Μεσα εκει ητανε και ενα καλο ξανθο προμιλφ γυρω στα 30-35 με ντυσιμο αλλα χιππυς 10ετιας 70. Αγοραζε καποια πραγματα μιλωντας πολυ καλα αγγλικα αλλα με μια χαρακτηριστικη προφορα που μου ηταν πολυ γνωστη. Αμεσως της ειπα στα ισπανικα (η κοπελα ηταν βασκα,της ειπα και δυο τρεις κουβεντες στα βασκικα,τρελαθηκε- με τις ισπανιδες και ειδικα με βασκες καταλανες και γαλλικιες ειναι σαν να κλεβω εκκλησια)να μην αγορασει αυτα που αγοραζε γιατι θα παθαινε ζημια. Τελος παντων η κοπελα δεν ηξερε πως να με ευχαριστησει,τη γλυτωσα απο σχετικα μεγαλη ζημια, προσφερθηκε να μου κανει το βραδυ το τραπεζι αλλα επειδη εκεινη την ωρα φοβηθηκα μηπως ημουνα ντεφορμε μετα τα συνεχομενα τρια βραδυα δραστηριοτητας ,ειμαι και καποιας ηλικιας, το αφησα για αυριο. Εξαλλου αυτες τις μερες θα τη βλεπω συνεχεια το πρωι γιατι θα ειμαστε και οι δυο σε μια εκθεση που γινεται εδω στην Μπανγκοκ.  
μην διανοηθεις να τους χαριστεις.γαμησε οσες μπορεις και οσες προλαβεις.ολες.και τις γαλλιδες και την ισπανιδα η βασκα.μην μεινεις μονο στον αγοραιο ερωτα και στα gfe των ταιλανδεζων.κανε μας οσο πιο περηφανους μπορεις.τουλαχιστον κανε την προσπαθεια σου.μην σε παιρνει απο κατω λογω ηλικιας.ουτε καν για αστειο αν σκεφτεις ετσι.ακομα εχεις χρονια μπροστα αοσυ αφου μπορεις και... :knockinb: :knockinb: :knockinb:.καλο βολι και πες μας τα νεα απο τα αποτελεσματα.ορμα συνοδοιπορε.ορμααααα!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Επισκέπτης
@κωλογερος
Γερο γερα με τσαμπουκα!!!!
Εγω μενω 4-5 μηνες Ταυλανδη καθε χρονο.υπαρχουν παρα πολλες εμπειριες..φετος βεβαια θα φυγω πολυ πιο νωρις λογω κακης χρονιας και ας τα περιγραφουν οι αλλοι πολυ καλα.Για μενα τα πραγματα πανε απο το κακο στο χειροτερο φετος!!!!!Για γαμησια και τιμες μιλαμε βεβαια....θα επανελθω με λεπτομεριες!!!
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει.. Αυτό λένε στο χωριό μου (όπως και σε όλα τα χωριά...) Γι' αυτό λοιπόν συνάδερφε μην δείχνεις "έλεος". Ότι βρεις μπροστά σου, και σου αρέσει, ξέσκισέ το..   :fuck1: και πέρνα καλά. Και όπως είπε και ένας μεγάλος.. "Όλες τις γαμάμε    :fuck2: λίγες όμως κυκλοφοράμε  :2funny:"
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
δωσε κωλογερα ετσι σε θελω δειξε στους νεοτερους τι σημαινει greek lover το πνευμα μου θσ σε ακολουθει αυτες τις μερες μεχρι να κατεβω και εγω κατω και θα ακολουθειση και το σωμα
ελπιζω και εγω master να μην τον εχει κληρονομησει
παμε γερα μην αφηνεται ευκαιριες και μην κολλατε συνεχεια με τα ταιλανδακια
αφου το τσαμπα ειναι πολλυ καλυτερο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Ειπαμε κωλογεροι ρε πιπινο  αλλα οχι και ετσι. Αμα φτασω στην ηλικια που δειχνει εδω ο Κωνστανταρας θα εχω αποσυρθει. Με το πανω κεφαλι να κοιταει προς τα πανω και το κατω προς τα κατω. :2funny:
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
και μου εκανε ισως την πιο λυσσασμενη πιπα που μου εχει κανει γυναικα
κρατησες χαρακτηρα οπως στο Κολονζε 2 η μηπως σκεφτηκες "ας παει και το παλιαμπελο" και την τον εδωσες χωρις συσκευασια στο στομα ενεκα της ανειπωτης καυλας; :grin:

υ.γ. η αγγλομαθης ταξιτζου οδηγουσε μικρομεσαιο πολυμορφικο οχημα της πρασινοκιτρινης εταιρειας;
 

Επισκέπτης
@pipinomaniac
Επειδη σας παρακολουθω ολους πολυ καιρο τωρα ας μου επιτραπει να πω καποιες σκεψεις...
Pipinos=πολλα λογια,εξυπναδες,επιδειξιομανια και επι της ουσιας μαλλον <<ΑΓΑΜΗΣΙΑ>> ή τα χωνει χοντρα για πηδημα....οπου ταξιδευει το αγορι αυτο!!!
Lovespieros=Ενας μαλακοπιτουρας,ξεπεσμενος GREEK LOVER!!!!!Ποιος σου ειπε βρε κοπανε οτι στην Ταυλανδη περναει ο Greek lover?τωρα βεβαια δεν περναει πουθενα!!!Αλλα στην Ταυλανδη δεν περναγε ποτε!!!
Και ποτε βρε μαλακοελληνα γαμησες Ταυλανδη οποιαδηποτε χωρις να πληρωσεις?Ελεος χορτασαμε ψεματα και ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
@pipinomaniac
Επειδη σας παρακολουθω ολους πολυ καιρο τωρα ας μου επιτραπει να πω καποιες σκεψεις...
Pipinos=πολλα λογια,εξυπναδες,επιδειξιομανια και επι της ουσιας μαλλον <<ΑΓΑΜΗΣΙΑ>> ή τα χωνει χοντρα για πηδημα....οπου ταξιδευει το αγορι αυτο!!!
Lovespieros=Ενας μαλακοπιτουρας,ξεπεσμενος GREEK LOVER!!!!!Ποιος σου ειπε βρε κοπανε οτι στην Ταυλανδη περναει ο Greek lover?τωρα βεβαια δεν περναει πουθενα!!!Αλλα στην Ταυλανδη δεν περναγε ποτε!!!
Και ποτε βρε μαλακοελληνα γαμησες Ταυλανδη οποιαδηποτε χωρις να πληρωσεις?Ελεος χορτασαμε ψεματα και ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!

Αρχισανε τα οργανα...................
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
@pipinomaniac
Επειδη σας παρακολουθω ολους πολυ καιρο τωρα ας μου επιτραπει να πω καποιες σκεψεις...
Pipinos=πολλα λογια,εξυπναδες,επιδειξιομανια και επι της ουσιας μαλλον <<ΑΓΑΜΗΣΙΑ>> ή τα χωνει χοντρα για πηδημα....οπου ταξιδευει το αγορι αυτο!!!
Lovespieros=Ενας μαλακοπιτουρας,ξεπεσμενος GREEK LOVER!!!!!Ποιος σου ειπε βρε κοπανε οτι στην Ταυλανδη περναει ο Greek lover?τωρα βεβαια δεν περναει πουθενα!!!Αλλα στην Ταυλανδη δεν περναγε ποτε!!!
Και ποτε βρε μαλακοελληνα γαμησες Ταυλανδη οποιαδηποτε χωρις να πληρωσεις?Ελεος χορτασαμε ψεματα και ΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!
εδω εισαι λαθος lusiano...ειδικα για τον pipinomaniac!!!εμενα προσωπικα που παραλιγο να μπλεξω ασχημα με βοηθησε παρα πολυ..πιστεψε με
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
φιλε [lusiano] δεν ειναι οτι καλυτερο να βριζεις τον κοσμο επειδη δεν συμφωνεις μ αυτα που γραφουν. αν κατι δεν σου αρεσει απλα το προσπερνας....γιατι και μενα δεν μου αρεσει να μπαινω στο σαιτ και να διαβαζω βρισιες δεν μπορω να καταλαβω αυτο το μισος των ανθρωπων ευχαριστω....
 

Επισκέπτης
εδω εισαι λαθος lusiano...ειδικα για τον pipinomaniac!!!εμενα προσωπικα που παραλιγο να μπλεξω ασχημα με βοηθησε παρα πολυ..πιστεψε με
Μπορει!! και για να το λες φιλε κατι θα ξερεις,Αλλα μενω Ταυλανδη 4-5 μηνες το χρονο,ειχα κανει και μπιζνα εδω!!!Επετρεψε μου να ξερω κατι παραπανω...ολους αυτους τους τυπους τους ξερω πολυ καλα.Φρου-φρου και αρωματα!!για να πουλανε φουμαρα στους ιθαγενεις στο Ελλαδα!!!!και να σου πω και κατι:πιο μαλακας falang στην Ταυλανδη μετα τους Αραβες και Ρωσους ειναι οι Ελληνες!!!Ντρεπομαι που το λεω, αλλα αυτη ειναι η αληθεια φιλε.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Οι απροκλητες πρωσοπικες επιθεσεις εχουν γινει της μοδας τον τελευταιο καιρο στο θρεντ.
Καλο θα ειναι οποιος εχει διαφορετικη γνωμη επι γεγονοτων και οχι επι αποψεων να την παραθετει με στοιχεια.Επισης πρωτου κανουμε ευκολη κριτικη,ειδικα στα παλια μελη,ας ριξουμε και μια ματια στο παρελθον του τοπικ.

Ο πιπιν δεν χρειαζεται την δικη μου "υποστηριξη" αλλα ειναι απο τα παλαιοτερα μελη και με ακριβεια στις χρηστικες πληροφοριες που δινει κατα καιρους.

Το τι πρωσοπικες επιλογες κανει ο καθενας μας ειναι θεμα του εαυτου μας & μονο.Δεν θα υποδειξει κανενας σε κανεναν το πως θα περασει τον χρονο του στην Ταιλανδη ουτε το ποια γκομενα θα παρει στο κρεβατι του,ουτε το ποσα λεφτα θα χαλασει.Δεν πρεπει να γινονται υποδειξεις αυτου του τυπου.

Τι βιτσιο ειναι τελικα αυτο, να προσπαθουμε να επιβαλουμε την γνωμη μας στον αλλο...


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom