Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
kalispera paidia kai sorry gia ta greeklis eimai eidei tailandi edw kai ligies meres twra eimai koh tao kai barethika ligo tis paralies kai lew na kanw ligo sexotourismo mou exoun min i 2-3 bradia na paw bangkok i pattaya. euxaroisto poli ek ton proteron.tha epithimousa grigori apantisi.
σου προτεινω bangkok  ειναι πιο ακριβα αλλα κανεις καλυτερο παιχνιδι και πιο ωραια γκομενακια δεν το συζηταμε
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
σου προτεινω bangkok  ειναι πιο ακριβα αλλα κανεις καλυτερο παιχνιδι και πιο ωραια γκομενακια δεν το συζηταμε

Bangkok και ξερο ψωμι φιλε...περνα μια και απο Νανα bts soi 7/1 Beer Garden λεγεται το μαγαζι..κατα τις 20:00 η τελεια ωρα.. :boobies:
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
2-3 bradia na paw bangkok i pattaya. euxaroisto poli ek ton proteron.tha epithimousa grigori apantisi.
Koiτα τσέπη σου, Παταγια 3 φορες φθηνοτερη απο Μπαγκογκ, ξενοδοχεια, φαγητο, γυναικες, απο την άλλη για μόνο 2-3 βράδια τι να ταλαιπωρησε σε μετακινησεις;
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
και οπωσδηποτε σοι καουμποι το ντε ζα βου και σιμπας ποτα με 100 μπατ και 2000 το κοριτσι
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
οκτωβρη πατταγια και λιγο βκκ.αποφαση εληφθη.γουσταρω ηδονιζομαι...λακη περαστικα με το πασο σου σε περιμενουμε.καλο ταξιδι σε οσους φευγουν τωρα και καλα να περασουνε οσοι ειναι ηδη κατω.περιμενουμε ποστς σχετικα με τα τελευταια νεα απο κατω και εμπειριες...
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
ελαβα σημερα την αποφαση να ξαναπαω στην γη της ηδονης μολις εκλεισα 11 μαρτιου με qatar αν και δεν εχω ξαναπαει με αυτην παντα πηγαινα με emirates και ται θα ειμαι εκει για 1 μηνα θα ειμαι βανγκοκ πατονγκ τσιανγ μαι και ισωσ παταγια παμε να προλαβουμε γιατι ερχεται η καλοκαιρινη δουλεια στην φολεγανδρο οποιος θα ειναι κατω ας ενημερωσει για να περασει καλα με τον αρχοντα της ταιλανδης
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
καμ βιθ μι για να την βρεις να γλεντισουμε τουγκεδερ
 

Συνημμένα

  • CA3ZSDRJCAOGL3NJCAX3ZAOLCAG1D6L9CAB3OB70CA4F98OKCAVCPRJECA9E3UGECAWFYI64CAPWP7QZCABUDF59CALRC471CAIC
    CA3ZSDRJCAOGL3NJCAX3ZAOLCAG1D6L9CAB3OB70CA4F98OKCAVCPRJECA9E3UGECAWFYI64CAPWP7QZCABUDF59CALRC471CAIC
    8,7 KB · Εμφανίσεις: 18

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
OK Loverspieros,να κανουμε παρεα,γιατι απο οτι καταλαβαινω εχεις "ακρες"..
Απλα να σου υπενθημισω,οτι εγω για να πηδηξω μια γκομενα πρεπει να εκπληρωνει καποιες αδιαπραγματευτες προδιαγραφες..
Ειναι ο γνωστος "δεκαλογος του pipinomaniac"..
Εχουμε και λεμε λοιπον...
1)Να ειναι μεχρι 22 ετων,
2)Ασπριδερη και οχι μαυροτσουκαλο,
3)Να μην εχει tatoo,
4)Να μην εχει σημαδια στο σωμα,(ειδικα ραγαδες..μπλιαχχχ),
5)Να εχει στητο βυζι πετρα,μεχρι 2 νουμερο maximum,
6)Να μην εχει παιδι,
7)Να εχει ομορφο προσωπο και χαμογελο (ωραια δοντια),
8)Να εχει ωραιες πατουσες και ωραια δαχτυλα στα ποδια,
9)Να μην εχει μανικιουρ και βαμμενα δαχτυλα,
10)Να ειναι ΚΟΝΤΗ.
Πως το βλεπεις?..Θα με "φτιαξεις"?..Θα μου βρισκεις τετοιες με ενα-δυο χιλιαρικα μπατ,εσυ που ξερεις τα κατατοπια?
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
OK Loverspieros,να κανουμε παρεα,γιατι απο οτι καταλαβαινω εχεις "ακρες"..
Απλα να σου υπενθημισω,οτι εγω για να πηδηξω μια γκομενα πρεπει να εκπληρωνει καποιες αδιαπραγματευτες προδιαγραφες..
Ειναι ο γνωστος "δεκαλογος του pipinomaniac"..
Εχουμε και λεμε λοιπον...
1)Να ειναι μεχρι 22 ετων,
2)Ασπριδερη και οχι μαυροτσουκαλο,
3)Να μην εχει tatoo,
4)Να μην εχει σημαδια στο σωμα,(ειδικα ραγαδες..μπλιαχχχ),
5)Να εχει στητο βυζι πετρα,μεχρι 2 νουμερο maximum,
6)Να μην εχει παιδι,
7)Να εχει ομορφο προσωπο και χαμογελο (ωραια δοντια),
8)Να εχει ωραιες πατουσες και ωραια δαχτυλα στα ποδια,
9)Να μην εχει μανικιουρ και βαμμενα δαχτυλα,
10)Να ειναι ΚΟΝΤΗ.
Πως το βλεπεις?..Θα με "φτιαξεις"?..Θα μου βρισκεις τετοιες με ενα-δυο χιλιαρικα μπατ,εσυ που ξερεις τα κατατοπια?
τουλαχιστον θα πρωσπαθησω να ικανοποιησω τα γουστα σσυ και φυσικα να μην ειναι ladyboy αρα παμε στον ενδεκαλογο του pipinomaniac  οσο αφορα τα χρηματα αμα ειναι στο τζαμπε σε πειραζει? ειπαμε ειμαι ο πραγματικος αρχοντας της ταιλανδης και να με ακουτε το απο πανω πιστευω οτι ειναι μεσα στα στανταρ σου
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Το αποπανω,ειναι ψηλο,μαυρο και εχει μεγαλη περιφερεια...
Ασε που απο μια μακρινη φωτο δε μπορω να ελεγξω αν εχει τατουαζ,ωραιες πατουσες,στητο βυζι,μανικιουρ και βαμμενα δαχτυλα,ωραια δοντια κλπ κλπ..

Τα ladyboy,δε μπηκα καν στο κοπο να τα συμπεριλαβω στο δεκαλογο γιατι μιλησα απο την αρχη για "γκομενες".
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Το αποπανω,ειναι ψηλο,μαυρο και εχει μεγαλη περιφερεια...
Ασε που απο μια μακρινη φωτο δε μπορω να ελεγξω αν εχει τατουαζ,ωραιες πατουσες,στητο βυζι,μανικιουρ και βαμμενα δαχτυλα,ωραια δοντια κλπ κλπ..

Τα ladyboy,δε μπηκα καν στο κοπο να τα συμπεριλαβω στο δεκαλογο γιατι μιλησα απο την αρχη για "γκομενες".
αλλοι τα ladyboys τα θεωρουν γκομενες τεσπα τα κοριτσακια που θες τα χτυπαμε ανετα στα shopping center στον δρομο  και χρεωνομαστε τα ποτακια το βραδυ τοσο χαλαρα και καμμια δυτικια με ανατολιτικη φιλοσοφια χτυπιουνται ανετα listen to the master
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
αλλοι τα ladyboys τα θεωρουν γκομενες
Μπορουν να τα θεωρουν οτι γουσταρουν...Γουστο τους και καπελο τους..Εγω δε βαζω χωροφυλακα στη ψωλη κανενος...
Εγω προσωπικα δεν τις θεωρω...Αν και ουκ ολιγες φορες την εχω πατησει και ευτυχως τη γλυτωσα τελευταια στιγμη..
Και μιλαμε για κατι ladyboys κατω απο 1.60...Γιατι αν τη πεφτεις σε ανω του 1.70,τοτε παιζεις με πιθανοτητες 95% να ειναι "αγορακι",οποτε ειναι δεδομενο πως συνειδητα ψαχνεις για ladyboy...
και καμμια δυτικια με ανατολιτικη φιλοσοφια
Ε οχι και "δυτικια"...Δε πα να ειναι και "κολλητη" του Βουδα και του Κομφουκιου,παραμενει "Δυτικια"...ΜΠΛΙΑΑΧΧΧ...
Αδερφε...Ιεροσυλια...Να πηγαινεις στα αγια χωματα της Ταυλανδης και να τη πεσεις σε φαλαγκογκομενα???
Αισχος!! :woldman:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Μπορουν να τα θεωρουν οτι γουσταρουν...Γουστο τους και καπελο τους..Εγω δε βαζω χωροφυλακα στη ψωλη κανενος...
Εγω προσωπικα δεν τις θεωρω...Αν και ουκ ολιγες φορες την εχω πατησει και ευτυχως τη γλυτωσα τελευταια στιγμη..
Και μιλαμε για κατι ladyboys κατω απο 1.60...Γιατι αν τη πεφτεις σε ανω του 1.70,τοτε παιζεις με πιθανοτητες 95% να ειναι "αγορακι",οποτε ειναι δεδομενο πως συνειδητα ψαχνεις για ladyboy...Ε οχι και "δυτικια"...Δε πα να ειναι και "κολλητη" του Βουδα και του Κομφουκιου,παραμενει "Δυτικια"...ΜΠΛΙΑΑΧΧΧ...
Αδερφε...Ιεροσυλια...Να πηγαινεις στα αγια χωματα της Ταυλανδης και να τη πεσεις σε φαλαγκογκομενα???
Αισχος!! :woldman:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω θα ειμαι κατω αν θες να γινεις αρχοντας και εσυ να βρεθουμε αλλιως κατσε να διαβαζεις τα φοτορομαντζα που ποσταρουν οι κολητοι σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom