Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Φιλοι και Συναγωνιστες........"Εν Ταυλανδη",Αδελφοι..............Βγηκα απ'το νοσοκομειο....Τα πραγματα πανε πολυ καλυτερα!!!ο γιατρος μου ειπε οτι βελτιωνεται η κατασταση μου μερα με την μερα και οτι ειναι πολυ αισιοδοξος για την Πορεια της υγειας μου(αρκει να ακολουθησω ειδικη διατροφη και ξεκουραση)..................και εγω νοιωθω πιο δυνατος.......ειμαι λοιπον σπιτι μου και σε σταδιο της αναρρωσης.............

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΜΑ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ....


Παντως,"φτηνα" την γλυτωσα!!!!ο γιατρος εκμυστηρευτηκε σε συγγενικο μου προσωπο οτι ημουν 1 βημα πριν να πεσω σε "ηπατικο κωμα" και αν γινοταν αυτο επρεπε να κανω Μεταμοσχευση Ηπατος!!!!!!

ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ,ευτυχως δεν εγινε αυτο!!!!


Ευχαριστω πολυ και παλι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Φιλοι και Συναγωνιστες........"Εν Ταυλανδη",Αδελφοι..............Βγηκα απ'το νοσοκομειο....Τα πραγματα πανε πολυ καλυτερα!!!ο γιατρος μου ειπε οτι βελτιωνεται η κατασταση μου μερα με την μερα και οτι ειναι πολυ αισιοδοξος για την Πορεια της υγειας μου(αρκει να ακολουθησω ειδικη διατροφη και ξεκουραση)..................και εγω νοιωθω πιο δυνατος.......ειμαι λοιπον σπιτι μου και σε σταδιο της αναρρωσης.............

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΜΑ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!
ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ....


Παντως,"φτηνα" την γλυτωσα!!!!ο γιατρος εκμυστηρευτηκε σε συγγενικο μου προσωπο οτι ημουν 1 βημα πριν να πεσω σε "ηπατικο κωμα" και αν γινοταν αυτο επρεπε να κανω Μεταμοσχευση Ηπατος!!!!!!

ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ,ευτυχως δεν εγινε αυτο!!!!


Ευχαριστω πολυ και παλι
μπραβο ρε λακαρε,πολυ ευχαριστα τα νεα.αντε γερος και δυνατος παλικαρι μου,και πολυ προσοχη απο εδω και περα.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΛΑΚΙ ,ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ.Μεγαλη η χαρα μου που εισαι καλα ρε φιλε.

:dancing: :dancing: :dancing:





 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
  [size=12pt]          Ω ΛΑΚΗ ΛΑΚΗ ΓΥΡΙΣΕΣ ΞΑΝΑ!!!!!!!!!!!!![/size]

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Αντε μετα απο τοση μιρλα και δυστυχια που ζουμε το τελευταιο καιρο να μαθαινουμε και τα καλα. Και πρωτα απο ολα και το κυριωτερο τα νεα του λακη. Αντε παλλικαρε Λακη γερος και δυνατος.Δευτερο τα καλα νεα του Pagtao και του Spyba.Φαινεται τα βρηκαν με την εκδοση του βιβλιου :2funny: Αστειευομαι. Θελει αρχιδια να ζητας συγγνωμη οπως θελει αρχιδια και να την δεχεσαι και να συγχωρεις ειλικρινα. Τριτον απο το πρωι σημερα ειμαι Μπανγκοκ.Η πιο ωραια μερα για να ερχεσαι Μπανγκοκ νομιζω ειναι η Κυριακη. Μενω σε ενα ξενοδοχειο στην αρχη της Σιλομ 100 μετρα αποτην πατπονγκ. Καινουργιο και καθαρο κανονικος γαμιστρωνας το πρωι που ηρθα στο λομπυ ειχε 3-4 κοριτσια της δουλειας,καθοντουσταν στα κομπιουτερ. Φυσικα αφησα τα πραγματα μου και παρολο που δεν ειχα κοιμηθει το βραδυ αν και το αεροπλανο της Ται ηταν μονο με 60% περιπου πληροτητα,εκανα τις πρωτες μου βολτες. Γυρω στις 11 και ενω ειμουνα κοντα στο Λουμπινι βλεπω μπροστα μου 2 Γιαπωνεζουλες (εχει παρα πολλους Γιαπωνεζους) η μια με κοντη κλαρωτη φουστιτσα και γοβα τακουνι με 6-7 ποντους.Το φετιχ μου.Τις παιρνω λοιπον απο πισω μια και πηγαινανε προς τη Σιλομ ελπιζοντας οτι θα φυσαγε λιγο αερακι-που γαμηθηκε και δεν φυσηξε ποτε-ελπιζοντας να δω το κωλαρακι της. Φτανοντας λοιπον στη Τανυγια μεσα απο μια βιτρινα ενος μασσατζιδικου, ειδα ΤΟ πιπινι που μου χαμογελαγε και μου εκανε νοημα να παω για μασσαζ. Προσωπο καταλευκο μαυρα κορακι μαλλια και το πιο γλυκο χαμογελο και φωτεινο προσωπο. Δεν ειδα ουτε χρειαζεται να δω τιποτα αλλο. Δεν με νοιαζει ουτε το σωμα της ουτε τιποτα αλλο. Της εκανα νοημα οτι θα ξαναγυρισω αργοτερα και την εβαλα πρωτη-πρωτη στην λιστα για σημερα το βραδυ. :knockinb:  
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66

siamlover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπραβο ρε Λακη γρηγορα να ξαναγυρισεις στην γη που τοσο αγαπησαμε
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας φιλοι μου ειμαι παλι εδω
φενεται οτι μερικοι δεν δεχονται την διαφορετικοι αποψη και φερονται σαν μαρινακηδες και ζητουν την διαγραφη μου που τελικα την πετυχαν αναφερομαι στους γνωστους ξερολες :uglystupid: (μποκου μπουμπουνομανιακ και ο αρχηγος ολων λαοπλανος μπουγκταο) που δεν δεχονται την διαφορετικοτητα των αποψεον γυρω απο θεματα της αγαπημενης ολων μας γη ταιλανδης
οσω και να με χτυπατε εγω θα ειμαι εδω για να αντιμετωπισω τις ανακριβειες σας
οποιος νεος θελαι να μαθει την αληθεια  εδω ειμαστε


ΥΓ Ο SIAM LOVER ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥς ΑΝΑΡΟΤΙΟΥΝΤΑΙ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Λοιπον δεν ξερω τι γινεται στην Παταγια εδω παντως στην Μπανγκοκ η ταριφα φαινεται οτι εχει διαμορφωθει στα 2000 για διωρο. Και δεν μιλαμε για agogo κλπ. εκει οι ταριφες πανε απο 2500 και πανω συν το μπαρφαιν. Μη μου πει κανενας οτι ειναι πολλα γιατι στο κατω κεφαλι δεν μπορουμε να βαλουμε ορια και ταριφες. Στο φαι και στο γαμησι ο Βουδας δεν κανει κριση λεγανε οι αρχαιοι μας προγονοι.
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Γεια σας φιλοι μου ειμαι παλι εδω
φενεται οτι μερικοι δεν δεχονται την διαφορετικοι αποψη και φερονται σαν μαρινακηδες και ζητουν την διαγραφη μου που τελικα την πετυχαν αναφερομαι στους γνωστους ξερολες :uglystupid: (μποκου μπουμπουνομανιακ και ο αρχηγος ολων λαοπλανος μπουγκταο) που δεν δεχονται την διαφορετικοτητα των αποψεον γυρω απο θεματα της αγαπημενης ολων μας γη ταιλανδης
οσω και να με χτυπατε εγω θα ειμαι εδω για να αντιμετωπισω τις ανακριβειες σας
οποιος νεος θελαι να μαθει την αληθεια  εδω ειμαστε


ΥΓ Ο SIAM LOVER ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥς ΑΝΑΡΟΤΙΟΥΝΤΑΙ

ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ
Μηπως χασαμε επεισοδια;
Για διαφωτησε μας  :think:
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον δεν ξερω τι γινεται στην Παταγια εδω παντως στην Μπανγκοκ η ταριφα φαινεται οτι εχει διαμορφωθει στα 2000 για διωρο. Και δεν μιλαμε για agogo κλπ. εκει οι ταριφες πανε απο 2500 και πανω συν το μπαρφαιν. Μη μου πει κανενας οτι ειναι πολλα γιατι στο κατω κεφαλι δεν μπορουμε να βαλουμε ορια και ταριφες. Στο φαι και στο γαμησι ο Βουδας δεν κανει κριση λεγανε οι αρχαιοι μας προγονοι.
αμα εισαι μαγκας πας καοσαν και πατπονγκ και περνεις με 1000 και σου λενε και εφηαριστο
και αν εισαι πιο μαγκασ περνεις τουριστριουλα στο τζαμπε αλλα που μυαλο δεν σκεφτεσται καθολου με το πανω μονο με το κατω
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ
Μηπως χασαμε επεισοδια;
Για διαφωτησε μας  :think:
εχασες τα επισοδια το μεσημερη που να σου λεω τωρα θα με διαγραψουνε και μαζι τα ποστ μου λογω του οτι δεν μπορεις να λες μια διαφορετικοι αποψη με τους μαρινακηδες που μπλεξαμε
τεσπα
 

thailand lover

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
Σύντροφε, πρέπει να ξέρεις ότι στις Ταϋλανδές ΔΕΝ αρέσουν τα μέρη με θάλασσα και παραλίες γιατί μαυρίζουν !!! Οπότε καλό θάταν να κινηθείς προς Βορρά. Οι προτάσεις μου Chaing Mai (ιερή πόλη για τους Ταϋλανδούς), Pai (εξοχικό χωριό - θέρετρο που πάνε πολλοί επώνυμοι Ταϋλανδοι), Katsanabur (για να είσαι πιό κοντά στην ΒΚΚ). Nightlife όμως μόνο στο πρώτο. Up to you.
συμφωνο αλλα ξερω ταιλανδες που γουσταρουν τρελα θαλλασα
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Μενω σε ενα ξενοδοχειο στην αρχη της Σιλομ 100 μετρα αποτην πατπονγκ.

Γιατί διάλεξες να μείνεις Σιλόμ; Μόνο κοντά στο Jim Thompson είσαι! :grin:
(Αν δεν έχεις πάει ποτέ πήγαινε)
Και τι έκανες στο Λουμπίνι βραδιάτικα; :2funny: :2funny:

[size=16pt]ΛΑΚΗ:[/size]
Άντε μπράβο γιατί είχα αρχίσει να πιστεύω ότι το έκανες επίτηδες για να μη με πας Φιλιπίνες.
Φίλε, πάντα γερός και δυνατός.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
H Σιλομ με εξυπηρετει πολυ στη δουλεια μου, ειναι κοντα στη new road, και εχει και το τραινο που σε πηγαινει οπου θες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
αμα εισαι μαγκας πας καοσαν και πατπονγκ και περνεις με 1000 και σου λενε και εφηαριστο
και αν εισαι πιο μαγκασ περνεις τουριστριουλα στο τζαμπε αλλα που μυαλο δεν σκεφτεσται καθολου με το πανω μονο με το κατω
Καταρχας δεν γουσταρω να βαλω στο δωματιο μου απο το δρομο. Θελω αυτη που θα βαλω να μπορω να την ξαναβρω. Οσο για τις τουριστριες δουλευω 36 χρονια τωρα με τον τουρισμο.19 χρονια στην Αθηνα και 17 χρονια σε καποιο νησι.Δεν γουσταρω στην ηλικια μου να πηδαω σουρωμενες Εγγλεζες και γενικα βοριοευρωπαιες που δεν ξερουν η δεν μπορουν να παιξουν το ρολο της γυναικας (εξαιρουνται Ρωσσιδες και συνναφη μωρα}. Αμα μου τυχει ομως καμμια Σπανιολα, πορτουγκεζα η ιταλιδα απο τα νοτια δεν λεω οχι.
 

vantaz

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
kalispera paidia kai sorry gia ta greeklis eimai eidei tailandi edw kai ligies meres twra eimai koh tao kai barethika ligo tis paralies kai lew na kanw ligo sexotourismo mou exoun min i 2-3 bradia na paw bangkok i pattaya. euxaroisto poli ek ton proteron.tha epithimousa grigori apantisi.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom