Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Λιπον χθες βραδυ ξεθεωμενος,ηταν κλειστα και ολα τα μπαρ λογω Buda day,λεω να κατσω να φαω στο LEK 180 Baht εχει ο μπουφες του ειναι πολυ καλος-για οποιν ενδιαφερεται-.Λοιπον ηταν γεματα τα τραπεζακια και εκει που καθομαι ερχεται καποιος αλλος και καθεται μαζι μου...πιανουμε λιγο κουβεντα και μολις του λεω ειμαι Ελληνας παραταει το φαγητο πεταγεται ορθιος και με φιλαει σταυρωτα ολο χαρα...ηταν τελικα Ιρανος που ζει Καναδα αντικαθεστωτικος,και αρχισε τα γνωστα... η Ελλαδα εδωσε τα φωτα του πολιτισμου ..Ελληνες και Περσες ειμαστε αδερφια θυμηθηκε τη μαχη του Μαραθωνα κλπ.....
Τελικα το πνευμα του αρχαιοελληνικου πολιτισμου πλανιεται παντου!!!! εμεις ομως οι νεοελληνες κραταμε τα ματια μας κλειστα και κυτταμε να βγαζουμε τα ματια μας μονοι μας.
ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ σαιτ ειμαστε αλλα καλο ειναι να τα θυμωμαστε και να τα βλεπουμε και αυτα!!!!!
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Συνάδερφοι, Τραβάτε Ταϋλάνδη, περάστε καλά, κάντε τα κέφια σας, όσο σηκώνει η τσέπη σας, αλλά με προσοχή μην γυρίσετε με κανένα παράσημο...

Και να πω και κάποιες άλλες σκέψεις μου. Σχετικά με το ποιος πιάνεται μαλάκας και ποιος όχι. Για μένα δεν υπάρχουν μαλάκες.
Και με μια απλή σκέψη θα το τεκμηριώσω. Πάμε κάτω για να περάσουμε καλά. Αυτή είναι η βασική αρχή. Το τι σημαίνει καλά διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο. Παράδειγμα. Πολοί συνάδερφοι δένονται συναισθηματικά με τα πουτανάκια, ερωτεύονται σκέφτονται γάμους, κουνιάδους κουνιάδες σόγια μετεγκαταστάσεις κλπ κλπ. Άλλοι απλά πηδάνε και έξω από την πόρτα μετά. Οι πρώτοι περνάνε καλά με τις αγάπες και οι άλλοι με το απλό γαμήσι. Δεν είναι λογικό να πω τους αγαπησιάριδες μαλάκες γιατί αυτό είναι αυτό που ζητάν να περάσουν καλά. Ούτε είναι λογικό να πω μαλάκες αυτούς που νομίζουν ότι τα πουτανάκια τους σκέφτονται νύχτα μέρα. Αυτό είναι που θέλουν για να είναι ευχαριστημένοι (παρόλο που ξέρουν ότι τα πουτανάκια τους έχουν χεσμένους). Καλά κάνουν συνάδερφοι, η γαμημένη η ζωή είναι τόσο μικρή που ότι μας κάνει χαρούμενους πρέπει να το ζούμε γιατί η αναλογία χαράς και λύπης είναι 1/30. Κάποιος μπορεί να πει.. Καλά ρε φιλε αυτοί που στέλνουν στα πουτανάκια μηνιάτικο δεν είναι μαλάκες. Οχι δεν είναι απλά το κέφι τους κάνουν, γιατί όλοι ξέρουν ότι τζάμπα τα στέλνουν. Και κάτι σχετικά με τις τιμές. Μην νομίζετε ότι είναι μαλάκας αυτός που θα πληρώσει 2, 3 ή και 4 φορές παραπάνω για να πάρει το  πουτανάκι της "απόλυτης καύλας του" . Απλά μπορεί να το κάνει (γιατί είναι γεμάτη η τσέπη του) και το κάνει γιατι αυτό το ν κάνει χαρούμενο και δεν τον ενδιαφέρει το παζάρι. Και δεν είναι μαλάκας αυτός που προσπαθεί να κάνει την βέλτιστη διαχείριση των χρημάτων του.
 

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Συνάδερφοι, Τραβάτε Ταϋλάνδη, περάστε καλά, κάντε τα κέφια σας, όσο σηκώνει η τσέπη σας, αλλά με προσοχή μην γυρίσετε με κανένα παράσημο...

Και να πω και κάποιες άλλες σκέψεις μου. Σχετικά με το ποιος πιάνεται μαλάκας και ποιος όχι. Για μένα δεν υπάρχουν μαλάκες.
Και με μια απλή σκέψη θα το τεκμηριώσω. Πάμε κάτω για να περάσουμε καλά. Αυτή είναι η βασική αρχή. Το τι σημαίνει καλά διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο. Παράδειγμα. Πολοί συνάδερφοι δένονται συναισθηματικά με τα πουτανάκια, ερωτεύονται σκέφτονται γάμους, κουνιάδους κουνιάδες σόγια μετεγκαταστάσεις κλπ κλπ. Άλλοι απλά πηδάνε και έξω από την πόρτα μετά. Οι πρώτοι περνάνε καλά με τις αγάπες και οι άλλοι με το απλό γαμήσι. Δεν είναι λογικό να πω τους αγαπησιάριδες μαλάκες γιατί αυτό είναι αυτό που ζητάν να περάσουν καλά. Ούτε είναι λογικό να πω μαλάκες αυτούς που νομίζουν ότι τα πουτανάκια τους σκέφτονται νύχτα μέρα. Αυτό είναι που θέλουν για να είναι ευχαριστημένοι (παρόλο που ξέρουν ότι τα πουτανάκια τους έχουν χεσμένους). Καλά κάνουν συνάδερφοι, η γαμημένη η ζωή είναι τόσο μικρή που ότι μας κάνει χαρούμενους πρέπει να το ζούμε γιατί η αναλογία χαράς και λύπης είναι 1/30. Κάποιος μπορεί να πει.. Καλά ρε φιλε αυτοί που στέλνουν στα πουτανάκια μηνιάτικο δεν είναι μαλάκες. Οχι δεν είναι απλά το κέφι τους κάνουν, γιατί όλοι ξέρουν ότι τζάμπα τα στέλνουν. Και κάτι σχετικά με τις τιμές. Μην νομίζετε ότι είναι μαλάκας αυτός που θα πληρώσει 2, 3 ή και 4 φορές παραπάνω για να πάρει το  πουτανάκι της "απόλυτης καύλας του" . Απλά μπορεί να το κάνει (γιατί είναι γεμάτη η τσέπη του) και το κάνει γιατι αυτό το ν κάνει χαρούμενο και δεν τον ενδιαφέρει το παζάρι. Και δεν είναι μαλάκας αυτός που προσπαθεί να κάνει την βέλτιστη διαχείριση των χρημάτων του.


Αριστη αναλυση.......

Μπραβο........

Αλλα τελικα ποιος ειναι ομαλακας??????????????
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Και κάτι σχετικά με τις τιμές. Μην νομίζετε ότι είναι μαλάκας αυτός που θα πληρώσει 2, 3 ή και 4 φορές παραπάνω για να πάρει το  πουτανάκι της "απόλυτης καύλας του" . Απλά μπορεί να το κάνει (γιατί είναι γεμάτη η τσέπη του) και το κάνει γιατι αυτό το ν κάνει χαρούμενο και δεν τον ενδιαφέρει το παζάρι. Και δεν είναι μαλάκας αυτός που προσπαθεί να κάνει την βέλτιστη διαχείριση των χρημάτων του.
Ναι ο καθενας κανει κουμαντο στην τσεπη του. Αλλα ο πρωτος "χαλαει την πιατσα" για τους υπολοιπους και ο δευτερος την φτιαχνει. Κι ετσι ο πρωτος μπορει να μην ειναι μαλακας για τον εαυτο του, αλλα ειναι μαλακας για πολλους αλλους που τους "χαλαει την πιατσα".
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ρε παιδια θυμαστε καποον που αντι για ταιλανδη πηγαινε στην αφρικη και χαζευε αντιλοπες, τελικα καμακωσε καμια? :2funny: :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Σειρά μου και μένα να ζητήσω δημόσια ΣΥΓΝΩΜΗ για όσα έγραψα σε προηγούμενα ποστ.
Αναφέρομαι για τις αντιπαραθέσεις που είχα με τον φίλο spyba. Ηδη είναι περασμένα ξεχασμένα και όποιος
γράψει κάτι εναντίον του θα έχει να κάνει με μένα. :s&m_1:

Του δίνω δημόσια συγχαρητήρια γιατί στη πιο κρίσιμη στιγμή φέρθηκε αντρίκια.

Εγώ προσωπικά τον παραδέχομαι και υπόσχομαι ότι δε θα ξαναφερθώ έτσι σε κανένα μέλος.

Σε τούτο το φόρουμ είμαστε όλοι αδέλφια μιας μάνας.

Της γης του ΣΙΑΜ :smitten:

 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Σειρά μου και μένα να ζητήσω δημόσια ΣΥΓΝΩΜΗ για όσα έγραψα σε προηγούμενα ποστ.
Αναφέρομαι για τις αντιπαραθέσεις που είχα με τον φίλο spyba. Ηδη είναι περασμένα ξεχασμένα και όποιος
γράψει κάτι εναντίον του θα έχει να κάνει με μένα. :s&m_1:

Του δίνω δημόσια συγχαρητήρια γιατί στη πιο κρίσιμη στιγμή φέρθηκε αντρίκια.

Εγώ προσωπικά τον παραδέχομαι και υπόσχομαι ότι δε θα ξαναφερθώ έτσι σε κανένα μέλος.

Σε τούτο το φόρουμ είμαστε όλοι αδέλφια μιας μάνας.

Της γης του ΣΙΑΜ :smitten:

ωραια τα ειπες φιλε...να σου πω ψηνεσαι να κανουμε καμμια δουλιτσα στη Bangkok για ειμαστε και κοντα σε ολα τα κολπα ? :P
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Σειρά μου και μένα να ζητήσω δημόσια ΣΥΓΝΩΜΗ για όσα έγραψα σε προηγούμενα ποστ.
Αναφέρομαι για τις αντιπαραθέσεις που είχα με τον φίλο spyba. Ηδη είναι περασμένα ξεχασμένα και όποιος
γράψει κάτι εναντίον του θα έχει να κάνει με μένα. :s&m_1:

Του δίνω δημόσια συγχαρητήρια γιατί στη πιο κρίσιμη στιγμή φέρθηκε αντρίκια.

Εγώ προσωπικά τον παραδέχομαι και υπόσχομαι ότι δε θα ξαναφερθώ έτσι σε κανένα μέλος.

Σε τούτο το φόρουμ είμαστε όλοι αδέλφια μιας μάνας.

Της γης του ΣΙΑΜ :smitten:
Pag απο δω και περα εισαι αδελφος!!!Εδειξες και συ οτι εισαι Αρχιδατος...Σιγουρα θα τα πουμε καποια στιγμη.δεν λεω πολλα τωρα γιατι θελω να τις ξευτυλησω τις τελαυταιες μου μερες εδω.Παντως η κατασταση ειναι πολυ καλυτερη δεν εχει πολυ κοσμο και τα καλα μωρακια απελευθερωνονται απο τους σπονσορες σιγα σιγα!!!
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny:
εσυ ησουν βρε θηριο? σε ειχα ξεχασει,  :dancing:
αληθεια, απο ναφθαλινη πως πας?  :2funny: :2funny:
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Σαβατο δεν ειναι και οτι καλυτερο για ψωνισμα στην pattaya πολυς κοσμος χθες βραδυ γινοταν το αδιαχωρητο!!γιαυτο φροντιζουμε απο πριν για να εχουμε...εγω χθες την πατησα 5.30 το πρωι και τιποτα δεν γινοταν πολλες ανδροπαρεες δυσαναλογες αναλογιες ανδρων γυναικων..μιλαμε για ws. Μαλακια που δεν πηγα απο νωρις soi 7,8 κλπ!δεν πειραζει πιστευω να ικανοποιηθω σημερα!!!!
Ρε παιδια υπαρχουν τοσοι πολοι φαλανγκ που κανουν μπανιο στη θαλασσ αbeach roud....Τι να πω τολιγοτερο που μπορει να κολυσεις ειναι χολερα!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σαβατο δεν ειναι και οτι καλυτερο για ψωνισμα στην pattaya πολυς κοσμος χθες βραδυ γινοταν το αδιαχωρητο!!γιαυτο φροντιζουμε απο πριν για να εχουμε...εγω χθες την πατησα 5.30 το πρωι και τιποτα δεν γινοταν πολλες ανδροπαρεες δυσαναλογες αναλογιες ανδρων γυναικων..μιλαμε για ws. Μαλακια που δεν πηγα απο νωρις soi 7,8 κλπ!δεν πειραζει πιστευω να ικανοποιηθω σημερα!!!!
Ρε παιδια υπαρχουν τοσοι πολοι φαλανγκ που κανουν μπανιο στη θαλασσ αbeach roud....Τι να πω τολιγοτερο που μπορει να κολυσεις ειναι χολερα!!!!
καλα ρε τυπε τοσο ομορφα μερη στην ταυλανδη,τι πας να κανεις στην παρακμη;
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε τυπε τοσο ομορφα μερη στην ταυλανδη,τι πας να κανεις στην παρακμη;
Ημουνα 25 μερες phuket και τωρα να παρουμε και λιγο γευση απο παρακμη...δεν ειναι κακο ολα χρειαζονται στη ζωη!!!αν και πλεον μενουνε οικογενειες και pattaya....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ημουνα 25 μερες phuket και τωρα να παρουμε και λιγο γευση απο παρακμη...δεν ειναι κακο ολα χρειαζονται στη ζωη!!!αν και πλεον μενουνε οικογενειες και pattaya....
πηγες απο κραμπι να μας πεις εντυπωσεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom