Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
ακριβως! ολα τα δακτυλα δεν ειναι ιδια!

δεν υπαρχει σωστο κ λαθος στο πως θα κινηθει καποιος και τι επιλογες θα κανει!!

ο καθενας εχει τα γουστα του και τις αποψεις του! για καποιους σωστες για καποιους λαθος!

σεβασμος στις επιλογες του καθενος! αλλος βρεχει μονο τα ποδια, αλλος μεχρι το γονατο κ αλλος κολυμπαει μεχρι απεναντι!

ευκολα κρινουμε κ κατακρινουμε, δεν μπορουμε ολοι να σκεφτομαστε το ιδιο!!

πως επιβαλει καποιος τον τροπο  του σαν να ειναι ο σωστος ?

αυτα δεν ειναι συμβουλες αυτα ειναι κακιες και ζηλιες!
Ρε συ τι να ζηλεψεις απο αυτους κατι γραφικοι ειναι που εχουν μεινει στο 1985..μολις τους στριμωξεις λιγο αρχιζουν και βριζουν!!!επι του πρακταιου δεν εχουν απαντησει σε τιποτα!!!!και αρχηγος βεβαια ο pag,....
Αφου να φανταστεις ποσο κομπλεξικοι εινα ιο ενας....(εμαθα τα στοιχεια του)μπηκε με αλλο passwort για να βριζει πιο ανετα κ εκ του ασφαλους!!Καταντια ρε
δυστυχως φιλεμου αυτη ειναι η Ελλαδα (ενοειται υπαρχουν εξαιρεσεις)
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
ποιος ο λογος να τους στριμωξεις? εχεις προσωπικα? κ εαν εχεις προσωπικα λυστα  σε ενα χωραφι τα 2 σας!

εαν δεν σου αρεσει τι λεει καποιος ειναι δικαιωμα σου!! δεν μπορεις να λες οτι ειναι λαθος!

αλλος για χιο τραβηξε αλλος για μυτιληνη!

περνα καλα ταυλανδη και μην φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουν

 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες...

Σήμερα μετά από όλα αυτά που διάβασα για τον φίλο Λάκη, πήγα και έκανα το εμβόλιο Engerix που είναι για την Ηπατίτιδα Β.
Έκανα αιματολογικές για να δούνε αν έχω αντισώματα. Διαπιστώθηκε ότι δεν έχω και ο γιατρός μου έγραψε την πρώτη δόση.
Το εμβόλιο κοστίζει 18 ευρώ που είναι μηδαμινό μπροστά στην υγεία του ανθρώπου.
1η δόση: Σήμερα
2η δόση: 1 μήνα μετά
3η δόση: 6 μήνες μετά (5 μήνες από την δεύτερη δόση)


Ο γιατρός, θεός. Ακολουθεί διάλογος:

- Που θα πας;
- Ταϊλάνδη, Μαλαισία ή Σιγκαπούρη
- Χμ... Σιγκαπούρη είναι σαν να πηγαίνεις στο Παρίσι. Στη Μαλαισία δεν ξέρω. Στην Ταϊλάνδη όμως να προσέχεις....!
- Ναι, το ξέρω, μου το είπε και ο άλλος ο γιατρός
- Βρε άσε τον άλλο τον γιατρό. Το πουλί σου να προσέχεις!!!!  

Και σκάμε στα γέλια. Εγώ ο γιατρός και η νοσηλεύτρια που ήταν εκεί.

:2funny: :2funny: :2funny:



 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Λοιπον σε πληροφορω οτι κατοπιν συνενοησεως με διαφορα μελη του φορουμ συγκετρωσαμε χρηματα για να σου κανουμε δωρο ενα ταξιδι, προορισμος Kingston Jamaica ολα πληρωμενα για 10 ημερες με την προυποθεση να μεινεις εκει και να βγαινεις καθε βραδυ για γυναικες και φυσικα να στελνεις ανταποκρισεις!
Αφού ο spyba αρνήθηκε την προσφορά δεν δίνετε τα εισητήρια σε μένα, please  :dancing:
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες...

Σήμερα μετά από όλα αυτά που διάβασα για τον φίλο Λάκη, πήγα και έκανα το εμβόλιο Engerix που είναι για την Ηπατίτιδα Β.
Έκανα αιματολογικές για να δούνε αν έχω αντισώματα. Διαπιστώθηκε ότι δεν έχω και ο γιατρός μου έγραψε την πρώτη δόση.
Το εμβόλιο κοστίζει 18 ευρώ που είναι μηδαμινό μπροστά στην υγεία του ανθρώπου.
1η δόση: Σήμερα
2η δόση: 1 μήνα μετά
3η δόση: 6 μήνες μετά (5 μήνες από την δεύτερη δόση)


Ο γιατρός, θεός. Ακολουθεί διάλογος:

- Που θα πας;
- Ταϊλάνδη, Μαλαισία ή Σιγκαπούρη
- Χμ... Σιγκαπούρη είναι σαν να πηγαίνεις στο Παρίσι. Στη Μαλαισία δεν ξέρω. Στην Ταϊλάνδη όμως να προσέχεις....!
- Ναι, το ξέρω, μου το είπε και ο άλλος ο γιατρός
- Βρε άσε τον άλλο τον γιατρό. Το πουλί σου να προσέχεις!!!!  

Και σκάμε στα γέλια. Εγώ ο γιατρός και η νοσηλεύτρια που ήταν εκεί.

:2funny: :2funny: :2funny:
πολυ χρησιμη πληροφορια φιλε,νασαι καλα..
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6

ericswim11

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
...πεθανε απο δηλητιριαση στο φαγητο μια γυναικα 23 ετων στο chiang mai..

Αν και η περίπτωση της δύστυχης κοπέλας μπορεί να μην οφείλεται στη μη τήρηση κανόνων υγιεινής από μέρους του πωλητή, στα ταξίδια μου σε χώρες υψηλού κινδύνου σε θέματα διατροφικής υγιεινής, όταν θέλω να δοκιμάσω την τοπική κουζίνα και όχι μόνο στα γνωστά εστιατόρια, προτιμώ κάτι που μαγειρεύτηκε εκείνη τη στιγμή και μπροστά μου.  Για παράδειγμα στην Chiang Mai, όταν γυρνούσα στο δωμάτιο ξημερώματα, έτρωγα σαν πρωινό σούπες, noodles και άλλες και βραστό ρύζι, από υπαίθριο πωλητή, ποτέ με κρέας ή εντόσθια τα οποία τα είχε μαγειρεμένα ήδη.  Δεν γνωρίζω αν αυτή η πρακτική είναι σωστή αλλά θεωρώ ότι βλέποντας τη σούπα για παράδειγμα να βράζει μπροστά μου τα οποιαδήποτε μικρόβια θα είχαν εξαλειφθεί.  Επίσης, σε παρόμοιους προορισμούς, προτιμώ την μπύρα ή άλλα εμφιαλωμένα ποτά.  Γεγονός όμως είναι ότι εστιατόρια με ανεπίτρεπτες υγειονομικές συνθήκες υπάρχουν σε όλες τις χώρες του κόσμου!
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
ποιος ο λογος να τους στριμωξεις? εχεις προσωπικα? κ εαν εχεις προσωπικα λυστα  σε ενα χωραφι τα 2 σας!

εαν δεν σου αρεσει τι λεει καποιος ειναι δικαιωμα σου!! δεν μπορεις να λες οτι ειναι λαθος!

αλλος για χιο τραβηξε αλλος για μυτιληνη!

περνα καλα ταυλανδη και μην φυτρωνεις εκει που δεν σε σπερνουν
συμφωνω και εγώ  :rockon:
οσοι εχουν διαφορες ας δωσουν ραντεβου για καρατε μεχρι θανατου!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Εχει βαλει και φωτογραφια ο τυπος στο προφιλ του!!! :grin:
Φιλαρακι,αν εισαι οντως αυτος στη φωτο,τοτε δε προκειται να σου πω τιποτα...
Σε εχει τιμωρησει ηδη ο θεος ετσι που σε εκανε!!! :2funny:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/profile_pictures/98887_1295990680.JPG[/img[/URL]]

Πω πω!!! ;D..Τυπε,αν ημουνα ετσι θα ειχα κανει μηνυση στη μανα μου!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε το :jerking: βραδιατικα!!!
[/quote]

ΡΕ συ πιπι ξεχασες και την καλυτερη λυση.
Να τον ειχανε πνιξει οταν γεννηθηκε :2funny: :2funny: :2funny:
 

aomatosnyxtas

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας.
μερικες πληροφοριες εαν εχετε φυσικα την καλοσυνη.
υπαρχουν ελληνες εκει κατω οι οποιοι ειναι μονιμοι κατοικοι της ταυλανδης?
εχουν καταστηματα τα οποια θα μπορουσαμε να τα υποστηριξουν οσοι απο την ελλαδα επισκεπτονται την ταυλανδη?
εαν καποιος ελληνας επισκεπτει την ταυλανδη και δεν εχει γνωση της καταστασης που κυριαρχει εκει κατω ,οσον αφορα τιμες ξενοδοχειων,φαγητων,γυναικων,εκδρομων κτλ ,μπορει να απευθυνθει σε καποιον μονιμο ελληνα εκει κατω και να του κανει τα κονε ,επι αμοιβη εννοειται?
δεν λεω να γινει <<ταγαρι>> στον ανθρωπο ,απλα η διαφορα τιμης που θα του εξασφαλισει ο παλιος,σε συνδιασμο με την μικρη προμηθεια στον ελληνα μεσαζοντα συν τις οποιες συμφωνιες κανει ο <<μεσαζοντας>> με ξενοδοχεια ,μαγαζια κτλ ισως να συμφερει ολους οσους ανακατευτουν σε αυτη την διαδικασια.
εσεις οι παλιοι που εχετε πλεον εμπειρια απο παζαρια,τρυπες οπου μπορεις να χωθεις και να την βγαζεις με ντοπιες τιμες και οχι να σε παιρνανε για  αμερικανακι,νομιζετε οτι αξιζει τον κοπο να ασχοληθει καποιος εκει κατω να <<μανατζαρει>> με μικρη προμηθεια (η οποια θα προκυπτει απο την διαφορα στα παζαρια που θα κανει αυτος και θα εξασφαλισει καλυτερες τιμες)?

 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
ελα ρε συ spyba χαλαρωσε επιτελους
εαν σταματησετε να του απαντατε σε 2-3 μερες θα εχει φυγει απο φορουμ, οσο και να προκαλει εαν δει οτι κανεις δεν ασχολειται θα φυγει
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
ποιος ο λογος να τους στριμωξεις? εχεις προσωπικα? κ εαν εχεις προσωπικα λυστα  σε ενα χωραφι τα 2 σας!
κακως ασχοληθηκες... του δινεις δικαιωμα να συνεχιζει να γραφει ετσι, εμενα εαν με βρισει με αυτα που γραφω τωρα δεν θα απαντησω καν
 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον εσυ ΠΟΥΣΤΑΚΙ εντοπιστικες απο τα γατονια στην Ελλαδα μολις επιστρεψω λοιπον την ψωλη του landy boy θα την δοκιμασεις για τα καλα....θα σου γινει το κωλοτρυπιδι 7 επι 2....Αλλα θα σου αρεσει .βεβαια και τωρα σου αρεσει γιατι ολο με τραβελια ασχολεισαι..Ετοιμασου στις 23 σουρχομαι
  EISE MEGALO NOUMERO SE PETHXA PROXTES ALLA DEN SOU MHLHSA KATALABA OTH EISOUNA ESH APTHN ATHLIA FATSA SOU POSA EDOSES STO PIPINI 8000 BATH ?????? AXAXAXAXAXAXAX
 

Επισκέπτης
Χίλιες χαιρετούρες κι από 'μενα συνχομπίστες. Διαβάζω καιρό τώρα το forum αλλά πρώτη φορά ποστάρω εδώ μια και μ' έπιασε η παρόρμηση (Πατάγιας ένεκεν) να μοιραστώ τις μικρές περιπέτειές μου μαζί σας :)
Πρώτη φορά στη ζωή μου Ταϋλάνδη και δη Πατάγια, αλλά χτυπάω το κεφάλι μου για όσα έχασα τόσο καιρό  :headbang: ευελπιστώ να αναπληρώσω στο εγγύτερο μέλλον...
Τρεις βδομάδες, λοιπόν, τώρα στο μεγαλύτερο πορνείο του κόσμου και μείνανε μόλις τρεις μέρες μέχρι να πάρω τον πικρό δρόμο του γυρισμού μαζί με ένα βαρύ πακέτο αναμνήσεων και μία διόλου ευκαταφρόνητη ελαφρότητα στο βαλάντιό μου...
Ανάλογα με τον ρου του νήματος (που απ' ό,τι βλέπω τις τελευταίες μέρες δεν ρέει καλά δυστυχώς) θα κάνω κι εγώ τις νύξεις μου και τα σχόλιά μου.
Στο επανειδείν και να περνάτε καλά  :dancing:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Χίλιες χαιρετούρες κι από 'μενα συνχομπίστες. Διαβάζω καιρό τώρα το forum αλλά πρώτη φορά ποστάρω εδώ μια και μ' έπιασε η παρόρμηση (Πατάγιας ένεκεν) να μοιραστώ τις μικρές περιπέτειές μου μαζί σας

Ωραια δεν θα τις μοιραστεις τις περιπετειες με μας λοιπον? Τι το αναφερεις μονο? Κατσε και γραψε.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Η σημερινη πτηση της Ται με εφερε Ελλαδα, το αεροπλανο τοσο αδειο κατα την επιστροφη δεν το ειχα ξαναδει, καβατζωσα 3 κενες θεσεις και τις εκανα κρεβατι οπως και αρκετοι αλλοι, καλυτερη πτηση επιστροφης δεν εχω ξανακανει, ηπεια 2 μπυρες και την επεσα για υπνο και πολυ ανετα εφτασα Ελλαδα. Ο ταξιτζης μου επιασε κουβεντα του στυλ ξεπουλιεται η Ελλαδα και κατι τετοια, που ηρθα παλι ρε πουστη μου λεω απο τα μωρα στα σκατα τελικα λεμε την Πατταγια μπουρδελο αλλα δεν ξερω πραγματικα αν εφυγα απο μπουρδελο Η αν ηρθα σε μπουρδελο, με το 2 σεναριο να ειναι και το επικρατεστερο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom