Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Μορτες τελευταιο ποστ απο Ελλαδα, αυριο τα ομορφα χρωματα της THAI AIRWAYS θα με μεταφερουν μεχρι Σαιγκον!!!!

Καλα να ειμαστε και οτι μπορω απο ανταποκριση θα εχετε!!!
καλο ταξιδι μαγκα περιμενουμε ρεπορταζ
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον κοριτσια εκτος ¨"επαγγελματος" η μη εμπορικα οπως προανεφερα υπαρχουν και μαλιστα παρα μα παρα πολλα, ετυχε και πηγα στο νασοκομειο για να μου γραψει ο γιατρος ενα καλλυριο για το ματι, γκομενακια παντου, και οταν λεμε παντου εννουμε παντου! Επισης σε αυτο το ταξιδι ειχα εκπληκτικες γνωριμιες με καθημερινες κοπελες τις οποιες φυσικα και μαμησα. Τωρα απο εκει και περα ειναι στο χερι του καθενα να παιξει το παιχνιδι αναλογα, φυσικα αμα δεν βλεπεσαι, εισαι βρωμιαρης και χωρις τροπους συμπεριφορας τι θα δεις? Το εμπορικο κομματι, γιατι δεν πιστευω οτι απο τα 8 εκατομμυρια του πληθησμου της Bangkok οπου τα 5 τουλαχιστον ειναι γυναικες ειναι του επαγγελματος αλλα τι καθομαι και λεω τωρα εδω υπαρχουν "ειδικοι" που τα ξερουν και τα αμφισβητουν ολα, δε λεω η ατακα απο το συναγωνιστη ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΑΤΙΚΑ μου αρεσε πολυ και γελασα αλλα ΒΛΑΧΙΕΣ και γελακια του στυλ χοχοχοχο του kaligoulas ειναι τελειως αστοχα και βγαζουν στην επιφανεια την ΑΠΟΛΥΤΗ ΒΛΑΧΕΙΑ την οποια απεχθανομαι, ρε βλαχο αμα εχεις να πεις κατι τεκμηριωσε το πρωτα και μετα μιλα  δηλαδη τι πιστευεις οτι καλα κοριτσια δεν υπαρχουν? Η οτι εγω που εχω ταξιδεψει και εχω μεινει για μεγαλο χρονικο διαστημα ανα τον πλανητη ειμαι μαλακας και δεν μπορω να καταλαβω τι ρολο βαραει η καθε γυναικα?Η οτι ολη η χωρα των 40 εκατομμυριων ειναι οι μισες πουτανες και οι αλλοι μισοι υπηρετες. Ειπαμε οχι αλλους κουτοπονηρους και βλαχους εχει ηδη αρκετους απο Σιβηρια δεν θελουμε αλλους!
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
σορρυ για το kaligoulas εκανα λαθος απο τα οργια και τη πολλη φωτια που μου εχουν αναψει τα κοριτσια, το χοχοχοχο ηταν του βλαχου rovespieros 1, thanks αλανια, rebetis περιμενουμε ανταποκριση, Pagtao ρε συ φιλε για να βγαζεις τοσο καλες φωτο πρεπει να εχεις τριποδα ρε συ αδερφε πως το κανεις αυτο?
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
hank σε ποιο νοσοκομειο πηγες???το memorial??
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ για να βγαζεις τοσο καλες φωτο πρεπει να εχεις τριποδα ρε συ αδερφε πως το κανεις αυτο?

Ποιο τρίποδα ρε... :think:

Η τρίτη κοπέλα μας βγάζει φωτογραφία :2funny:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε droser πηγα στο Bangkok Pattaya International, Pagtao με δουλευεις συνεχεια αλλα μου αρεσει, απλα δεν ανεφερες οτι εγω μαμουσα τα γλυκητατα μωρακια και στο τελος επειδη επεμενες πολυ και δεν ηθελα να σε στεναχωρησω σε τραβηξα μια φωτο μαζι τους, αυτα!!!
 

kaligoulas1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
σορρυ για το kaligoulas εκανα λαθος απο τα οργια και τη πολλη φωτια που μου εχουν αναψει τα κοριτσια.

Δεκτη η συγνωμη σου.... λεω και γω...σχολιασα έτσι και δεν το θυμαμαι!!!! Αντε 4 μερες μεινανε να γευτουμε και εμεις τον παραδεισο!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Καπως ετσι ξεκινησαν ολα...
Ηταν 21 Νοεμβριου 2006 και ο KostasF16 ευτυχως ειχε "αυπνιες" (η καυλες απο καμμια ασιατικη τσοντα  :grin:),εκεινο το βραδυ...
απλα εκεινη τη μερα ειχε επιστρεψει απο πουκετ ενας φιλος που με διαβεβαιωσε οτι σε αυτη τη χωρα ειναι ΟΛΕΣ ΚΟΝΤΕΣ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
σορρυ για το kaligoulas εκανα λαθος απο τα οργια και τη πολλη φωτια που μου εχουν αναψει τα κοριτσια, το χοχοχοχο ηταν του βλαχου rovespieros 1, thanks αλανια, rebetis περιμενουμε ανταποκριση, Pagtao ρε συ φιλε για να βγαζεις τοσο καλες φωτο πρεπει να εχεις τριποδα ρε συ αδερφε πως το κανεις αυτο?
Εγω μαλλον για τρια ποδια τον κοβω να εχει :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
απλα εκεινη τη μερα ειχε επιστρεψει απο πουκετ ενας φιλος που με διαβεβαιωσε οτι σε αυτη τη χωρα ειναι ΟΛΕΣ ΚΟΝΤΕΣ.
Μιλαω τωρα στο chat με ενα μωρο 19 ετων,1.50 υψος και 39 κιλα...Πραγματικο μπιμπελο... :grin:
Φαντασου να το παιρνεις στα ορθια...Να το κρατας απο το κωλαρακι και οι παλαμες σου να καλυπτουν ολοκληρα τα κωλομαγουλα...
Και την ωρα που το "σουβλιζεις" να εχει στο προσωπο του ενα βλεμμα συνδιασμο πονου και ηδονης και να φωναζει.."Κα..Κα...Κα..." :grin:

Ααα!!!Θυμηθηκα που φετος ειχα χτυπησει ενα μωρο στις σκαλες στη Tiger,το οποιο απο Αγγλικα...Χεσε μεσα...Συννενοηση κουκουρουκου...Ηταν ομως καπου 5 το πρωι και δεν ειχα πολλα περιθωρια για να "ψαχτω" για αλλη..
Επι 5 λεπτα προσπαθουσαμε να συννενοηθουμε με νοηματα και να κανονισουμε τις λεπτομερειες (το πηδο-σημο,short η long κλπ)...
Μεχρι βεβαια που πεσαμε στο κρεββατι...Εκει εβγαλε ολο το "knowledge" που ειχε αποκομησει απο το "φροντιστηριο" παρακολουθωντας αμερικανικες τσοντες...Οι μονες λεξεις που ηξερε τελικα καλα στα Αγγλικα ηταν "Yeah baby...fuck me..yeah..fuck my pussy..harder..!!...Yeah baby...Oh Oh OH!!You make me cum!!!"...
Ειχα ΧΕΣΤΕΙ απο το γελιο..!!! :2funny: :2funny: :2funny:...Μεχρι που της ειπα να σταματησει να λεει τετοιες μαλακιες γιατι "δε πιανουν" σε μενα...
Πλακα-πλακα,τωρα που θυμαμαι το σκηνικο,η συγκεκριμενη γκομενα,ηταν απο τις πιο "μετριες" που εχω παρει απο εξωτερικη εμφανιση,αλλα μεγαλη ΚΑΒΛΟΣΤΡΑ...Το εβλεπες στα ματια της οτι γουσταρει το γαμησι...Οτι δε το εκανε "αγγαρεια"...Ασε που μου σφαλιαριζε συνεχεια το κωλο και μου τον εκανε μπλε μαρεν.. και μου γεμισε και τη πλατη νυχιες...
Το μωρο συνδιαζε "Business and Pleasure" μαζι!! :grin:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
θα ηθελα παρακαλω λιγο σεβασμο στο θρεντ και στους ανθρωπους που το ξεκινησαν γιατι χωρις αυτους πολλοι δεν θα πηγαιναν οχι ταυλανδη, αλλα ουτε μεχρι το μαναβικο της γειτονειας τους και ο οριζοντας τους σε γυναικες θα ηταν η κορη της καντιλαναυτισας!

εγραψα κατι που εδειξε ασεβεια προς το thread αυτο?ισα ισα που το εχω εξυμνησει ουκ ολοιγες φορες και ποτε δεν διανοηθηκα να το παιξω εξυπνος η να φανω αγενης σε ατομα που θεωρω πολυ ψαγμενα οχι μονο για ελλαδα αλλα για ολο τον πλανητη και δεν υπερβαλω.οπως ειχα πει σε καποιον αλλο που μου ειχε πεταξει μια ξυπνητζικη σποντα πριν λιγο καιρο οταν γραφω κατι γραφω ναι μεν με τον ενθουσιασμο και την λαχταρα να γνωρισω την χωρα αυτη το thread αυτο αλλα παντα γραφω με βαση απλως την κοινη λογικη και οχι παραπανω ι διαφορετικο απο αυτην γιατι απλουστατα δεν εχω γνωρισει ιδιοις ομμασι αυτην την χωρα οπως το εχω γραψει εδω πολλες φορες απο την αρχη.τεσπα.φετος που θα παω σιγουρα πλεον ταιλανδη θα πω οταν ερθει η ωρα τις εμπειριες που θελω να μοιραστω.

Υ.Γ.:
εδω φιλε hunk εδω υπαρχουν τοσοι και τοσοι εδω μεσα που βαζουν φοτο απο ασχετα γκομενακια του ιντερνετ και λενε οτι ειναι τα πουτανακια τους ασε που ανοιγουν thread που λενε για πως απολαμβανουν τις ανατολιτικες ηδονες στις χωρες της ασιας ενω στην ουσια βρισκονται πισω απο ενα pc και τον παιζουν και φυσικα δεν εχουν καμια σχεση με το αυτο το thread.να μην πω για τους κατα καιρους πουστηδες που εμπαιναν εδω με γυναικεια προφιλ και εβριζαν οσους πηγαιναν ταιλανδη.τι ψαχνεις να βρεις...αντε hunk αν οχι μαιο νοεμβρη ελπιζω να εισαι κατω να αλωνισουμε την παταγια μαζι αν τυχει και το θες και εσυ.
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε φιλε kostas thai δεν το εγραψα αυτο αναφερομενοσ σε εσενα, αυτο ειναι σιγουρο και συμφωνω απολυτα με αυτα τα οποια αναφερεις!  Και φυσικα θα ηταν μεγαλη χαρα μου να αλωνισουμε παρεα Πατταγια και περιξ!!!!
 

kirem

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
paides kalispera...

eixa na mpo pano apo mina kai tora pou mpika kai diabazo epatha thn plaka mou me auto pou epathe o filos mas o lakis....

an kai piga arketes fores kato pote den skeftika na kano emvolia.

kai epeidh feugo aprilio pali gia kato mages kai vlepo oti grafete gia emvolia...

gia boithiste ligo paidia .

ti emvolia einai ayta????
pou ta kanoume????
exoun parenergeies???(eimaste kai pantremenoi)

boithiste mas pedes....

prokatavolika eyxaristw
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
paides kalispera...eixa na mpo pano apo mina kai tora pou mpika kai diabazo epatha thn plaka mou me auto pou epathe o filos mas o lakis....an kai piga arketes fores kato pote den skeftika na kano emvolia.
kai epeidh feugo aprilio pali gia kato mages kai vlepo oti grafete gia emvolia...gia boithiste ligo paidia .
ti emvolia einai ayta???? pou ta kanoume???? exoun parenergeies???(eimaste kai pantremenoi) boithiste mas pedes....
prokatavolika eyxaristw

Έκανες ένα ορθογραφικό λάθος φίλε.Το pedes γράφεται με ai δηλαδή paides! :headbang: :headbang:

Μετατροπέας Greeklish σε Ελληνικά
]

(Φιλικά με χιούμορ και όχι ειρωνικά)
 :grin:

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ωρέ Hank, ίντα κάμνεις εδά επαέ :think:

Σύρε στο καφενέ τσε άμε ν' ανταμώσεις ετσίνα τα κοπέλια που κόψαν το πουλί ντω.Γρεκάς ωρέ;

Ημαθα 'που το Μανολιό τση Μαριλούς ντα ήκαμε γερό πανάρι μαζί ντω!  :s&m_2: :cum:

Τσ΄άμα τελέψεις ωρέ Χανκολιό, πψιές τσε δυό τσικουδιές. :dancing:

Οέο :rockon:

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Εισαι και μαρτυριάρης :tickedoff:

Να και μια άλλη φωτό, αλλά δε θυμάμαι εσύ τη τράβηξες ή ο τρίποδας  :think:
 

Συνημμένα

  • Bin.jpg
    Bin.jpg
    270,8 KB · Εμφανίσεις: 20

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
χαχαχα πολυ γελιο.γιαπωνεζικο πρεπει ναι ειναι...παρεπιπτοντως γιαπωνεζες τουριστριες που εχει ταιλανδη?πουκετ ι κο σαμουι.καπου ειχα διαβασει οτι ο κωσταςφ16 ειχε δει αρκετες γιαπωνεζες τουριστριες εκει αλλα ζευγαρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom