Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Παρτε και ενα [size=10pt][size=10pt][size=10pt]καταπληκτικο[/size][/size][/size] βιντεακι που ανακαλυψα στο Youtube.
Ειναι ενα "οδoιπορικο" στις δυο πιατσες της Μπανγκοκ,το Nana και το Soi Cowboy,που ενας τυπος βιντεοσκοπει το tilac του που περπαταει στο δρομο...
Πρεπει ολοι οι "νεοι" να το δουν για να παρουν μια γευση το πως ειναι οι "πιατσες" με τα μπαρ γενικα στη Ταυλανδη...Τις φωτεινες επιγραφες των μαγαζιων στα διαφορα Soi...Τη κινηση στους δρομους...Τα καροτσακια με τα φαγητα και τους πλανωδιους πωλητες...
Για το "πλασμα" που "πρωταγωνιστει" (το Tilac του τυπου)...μια λεξη μονο...[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΚΟΥΚΛΑ[/size][/size][/size]...
Enjoy...
Επιλεξτε την "υψηλη αναλυση" για να το ευχαριστηθειτε καλυτερα...
μα τον βουδα...ενταξει πιπι και ολοι οι υπολοιποι ειδα φοτο με κουκλια εδω μεσα.αλλα αυτο το πλασμα ειναι ταιλανδη 100%??δεν ειναι καποια μιξη?δειτε το βιντεο του γερμανου τι κυκλοφορει μαγκες που δεν το εχετε δει εκ παραδρομης.τωρα σε νιωθω φιλε πιπι τι ενοουσες οταν ελεγες χιλεις φορες ενα longtime με ενα τετοιο αστερι παρα μερικα σορτ με σαφως κατωτερα γκομενακια.ενα τετοιο να βρω και ας το εχω μια βδομαδα να το κυκλοφορω και να κοιμαται μαζι μου...δειτε το μαγκες τι βιντεοσκοπει γκεσταπιτης:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Γενικα και οχι μονο προς τον kostas_ thai θα ηθελα να πω, και να εκφρασω τη γνωμη μου. Ηπαρχουν πολλοι ανθρωποι και απο Ελλαδα αλλα και απο εξωτερικο που παρακολουθουν το forum επειδη τους αρεσει, μιλαμε για σοβαρους ανθρωπους και με γνωση πανω στα ταξιδια, τωρα μεσω αυτης της γνωσης που προσφεραν αφιλοκερδος ατομα του φορουμ που ειναι γνωστο ποιοι ειναι αυτοι(και ποσοι αλλοι φυσικα εκτος φορουμ)και αφου πλεον και ο καθε ενας εχει η νομιζει οτι εχει η θα αποκτησει τις δικες εμπειριες απο την Ταυλανδη ( η απο οπουδηποτε στον πλανητη μπορει) αυτες ειναι ευπροδεκτες αλλα για να  ξερουμε τι λεμε εδω μεσα υπαρχουν ανθρωποι που εχουν δωσει ινφο για τη χωρα που ουτε το lonely planet δεν εχει δωσει, δεν θα αναφερθω σε λεπτομερειες απλα επειδη αυτο το θρεντ ειναι και το πιο δημοφιλης και επειδη υπαρχουν εδω μεσα ανθρωποι με ταξιδιωτικη παιδεια και επειδη εχω ταξιδεψει πολυ στην ζωη μου ( ειμαι 35 και οχι ναυτικος) εχω μεινει απο το φτηνοτερο μεχρι το ακριβοτερο hotel or whatever) θα ηθελα παρακαλω λιγο σεβασμο στο θρεντ και στους ανθρωπους που το ξεκινησαν γιατι χωρις αυτους πολλοι δεν θα πηγαιναν οχι ταυλανδη, αλλα ουτε μεχρι το μαναβικο της γειτονειας τους και ο οριζοντας τους σε γυναικες θα ηταν η κορη της καντιλαναυτισας!
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
θα ηθελα παρακαλω λιγο σεβασμο στο θρεντ και στους ανθρωπους που το ξεκινησαν γιατι χωρις αυτους πολλοι δεν θα πηγαιναν οχι ταυλανδη, αλλα ουτε μεχρι το μαναβικο της γειτονειας τους και ο οριζοντας τους σε γυναικες θα ηταν η κορη της καντιλαναυτισας!

Σωστός 100%.Οπως τα δακτυλα δεν ειναι το ίδιο μεταξύ τους έτσι είναι και οι ανθρώποι υπάρχουν και οι καλοί και οι μακάλες παντού..........
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
οποιος γνωριζει κατι σχετικα ας ενημερωσει, δεν βρηκα κατι σε παλιο forum
Καπως ετσι ξεκινησαν ολα...
Ηταν 21 Νοεμβριου 2006 και ο KostasF16 ευτυχως ειχε "αυπνιες" (η καυλες απο καμμια ασιατικη τσοντα  :grin:),εκεινο το βραδυ...
4 χρονια και κατι μηνες μετα κοντευουμε τις 2000 σελιδες... ;)
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
δεν ξέρω για μη εμπορικά αλλά "επιβατηγά" είναι σίγουρα!!!
 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Γενικα και οχι μονο προς τον kostas_ thai θα ηθελα να πω, και να εκφρασω τη γνωμη μου. Ηπαρχουν πολλοι ανθρωποι και απο Ελλαδα αλλα και απο εξωτερικο που παρακολουθουν το forum επειδη τους αρεσει, μιλαμε για σοβαρους ανθρωπους και με γνωση πανω στα ταξιδια, τωρα μεσω αυτης της γνωσης που προσφεραν αφιλοκερδος ατομα του φορουμ που ειναι γνωστο ποιοι ειναι αυτοι(και ποσοι αλλοι φυσικα εκτος φορουμ)και αφου πλεον και ο καθε ενας εχει η νομιζει οτι εχει η θα αποκτησει τις δικες εμπειριες απο την Ταυλανδη ( η απο οπουδηποτε στον πλανητη μπορει) αυτες ειναι ευπροδεκτες αλλα για να  ξερουμε τι λεμε εδω μεσα υπαρχουν ανθρωποι που εχουν δωσει ινφο για τη χωρα που ουτε το lonely planet δεν εχει δωσει, δεν θα αναφερθω σε λεπτομερειες απλα επειδη αυτο το θρεντ ειναι και το πιο δημοφιλης και επειδη υπαρχουν εδω μεσα ανθρωποι με ταξιδιωτικη παιδεια και επειδη εχω ταξιδεψει πολυ στην ζωη μου ( ειμαι 35 και οχι ναυτικος) εχω μεινει απο το φτηνοτερο μεχρι το ακριβοτερο hotel or whatever) θα ηθελα παρακαλω λιγο σεβασμο στο θρεντ και στους ανθρωπους που το ξεκινησαν γιατι χωρις αυτους πολλοι δεν θα πηγαιναν οχι ταυλανδη, αλλα ουτε μεχρι το μαναβικο της γειτονειας τους και ο οριζοντας τους σε γυναικες θα ηταν η κορη της καντιλαναυτισας!
ταξιδιωτικη παιδεια!!!ευκολο να τη λες και να λες οτι την εχεις....αλλα φιλε ολα και η ταξιδιωτικη παιδεια που λες ειναι θεμα γενικης παιδειας και αντιληψης και δυστυχως σ'αυτην οι νεοελληνες μαλλον υστερουν....απελπιστικα.
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Καπως ετσι ξεκινησαν ολα...
Ηταν 21 Νοεμβριου 2006 και ο KostasF16 ευτυχως ειχε "αυπνιες" (η καυλες απο καμμια ασιατικη τσοντα  :grin:),εκεινο το βραδυ...
4 χρονια και κατι μηνες μετα κοντευουμε τις 2000 σελιδες... ;)
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
με διαφορα το πιο ενημερωμενο θρεντ :rockon:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Για οποψε εχω κλεισει την Πον, καλα το κοριτσι τα σπαει λεμε, την τελευταια φορα που την πηρα μου αποκαλυψε οτι της αρεσει να την δενουν και να την μαμανε, ρε πουστη μου λεω και δεν εχω και σχοινι μαζι μου, αλλα αποψε θα βρω οποσδηπωτε αλλα που στο διαολο να τη δεσω τη ρουφιανα?
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Hank πέφτει δούλεμα αλλα εσύ στον αγώνα.... δε χαμπαριάζεις :headbang:

Να τη δέσεις στον ανεμιστήρα οροφής και όπως γυρίζει να της δίνεις μπ$%&^σκάμπιλα! :cum:

....Μα ξέρω εγώ?!!!!  :headbang:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Να της κανεις και την ερωτικη σταση "ΚΕΜΠΑΠ"...
Πες της να στηθει στα τεσσερα,πηγαινε απο πισω της "και μπαπ" βαλτης τον......
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Για οποψε εχω κλεισει την Πον, καλα το κοριτσι τα σπαει λεμε, την τελευταια φορα που την πηρα μου αποκαλυψε οτι της αρεσει να την δενουν και να την μαμανε, ρε πουστη μου λεω και δεν εχω και σχοινι μαζι μου, αλλα αποψε θα βρω οποσδηπωτε αλλα που στο διαολο να τη δεσω τη ρουφιανα?
Πρόσεχε γιατι με τα σχοινιά ασχολιόταν και ο Caradine και είδες τι έπαθε!!! :P
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Μορτες τελευταιο ποστ απο Ελλαδα, αυριο τα ομορφα χρωματα της THAI AIRWAYS θα με μεταφερουν μεχρι Σαιγκον!!!!

Καλα να ειμαστε και οτι μπορω απο ανταποκριση θα εχετε!!!
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Μορτες τελευταιο ποστ απο Ελλαδα, αυριο τα ομορφα χρωματα της THAI AIRWAYS θα με μεταφερουν μεχρι Σαιγκον!!!!

Καλα να ειμαστε και οτι μπορω απο ανταποκριση θα εχετε!!!
καλο ταξιδι rebetis!!!!να περασεις τελεια!!!....
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον τελικα η Πον εφερε και μια φιλη της την Που, το κοριτσι 24 ετων με εξτρα κιλακια και βυζαρου καμια σχεση με την Πον που εχει κορμι λαμπαδα και η πιπα της σε στελνει κανονικοτατα αλλα αυτη η εμπειρια των 2 γυναικων ειναι απεριγραπτη, τελως παντων η Που δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο οποτε προτιμησα να τελειωσω στο στομα της Πον αφου το κοριτσι ειναι απαικτο λεμε!Αφου εφυγε λοιπον η Που τωρα ειμαι μονος με την Πον ( αυτη που της αρεσουν τα δεσιματα) λοιπον σκεφτομαι, ξανασκεφτομαι αμα της δεσω τα χερια στη ντουλαπα θα ανοιγοκλεινουν τα φυλλα, αμα της δεσω τα χερια στο χερουλι της πορτας παλι δε λεει γιατι φυσικα θα κτυπαει και ανοιγωκλεινει η πορτα, στην τηλεοραση δεν λεει γιατι και θα τη σπασουμε αλλα και θα παθουμε και καμμια ηλεκτροπληξια, η ιδεα του Pagtao για τον ανεμιστηρα δεν ηταν ασχημη αλλα θα την βλεπω και θα ζαλιζομαι, οποτε κατεληξα η θα την δεσω στα καγκελα του μπαλκονιου ( φοβαμαι ομως μην την ξεχασω εκει) η το καλυτερο θα τη δεσω στο μπανιο εκει που κρεμαμε τις πετσετες, με το δευτερο σεναριο να ειναι και το επικρατεστερο! Απο Pattaya χαιρετισματα σε ολους τους συναγωνιστες!
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
θα ηθελα να αφιερωσω ενα τραγουδακι στον συναγωνιστη mykonos που ειναι καθοδον για τις φαμπρικες του μοναχου!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Hank γλωσσοδέτης το δεσιμοποστάριασμα σου :idiot:
Εγώ λέω να την δέσεις πακέτο και να μου τη στείλεις express! :rockon:
Εξοδα αποστολής:παραλήπτης

Αν δε βρήκες τρόπο για το φετίχ σου με τα δεσίματα τράβα Alcatraz.Εκεί όλες κρατάνε χειροπέδες... :s&m_2:

Τα υπόλοιπα θα στα δείξουν εκείνες :s&m_1:


:smitten:...αλλά τι μου θύμισες με τα διπλά σου... :smitten:
 

Συνημμένα

  • Girls.jpg
    Girls.jpg
    217,9 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom