Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μπικ σκέψου αντί να μιλάμε στο skype να κάναμε chat εδώ... :headbang:
πόσες σελίδες θα γεμίζαμε..... :think:

Αντε να ανέβει λίγο η διάθεση!!!
Ανεξαντλητη η "συλλογη" σου...  :dancing:  :rockon:

Πρεπει να εμπλουτισω και 'γω την δικια μου.    :2funny:

Το συντομοτερο.  :boobies: :tits: :pipa3:  :knockinb:

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αλησμόνητος! Να'σαι καλά που τον ανέφερες :grin:
Τεως μέλος των Thin Lizzy.Με δαύτους μεγάλωσα, αλλά και με Jethro Tull και Scorpions!

Οσοι θα είναι Πατάγια τον Μάρτιο θα ετοιμάσουμε συγκέντρωση αφιερωμένη στο Λάκη που θα απουσιάζει
μεν λόγω ανάρρωσης αλλά θα είναι οπωσδήποτε στην επομένη  :rockon:  :rockon:

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αϋπνίες απόψε....
Μπικ υπομονή σε κάτι τρελλές μέρες θα ξεκινήσεις νέα συλλογή :rockon:

Lakiscopio Scorpions for you αφιερωμένο.Καλό και ατάραχο ύπνο αδελφέ :zzzzz:



 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
Λακη, απο μενα τον Μιχαλη και τον Δημητρη καλη αναρωση ρε φιλε!!!!

Αφιερομενο σε σενα για να χαμογελασεις λιγο ρε συ  ;)


α ρε τρελες τι κανατε παλι! καλα να περνατε και με προσοχη κουφαλες! βλεπω πηγατε και απο τον Φωτη, δωστε χαιρετισματα στην τσανγκ παλιομαλακες! ΠΑΟΚ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ. και ο λακης ειναι και δεν φοβαται!
 

xxaris

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Αναμονή τέλος.Υστερα από ψάξιμο βρήκα εισητήρια για Bangkok με την Gulf 530 Euro(μέσω τουριστικού γραφείου).Αρχές Μαρτίου με τρία φιλαράκια ξεκινάμε μαραθώνιο με Bangkok,Pattaya,Koh Chang και βλέπουμε(ένας μήνας διαμονή).Έχω μια ερώτηση όμως για τους ειδικούς της πρωτεύουσας.Θα ήθελα να ξέρω tο κόστος μεταφοράς με ταξί από αεροδρόμιο για Sukhumvit(εκεί λέω να κλείσω ξενοδοχείο κάνοντας επι τόπου έρευνα,κοντα στο Soi 9 πιστεύω να είναι καλά)καθώς και το κόστος μεταφοράς απο Bangkok για Pattaya επίσης με ταξί, εκτώς και αν υπάρχει κάποια εταιρία όπως η Bell Service η οποία σε αφήνει έξω από το ξενοδοχείο σου.Αν και είναι η έκτη φορά που κατεβαίνω Ταυλάνδη πρώτη φορά θα επισκεφθώ τη Bangkok,πληροφορίες ας είναι καλά οι συνταξιδιώτες μας έχω μαζέψει αρκετές.Πάντως από τα πρώτα που θα δοκιμάσω είναι το Nuru massage(Colonze2) και japanese massage στο Ιαπωνεζικο Soi της Sukhumvit.Κάθε επιπλέον πληροφορία ευπρόσδεκτη.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Το ταξι απο αεροδρομιο για shukhumvit ειναι 400 μπατ αν θυμαμαι καλα "fix price"...Οταν φτασεις,προσπερνα τα γνωστα λαμογια που σου προτεινουν limousine service και αλλες τετοιες μαλακιες και βγες εξω που υπαρχει το επισημο γκισε των ταξι του Ταυλανδικου Οργανισμου Τουρισμου (ΤΟΤ)..Εκει θα περιμενεις σε μια ουρα για 2-3 λεπτα και θα σου δωσουν ενα χαρτακι προτεραιοτητας.Αμεσα θα ερθει ενας ταξιτζης να σας παραλαβει.
Υπαρχει και λεωφορειο,το οποιο ομως σε αφηνει σε μια σταση του μετρο και πρεπει να παρεις και τραινο μετα.Δεν αξιζει τη ταλαιπωρια και θα πληρωστε τα ιδια λεφτα πανω κατω σε εισιτηρια γιατι εισαστε και τοσα ατομα.Υπαρχει και μετρο που φευγει κατευθειαν απο το αεροδρομιο,αλλα εκτος του οτι ειναι ακριβο,δε σε αφηνει και πολυ κοντα στη Σουκουμβιτ..Παλι πρεπει να παρετε ταξι απο το τερματικο σταθμο για το ξενοδοχειο..
Για ξενοδοχειο,αν θελετε να εισαστε κοντα στο NANA ("πιατσα" με μπαρ),τοτε σωστα ψαχνεις ξενοδοχειο γυρω στο soi 9...Κοιτα και το City Lodge hotel που ειναι εκει...
Για μασαζακι,εκτος απο αυτα που ειπες σου προτεινω και το Thonglor 2...Για Πατταγια,το ταξι ειναι 1000 μπατ...Αν εισαστε 4 ατομα,θα σας εθει περιπου τα ιδια λεφτα απο οτι να πατε με βαν της Bell Service...Εγω προσωπικα θα πηγαινα με ταξι,αν ειμασταν τοσα ατομα παρεα...
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Λακη, απο μενα τον Μιχαλη και τον Δημητρη καλη αναρωση ρε φιλε!!!!

Αφιερομενο σε σενα για να χαμογελασεις λιγο ρε συ  ;)

Γαυρος ειμαι αλλα νταξ.. με στειλατε ρε μαγκες  :rockon:
 

mikebaq

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλήμερα συναγωνιστές!!
Καταρχάς να εκφράσω τις θέρμοτερες ευχές για ταχεία ανάρρωση στο Λάκη!Αν και δεν τον ξέρω προσώπικα!!
Κουράγιο!!
Πρώτη φορά γράφω αν και παρακούλουθω σύχνα το θρέντ και με ψήσατε για 1 ταξιδάκι!! :2funny:

Θέλω να ρωτήσω επειδή λέω να πάω μόνος μου για καμμια 15αρια μέρες αξίζει??
ή θα βαρεθώ?? :headbang:
Αν και δεν το πιστεύω!! :grin:
Για μέσα Μάρτη λεω...


 

brazileiro

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2011
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω παει,αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα απο φιλους ταξιδευτες... :)
για μαθε και γραψε λεπτομεριες!!γιατι απο τοτε που το θυμαμαι εγω ηταν να κοβεις φλεβες honey moon και ετσι,παιζει τωρα δηλαδη μπουρδελοκατασταση?
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
οσοι φιλοι εχουν κλεισει ημερομηνιες,η σκοπευουν να κλεισουν προσεχως ας μου στειλουν ενα ΠΜ :)
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάντως κατεβαίνω Ινγκόγνιτο :kenny:

Δεν ξέρω πως το μυριστήκαν τα τίλακ και σπάσαν τα τηλέφωνα και τα sms  :idiot:

When you come talink...I miss youuuuuuu, I need money, I love youuuu, only youuuuuuu! :headbang:

Πως μυρίζει ο παράς μακρυά όπου κι αν πας...! :headbang:

Επίσης θα μεταμφιεστώ  μια και έρχεται το καρναβάλι.Εννοείται θα αφήσω μούσια και μουστάκια...να όπως στις φωτό!!!!
:dancing:  :rockon:  :dancing:  :rockon:
 

Συνημμένα

  • Ingoknito.jpg
    Ingoknito.jpg
    187,9 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Ingoknito2.jpg
    Ingoknito2.jpg
    186,7 KB · Εμφανίσεις: 19

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
[flash=300,200]]

Τα ψεμματα τελειωσαν, μαζι με το φιλαρακι μου απο thai.gr πεταμε Πεμπτη για Βιετναμ και μετα γυριζουμε Ται (Πατταγια - Κο Τσανγκ). Οσο μπορεσω θα κανω ανταποκριση απο κατω (οσο μπορεσω λεμε...).
Το ταξιδι αφιερωνεται στον Λακη με τις καλυτερες ευχες μου για αναρρωση και ολικη επαναφορα.

Υ.Γ.1 Επειδη πολλα γραφτηκαν για τις αρρωστιες, πολυ απλα να πω οτι ΠΑΝΤΟΥ μπορει να την πατησεις, δεν ειναι προνομοιο της Ται την στιγμη που σε ολα τα κρατη οι φυλες ειναι ανακατωμενες σαν την τραπουλα, αρα προσοχη και μονο προσοχη.

Υ.Γ.2 Pagtao μην και εχεις κανα δωρακι για τα κοριτσια σου κατω να σε εξυπηρετησω ρε μορτη  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom