Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
παγκταο σου εστειλα πμ.κοιτα.με εχουν τρελανει τα πιπινακια σου.πολυ γλυκα μωρα.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Eιδικα αυτο με τα "γατισια" ματακια... ;)

Ενα ενα μας τα παρουσιαζεις ρε Pag  :dancing:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Droser εγω που θα ειμαι κατω μεχρι τις 05/03 να σου στειλω Π.Μ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εγώ πάντως κατεβαίνω Ινγκόγνιτο :kenny:

Δεν ξέρω πως το μυριστήκαν τα τίλακ και σπάσαν τα τηλέφωνα και τα sms  :idiot:

When you come talink...I miss youuuuuuu, I need money, I love youuuu, only youuuuuuu! :headbang:

Πως μυρίζει ο παράς μακρυά όπου κι αν πας...! :headbang:

Επίσης θα μεταμφιεστώ  μια και έρχεται το καρναβάλι.Εννοείται θα αφήσω μούσια και μουστάκια...να όπως στις φωτό!!!!
:dancing:  :rockon:  :dancing:  :rockon:
θα σε περασουν για τον Μπιν Λαντεν ρε παγκ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Μπούρου μπούρου πιάσαμε τις 1967 σελίδες
Αριθμός-Επανάσταση....Τυχαίο; :think:


Να μη ξεχνιόμαστε κόλας  :headbang: :headbang: :headbang:

:jerking:...λίγο η στέρηση, λίγο η κρίση... :uglystupid: 

 

Συνημμένα

  • 1967.png
    1967.png
    108,6 KB · Εμφανίσεις: 25

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Επεσε λιγουλακι το baht αλλα δεν πτοουμαστε παιδες μεχρι τον μαρτη που ταξιδευει ολη η τρελοπαρεα θα αγγιξει κανενα 43 δεν χανουμε τις ελπιδες μας εμπρος στον αγωνα για μια καλυτερη ισοτιμια baht euro που χαραξε το bourdela.com ^_^

Παιδια θα τα πουμε σε κανενα 15ημερο μετα την ορκομοσια μου στις E.Δ (πoioς διαβαζει μετα σελιδες και απιστευτες περιγραφες απο pagtao) ^_^
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αντε με το καλό Ντίνος και καλή θητεία. :grin:
Με την πρώτη ευκαιρία και σύ κάτω μαζί μας  :rockon:

Bούδα θέλοντος και.....ευρώ  επιτρέποντος :hmm:
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχην περαστικα στο Λακη, το clip των παιδιων απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ και ας μην ειμαι Παοκ, τωρα για την παπαρια του μαλακα οτι ολες οι πουτανες την ιδια φανελα φορανε, τι να πω? ο ανθρωπος ειναι ο κλασικος μαλακας που δεν εχει εθνικοτητα, απλα τον συναντας σε ολες τις χωρες.Εδω τα παιδια κανανε μια πολυ ωραια δουλεια και ερχεται ο ΜΑΛΑΚΑΣ να κρινει κιολας, μου θυμιζει το αεροπλανο οπου παντα υπαρχει ενας μαλακας που κλεινεται με τις ωρες στην τουαλετα και εσυ δεν μπορεις να μπεις! Τα νεα απο Πατταγια ειναι πολυ ευχαριστα, λιγος κοσμος και αφθονα κοριτσια, προχθες γνωρισα τι giammy  ενα κουκλακι 20χρονο που μολις ηρθε να δουλεψει σε μπαρ της Πατταγια, δεν μιλαει καθολου αγγλικα και η συνενοηση γινεται μεσω φιλεναδιτσων και λεξικων που υπαρχουν στο ιντερνετ.Εδω θα ηθελα να κανω μια αναφορα σχετικα με τους ψαροτοπους μου, την γνωρισα στο σοι 7 στο μπαρ heavens doors κατεβαινοντας το σοι 7 στο αριστερο μας χερι στο οποιο ειναι ιδιοκτητης ενα πολυ καλο παιδι, ο jonh απο το μαντσεστερ, αλλα λεμε για καλο παλληκαρι οχι μαλακιες, λοιπον η giammy μου αρεσει παρα πολυ, ειναι ενα παρα πολυ γλυκο κοριτσι που εκτος οτι κανει πολυ καλο σεξ, με κοιταει συνεχεια στα ματια και δεν μπορω να αντισταθω, κοιμομαστε και τα χερια της ειναι συνεχεια πανω μου, και τι δεν κανει το κοριτσι, αλλα σημερα και επειδη εχω ζησει πολυ ωραιες στιγμες με ομορφες γυναικες απο ολο τον πλανητη(την μια την παντρευτηκα κιολας)και επειδη δεν οι δεσμευσεις δεν ειναι του ειδους μου, δεν εμφανιστηκα πουθενα και βγηκα για καινουργιες περιπετειες, τι καινουργιες δηλ, το μωρο που ηθελα το ειχα ενοτοπισει ηδη, 21 ετων, ψηλη και μουναρα,μετα 2-3 πατιδες τζακ-ποτ και 3 παιχνιδια μπιλιαρδο ηταν δικη μου , αλλα πραγματικα μου λειπει η  giammy !
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Μυστικα του επαγγελματος droser ο pagtao ξερει πολυ καλα οτι τον ποδαροδρομο που ριχνω καθε μερα και το φλερτ που κανω, με επιμονη και επιμονη λιγοι το κανουν, απλα ψαχνω καλα, μη εμπορικα κοριτσια, οι υπολοιποι(δεν αναφερομαι σε συναγωνιστες του φορουμ) walking street!
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Μυστικα του επαγγελματος droser ο pagtao ξερει πολυ καλα οτι τον ποδαροδρομο που ριχνω καθε μερα και το φλερτ που κανω, με επιμονη και επιμονη λιγοι το κανουν, απλα ψαχνω καλα, μη εμπορικα κοριτσια, οι υπολοιποι(δεν αναφερομαι σε συναγωνιστες του φορουμ) walking street!
και πολυ καλα κανεις!!!εγω ανηκω στην αλλη κατηγορια δυστυχως....
 

Aaron

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
792
Like
0
Πόντοι
6
Λακη, απο μενα τον Μιχαλη και τον Δημητρη καλη αναρωση ρε φιλε!!!!

Αφιερομενο σε σενα για να χαμογελασεις λιγο ρε συ  ;)

απλά κορυφή από τα καλύτερα βιντεάκια μπράβο σου φιλε και σε όσους συνεβαλαν σε αυτό
 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Κανενα προβλημα επισης φιλε Droser απλα δεν μπορω τους ινδους, πακιστανομπαγλαντεζους και ρωσους γυρω μου ( η WS εχει και παρα πολυ καλα κτυπηματα, πολυ καλα) αλλα στη ζωη μου την αγνοια, κακομοιρεια, βλαχεια( το χειροτερο, ειμαι πατταγια και ηρθα να γαμησω) τα εχω βγαλει απο τη ζωη μου. Παρενθεση παιδια, δεν αναφερομαι σε μοσχοβιτες Ρωσους οι οποιοι εχουν αλλη συμπεριφορα, αναφερομαι στα απολυτα βλαχαδια της Σιβηριας για να ξεκαθαριζουμε τα πραγματα! Και την βλαχια δεν την αντεχω ρε γαμωτο!!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Παιχταρά Χανκ οταν κατεβάσω τον Μπίκ στο χωριό στα μέρη σου θα τον περπατήσω. :rockon:
Εσύ συνέχισε τα νυχτοπερπατήματα και τις μπαμπινοκατακτήσεις. :kissass:  :kissass2:
Μη ξεχάσεις να μου στείλεις σκονάκι με ονόματα μπαρ κλπ

Αντε και το ξενύχτησα απόψε καληνύχτες  :zzzzz:

 

hank

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
248
Like
0
Πόντοι
1
Με εχει πιασει ενα πραγμα λεμε, τι να πω ρε γαμωτο 45 μερες δεν μου εφτασαν, κατι η καλη παρεα, κατι τα κοριτσια, κατι το αραλικι γενικα, τι να πω δεν ξερω, παντως μια εβδομαδα μου εμεινε ακομα και φευγω με μιση καρδια, καλα να ειμαστε να ξαναρθουμε, αλλα ο αποχωρισμος θα ειναι δυσκολος για εμενα! Pagtao αγορινα μου για εσενα οτι γουσταρεις, mi casa, su casa!!!!
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Κανενα προβλημα επισης φιλε Droser απλα δεν μπορω τους ινδους, πακιστανομπαγλαντεζους και ρωσους γυρω μου ( η WS εχει και παρα πολυ καλα κτυπηματα, πολυ καλα) αλλα στη ζωη μου την αγνοια, κακομοιρεια, βλαχεια( το χειροτερο, ειμαι πατταγια και ηρθα να γαμησω) τα εχω βγαλει απο τη ζωη μου. Παρενθεση παιδια, δεν αναφερομαι σε μοσχοβιτες Ρωσους οι οποιοι εχουν αλλη συμπεριφορα, αναφερομαι στα απολυτα βλαχαδια της Σιβηριας για να ξεκαθαριζουμε τα πραγματα! Και την βλαχια δεν την αντεχω ρε γαμωτο!!!!
ασε το χω βιωσει πολυ καλα hank!!!!κανενας δεν μπορει να υποφερει την γυφτια αυτην....ασχημο πραμα να εγκλωβιστεις στην WS οσο καιρο θα εισαι στην παταγια...εγω πηγα για 5 μερες στο δευτερο ταξιδι μου στην ταυλανδη και καθησα σερι ενα μηνα... :s&m_3:οπως ακριβως τα περιγραφεις... :headbang:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
και σκεψου χρονια πριν τα εγραφε ο κοσταςφ16 για το ασχημο συναισθημα που εχεις οταν γυριζεις με αραβικες η τουρκικες εταιρειες και εισαι αναγκασμενος να βλεπεις τις τις σκατοφατσες των αραβων των τουρκων και των πακιστανων που πανε να γαμησουν με 500 μπατονια εκει αλλα απαιτουν ολες οι γυναικες απο τις χωρες τους να ειναι παρθενες και να φορανε τουρμπανια ενω των αλλων να ειναι πουτανες.αντε να μην πω αλλα.με προβληματισατε ρε μαγκες για την ws αλλα ως νεος ωφειλω να αρχισω απο αυτην.θα ψαχτω βεβαια και σε αλλες soi οσο μου το επιτρεψει ο ενθουσιασμος και κυριως οι καυλες μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom