Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Το πρωτο μου τηλεφωνημα εγινε "προχειρα" με Vodafone απο κινητο σε κινητο κ κοστισε 10Ε τα 2 λεπτα.Ειμαι λιγο  :jerking: το ξερω.
Μετα εβαλα μοναδες Skype,και παει περιπου 2ευρω το 15λεπτο.
Το Τιλακ δεν εχει ιντερνετ συνεχως (εχει καρτοιντερνετ),ετσι ανγκαστικα μιλαω απο Skype σε κινητο αρκετες φορες.
Ειμαι εντελως ασχετος με την τεχνολογια,αλλα το "ψαχνω" το ζητημα.καποια στιγμη θα τη βρω την ακρη,που θα μου παει... :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το πρωτο μου τηλεφωνημα εγινε "προχειρα" με Vodafone απο κινητο σε κινητο κ κοστισε 10Ε τα 2 λεπτα.Ειμαι λιγο  :jerking: το ξερω.
Μετα εβαλα μοναδες Skype,και παει περιπου 2ευρω το 15λεπτο.
Το Τιλακ δεν εχει ιντερνετ συνεχως (εχει καρτοιντερνετ),ετσι ανγκαστικα μιλαω απο Skype σε κινητο αρκετες φορες.
Ειμαι εντελως ασχετος με την τεχνολογια,αλλα το "ψαχνω" το ζητημα.καποια στιγμη θα τη βρω την ακρη,που θα μου παει... :2funny:
αδελφε εγω εχω παρει την ματριξ καρτα,και εχω περιπου 300 λεπτα απο κινητο σε κινητο,με 5 ευρω.ψαχτο,ειναι η καλυτερη για ταυλαδη.
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
αδελφε εγω εχω παρει την ματριξ καρτα,και εχω περιπου 300 λεπτα απο κινητο σε κινητο,με 5 ευρω.ψαχτο,ειναι η καλυτερη για ταυλαδη.
Thanks master.Θα το ψαξω,αν κ δεν ειμαι να πολυκολαω με το Τιλακ.Εχουμε "δουλειες" :knockinb: :pipa2: :fuck1: :tits2: :fuck2:...παρατησει στη μεση κατω...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ασε φίλε Μπίκου πάω να μπλέξω χοντρά μα χοντρά όμως και είμαι ακόμα νέο παλουκάρι γαμώτο δεν έχω προλάβει να χαρώ τη ζωή και τις χαρές της  :2funny:
και καποιοι μας εχουν για σκληρους σεξοτουριστες και ολα τα συναφη..
καλα χριστουγεννα σε εσας και στα τιλακ σας.
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... djzan αυτό είναι ρε φίλε ...  ;) ... Το remix πιστεύω είναι πιο "ταξιδιάρικο" ...  :grin: ... Απαγορεύεται αυστηρά η ακρόαση στα τέρματα, ειδικά σε γρήγορα αυτοκίνητα και δια ροπάλου εαν έχει καταναλωθεί αλκοόλ ...  :2funny:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
hahahaha laki τελος εισαι τυπαρας φιλε haha pagtao απιστευτες οι περιγραφες σου φιλε σε ευχαριστουμε για την ενημερωση : )

Γινετε παιδια αυτα την πρωτοχρονια να βρεθω δια μαγειας ταυλαναδη ? ζηταω πολλα μηπως?!!?!

Καλα χριστουγεννα σε ολους με υγεια,ευτυχια και περισσοτερο χαμογελο α και μην ξεχναμε και μια μικρη δοση τρελας που χρειαζεται που και που!!!
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάντως έκανα Χριστούγεννα στη ξενητιά  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ολομόναχος με εκατό και βάλε babys :tits: :tits2: :tits2: :tits: :tits2: :tits: :tits2:
Που αλλού στο Rainbow 4 στο Νανά Πλάζα ή πιπινοφωλιά, χάλια λέμε  :headbang:

[size=12pt]ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ[/size]

Ρεπορτάζ αύριο :rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
Γινετε παιδια αυτα την πρωτοχρονια να βρεθω δια μαγειας ταυλαναδη ? ζηταω πολλα μηπως?!!?!
Μονο αν εμπλεκες με τις μαγισσες του Παγκταο, τις μαγισσες του Σιαμ. :boobies: :2funny:
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
ΜΕΕΕΛΛΥΥΥΥΥΥ ΚΙΣΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣ!!!!!!!!!![size=10pt][/size][size=10pt][/size]
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Χριστουγεννιάτικο συννεφιασμένο πρωινό
Επιτέλους σηκώθηκα από το Χριστουγεννιάτικο κρεβάτι!
Το πρωινό γεύμα το έχασα φυσικά οπότε την ξαναπέφτω.Η προηγούμενη νεαρή με ξετίναξε.Ευτυχώς που δε διανυχτέρευσε.
Κατά  το μεσημεράκι ρίχνω μία βουτιά στη πισίνα και μετά πάλι ξάπλες.Recharge for Christmass Εve.
Η ζωή εδώ συνεχίζεται με τους ίδιους ρυθμούς και τα Χριστούγεννα.Κυκλοφοριακό,shoping mall,επαιτεία και
κράξιμο. Η πόλη είναι στολισμένη με λαμπερά φώτα και στα ξενοδοχεία ετοιμάζουν Gala dinner.
Λέω να κάνω μία βόλτα για ξεμούδιασμα το απόγευμα.Συναντώ τον φίλο στο ξενοδοχείο του.Εκεί ήσαν και τα γνωστά
κορίτσια.Η μία τσιμπάει και θα την συναντήσω σε μία εβδομάδα.Μαυροτσοκαλάκι αλλά τσαχπίνικο.Ο δικός μου  είναι
άσσος στις γνωριμίες και έχει κανονίσει ραντεβουδάκι με δύο άλλες γυναίκες.Μας παίρνουν με το αυτοκίνητο
τους και μας πάνε στο Hard Rock Cafe για Ρεβεγιόν.Εγώ βέβαια δε μασάω από τέτοια.Εμένα το στοιχείο μου είναι
τα Gogos,άντε και καμιά ντίσκο.Στη συνέχεια και αφού χρεωθήκαμε τη βαριά λυπητερή, μας πήγαν σε μία περιοχή με
πολλά ορθάδικα μαζεμένα.
Από τα πρώτα μέτρα είδα μία διαφορετική Ταϊλάνδη.Χιλιάδες νεολαίοι, πανέμορφα κορίτσια και αγόρια να
διασκεδάζουν.
Μερικές φατσούλες ήταν απερίγραπτα όμορφες.Αφου ξεφορτωθήκαμε τις Χριστουγεννιάτικες συνοδούς μπαίνουμε μέσα
στα κλάμπ να δούμε και από κοντά πως διασκεδάζουν οι νέοι.Κάθε τραπέζι και από μία μεγάλη παρέα με τα θηλυκά
να πλειοψηφούν και τα μπουκάλια δύο.Επόμενη στάση ήταν η περιοχή της Πατπόν.Στη διαδρομή μου έκανε εντύπωση ένας
δρόμος στον οποίο στέκονταν απίθανες υπάρξεις.Ο ταξιτζής μας είπε massage ladys αλλά άκρη δε βγάλαμε, από
συνενόηση τομ γιαμ. Αυτη τη  πιάτσα πρέπει να την επισκευτώ οπωσδήποτε ένα βραδι.
Η ώρα πήγε επικίνδυνα μία και αποφασίζω να κλείσω τη γιορτινή αυτή νύχτα που αλλού στή Νάνα της γειτονιά μου.
Κάνω μία γύρα και στα άλλα Γκόγκος.Ειναι όμως αργά και τα περισότερα μωρά ψωνισμένα.Στο Reinbow 4 όμως
υπάρχει καβάντζα.Μία και μισή και οι δύο πίστες γεμάτες.Παίζουν πολλά τρελλά μωρά ίσως και τρίτης χρήσης φυσικά.
Αντε πάλι το δίλημμα.Ποιάν.Κανονικά έπρεπε να ξεκινάω από το 1 και κάθε βράδυ να ανεβαίνω.Το Εξι σύντροφε Μπικ
δεν βοκούσε απόψε.Ειχε όμως αρκετά καλά για τόσο αργά.Η ματιά μου πέφτει σε προσωπάκι αγέλαστο.Την είχα προσέξει
και χτες. Και τότε ήταν ήσυχη.Την φωνάζω,εκείνη κατεβαίνει και χώνεται στη αγκαλιά μου.Βρε κορίτσι μου τι έχεις
Χριστουγεννιάτικα;Από τότε δε σταμάτησε να γελάει.Ειδικά όταν της έταξα μπαρφάιν.
Τόλμησα να της κάνω και παζάρι.Δυό χήνες ολονυχτία.Ως δια μαγείας δέχτηκε.Το όνειρο των Χριστουγέννων!
Και να μη δεχόταν η φορτωτική είχε κοπεί.Αυτό μας έλειπε Χριστουγεννιάτικα μόνος ούτε στον παράδεισο που λένε.
Η νεαρή δεν ήταν το αστέρι αλλά είχε αυτό το κάτι που με τράβηξε.
Παρήγγειλα και δεύερη Σαν Μίγκουελ μέχρι να αλλάξει.Όταν ήρθε ντυμένη ήταν απίθανο κορίτσι.Μας έπαιξε και
Ταιλανδέζικα τραγούδια ο djzan του Rainbow  και το κέφι με τα κοριτσόπουλα στο φούλ.Η Τονγκ όταν δεν χόρευε με
κρατούσε σφιχτά να μη με κλέψουν οι φίλες της.Δυό ήθελαν και παρεϊτσα μάλιστα αλλά τα μπατόνια μου τα έφαγε η
αρραβωνιάρα του Βορρά.Γάτα!
Στο δρόμο αγόρασε φρουτάκια και με ρώτησε τι θέλω, μάλιστα τα πλήρωσε εκείνη, να τα βλέπουν μερικές μερικές.
Ασχετα που της έδωσα το κατοστάρικο μετά.Η κίνηση μετράει.
Στο δωμάτιο μετά τα απαραίτητα ντουσάκια και τις ερωτικές μελωδίες αν και κουρασμένος η μικρή με περίλαβε με
γελάκια και χιούμορ και με έκανε να την επιθυμίσω.Περνάω στη δράση.Το κορμάκι της τέλειο και αντάξιο ουράνιου
τόξου.Στήθος μικρό και ρώγες καραμελίτσες.Κοιλίτσα βελούδο και πισινός τρουλωτός για Ταϊλανδέζα.
Αχ χεράκια μου τι χαρά που πήρατε χριστουγεννιάτικα.Μέσα της ήταν σα γλυκό του κουταλιού,τα χειλάκια της
βατόμουρα του δάσους.Αντε να τελειώσεις τώρα με τούτο το μωρό.Θέλω; δε θέλω, ας μείνω μέσα της μέχρι τη
Πρωτοχρονιά, δε γίνεται; O Αη Βασίλης διαφωνεί και μου δίνει το φετινό Χριστουγεννιάτικο μου δώρο. Ολονύχτια
αγκαλιά με την δεκαεννιάχρονη βοηθό του.Πιο πρίν της είπε τον τρόπο πως να χαρεί τον έρωτα παρέα με ένα
μοναχικό αλλά ευτυχισμένο ταξιδιώτη.Οργασμοί αισθήσεων και ηλεκτροσόκ πάθους.Την ίδια ώρα έξω ρίχνανε βεγγαλικά.
Δεν κατάλαβα πότε κοιμήθηκα αλλά θυμάμαι ότι όλη τη νύχτα είχα γλυκό και τρυφερό Χριστουγεννιάτικο στολίδι δίπλα
μου αλλά και στα όνειρα μου.Εκεί που η πραγματικότητα με το όνειρο συνυπάρχουν αρμονικά.

                                                 :grin:ΜΕΛΙ ΚΛΙΣΤΜΑΣ:grin:





 

taou

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλά Χριστούγεννα παίδες και καλά  :knockinb:
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
καλα χριστουγεννα σε ολους να περνατε καλα ...και καλα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
φιλε pagtao μαλλον ο αγιος βασιλης ξεκινησε απο τωρα τα δωρα για σενα.
λακη φιλε δε το συζηταω δεν την παλευεις μια οπως και εγω. λες ρε φιλε να στησουμε καμια επιχειρηση εκει κατω?  :2funny: :2funny:
ολα ωραια και καλα αλλα ποσταρετε και καμια φωτο. επισης κατι ακομα ρε παιδια οι τιμες που λετε για τις κοπελες ειναι 3πλασιες και 4πλασιες απο πατταγια. Θα μου πεις ειναι high season, bangkok και προφανως ωραιοτερα κοριτσια. Αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν πατε πατταγια απο την στιγμη που θελετε σεξοτουρισμο. εκει οι κοπελες παιρνουν 1000 baht για long time ισως και λιγοτερο καποιες φορες (freenlanchers εννοω). Για go go 600 bar fine και μετα παζαρι απο 2000 και κατω μεχρι 1000. Σαφως ολα παιζονται και μπορει οι τιμες να ειναι και μεγαλυτερες. Δεν εχω παει bankgok αλλα ξερω οτι εκει ειναι η αφροκρεμα αλλα πραγματικα στην πατταγια ειδα κοπελες οι οποιες στο ελλαδισταν θα ειχανε κερδισει τα καλλιστεια πολλακις φορες.

Α! και μια ερωτηση? Δεν χαλιεστε τωρα χριστουγεννιατικα που ολα τα μαγαζια εσωρουχων κανουν κατι βιτρινες αστα να παν? αλλα που θα παει θα φερω καμια ταυλανδεζα χριστουγεννιατικα καποτε :kenny: :cartman:      :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
φιλε pagtao μαλλον ο αγιος βασιλης ξεκινησε απο τωρα τα δωρα για σενα.
λακη φιλε δε το συζηταω δεν την παλευεις μια οπως και εγω. λες ρε φιλε να στησουμε καμια επιχειρηση εκει κατω?  :2funny: :2funny:
ολα ωραια και καλα αλλα ποσταρετε και καμια φωτο. επισης κατι ακομα ρε παιδια οι τιμες που λετε για τις κοπελες ειναι 3πλασιες και 4πλασιες απο πατταγια. Θα μου πεις ειναι high season, bangkok και προφανως ωραιοτερα κοριτσια. Αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν πατε πατταγια απο την στιγμη που θελετε σεξοτουρισμο. εκει οι κοπελες παιρνουν 1000 baht για long time ισως και λιγοτερο καποιες φορες (freenlanchers εννοω). Για go go 600 bar fine και μετα παζαρι απο 2000 και κατω μεχρι 1000. Σαφως ολα παιζονται και μπορει οι τιμες να ειναι και μεγαλυτερες. Δεν εχω παει bankgok αλλα ξερω οτι εκει ειναι η αφροκρεμα αλλα πραγματικα στην πατταγια ειδα κοπελες οι οποιες στο ελλαδισταν θα ειχανε κερδισει τα καλλιστεια πολλακις φορες.

Α! και μια ερωτηση? Δεν χαλιεστε τωρα χριστουγεννιατικα που ολα τα μαγαζια εσωρουχων κανουν κατι βιτρινες αστα να παν? αλλα που θα παει θα φερω καμια ταυλανδεζα χριστουγεννιατικα καποτε :kenny: :cartman:       :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε μου τωρα που ειμαστε νεοι γουσταρουμε να κανουμε και καναν τουρισμο,να κανουμε 7000 χιλιομετρα απλα και μονο για να γαμησουμε δεν λεει,για μενα τουλαχιστον,αμα περασουμε τα 50 βλεπουμε....
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
μην νομιζεις οτι η παταγγια ειναι για 50δες. εγω ειμαι 26 χρονων και πηγα και ειδα αρκετα παιδια στην ηλικια μου. και στην παταγια μπορεις να κανεις τουρισμο. το αναφερω καλοπροαιρετα για να μην τυχον την πατησουν συναγωνιστες νεοι οι οποιοι δεν εχουνε ταξιδεψει στην ταυλανδη και εχουνε στο μυαλο τους το σεξοτουρισμο αποκλειστικα. και εγω δεν ειμαι του σεξοτουρισμου, μην νομιζεις
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
φιλε pagtao μαλλον ο αγιος βασιλης ξεκινησε απο τωρα τα δωρα για σενα.
λακη φιλε δε το συζηταω δεν την παλευεις μια οπως και εγω. λες ρε φιλε να στησουμε καμια επιχειρηση εκει κατω?  :2funny: :2funny:
ολα ωραια και καλα αλλα ποσταρετε και καμια φωτο. επισης κατι ακομα ρε παιδια οι τιμες που λετε για τις κοπελες ειναι 3πλασιες και 4πλασιες απο πατταγια. Θα μου πεις ειναι high season, bangkok και προφανως ωραιοτερα κοριτσια. Αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν πατε πατταγια απο την στιγμη που θελετε σεξοτουρισμο. εκει οι κοπελες παιρνουν 1000 baht για long time ισως και λιγοτερο καποιες φορες (freenlanchers εννοω). Για go go 600 bar fine και μετα παζαρι απο 2000 και κατω μεχρι 1000. Σαφως ολα παιζονται και μπορει οι τιμες να ειναι και μεγαλυτερες. Δεν εχω παει bankgok αλλα ξερω οτι εκει ειναι η αφροκρεμα αλλα πραγματικα στην πατταγια ειδα κοπελες οι οποιες στο ελλαδισταν θα ειχανε κερδισει τα καλλιστεια πολλακις φορες.

Α! και μια ερωτηση? Δεν χαλιεστε τωρα χριστουγεννιατικα που ολα τα μαγαζια εσωρουχων κανουν κατι βιτρινες αστα να παν? αλλα που θα παει θα φερω καμια ταυλανδεζα χριστουγεννιατικα καποτε :kenny: :cartman:       :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny:
Φιλε μου δεν ξερω για την σχεση τιμης & ομορφων κοριτσιων μεταξυ Παταγιας & Βκκ.Αλλα μεταξυ Πατονγκ-Βκκ η διαφορες ειναι τεραστιες.
Κατ'αρχην οσες γκομενες υπαρχουν σε ολα τα agogo της Πατονγκ μαζι,δεν φτανουν για να γεμισουν μονο το Rainbow 4 για παραδειγμα.
Οσο αφορα την ποιοτητα ? Ενα θα πω: μονο 2-3 απο το ROXY & 1-2 απο το Rock Hard (Patong), ισως θα μπορουσαν να σταθουν σε καποιο απλα καλο agogo της Βκκ...μαρτυς μου ο Pagtao  :2funny: :rockon: :rockon:

Τωρα με τις τιμες.Αν στην πατονγκ ζητουν 3000 lt + fine +ποτα...Αυτες στην Bkk ποσα να ζητησουν ?

Το ξερω οτι ειναι ακριβα,ειναι & το "σκληρο" Μπατ (μεσος ορος 39.2 το 1 ευρω!),ειναι & η κωλοκατασταση στην Ελλαδα. Ασ'τα να πανε...
Παντως εγω σαν "πρωταρης" & light sexoτουριστας, προτιμησα να παιρνω απο club (freelancers) & αν ηταν δυνατον,κοριτσια που δουλευαν σε μπαρακια και ειχαν "σχολασει"(υπηρχαν και αρκετες με κανονικες δουλειες που πηγαιναν για "εξτραδακια" :grin:).Περασα καλα για τα δικα μου "θελω",αλλα "περι ορεξεως"...
Ο καθενας αναλογα με τα γουστα του & το χρημα που "κουβαλαει",πρατει αναλογως

Προσπαθω ακομη να οργανωσω τις σκεψεις μου για ποσταρω & το "συναισθηματικο" μερος του ταξιδιου,το οποιο ειναι εξ'ισου σημαντικο με το "πρακτικο".


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom