Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Κεφάκια κεφάκια... :dancing:
Που είμαι;Στο δωμάτιο.Και σε ποιο hotel;Νανά.Καλά έχει Νανά η Chiang Mai? I don't know but Bangkok have!
Μπανγκόκ!Η παράταση δεν έγινε αποδεκτή απο την UEFA.Το πρόγραμμα τηρήθηκε κανονικά.
Το "honey moon" ήταν για μία εβδομάδα, έτσι και έγινε.Το σκέφτηκα καλύτερα.Άρχισα να δένομαι μαζί της και θα  ήταν
δύσκολος πάλι ο χωρισμός.Ασε τον προϋπολογιασμό!Κάθε μέρα που την χάνεις που την βρίσκεις στα εμπορικά
και τις υπαίθριες αγορές.Ηρθε με τσαντάκι και έφυγε με βαλίτσα.Χαλάλι της.Με έκανε να περάσω ίσως τις πιο
ωραίες διακοπές της ζωής μου.Ενοιωσα πραγματικά κάτι παραπάνω από μία απλή σχέση.Ευτυχώς είναι μικρή γιατί θα
την παντρευόμουνα.Επίσης κατάλαβα ότι εκτός από τη διαφορά ηλικίας έχουμε και τεράστιο κοινωνικο-πολιτισμικό χάσμα.
Απορώ με τα παιδιά που έχουν παντρευτεί κορίτσια της Ταϊλάνδης και ζουν Ελλάδα.Εδώ ετούτη στη Chiang Mai ήταν
και κάθε μέρα έπαιρνε τη μάνα της και τα αδέλφια της τηλέφωνο, ίσως και δύο φορές καμμιά φορά.Το να είσαι με
Ταϊλανδέζα πολλές μέρες μαζί είναι τεστ κοπώσεως και ψυχραιμίας.Ηθελα να το δοκιμάσω.Η γλώσσα είναι μεγάλο πρόβλημα επίσης.Πάντως με τις εκδρομές τα ψώνια τις μάσες και τα μπαράκια περάσαμε καταπληκτικά και θα το ξανακάνω.
Α! φυσικά και τα ανεπανάληπτα βράδια στο δωμάτιο.Υπέροχες αισθησιακές νύχτες γεμάτες ερωτισμό και αγάπες.
:smitten:
Ο χωρισμός και πάλι αδυσώπητος αλλά είναι κάτι που δε μπορείς να το αποφύγεις.Εδώ χρειάζεται πείρα και άμεση αλλαγή
παίχτη.Βγάζεις αμυντικό και ρίχνεις μέσα γερό σεντερ φορ.Και παίζεις που!Στη πόλη των αγγέλων!
H Bangkok Airways ήταν και πάλι η Εταιρεία που μας έφερε πίσω από τη Chiang Mai στη πρωτεύουσα.H πτήση τέλεια.
Η νεαρή αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου.Μη χάσει κανένα ένσημο.Με την Airasia θα την έστελνα πίσω  στο Ουντόν
και εγώ θα παρέμενα στη πόλη.Η πτήση της ήταν μετά από τέσσερις ώρες οπότε καθίσαμε παρέα για αρκετή ώρα.
Μετά μου είπε "honey I go gate,you go hotel you tired".Μετά τις ατέλειωτες αγκαλιές για ακόμη μία φορά πήρα ταξί
ενώ εκείνη προχώρησε για την πτήση της.
Συναισθήματα παράξενα.Ενοιωσα σα νεαρό πουλί που ναι μεν επιτέλους φτερουγίζει ελεύθερο αλλά και λυπημένο που αφήνει τη φωλιά του.Ισως και πετάξω από κανάρα σε κανάρα.
Το ταξί δυσκολεύτηκε να φτάσει στο Νανά.Μποτιλιάρισμα μέχρι σκασμού  :headbang: :tickedoff:
Η Αθήνα πολύ πιο άνετη. Οταν ξύπνησα από την απογευματινή σιέστα δεν ήξερα που ήμουν που.Εψαχνα τη Νιτ.
Μου έλειπε αφάνταστα.Μεγάλη η δύναμη της συνήθειας και της καψούρας βόμβα.Ενα είναι το φάρμακο.Νανά Πλάζα. :rockon:
Συνάντησα περαστικό συναγωνιστή και δειπνήσαμε στο Σιάμ εμπορικό κέντρο.Τέταρτος όροφος.Πελατεία Ταϊλανδοί.
Ειχαμε και παρέα ντόπιους και ντόπιες γνωστούς του φίλου.Το φαγητό άριστο και το περιβάλλον πολιτισμένο.
Μετά το ξεμπέρδεμα από τις κοινωνικές υποχρεώσεις πήγα στο Rainbow 4 να χτυπήσω κάρτα.Τα κορίτσια όπως
πάντα εκατοντάδες και κουκλίτσες.Έπαιζα μεταξύ τριανταέξι και δεκαεπτά.Κατεβάζω τη Gin το δεκαεπτά με υπέροχο
χαμόγελο και σωματικά προσόντα.Είχα χορτάσει από Ουντονζαχαροκάλαμο.Τώρα ήθελα φιλέτο από μπούφαλο  :tits:
Η Τζιν είναι μωρό είκοσι ετών κάτασπρο και πολύ τιν τον.Εχει πλάκα και μετά το κέρασμα πέφτει το μπαρφάιν...πόσο μου έλειψε! :idiot:
Η συμφωνία είναι για δύο ώρες δύο χήνες.Στο δωμάτιο έπεσε πολύ γέλιο.Πιο πριν περάσαμε από το 7 eleven για τα σχετικά.
Αν και έχω πρωινό δεν προβλέπεται να ξυπνήσω πριν τις δώδεκα.Η ώρα είναι ήδη δύο και η νεαρή μου έρχεται πετσετωμένη.
Από μέσα ξέρω τι κρύβει όμως.Το πήρα μάτι όταν χέρευε.Φυσικό πλούσιο  στήθος με τεράστιες θηλές.Νεανικό μου όνειρο.
Από που να αρχίσω τώρα δε ξέρω.Το βδομαδιάτικο honey moon με αποσυντόνισε.
Κωλαράκι όχι κομμένο με πριονοκορδέλλα αλλά πλούσιο και τρυφερό.Χειλάκια βύσινο.Αλλά η έκληξη ήταν η σεξουαλική της
συμπεριφορά. Μου έκανε με χαρά ότι της ζήτησα.Το πάθος της αχαλίνωτος καλπασμός ευτυχίας.Δύσκολα θα συγκρατιόμουνα.
Τέλειωσα με γέλια και κλάματα μαζί.Η ηδονή απίστευτη και τελείως διαφορετική από κάθε άλλη προηγούμενη.Ενα παράξενο και ανεξήγητο φαινόμενο με τούτα τα κορίτσια.Η Τζίν αν και τέλειωσα συνέχιζε να τρίβεται μέχρι που τίναξε το σωματάκι της στα ουράνια και γίναμε μαλλιά κουβάρια ατέλειωτη αγκαλιά ευτυχίας.Απίστευτος έρωτας ειλικρινά. :kissass:
Το επόμενο πρωί την σκέπτομαι και την επιθυμώ.Δυστυχώς δεν έμενε με σκόντο λονγκ τάιμ.Ακατέβατα τέσσερα.Δεν πήρα.
Εξάλλου ήμουν κουρασμένος από τα ταξίδια αλλά και ευτυχισμένος, με ρώτησε μάλιστα τρεις φορές αν είμαι happy!
Μου πέρασε βέβαια από το μυαλό πόσα κορίτσια έχασα φυσιολατρώντας μια εβδομάδα...
Μετανοιώνω για τη κακή buterefly σκέψη και πέρνω τη Νιτ μου τηλέφωνο κατά τις δώδεκα το μεσημέρι.Πάνω που ξύπνησε το μωρό και με ρωτάει πότε θα ανέβω πάνω.Δεν της είπα ότι έχω ακόμη ένα μήνα διακοπές...ε δε πρέπει να τα λέμε όλα, σάμπατις εκείνες μας τα λένε; :think:

H Τζιν περνάει στη πρώτη τετράδα.Final four!.Δεν την αφήνω να φύγει αν και περάσαν διόμισυ ώρες.Μoυ ξανάρθε πάλι
φρεσκοπλιμένη αλλά ντυμένη με τα κουκλίστικα της ρουχαλάκια.Αφου έπεσε λίγη μάσα και κάναμε πλάκα παίρνει το δρόμο
για τους κάτω ορόφους και εγώ για τους πάνω επτά ουρανούς....λές και κατέβηκα ποτές.Μόνιμη κατοικία.Ολυμπος!
         
               :happy:   :rockon: :happy:      :grin:         :happy:   :rockon: :happy:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Αδερφε Pag RESPECT  :rockon:

Πρεπει καποια στιγμη να σκεφτεις σοβαρα να γραψεις τον <<Απολυτο Οδηγο του Ιδανικου Αντρα "Ταξιδευτη" στην Ταιλανδη>>

Μην ξεχασεις να Τιμησεις το Νο 6 του Rainbow 4 ,η μαλλον να σε Τιμησει αυτη....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αδερφε Pag RESPECT  :rockon:

Πρεπει καποια στιγμη να σκεφτεις σοβαρα να γραψεις τον <<Απολυτο Οδηγο του Ιδανικου Αντρα "Ταξιδευτη" στην Ταιλανδη>>

Μην ξεχασεις να Τιμησεις το Νο 6 του Rainbow 4 ,η μαλλον να σε Τιμησει αυτη....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


να ρωτησω απο τους γνωστες..αν γνωριζει κανεις..φευγω για μπανκοκ στις 14-15 ιαν..εχω ωρει εισητηρια πηγαινε ελα με 650...μπορω να βρω πιο φτηνα?? η να μην ασχοληθω αλλο ??
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
να ρωτησω απο τους γνωστες..αν γνωριζει κανεις..φευγω για μπανκοκ στις 14-15 ιαν..εχω ωρει εισητηρια πηγαινε ελα με 650...μπορω να βρω πιο φτηνα?? η να μην ασχοληθω αλλο ??
Με ποια εταιρεια ?

Ισως να υπαρχουν φτηνοτερα,αλλα εξαρταται & απο τις "αναμονες" στις ενδιαμεσες στασεις.
Απο τη δικη μου μικρη "πειρα" τα αεροπορικα εισητηρια ειναι κατι σαν χρηματηστιριακο "προιον".Πανε αναλογα με τη ζητηση & την εποχη.(εκτος της Qatar που "βρεξει-χιονισει" εχει ψιλοσταθερες τιμες)

Τελικα ομως επειδη μιλαμε για πτησεις,50-100Ε πανω κατω,ισως δεν παιζουν & τοσο ρολο μπροστα στην ανεση & την ασφαλεια.
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Με ποια εταιρεια ?

Ισως να υπαρχουν φτηνοτερα,αλλα εξαρταται & απο τις "αναμονες" στις ενδιαμεσες στασεις.
Απο τη δικη μου μικρη "πειρα" τα αεροπορικα εισητηρια ειναι κατι σαν χρηματηστιριακο "προιον".Πανε αναλογα με τη ζητηση & την εποχη.(εκτος της Qatar που "βρεξει-χιονισει" εχει ψιλοσταθερες τιμες)

Τελικα ομως επειδη μιλαμε για πτησεις,50-100Ε πανω κατω,ισως δεν παιζουν & τοσο ρολο μπροστα στην ανεση & την ασφαλεια.
ευχαριστω φιλε..το εχει κανονισει φιλος...εχει ασφαλεια αλλαγης ημερομηνιας με 100 γιουρια..δεν θυμαμαι εταιρια παντως οχι με καταρ...
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ελα ρε Λάκη σε μια βδομάδα θέλω να πιστεύω αν δεν γίνει τίποτα έκτακτο να έχουμε επιτέλους φωτορεπορτάζ από την κολασμένη πόλη
Εχουμε να δούμε και να ακούσουμε νέα για Πατάγια Παταγιά από τα έργα και ημέρες σου τότε, όσο για μένα και όσο πλησιάζουν οι μέρες αρχίζω τη νηστία για να παώ φορτομένος  :2funny: κομμένα τα  :knockinb: και τα  :jerking: μέχρι στην τουαλέτα για κατούρημα ούτε που θα την ακουμπάω με τηλεκατεύθυνση θα καθοδηγώ τον παργαλάτσο μου  :2funny: :2funny: :2funny:

ΥΓ Μωρέ τι καυλί είναι αυτή η Αμάντα στα αριστερά, τι μαλάκι πρόστυχο είναι αυτό
Αρχιμαλ.Ασε τις Αμαντες & τα λοιπα "Σλαβορωσσοντερεκια"  :2funny: κ συγκεντρωσου στα απιθανα μωρα με τα σχιστα ματακια,το απιθανο μαλλι και την γλυκυτατη συμπεριφορα.
Περιμενω αναλυτικες αναφορες (εστω οταν επιστρεψεις,με το καλο) για να φτιαξω και το οικονομικο "πλανο" του επομενου ταξιδιου.
Ο Απριλης ειναι κοντα & τα λεφτα λιγα ρε γαμωτο...
Αλλα μπροστα στην αισθηση της ικανοποιησης που σου αφηνουν τα κοριτσια αλλα & η ζωη εκει,δεν λογαριαζεις και παρα πολυ το χρημα (αρκει να εχουμε δουλεια εδω & να μην γαμηθει το"συμπαν"...)

Η ζωη ειναι μικρη συναγωνιστες,δεν λεει να της κανουμε οικονομια.
Να τις :shit: τις γεματες τσεπες στα 60-65 + αν ειναι τοτε, να εχω "αδεια" ψυχη...  
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κεφάκια κεφάκια... :dancing:
Που είμαι;Στο δωμάτιο.Και σε ποιο hotel;Νανά.Καλά έχει Νανά η Chiang Mai? I don't know but Bangkok have!
Μπανγκόκ!Η παράταση δεν έγινε αποδεκτή απο την UEFA.Το πρόγραμμα τηρήθηκε κανονικά.
Το "honey moon" ήταν για μία εβδομάδα, έτσι και έγινε.Το σκέφτηκα καλύτερα.Άρχισα να δένομαι μαζί της και θα  ήταν
δύσκολος πάλι ο χωρισμός.Ασε τον προϋπολογιασμό!Κάθε μέρα που την χάνεις που την βρίσκεις στα εμπορικά
και τις υπαίθριες αγορές.Ηρθε με τσαντάκι και έφυγε με βαλίτσα.Χαλάλι της.Με έκανε να περάσω ίσως τις πιο
ωραίες διακοπές της ζωής μου.Ενοιωσα πραγματικά κάτι παραπάνω από μία απλή σχέση.Ευτυχώς είναι μικρή γιατί θα
την παντρευόμουνα.Επίσης κατάλαβα ότι εκτός από τη διαφορά ηλικίας έχουμε και τεράστιο κοινωνικο-πολιτισμικό χάσμα.
Απορώ με τα παιδιά που έχουν παντρευτεί κορίτσια της Ταϊλάνδης και ζουν Ελλάδα.Εδώ ετούτη στη Chiang Mai ήταν
και κάθε μέρα έπαιρνε τη μάνα της και τα αδέλφια της τηλέφωνο, ίσως και δύο φορές καμμιά φορά.Το να είσαι με
Ταϊλανδέζα πολλές μέρες μαζί είναι τεστ κοπώσεως και ψυχραιμίας.Ηθελα να το δοκιμάσω.Η γλώσσα είναι μεγάλο πρόβλημα επίσης.Πάντως με τις εκδρομές τα ψώνια τις μάσες και τα μπαράκια περάσαμε καταπληκτικά και θα το ξανακάνω.
Α! φυσικά και τα ανεπανάληπτα βράδια στο δωμάτιο.Υπέροχες αισθησιακές νύχτες γεμάτες ερωτισμό και αγάπες.
:smitten:
Ο χωρισμός και πάλι αδυσώπητος αλλά είναι κάτι που δε μπορείς να το αποφύγεις.Εδώ χρειάζεται πείρα και άμεση αλλαγή
παίχτη.Βγάζεις αμυντικό και ρίχνεις μέσα γερό σεντερ φορ.Και παίζεις που!Στη πόλη των αγγέλων!
H Bangkok Airways ήταν και πάλι η Εταιρεία που μας έφερε πίσω από τη Chiang Mai στη πρωτεύουσα.H πτήση τέλεια.
Η νεαρή αποκοιμήθηκε στην αγκαλιά μου.Μη χάσει κανένα ένσημο.Με την Airasia θα την έστελνα πίσω  στο Ουντόν
και εγώ θα παρέμενα στη πόλη.Η πτήση της ήταν μετά από τέσσερις ώρες οπότε καθίσαμε παρέα για αρκετή ώρα.
Μετά μου είπε "honey I go gate,you go hotel you tired".Μετά τις ατέλειωτες αγκαλιές για ακόμη μία φορά πήρα ταξί
ενώ εκείνη προχώρησε για την πτήση της.
Συναισθήματα παράξενα.Ενοιωσα σα νεαρό πουλί που ναι μεν επιτέλους φτερουγίζει ελεύθερο αλλά και λυπημένο που αφήνει τη φωλιά του.Ισως και πετάξω από κανάρα σε κανάρα.
Το ταξί δυσκολεύτηκε να φτάσει στο Νανά.Μποτιλιάρισμα μέχρι σκασμού  :headbang: :tickedoff:
Η Αθήνα πολύ πιο άνετη. Οταν ξύπνησα από την απογευματινή σιέστα δεν ήξερα που ήμουν που.Εψαχνα τη Νιτ.
Μου έλειπε αφάνταστα.Μεγάλη η δύναμη της συνήθειας και της καψούρας βόμβα.Ενα είναι το φάρμακο.Νανά Πλάζα. :rockon:
Συνάντησα περαστικό συναγωνιστή και δειπνήσαμε στο Σιάμ εμπορικό κέντρο.Τέταρτος όροφος.Πελατεία Ταϊλανδοί.
Ειχαμε και παρέα ντόπιους και ντόπιες γνωστούς του φίλου.Το φαγητό άριστο και το περιβάλλον πολιτισμένο.
Μετά το ξεμπέρδεμα από τις κοινωνικές υποχρεώσεις πήγα στο Rainbow 4 να χτυπήσω κάρτα.Τα κορίτσια όπως
πάντα εκατοντάδες και κουκλίτσες.Έπαιζα μεταξύ τριανταέξι και δεκαεπτά.Κατεβάζω τη Gin το δεκαεπτά με υπέροχο
χαμόγελο και σωματικά προσόντα.Είχα χορτάσει από Ουντονζαχαροκάλαμο.Τώρα ήθελα φιλέτο από μπούφαλο  :tits:
Η Τζιν είναι μωρό είκοσι ετών κάτασπρο και πολύ τιν τον.Εχει πλάκα και μετά το κέρασμα πέφτει το μπαρφάιν...πόσο μου έλειψε! :idiot:
Η συμφωνία είναι για δύο ώρες δύο χήνες.Στο δωμάτιο έπεσε πολύ γέλιο.Πιο πριν περάσαμε από το 7 eleven για τα σχετικά.
Αν και έχω πρωινό δεν προβλέπεται να ξυπνήσω πριν τις δώδεκα.Η ώρα είναι ήδη δύο και η νεαρή μου έρχεται πετσετωμένη.
Από μέσα ξέρω τι κρύβει όμως.Το πήρα μάτι όταν χέρευε.Φυσικό πλούσιο  στήθος με τεράστιες θηλές.Νεανικό μου όνειρο.
Από που να αρχίσω τώρα δε ξέρω.Το βδομαδιάτικο honey moon με αποσυντόνισε.
Κωλαράκι όχι κομμένο με πριονοκορδέλλα αλλά πλούσιο και τρυφερό.Χειλάκια βύσινο.Αλλά η έκληξη ήταν η σεξουαλική της
συμπεριφορά. Μου έκανε με χαρά ότι της ζήτησα.Το πάθος της αχαλίνωτος καλπασμός ευτυχίας.Δύσκολα θα συγκρατιόμουνα.
Τέλειωσα με γέλια και κλάματα μαζί.Η ηδονή απίστευτη και τελείως διαφορετική από κάθε άλλη προηγούμενη.Ενα παράξενο και ανεξήγητο φαινόμενο με τούτα τα κορίτσια.Η Τζίν αν και τέλειωσα συνέχιζε να τρίβεται μέχρι που τίναξε το σωματάκι της στα ουράνια και γίναμε μαλλιά κουβάρια ατέλειωτη αγκαλιά ευτυχίας.Απίστευτος έρωτας ειλικρινά. :kissass:
Το επόμενο πρωί την σκέπτομαι και την επιθυμώ.Δυστυχώς δεν έμενε με σκόντο λονγκ τάιμ.Ακατέβατα τέσσερα.Δεν πήρα.
Εξάλλου ήμουν κουρασμένος από τα ταξίδια αλλά και ευτυχισμένος, με ρώτησε μάλιστα τρεις φορές αν είμαι happy!
Μου πέρασε βέβαια από το μυαλό πόσα κορίτσια έχασα φυσιολατρώντας μια εβδομάδα...
Μετανοιώνω για τη κακή buterefly σκέψη και πέρνω τη Νιτ μου τηλέφωνο κατά τις δώδεκα το μεσημέρι.Πάνω που ξύπνησε το μωρό και με ρωτάει πότε θα ανέβω πάνω.Δεν της είπα ότι έχω ακόμη ένα μήνα διακοπές...ε δε πρέπει να τα λέμε όλα, σάμπατις εκείνες μας τα λένε; :think:

H Τζιν περνάει στη πρώτη τετράδα.Final four!.Δεν την αφήνω να φύγει αν και περάσαν διόμισυ ώρες.Μoυ ξανάρθε πάλι
φρεσκοπλιμένη αλλά ντυμένη με τα κουκλίστικα της ρουχαλάκια.Αφου έπεσε λίγη μάσα και κάναμε πλάκα παίρνει το δρόμο
για τους κάτω ορόφους και εγώ για τους πάνω επτά ουρανούς....λές και κατέβηκα ποτές.Μόνιμη κατοικία.Ολυμπος!
         
                :happy:   :rockon: :happy:      :grin:         :happy:   :rockon: :happy:
παγκ εχεις σκεφτει να φτιαξεις ενα βιβλιο με ολες σου τις ιστοριες;θα γινει αναρπαστο απο τους ταυλανδοπληκτους αλλα και οσους το σκεφτονται θα τους κανει να το τολμησουν το ταξιδι  :grin:
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Λακη,υπαρχει και το original ασμα "Σακη που το πας το παραδακι",του τεραστιου καλλιτεχνη Λευτερη Ματαπα,που εγινε γνωστος απο το πρωτο τραγουδι που ειχε γραψει με θεμα τη Ταυλανδη,το "Who is the boss"... ;)
Αλλαξε το "Σακη" με "Λακη" και ετοιμο το ασμα... :grin:
Αφιερωμενο σε ολους...


O Λευτερης ειναι και συντοπιτης!!!Θεσ/νικιος και αυτος!!!!
Ειδατε τι ταλεντα βγαζει η Σαλονικη?????

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ,ΠΑΙΔΙΑ!!!!!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!
ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΤΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ!!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
Μαγκες καλα χριστουγεννα και καλα μ@υνια στο π@υτσ@ μας. Και ακομα καλλιτερα για αυτους που ειναι τωρα κατω, στην ξενητια και υποφερουν  :knockinb: τα κακομοιρα τα παιδακια μακρια απο την πατριδα:2funny:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Και αφού επικοινώνησα skype θέλοντος με το τιλάκ βλέπω να την κάνω την λαλακία  :jerking: και να ακολουθώ τα βήματα του Pagtao και τις τελευταίες μέρες να ανηφορήσω chiang mai μεριά κοντά στα πεθερικά  :headbang:  για να φυσιολατρήσω  :2funny:
να γιατί δεν πρόκειτε να ξαναπατήσω Ταιλάνδη είμαι αδύναμος χαρακτήρας ο φούστης, α ρε και μετά μου αρέσει που λέω για τους άλλους, δάσκαλε που δίδασκες, ξεκινάω να ξαναδιαβάσω τα φυσιολατρικά post του Pagtao για Chiang Mai λοιπόν
μπας και βγάλω καμιά άκρη για το που, πως, γιατί, με τι  :headbang:
Α και χρόνια πολλά σε όλους καλά ταξίδια και καλά  :knockinb:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Μαγκες καλα χριστουγεννα και καλα μ@υνια στο π@υτσ@ μας. Και ακομα καλλιτερα για αυτους που ειναι τωρα κατω, στην ξενητια και υποφερουν   :knockinb: τα κακομοιρα τα παιδακια μακρια απο την πατριδα:2funny:
Ναι οντως υποφερουν τα παληκαρια μακρυα απο απο την "υπεροχη" Ελλαδα μας.
Ειδικα ο Pagtao "χυνει"μαυρο δακρυ... :pipa2: οπως διαπιστωνουμε απο τα "γραπτα" του  :2funny:

Αν & αυτη η "γιορτη" εχει γινει Ξεφτυλα στα χερια των "ελιτιστικων" Golden boys,μια καταναλωτιστικη,κιτς μαλακια χειραγωγησης του καθε ανοητου υπανθρωπισκου,δεν παυει να σηματοδοτει τη "σταση" του Ηλιου στον οριζοντα...
Δλδ το τελος της καθοδου προς το "σκοταδι" (χειμωνας) και την αρχη της κινησης προς το "φως"(ανοιξη)...

χρονια Πολλα σε ΟΛΟΥΣ με υγεια & "καθαρο μυαλο".Ειδικα στα παιδια που ζουν εξω & μακρυα απο τις ριζες τους & τους δικους τους ανθρωπους.
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Αυτό που θυμίζει disco 80's τραγουδάκι με τα μπίτια, που παίζουν από 5 φορές σε όλα τα μαγαζιά στην Πατάγια, με γυναικεία φωνητικά που ξεκινάει με τη λέξη trouble ποιο είναι; ...  :grin:
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Και αφού επικοινώνησα skype θέλοντος με το τιλάκ βλέπω να την κάνω την λαλακία  :jerking: και να ακολουθώ τα βήματα του Pagtao και τις τελευταίες μέρες να ανηφορήσω chiang mai μεριά κοντά στα πεθερικά  :headbang:  για να φυσιολατρήσω  :2funny:
να γιατί δεν πρόκειτε να ξαναπατήσω Ταιλάνδη είμαι αδύναμος χαρακτήρας ο φούστης, α ρε και μετά μου αρέσει που λέω για τους άλλους, δάσκαλε που δίδασκες, ξεκινάω να ξαναδιαβάσω τα φυσιολατρικά post του Pagtao για Chiang Mai λοιπόν
μπας και βγάλω καμιά άκρη για το που, πως, γιατί, με τι  :headbang:
Α και χρόνια πολλά σε όλους καλά ταξίδια και καλά  :knockinb:
Φιλαρακι αν σε "χαλαρωνει" λιγακι σε πληροφορω οτι δεν εισαι ο μονος ευαισθητος.Μια απο τα ιδια ειμαι και 'γω,αλλα πιστευω & πολλοι αλλοι που το κρυβουν επιμελως...
Γεμισε τις μπαταριες σου με Boom Boomοενεργεια οσο γουσταρεις & φυσιολατρισε μετα.Μονο μην παρασυρθεις απο τη γλυκα του "ατιμου" Τιλακ και περασεις σε "αλλο" επιπεδο...
Αντε να μπαινω και'γω στο Skype... :grin: :2funny:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
... Αυτό που θυμίζει disco 80's τραγουδάκι με τα μπίτια, που παίζουν από 5 φορές σε όλα τα μαγαζιά στην Πατάγια, με γυναικεία φωνητικά που ξεκινάει με τη λέξη trouble ποιο είναι; ...  :grin:
Σε μια βδομάδα αν έχεις υπομονή θα σου πω  :grin:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Φιλαρακι αν σε "χαλαρωνει" λιγακι σε πληροφορω οτι δεν εισαι ο μονος ευαισθητος.Μια απο τα ιδια ειμαι και 'γω,αλλα πιστευω & πολλοι αλλοι που το κρυβουν επιμελως...
Γεμισε τις μπαταριες σου με Boom Boomοενεργεια οσο γουσταρεις & φυσιολατρισε μετα.Μονο μην παρασυρθεις απο τη γλυκα του "ατιμου" Τιλακ και περασεις σε "αλλο" επιπεδο...
Αντε να μπαινω και'γω στο Skype... :grin: :2funny:
Ασε φίλε Μπίκου πάω να μπλέξω χοντρά μα χοντρά όμως και είμαι ακόμα νέο παλουκάρι γαμώτο δεν έχω προλάβει να χαρώ τη ζωή και τις χαρές της  :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
... Αυτό που θυμίζει disco 80's τραγουδάκι με τα μπίτια, που παίζουν από 5 φορές σε όλα τα μαγαζιά στην Πατάγια, με γυναικεία φωνητικά που ξεκινάει με τη λέξη trouble ποιο είναι; ...  :grin:



τραγουδαρα!!!  :dancing:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
αλλη μια τραγουδαρα που το γουσταρουν οι γκομενες! ειδικα τα gogo girls!!!

 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Ασε φίλε Μπίκου πάω να μπλέξω χοντρά μα χοντρά όμως και είμαι ακόμα νέο παλουκάρι γαμώτο δεν έχω προλάβει να χαρώ τη ζωή και τις χαρές της  :2funny:
Νεος μπορει να εισαι αλλα για "χαζο" δεν σε κοβω με τιποτα...
Αρα, ξερεις εσυ...  :rockon:

Στο δικο μου "χωραφι" εσπειρα Φασολια & θερισα "τσουκνιδες"
Τωρα αν εσυ "σπειρεις" Som Tam ξερεις οτι δεν φυτρωνει τιποτα,ασε που "βρωμαει" κιολας... ;) :2funny:


Πω πω τι, ευρωπουφηχτρα ειναι αυτο το Skype ρε παιδακι μου...
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Πω πω τι, ευρωπουφηχτρα ειναι αυτο το Skype ρε παιδακι μου...
Δεν μιλάς free ιντερνετ με ιντερνετ από το skype?
Ευτυχώς το κορίτσι έβαλε internet σπίτι (πώς άραγε  :2funny:) και μου μιλάει από το loom αντάλλαξα και εγώ ένα sawatdee krup με τη πεθερά  :2funny:
Μόνο που δεν μπορούσε να με δει με την κάμερα (δεν και τόσο κακκό αυτό) και προσπαθώ να το φτιάξω είμαι και πληροφορικάριος τρομάρα μου  :2funny:
Αν καλείς σε κινητό δοκίμασε και το voip discount που έχει πει ο F-16ης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom