Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ξεφυγαμε ρε,ανοιξτε ενα αλλο θρεντ και πειτε τα εκει.για την ταυλανδη εχετε να πειτε τιποτα?αυτο ειναι το θεμα του θρεντ.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
mykonos me tailandh einai sugkoinwnounta doxeia.i moda tis tailandis stin ellada ta teleutaia 15-20 xronia apo tous mykoniates ksekinise.akougotan epeidi to xeimwna ekanan diakopes kai eixan eksoxika ekei kai meta amtheytike sto euru koino.fusika upirxan kai apo prin arketoi ellines min pareksigithw.allwste kai apo auto to thread kapoioi einai taylandopliktoi edw kai dekaeties polles...oi perissoteroi mykoniates exoun eksoxika ekei kai ontws pane me tis oikogeneies tous polloi apo autous.sorry gia ta greeklish.
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
μαγκες δεν ξερω τι λετε εσεις και ουτε με νοιαζει.

εγω ξερω οτι σαββατο βραδυ ελλαδισταν με σαββατο βραδυ πατταγια η μπανγκοκ καμια σχεση

και οσο σκεφτομαι ποσα τιλακ ψαχνουν για αγαπη εκει αυτη την ωρα....
,.,με το χαμογελακι στο στομα!

μου λειψε η γ..μενη η ταυλανδη!
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
5 και σημερααααα δεν μπορω αλλοοοοο :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
καλησπερα μορτες κ μορτισες!

θα μπω κατευθειαν στο θεμα !!

εφτασε η ωρα για να κανω ενα ταξιδακι το οποιο εχω στο μυαλο απο περυσι για κανα 20-25 μερουλες για σεξ ξεκουραση κ φυσιολατρεια

εχω βρει φτηνα εισιτηρια με thai 574 eyrw (τα οποια δεν εκλεισα ακομα)

αυτο που με προβληματιζει λιγουλακι ειναι οτι στην ταυλανδη απο οτι βλεπω σε φωτογραφιες που ανεβαζεται κατα καιρους κ απο βιντεακια στο ιντερνετ, περα απο ποικιλια η ποιοτητα τον κοριτσιων ειναι μετρια κ κατω ( για τα δικα μου γουστα)

με εχει προβληματιση το γεγονος κ σκεφτομαι μηπως ειναι καλυτερα να παω καμια κουβα? η καποιον αλλο προορισμο τον οποιο δεν γνωριζω


ευχαριστω
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
περι ορεξεως κωλο-κυθοτητα  φιλε!  καλυτερα  κουβα  η  στον  αλλο  προορισμο  που  δεν  γνωριζεις
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
με εχει προβληματιση το γεγονος κ σκεφτομαι μηπως ειναι καλυτερα να παω καμια κουβα? η καποιον αλλο προορισμο τον οποιο δεν γνωριζω
Ταυλανδη πας διοτι ειναι φθηνο το πακετο, οι γυναικες στην μεγαλη πλειοψηφια δεν ειναι τιποτε το ιδιαιτερο εχει ομως και ομορφες, δυστυχως ομως αυτες ζητανε πολλα (50 ευρω για ενα διωρο)αν και στο γαμησι οι ταυλανδες δεν ειναι τιποτε το ιδιαιτερο και οι πιπες τους σπανιως καλές. Να πας ομως διοτι φαι , ξενοδοχεια, ποτα στα μπαρ, στριπτιζαδικα και ντισκο φθηνα και τα αεροπορικα απο Κουβα στην μιση τιμη και με κριση που αυριο δεν ξερεις τι σου ξημερωνει κοιτα να πας καπου οικιονομικα. Με 100 ευρω την μερα προυπολογισμό χωρις αεροπορικα αλλα με ξενοδοχειο, θα εισαι καλα. Εαν σου αρεσουν οι γκομεναρες τυπου Ρωσιδια, στην αρχη θα παθεις φρικη μετα λιγες ημερες ομως θα συνηθισεις, οπως συνηθισαμε ολοι.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Οποιος ψαχνει για 2μετρες με βυζομπαλα σαν αγελαδα,το τελευταιο μερος που θα τις βρει ειναι στη Ταυλανδη...
Οποιος θελει γκομενακια "petite" με "teeny look",αδυνατα με μικρα βυζια,στη Ταυλανδη θα βρει το παραδεισο του...
Τωρα οσον αφορα τις επιδοσεις τους στο κρεββατι,θα διαφωνησω...
Δεν υπαρχει καποιος γενικος κανονας...Εξαρταται που θα πεσεις...
Εγω προσωπικα,πιστευω πως οι Ταυλανδεζες "το εχουν"...Βεβαια μου εχουν τυχει και καταστασεις εντελως "μουφα"...Αλλα και αρκετες φορες που μου εχουν πεταξει τα ματια εξω...
Σε γενικες γραμμες παντως,το "ισοζυγιο" βγαινει θετικο...Ελαχιστες φορες δεν με εχουν αφησει ικανοποιημενο...Ειδικα στη πιπα,νομιζω οτι οι περισσοτερες εχουν "master"... ;)
Βεβαια δε μπορω να συγκρινω με Κουβα γιατι δεν εχω παει...Και ουτε προκειται να παω,γιατι προσωπικα οι γυναικες ανω του 1.65 και με βυζι ανω του 2 νουμερου,δεν με διεγειρουν σεξουαλικα...Προτιμω χιλιες φορες μια γκομενα του 1.50 που δεν εχει ΚΑΘΟΛΟΥ βυζι,παρα μια 1.80 με 4 νουμερο βυζι σιλικονατο.. ;)
Αλλωστε τι σοι "pipinomaniac" θα ημουν? :dancing:
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
οπως τα λει ο pipino ειναι
η αληθεια ειναι παντως οτι η μεγαλη πλειοψηφεια χανει πολυ στο προσωπο
γενικος κανονας στη ζωη ειναι οτι πληρωσεις παιρνεις
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Κοιτα,φιλε μου...η καθεμια χωρα και φυλη εχει την χαρη της......εγω να πω την αληθεια Κουβα δεν εχω παει....και εμενα μ'αρεσουν το στυλ γυναικας "Ανατολικου μπλοκ" αλλα και Λατινες.......αλλα σαν το ταμπεραμεντο της Ταυλανδης(και γενικως Ασιας)(εννοω στο κρεββατι και για να γινω πιο συγκεκριμενος εννοω σε "Θερμη" και "Δοτικοτητα".......να σε χαιδεψουν,να σε προσεξουν,να σε περιποιηθουν κλπ)δεν πιστευω οτι υπαρχει αλλου στον κοσμο!!!!
και επισης προς το παρον ειναι και φτηνος προορισμος(σε σχεση με Λατινικη Αμερικη και Ανατολικο μπλοκ)
Αλλα ο καθενας οπως του γουσταρει......"Με τον παρα σου,γ...εις και την κυρα σου"

Δεν εχεις απλα να πας και να δεις μονος σου τι "παιζει"
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
μου αρεσουν πολυ οι ασιατισες κατι κινεζουλες και λοιπα!!

επισης μου αρεσουν μικροκαμομενες λεπτες γυναικες

απλα τα κοριτσια τις ταυλανδης απο οτι εχω δει σε φωτο κ μερικα βιντεακια τα προσωπακια τους ειναι λιγο μετρια εως χαλια

γιαυτο και προβληματιστικα!!
 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
με προβληματιζει λιγουλακι οτι στην ταυλανδη απο οτι βλεπω σε φωτογραφιες που ανεβαζεται κατα καιρους κ απο βιντεακια στο ιντερνετ, η ποιοτητα τον κοριτσιων ειναι μετρια κ κατω
αυτο συμβαινει επειδη προκειται συνηθως για φτηνογκομενες του χιλιομπατου
αν ομως μπορεις να διαθεσεις απο 100 ευρω και ανω θα βρεις κομματια, ειδικα οσον αφορα την ομορφια του προσωπου, που θα σου τρεχουνε τα σαλια
τωρα αν τα οικονομικα σου ειναι περιορισμενα και σε προβληματιζει μονο λιγουλακι η εμφανιση, θα περασεις καλα
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
.......αλλα σαν το ταμπεραμεντο της Ταυλανδης(και γενικως Ασιας)(εννοω στο κρεββατι και για να γινω πιο συγκεκριμενος εννοω σε "Θερμη" και "Δοτικοτητα".......να σε χαιδεψουν,να σε προσεξουν,να σε περιποιηθουν κλπ)δεν πιστευω οτι υπαρχει αλλου στον κοσμο!!!!
Σύντροφε Tsafus, ο Λάκης έχει απόλυτο δίκαιο. Και μένα μ' αρέσουν οι Ανατολικές (παντρεμένος με ρωσσίδα γαρ και με πολλά ένσημα σε πρώην ΕΣΣΔ) αλλά αυτό πούχουν οι Ταϋλανδές στο κρεβάττι δεν το έχω βρεί πουθενά !
αυτο συμβαινει επειδη προκειται συνηθως για φτηνογκομενες του χιλιομπατου
Ο Σύντροφος έχει δίκαιο. Ότι πληρώσεις παίρνεις. Και μην ξεχνάς ότι οι περισσότεροι στέλνουν φωτό από Παττάγια που δεν έχει και τα καλύτερα "κομμάτια".
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
αυτο συμβαινει επειδη προκειται συνηθως για φτηνογκομενες του χιλιομπατου
αν ομως μπορεις να διαθεσεις απο 100 ευρω και ανω θα βρεις κομματια, ειδικα οσον αφορα την ομορφια του προσωπου, που θα σου τρεχουνε τα σαλια
τωρα αν τα οικονομικα σου ειναι περιορισμενα και σε προβληματιζει μονο λιγουλακι η εμφανιση, θα περασεις καλα
Α γεια σου...
Παντως για να λεμε και την αληθεια...Με τετοια μπατζετ,καθε αλλο παρα φτηνος προορισμος ειναι η Ταυλανδη.. ;)
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
καλησπερα μορτες κ μορτισες!

θα μπω κατευθειαν στο θεμα !!

εφτασε η ωρα για να κανω ενα ταξιδακι το οποιο εχω στο μυαλο απο περυσι για κανα 20-25 μερουλες για σεξ ξεκουραση κ φυσιολατρεια

εχω βρει φτηνα εισιτηρια με thai 574 eyrw (τα οποια δεν εκλεισα ακομα)

αυτο που με προβληματιζει λιγουλακι ειναι οτι στην ταυλανδη απο οτι βλεπω σε φωτογραφιες που ανεβαζεται κατα καιρους κ απο βιντεακια στο ιντερνετ, περα απο ποικιλια η ποιοτητα τον κοριτσιων ειναι μετρια κ κατω ( για τα δικα μου γουστα)

με εχει προβληματιση το γεγονος κ σκεφτομαι μηπως ειναι καλυτερα να παω καμια κουβα? η καποιον αλλο προορισμο τον οποιο δεν γνωριζω


ευχαριστω
Αυτην την ερωτηση μου την εχουν κανει πολλοι φιλοι μου(Κουβα ή Ταυλανδη)Σε αλλους ταιριαζει η Κουβα και σε αλλους η Ταυλανδη.
Σε γενικες γραμμες να ξερεις οτι το "πακετο" της Ταυλανδης δεν συγκρινεται,το μερος αυτο ειναι φτιαγμενο για τον τουριστα.
Στην Κουβα βεβαια θα βρεις γυναικες που οι Ταυλανδες  μπροστα τους ειναι απλες οδοντοκρεμες.
Διαβασε και στο φορουμ της Κουβας και κανε τις συγκρισεις σου.
Το καλυτερο βεβαια θα ειναι να μπορεις να πας και στα δυο... :boobies: :boobies:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Βασικά για κάποιο περίεργο λόγο όλοι με το που κλείνουν τα μαγαζιά τους στη Μύκονο τον Οκτώβριο πάνε μετά στην Ταυλάνδη.
Το ακόμα πιο περίεργο πάντως είναι ότι πάνε και οι οικογενειάρχες με τις γυναίκες τους (από αυτούς που δεν τις κερατώνουν!).

ποιος ειναι ο περιεργος λογος βρε που κλεινουν τα μαγαζια τους τον οκτωβριο ειλικρινα ?

μηπως πρεπει να μενουν ανοιχτα περιμενουν τους εσκιμωους ερθουν κανουν διακοπες τον χειμωνα?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Αυτην την ερωτηση μου την εχουν κανει πολλοι φιλοι μου(Κουβα ή Ταυλανδη)Σε αλλους ταιριαζει η Κουβα και σε αλλους η Ταυλανδη.
Σε γενικες γραμμες να ξερεις οτι το "πακετο" της Ταυλανδης δεν συγκρινεται,το μερος αυτο ειναι φτιαγμενο για τον τουριστα.
Στην Κουβα βεβαια θα βρεις γυναικες που οι Ταυλανδες  μπροστα τους ειναι απλες οδοντοκρεμες.
Διαβασε και στο φορουμ της Κουβας και κανε τις συγκρισεις σου.
Το καλυτερο βεβαια θα ειναι να μπορεις να πας και στα δυο... :boobies: :boobies:

να παει και στα δυο .... και αμα θελεις ξερω και αρκετα αλλα μερη του προτεινουμε του ανθρωπου ....

αλλα αδικος κοπος ....

το πακετο ειναι ασυναγωνιστο ....

 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Ισχύει το περι ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ρε μάγκες δηλαδή αυτό στη φωτό που είναι και του χιλιόμπατου (γιατί πολλές γκόμενες του χιλιόμπατου είναι γκομενάρες - όπως έχει και πολλά μπάζα) είναι χάλια? και έχω δει να ποστάρουν φώτο παιδιά εδώ μέσα πολύ ποιο όμορφες σε πρόσωπο και σώμα,τι διάολο στο κάτω κάτω 40 εκατομμύρια γυναίκες έχει εκεί σε αντοίστιχα thread σε Κούβα και ανατολικό μπλοκ έχω δει ποιο πολλά μπάζα (για μένα) να ποστάρονται, μην το ψάχνεις φίλε αν σου αρέσουν γενικά οι ασιάτισες είσαι στο σωστό μέρος αν δεν σου αρέσουν και πας μόνο γιατί είναι φτηνά αφησέ το καλύτερα πήγαινε βόρεια γιατί μπορεί να το μετανιώσεις όπως το μετάνιωσε φίλος μου που του αρέσαν οι Ρωσίδες και την έπεφτε στις Ρωσίδες που κατακλίζουν την Πατάγια
 

Συνημμένα

  • DSC00033.JPG
    DSC00033.JPG
    90,6 KB · Εμφανίσεις: 24

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μπορώ να ακούω ότι οι Ταΐλανδέζες είναι μπάζα και κάτι τέτοια.Σε όλους αρέσουν οι FERRARI αλλά οι πιο πολοί έχουμε μικρά Γιαπονέζικα αμάξια έτσι είναι και οι Ρωσίδες............... :think: :think: :think:

Απο τη στιγμή που πληρώνεις μια γυναίκα σημένει ότι την έχεις επιλέξει και πρέπει να ρωτίσεις τον εαυτό σου μήπως είσαι πιο μπάζο απο αυτή?

Αμα δεν σε γουστάρει και αυτή, μη περιμένεις και πολλά πράγματα ,και δεν είναι δύσκολο να το κατάλαβεις. :uglystupid: :uglystupid:

Πόσοι είναι αυτοί που μαμήσανε, μουνάρες, Ταΐλανδέζες, Ρωσίδες, Ελλήνιδες,χωρίς να πληρώσουν??????.............................Για αυτό μην κάνετε τους μάγκες επειδή δίνετε 1000 Μπατ και τα θέλετε όλα δικά σας.......

Στο χωριό μου λένε ότι ----της κοντής ψωλής της φταίνε οι τρίχες---------- :idiot: :idiot: :idiot: :jerking: :jerking:

Γουστάρωμε Ταΐ για όλο το πακέτο με τα καλά και τα κακά που έχει. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Για μένα πιο πολύ μπάζα είναι οι Falang :jerking: :jerking: :jerking:, απο ότι οι κοπέλες που είναι εκεί, Τυχαίο δεν νομίζω........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom