Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
1. Αν καποιος ενδιαφερεται και για φυσικα τοπια, ναους, πολιτισμο.. τοτε γινεται "φυσιολατρης" (κατι σαν ασθενεια) και αυτοματα διαφοροποιητε απο τους υπολοιπος και μοιαζει για ευνουχος.
2. Αν καποιος παει μονο για να γαμησει και θελει να περασει 15 μερες σε μια μπουρδελοπολη που του δινει την εντυπωσει οτι ολη η χωρα ειναι ενα ευρυτερο μπουρδελο, τοτε σιγουρα να περιμενει την ειρωνια.
3. Το θεμα λεγεται "Ταιλανδη σεξ τριπ" αλλα υπαρχουν πληροφοριες μονο για Πατταγια. Η τουλαχιστον κυριως για Πατταγια, ενω υπαρχει ξεχωριστο θρεντ για τη σκατοπολη
4. Το θεμα εχει απιστευτο σπαμαρισμα και καποιοι το εχουν μετατρεψει σε chat. Πολυ κουραστικο.

Ηλιθιοι διαχωρισμοι, ηλιθια ενημερωση, ηλιθια και αδικη αποψη για μια χωρα που εχει να προσφερει τοσα πολλα εκτος απο φθηνο γαμησι.

Απλα συμπερασματα.. συνεχυστε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.393
Κριτικές
36
Like
37.862
Πόντοι
18.565
1. Αν καποιος ενδιαφερεται και για φυσικα τοπια, ναους, πολιτισμο.. τοτε γινεται "φυσιολατρης" (κατι σαν ασθενεια) και αυτοματα διαφοροποιητε απο τους υπολοιπος και μοιαζει για ευνουχος.
2. Αν καποιος παει μονο για να γαμησει και θελει να περασει 15 μερες σε μια μπουρδελοπολη που του δινει την εντυπωσει οτι ολη η χωρα ειναι ενα ευρυτερο μπουρδελο, τοτε σιγουρα να περιμενει την ειρωνια.
3. Το θεμα λεγεται "Ταιλανδη σεξ τριπ" αλλα υπαρχουν πληροφοριες μονο για Πατταγια. Η τουλαχιστον κυριως για Πατταγια, ενω υπαρχει ξεχωριστο θρεντ για τη σκατοπολη
4. Το θεμα εχει απιστευτο σπαμαρισμα και καποιοι το εχουν μετατρεψει σε chat. Πολυ κουραστικο.

Ηλιθιοι διαχωρισμοι, ηλιθια ενημερωση, ηλιθια και αδικη αποψη για μια χωρα που εχει να προσφερει τοσα πολλα εκτος απο φθηνο γαμησι.

Απλα συμπερασματα.. συνεχυστε
:thumbsup:Παρολο που βρισκω πολυ χαζη αυτη την διενεξη μεταξυ φυσιολατρων και σεξομανιακων θελω να πω και εγω οτι αυτο το θρεντ λεγεται Ταυλανδη.....σεξ.....ταξιδι.... Δεν μιλαμε για την Φυλης ουτε για Α ΓΚΟ ΓΚΟ Μπαρ που γαμας, ουτε για μασσατζιδικα που φραπας. Μιλαμε για ενα ταξιδι στην Ταυλανδη με σκοπο το σεξ. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενω θα κανω 10000 χιλ. πηγαινε ελα και θα πληρωσω ενα σωρο λεφτα να μη παρω ολοκληρο το πακετο. Ειναι σαν και αυτους τους οπαδους που πανε στο γηπεδο και πληρωνουν ολοκληρο εισητηριο για να δουν μονο την μια ομαδα να παιζει.(Και σας μιλαει ενας αρρωστος οπαδος που εμαθε ομως να βλεπει δυο ομαδες να παιζουν στο γηπεδο) Και μια απαντηση στον Γιωργο 241 που κατι αναφερε για στυσεις και πιθανον και ηλικιες. Η αληθεια ειναι οτι μεχρι καποια ηλικια αυτο που ενδιαφερει περισσοτερο εναν ανδρα ειναι οταν πηδαει μια γυναικα ειναι το ποσες φορες θα την βρει με αυτην την γυναικα. Απο μια ηλικια και μετα αυτο που ενδιαφερει τον ανδρα περισσοτερο ειναι το ποσες φορες θα την βρει η γυναικα μαζι του.
 

teonyms

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
22
Πόντοι
0
απαντωντας για μενα προσωπικα θα πω οτι σαφως και οταν πηγα στην Ταυλανδη είχα στον μυαλο μου τον σεξοτουρισμο και τον ολο χαμο που διαβαζα εδω. δεν ηταν ομως ο σεξοτουρισμος ο αυτοσκοπος μου.ήταν το πρωτο μου ταξιδι εξω απτην ευρωπη σε μια τοσο ιδιαιτερη χωρα που οπως και εσεις εχετε πει πολλες φορες είναι κρίμα να μεινει κανεις μονο στην σκηνη του σεξ και να μην προσμετρησει και τα υπολοιπα που προσφερονται απλοχερα . ομως δεν με χαλασε που ημουν ενημερωμενος και για 2 πραγματα παραπανω απο αυτο. κανενα εμπορικο κεντρο, καποιες συνηθεις και διαφορες αλλες μικρες λεπτομερειες. αλλωστε αρκετοι φανταζομαι οτι ειναι γραμμενοι και στο αλλο site για την ταυλανδη αλλα μετα απο αυτα τα 2...το χαος. μην ξεχνατε λοιπον! ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ οτι εγω προσωπικα συνεχιζω να διαβαζω το topic 2 χρονια μετα την επισκεψη στην παραδεισενια απο πολλες πλευρες χωρα. ταξιδευω μαζι σας με τις περιγραφες για παραλιες τοπια club και αλλα τετοια, γα...ω (ενταξει οχι ακριβως) μαζι σας ολα αυτα τα γκομενακια που υπαρχουν εκει και γενικως ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΧΩΡΑ..Νομιζω λοιπον μετα απο ολα αυτα οτι εχω διακιωμα να ανηκω εδω και να συνεχιζω να διαβαζω αυτο το super topic.ετσι δεν ειναι...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
1. Αν καποιος ενδιαφερεται και για φυσικα τοπια, ναους, πολιτισμο.. τοτε γινεται "φυσιολατρης" (κατι σαν ασθενεια) και αυτοματα διαφοροποιητε απο τους υπολοιπος και μοιαζει για ευνουχος.
2. Αν καποιος παει μονο για να γαμησει και θελει να περασει 15 μερες σε μια μπουρδελοπολη που του δινει την εντυπωσει οτι ολη η χωρα ειναι ενα ευρυτερο μπουρδελο, τοτε σιγουρα να περιμενει την ειρωνια.
3. Το θεμα λεγεται "Ταιλανδη σεξ τριπ" αλλα υπαρχουν πληροφοριες μονο για Πατταγια. Η τουλαχιστον κυριως για Πατταγια, ενω υπαρχει ξεχωριστο θρεντ για τη σκατοπολη
4. Το θεμα εχει απιστευτο σπαμαρισμα και καποιοι το εχουν μετατρεψει σε chat. Πολυ κουραστικο.

Ηλιθιοι διαχωρισμοι, ηλιθια ενημερωση, ηλιθια και αδικη αποψη για μια χωρα που εχει να προσφερει τοσα πολλα εκτος απο φθηνο γαμησι.

Απλα συμπερασματα.. συνεχυστε
1. Αν καποιος ενδιαφερεται και για φυσικα τοπια, ναους, πολιτισμο.. τοτε γινεται "φυσιολατρης" (κατι σαν ασθενεια) και αυτοματα διαφοροποιητε απο τους υπολοιπος και μοιαζει για ευνουχος.
2. Αν καποιος παει μονο για να γαμησει και θελει να περασει 15 μερες σε μια μπουρδελοπολη που του δινει την εντυπωσει οτι ολη η χωρα ειναι ενα ευρυτερο μπουρδελο, τοτε σιγουρα να περιμενει την ειρωνια.
3. Το θεμα λεγεται "Ταιλανδη σεξ τριπ" αλλα υπαρχουν πληροφοριες μονο για Πατταγια. Η τουλαχιστον κυριως για Πατταγια, ενω υπαρχει ξεχωριστο θρεντ για τη σκατοπολη
4. Το θεμα εχει απιστευτο σπαμαρισμα και καποιοι το εχουν μετατρεψει σε chat. Πολυ κουραστικο.

Ηλιθιοι διαχωρισμοι, ηλιθια ενημερωση, ηλιθια και αδικη αποψη για μια χωρα που εχει να προσφερει τοσα πολλα εκτος απο φθηνο γαμησι.

Απλα συμπερασματα.. συνεχυστε
++++++++++++++++++++
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
:thumbsup:Παρολο που βρισκω πολυ χαζη αυτη την διενεξη μεταξυ φυσιολατρων και σεξομανιακων θελω να πω και εγω οτι αυτο το θρεντ λεγεται Ταυλανδη.....σεξ.....ταξιδι.... Δεν μιλαμε για την Φυλης ουτε για Α ΓΚΟ ΓΚΟ Μπαρ που γαμας, ουτε για μασσατζιδικα που φραπας. Μιλαμε για ενα ταξιδι στην Ταυλανδη με σκοπο το σεξ. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενω θα κανω 10000 χιλ. πηγαινε ελα και θα πληρωσω ενα σωρο λεφτα να μη παρω ολοκληρο το πακετο. Ειναι σαν και αυτους τους οπαδους που πανε στο γηπεδο και πληρωνουν ολοκληρο εισητηριο για να δουν μονο την μια ομαδα να παιζει.(Και σας μιλαει ενας αρρωστος οπαδος που εμαθε ομως να βλεπει δυο ομαδες να παιζουν στο γηπεδο) Και μια απαντηση στον Γιωργο 241 που κατι αναφερε για στυσεις και πιθανον και ηλικιες. Η αληθεια ειναι οτι μεχρι καποια ηλικια αυτο που ενδιαφερει περισσοτερο εναν ανδρα ειναι οταν πηδαει μια γυναικα ειναι το ποσες φορες θα την βρει με αυτην την γυναικα. Απο μια ηλικια και μετα αυτο που ενδιαφερει τον ανδρα περισσοτερο ειναι το ποσες φορες θα την βρει η γυναικα μαζι του.
+++++++++++++++
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Συνάδερφοι,

Ας πέσουν λίγο οι τόνοι...

Ολοι μας πιστεύω ότι πάμε στην Ταϋλάνδη για να περάσουμε καλά. 

Άλλοι περνάνε καλά με το να γαμάνε απο το πρωί ώς το βράδυ και απο το βράδυ ως το πρωί.... ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.

Αλλοι γαμάνε λιγότερο και επιδίδονται και σε "φυσιολαρίες"...  και αυτοί ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.

Άλλοι μενουν σε ξενοδοχεία 3* και άλλοι θέλουν 5* Άλλοι χαλάν Χ ευρώ και κάποιοι άλλοι 5Χ ευρώ... Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες τσέπες και δεν ειναι κακό αυτό...

Όπως είπα και προηγουμένος το θέμα έιναι να περνάμε καλά και να μην μιζερεύουμε..

Οι επιλογές μας είναι σωστές μόνο για μας, και για κανένα άλλο.

Γι αυτό προτείνω ο καθένας μας να γράφει ότι θελει σχετικά με την Ταϋλάνδη, χωρίς να σχολιάζει τα γραφόμενα των άλλων.

Να' στε όλοι καλά....

Υ.Γ. Συγνώμη για τυχόν ορθογραφικά λάθη... Είναι νύχτα και είμαι πολύ μα πάρα πολύ πεσμένος
 

x_ta_see

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει να πω στους πιο παλιους του forum otι οταν το 2008 πήγα στην ταυλανδη ήσασταν το μοδαικο forum που ειχα βρει και συνδυαζα τοτε ενημερωση "σεξοτουριστικη" και "φυσιολατρική" σε εναν εστω μικρο βαθμο.προσωπικα δεν ασχοληθηκα τοσο πολυ με τον σεξοτουρισμο οταν πηγα αφου ήμουν ας πουμε τυχερος στο ξενοδοχειο εκανα ουκ ολιγα πραγματακια... ομως αυτο που θελω να πω είναι οτι δεν υπαρχουν πολλα ελληνικα sites που ασχολουνται με την ταυλανδη  και για μενα τουλαχιστον δεν θα ηταν κακο να συνδυαζονται αυτα τα 2 πραγματακια σε οποιον βαθμο κρίνει ο καθενας. δηλαδη ειναι ασχημο για μενα και για αρκετους είμαι σιγουρος που δεν θελω να ασχολουμαι ολη μερα με μια γυναικα και στο πως θα βρω την ταδε ταυλανδη για να περασω το βραδυ,ασε που ειναι τοσο ευκολο να σου ερθει αυτη μονη της,να να μαθω απο καποιους που να παω για μπανι ή ποια εκδρομη να κάνω και διαφορα αλλα τετοια? δεν ειναι κακο ρε παιδια.σαφως και το site ασχολειται με τον σεξοτουρισμο αλλα και μια ιδεα απο τους ανθρωπους που πηγαινετε τοσο συχνα και μπορειτε να μας υποδειξετε 2 πραγματακια παραπανω δεν ειναι κακο.
την γνωμη μου ειπα παιδια και νομιζω οτι μπορω να την πω αφου γυρισα τον σεπτεβριο του 2008 και απο τοτε νιωθοντας οικειος με αρκετους απο εσας παρακολουθω το forum καθημερινα...μπορειτε να καταλαβετε το "εργο" που επιτελειτε εδω?το λεω γιατι καποιοι θεωρουν τα site και τα forums μερος για να πει ο καθενας οτι του καυλ...
ομως και μιλωντας για τον εαυτο μου ΕΓΩ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ και πηγα αρκετα υποωιασμενος για το τι θα συναντησω..
αυτα και σας ευχαριστω που υπαρχετε.

α.30 ετων...
1000 +++ ;) :)
 

thaichin

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα. Από πέρυσι παρακολουθω το θρεντ αλλα΄είναι η πρωτη φορά που ποσταρω. Έχω ήδη πάει τρεις φορες Τάι πάντα Μπανγκοκ και Πατάγια μαζί και περασα υπέροχα. Το Δεκέμβρη θα ξαναπάω για 4η φορά για 20 μέρες. Όμως αποφάσισα να πεταχτώ ένα 4ήμερο στην Πνόμ Πένχ τη πρωτεύουσα της Καμπότζης, έτσι για αλλαγή. Δε ξέρω σχεδόν τίποτα. Υπάρχει καποιος να μου πεί, που να μείνω εκεί, που είναι η δράση της πόλης, που μπορεί να μαμήσει κανείς ωραία, αν μπορεί στο χοτέλ να φέρει κοπέλλα ή κοπέλες? γενικά ότι πληροφορία εχει κανείς για τη πόλη αυτή θα με ενδιέφερε. και το πιο σημαντικό: υπάρχει ασφάλεια στο μέρος αυτό ή είναι επικίνδυνα να κυκλοφορεί κανείς? Ευχαριστώ θερμά όποιον με διαφωτίσει.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Παίδες καλημέρα. Από πέρυσι παρακολουθω το θρεντ αλλα΄είναι η πρωτη φορά που ποσταρω. Έχω ήδη πάει τρεις φορες Τάι πάντα Μπανγκοκ και Πατάγια μαζί και περασα υπέροχα. Το Δεκέμβρη θα ξαναπάω για 4η φορά για 20 μέρες. Όμως αποφάσισα να πεταχτώ ένα 4ήμερο στην Πνόμ Πένχ τη πρωτεύουσα της Καμπότζης, έτσι για αλλαγή. Δε ξέρω σχεδόν τίποτα. Υπάρχει καποιος να μου πεί, που να μείνω εκεί, που είναι η δράση της πόλης, που μπορεί να μαμήσει κανείς ωραία, αν μπορεί στο χοτέλ να φέρει κοπέλλα ή κοπέλες? γενικά ότι πληροφορία εχει κανείς για τη πόλη αυτή θα με ενδιέφερε. και το πιο σημαντικό: υπάρχει ασφάλεια στο μέρος αυτό ή είναι επικίνδυνα να κυκλοφορεί κανείς? Ευχαριστώ θερμά όποιον με διαφωτίσει.
Ρε τυπε το νικ ειναι και το ονομα σου?κεφαλονιτης?
 

Viktor(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ένας φίλος ρώτησε για τον καιρό. Βρέχει αρκετές φορές τη μέρα, αλλά συνήθως πολύ ελαφριά. Αν σε πετύχει έξω δηλαδή, δεν θα λιώσεις κι όλας. Έχτες λίγο πρίν το ξημέρωμα έριξε μια πολύ δυνατή βροχή. Σε 7-10 μέρες το πολύ οι βροχές θα σταματήσουν, καθώς είμαστε στο τέλος της rainy season.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Συνάδερφοι,

Ας πέσουν λίγο οι τόνοι...

Ολοι μας πιστεύω ότι πάμε στην Ταϋλάνδη για να περάσουμε καλά. 

Άλλοι περνάνε καλά με το να γαμάνε απο το πρωί ώς το βράδυ και απο το βράδυ ως το πρωί.... ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.

Αλλοι γαμάνε λιγότερο και επιδίδονται και σε "φυσιολαρίες"...  και αυτοί ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ.

Άλλοι μενουν σε ξενοδοχεία 3* και άλλοι θέλουν 5* Άλλοι χαλάν Χ ευρώ και κάποιοι άλλοι 5Χ ευρώ... Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες τσέπες και δεν ειναι κακό αυτό...

Όπως είπα και προηγουμένος το θέμα έιναι να περνάμε καλά και να μην μιζερεύουμε..

Οι επιλογές μας είναι σωστές μόνο για μας, και για κανένα άλλο.

Γι αυτό προτείνω ο καθένας μας να γράφει ότι θελει σχετικά με την Ταϋλάνδη, χωρίς να σχολιάζει τα γραφόμενα των άλλων.

Να' στε όλοι καλά....

Υ.Γ. Συγνώμη για τυχόν ορθογραφικά λάθη... Είναι νύχτα και είμαι πολύ μα πάρα πολύ πεσμένος
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ετσι ακριβως,φιλε μου...........Συμφωνω 1000%!!!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λακη σε ευχαριστω πολυ οπως και πολλοι αλλοι συνοδοιποροι, ταξιδιωτες και μυημενοι η υποψηφιοι μυητες της εξωτικης ανατολιτικης ηδονης για τα απιστευτα ρεπορταζ σου, τις πολυτιμες και ψαγμενες πληροφοριες σου, την ενεργεια μου μας δινεις, μαζι με την ορεξη να παρουμε το πρωτο αεροπλανο για ταυλανδη και φιλλιπινες και οχι μονο...ευχομαι να ερθει συντομα η στιγμη που θα βρεθουμε φιλε μου και θα ψαξουμε μαζι παλιες και νεες ατραπους ηδονης διπλα σε φιληδονα ασιατικα κορμια.επισης μην μασας και συνεχισε ετσι γιατι ακμα νεοι ειμαστε και εχουμε πολλες εξωτικες περιπετειες να ζησουμε.σου εχω στειλει πμ.οποτε θες τα λεμε.επισης συμφωνω με τον dick.το thread αυτο λεγεται thai sex trip και αυτο ειναι το θεμα του.τωρα εννοειται πως οποια δηποτε πληροφορια σχετικα με ταιλανδη ειναι καλοδεχουμενη και χρησιμη και ας μην εχει να κανει με το σεξ.τωρα το κυριο θεμα σε αυτο το thread ειναι το σεξ.αν σε καποιους δεν αρεσει αντε γεια.μην μας ζαλιζουν.και εγω θελω φυση εξωτικες παραλιες περιπετειες σε μερη ομορφα και εξωτικα που αξιζει να τις ζησεις αλλα εδω κυριο θεμα μας ειναι αλλο.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Λακη να σε καλα ειμαι και εγω ασιατοπαθεις ειμαι και τα οικονομικά μου δεν μου επιτρεπουν να ταξηδευω για ΤΑΙ πανω απο μια φορα τον χρόνο οι εμπιριες σου μου κάνουν καλη συντροφια μεχρι να ξανακατευω.
Να σε καλα φιλε (αν μου επιτρεπεις τον χαρακτηρισμο).
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
το ταξιδι εχει ηδη ξεκινησει... σε λιγο αναχωρηση για μπαχρειν!!!
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
το ταξιδι εχει ηδη ξεκινησει... σε λιγο αναχωρηση για μπαχρειν!!!

Zan........Καλο ταξιδι,παλληκαρι μου.........Και με την Νικη!!!Ειθε ο Χριστος και Ο Βουδας να βοηθησουν για να εκπληρωθει το Ονειρο!!!!Μην ξεχασεις να βρεις τον Βασιλη και τον Γιωργο κατω!!!

Παιδια,δεν χρειαζεται να με ευχαρηστειτε.......δεν εκανα και τιποτα σημαντικο....απλα γραφω τις εμπειριες και καταστασεις που εζησα κατω ωστε να ξερετε περιπου τι θα βρειτε και να μην πατε "ξυπολητοι" στ'αγγουρια......Νομιζω οτι και ο καθενας θα εκανε το ιδιο...απλα εγω βρηκα τον χρονο να τα γραψω κιολας.....
Καλα Ταξιδια σ'οποια παληκαρια πανε!!!και να περασετε καλα(αυτο ειναι το μονο σιγουρο)
Και Παιδες......ειδικα στα παιδια που το σκεφτονται να ταξιδεψουν Ταυλανδη(και δη Πατταγια)

Να πατε!!!Μην κολωνετε!!!!Θα περασετε ΥΠΕΡΟΧΑ....Μπορει βεβαια καποια πραγματα να σας "χαλανε"(οπως δεν μπορεις να κανεις μπανιο στην Πατταγια η αυτη η μυρωδια της "Βοθριλας" στην πολη(που εγω δεν την καταλαβα,να πω την αληθεια)) να ξερετε
Η ΠΑΤΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!!Και επισκεφτητε την οσο ειναι καιρος ακομα και ειναι ετσι

 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
Zan........Καλο ταξιδι,παλληκαρι μου.........Και με την Νικη!!!Ειθε ο Χριστος και Ο Βουδας να βοηθησουν για να εκπληρωθει το Ονειρο!!!!Μην ξεχασεις να βρεις τον Βασιλη και τον Γιωργο κατω!!!

Παιδια,δεν χρειαζεται να με ευχαρηστειτε.......δεν εκανα και τιποτα σημαντικο....απλα γραφω τις εμπειριες και καταστασεις που εζησα κατω ωστε να ξερετε περιπου τι θα βρειτε και να μην πατε "ξυπολητοι" στ'αγγουρια......Νομιζω οτι και ο καθενας θα εκανε το ιδιο...απλα εγω βρηκα τον χρονο να τα γραψω κιολας.....
Καλα Ταξιδια σ'οποια παληκαρια πανε!!!και να περασετε καλα(αυτο ειναι το μονο σιγουρο)
Και Παιδες......ειδικα στα παιδια που το σκεφτονται να ταξιδεψουν Ταυλανδη(και δη Πατταγια)

Να πατε!!!Μην κολωνετε!!!!Θα περασετε ΥΠΕΡΟΧΑ....Μπορει βεβαια καποια πραγματα να σας "χαλανε"(οπως δεν μπορεις να κανεις μπανιο στην Πατταγια η αυτη η μυρωδια της "Βοθριλας" στην πολη(που εγω δεν την καταλαβα,να πω την αληθεια)) να ξερετε
Η ΠΑΤΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!!Και επισκεφτητε την οσο ειναι καιρος ακομα και ειναι ετσι

πες τα χρυσοστομε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom