Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Τόσο είναι ρε..

δες και εδώ.. βέβαια εδώ τα γράφει εξτρά  ;)


αλλά αν πας επιτόπου και τους παζαρέψεις το παιρνεις ΑΝΕΤΑ τέτοια εποχή ;)

Αλλιώς υπαρχουν πολλά και φθηνότερα.. :uglystupid:

κλείνεις πάντα όταν ΠΑΣ εκεί βλέποντας και κάνοντας ;)

φιλε το bay resort λιγο δυσκολο να κανει παζαρια γιατι ειναι συνεχεια full.

εγω που ειχα μεινει 3 φορες περσι πηγα φετος τον μαρτιο (high season) και ζητησα να πληρωσω το στανταρ δωματιο με low season τιμη και δεν γινοταν.

και καλα κανουν βεβαια.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε laki μας αρρωστησες.Εγω δεν εχω συνελθει ακομα απο pattaya κι εσυ μας μπριζωνεις με fotos.Ειλικρινα αν δεν ειχα κλεισει για Κουβα Χριστουγεννα θα πηγαινα παλι pattaya.Με βλεπω για Πασχα να κολαζομαι!!!καλα να περασεις Angeles city.
Γεια σου ρε γάτε!
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
φιλε το bay resort λιγο δυσκολο να κανει παζαρια γιατι ειναι συνεχεια full.

εγω που ειχα μεινει 3 φορες περσι πηγα φετος τον μαρτιο (high season) και ζητησα να πληρωσω το στανταρ δωματιο με low season τιμη και δεν γινοταν.

και καλα κανουν βεβαια.

Πάντως για μήνα και low season βρίσκεις με 10.000 - 12.000 ΑΣΤΕΡΙ   :uglystupid:

Ρώτα και το ΦΩΤΗ

Αυτός ξέρει να σου πει..

γαμάτα δωμάτια λέμε..

εγώ 12.000 πλήρωσα αλλά αν το πολυ-ψάξεις βρίσκεις και με 10.000 ;)

 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
δειξτε λιγο σεβασμο στα παιδια που με τοσο κοπο γραφουν πληροφοριες εδω και ανεβαζουν και καμια φωτογραφια για την δικη σας ευχαριστηση.

ελπιζω να'σαι κανας γνωστος του Λακη και να κανεις πλακα, που μονο πλακα δεν ειναι.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ οι φωτογραφιες να σβηστουν. το εγραψε και ο Λακης πριν.
Τι να σεβαστεί ρε Ζαν, ο τύπος έφτιαξε λογαριασμό μόνο και μόνο για να την πει στον Λάκη... Άλλα έτσι πάει, απο το ίντερνετ όλοι είμαστε μάγκες και γαμιάδες...
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ένα παράξενο πράγμα ... Δεν μπορώ να κάνω παράθεση, μου βγάζει συνέχεια σφάλμα ...  >:(

... rafman, τα δωμάτια με τις τιμές που γράφεις είναι σε φυλλασόμενο χώρο; ... Καθαρίζονται και αλλάζονται πετσέτες και σεντόνια καθημερινά και δεν υπάρχουν extra χρεώσεις; ... Σίγουρο αυτό; ... Δηλαδή πάω και πληρώνω 12000 και είμαι έτοιμος; ... Δεν με πειράζει να προπληρώσω ... Τοποθεσία; ... Δώσε λεπτομέρειες ...  ;)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
... rafman να περιμένουμε καλύτερα να μας τα πει ο Λάκης ... Γιατί αν είναι να καθαρίζεται το δωμάτιο και να αλλάζονται πετσέτες και σεντόνια 2 φορές τη βδομάδα, δίνω λίγα παραπάνω και το κλείνω κανονικά με τη μέρα ... Και οι τιμές που δίνει για νερό και ηλεκτρικό δεν είναι στάνταρ, μπορεί να δεις κανα 5000αρο ρεύμα και να ψάχνεσαι, βάλε και το φόρο που θα στον περάσουν στο σύνολο και όχι στις 15000 ...   ;)

Όχι ρε ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΕΜΕ ROOM SERVICE..

όπως το ξενοδοχείο (μόνο πισίνα δεν έχει) ..

και ότι συμφωνήσεις αυτό δίνεις... δεν έχει εξτρά χρέωση..

νερό ρεύμα e.t.c..

ΣΤΗ ΜΠΟΥΧΑΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ δεκάδες

Ρίξτε μια ματιά.. ;)

Δεν θα χάσετε λέμε ;)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
... Ένα παράξενο πράγμα ... Δεν μπορώ να κάνω παράθεση, μου βγάζει συνέχεια σφάλμα ...  >:(

... rafman, τα δωμάτια με τις τιμές που γράφεις είναι σε φυλλασόμενο χώρο; ... Καθαρίζονται και αλλάζονται πετσέτες και σεντόνια καθημερινά και δεν υπάρχουν extra χρεώσεις; ... Σίγουρο αυτό; ... Δηλαδή πάω και πληρώνω 12000 και είμαι έτοιμος; ... Δεν με πειράζει να προπληρώσω ... Τοποθεσία; ... Δώσε λεπτομέρειες ...  ;)

Με ελληνικά δεδομένα STUDIO λέγονται  :cheesy:

ROOM SERVICE κάθε μέρα..

Με Aircondition.. SAFE.. e.t.c

στη Ηigh SEASON τα χρεώνουν 800 Baht / Night (όχι για μήνα)

σε LOW Season με 12.000 το μηνα τα παιρνεις  ΣΦΑΙΡΑ :uglystupid:

Θα δείτε πολλές ταμπέλες στην ΜΠΟΥΧΑΟ  :uglystupid:

εκεί γύρω από το ΜΠΑΡ ΤΟΥ ΦΩΤΗ

ΠΙΣΙΝΑ -->  ΔΕΝ ΕXΟΥΝ



ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ...... και μετά τα λέμε :uglystupid:



 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Εντάξει φίλε, με έπεισες ... Τελευταία ερώτηση, το μωρό έλεγχο θα περάσει; ... Υπάρχει άτομο που ελέγχει ταυτότητες; ... Για την πισίνα δεν με ενδιαφέρει καθόλου ... Δεν μπαίνω ποτέ, πουθενά στον κόσμο, προτιμάω τη θάλασσα και στην Samae στο Koh Larn την καταβρίσκω ... Έχει τα πάντα όλα από φαγητό και ποτό, να πας το πρωί και να γυρίσεις με το τελευταίο ...  ;)
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Αυτό το πλήρωσα 12.000 τον Ιούλιο  :cheesy:

12.000 Νο Extras ;)

και την επόμενη θα βρω αντίστοιχο με 10.000  :uglystupid:

Δεν υπάρχει Πισίνα αλλά αν θέλεις βρίσκεις ΠΙΣΙΝΑ   ;)

ειχε πολυ καλο ΜΠΑΝΙΟ για το ΜΩΡΟ και ΕΜΕΝΑ  :uglystupid:

Ααααχχχχ αυτο το μπάνιο  :headbang: :headbang:

επίσης ή τουαλέτα με το καθρέπτη και την ΤV βολεύει για αισθησιακά ΓΑΜΗΣΙΑ  :uglystupid:  

ΚΑΥΛΑ ΣΚΕΤΗ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ  :2funny: :2funny:

Τέτοια πολλά έχει και στη Soi Honey Inn  :uglystupid:

μην σκάτε δηλαδη 18.000 και 20.000 το μηνά για low season  :headbang:  Εκτός και αν περισσεύουν ;)

ΨΑΧΤΕΙΤΕ  ;)

ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ... ;)


 

Συνημμένα

  • PIC_0015.jpg
    PIC_0015.jpg
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 20
  • PIC_0016.jpg
    PIC_0016.jpg
    42,8 KB · Εμφανίσεις: 17
  • PIC_0017.jpg
    PIC_0017.jpg
    39,3 KB · Εμφανίσεις: 19
  • PIC_0023.jpg
    PIC_0023.jpg
    96,1 KB · Εμφανίσεις: 19

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
... Εντάξει φίλε, με έπεισες ... Τελευταία ερώτηση, το μωρό έλεγχο θα περάσει; ... Υπάρχει άτομο που ελέγχει ταυτότητες; ... Για την πισίνα δεν με ενδιαφέρει καθόλου ... Δεν μπαίνω ποτέ, πουθενά στον κόσμο, προτιμάω τη θάλασσα και στην Samae στο Koh Larn την καταβρίσκω ... Έχει τα πάντα όλα από φαγητό και ποτό, να πας το πρωί και να γυρίσεις με το τελευταίο ...  ;)

Πάντα υπάρχει έλεγχος μου έχει τύχει όμως και να μην ελέγξουν ..

Αν δεν το κάνουν την πρώτη μέρα..τους το λες στη ρεσεψιόν  και μετά δεν περνάει μύγα :uglystupid:

Σε μερικά μπορεί να μην το κάνουν.. αν δεν το ζητήσεις... (και σε ξενοδοχεία γίνεται)


PS: και εγώ επέλεξα και το SAFE στην RECEPTION.. (Χωρίς έξτρα χρέωση)
   Σε άλλα υπάρχει μέσα στο δωμάτιο (SAFE BOX)


ΔΙΑΛΕΧΤΕ :cheesy:



 

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
4 φορες σε 1,5 χρονο.

αφου εχεις παει τα εχεις δει ολα αυτα που ρωτας.

μπες εδω και εξασκησου για την επομενη φορα που θα πας.
για να μην την πατησεις... η μηπως την πατησες ηδη και πηγες με κανα εγχειρησμενο??? ποτε δεν ξερεις!  :grin:
  39  στα 50 !!!!!!!!!  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ωραίο το δωμάτιό σου rafman ...  ;) ... Αν εντοπίσεις κάποιο site που να έχει κάτι παρόμοιο, πέρασέ το και από δω να συγκεντρώνουμε πληροφορίες ...  :cheesy:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αμα περασες το 30 ισε μια χαρα.πιο κατω τι γινεται.
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
κανα site υπαρχει παιδια που να κλεινεισ τετοιο ξενοδοχειο με μονο 12000 το μηνα;
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
μην ξεχνατε ομως και την τοποθεσια.

η soi buakao ειναι λιγο μακρια απο την ws και υπαρχει προβλημα με τα 10μπατα λεωφορεια. αν εχεις μηχανακι ειναι καλα. για short times ομως δεν βολευει.
σιγουρα ομως εχει πολλα guesthouse με πολυ καλες τιμες. αρκετα μπαρακια σ'αυτη την περιοχη με 2-3 agogos και το θρυλικο devils den!  :grin:
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Δηλαδή δεν παίζει baht bus εκεί; ...  :huh: ... Ούτε στο κατέβα ούτε στο ανέβα; ...  :o ... Όχι για μένα, για τη φουκαριάρα την κοπελίτσα ...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
μην ξεχνατε ομως και την τοποθεσια.

η soi buakao ειναι λιγο μακρια απο την ws και υπαρχει προβλημα με τα 10μπατα λεωφορεια. αν εχεις μηχανακι ειναι καλα. για short times ομως δεν βολευει.
σιγουρα ομως εχει πολλα guesthouse με πολυ καλες τιμες. αρκετα μπαρακια σ'αυτη την περιοχη με 2-3 agogos και το θρυλικο devils den!  :grin:

Όρεξη να εχεις... ;)

Και στη Honney Inn έχει πολλά..

Αλλά οι περισσότεροι που μένουν μήνες ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΜΠΟΥΧΑΟ

και ΠΕΡΙΧΩΡΑ  :uglystupid:


:rockon: :rockon: :rockon:








 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom