Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (5 μέλη και 10 επισκέπτες)

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Ρε συ zan, αν είναι 2 λεπτά περπάτημα όπως λέει ο raf, τότε δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα ...  ;) ... Έτσι κι αλλιώς στο κατέβασμα μόνος μου θα είμαι η με φίλο(ους) ...  :cheesy: ... Στο γυρισμό για τα μωρά ανησυχούσα, αλλά αν είναι έτσι φτάνω με το baht bus στο σημείο που θέλω στον 2nd road και περπατάμε ...  :grin: ... Έχει πολύ πράμα και σtη buakao για ST, τη WS την έφαγα σχεδόν 1 μήνα στη μάπα την προηγούμενη φορά ...  :P ... Ψάχνω νέο έδαφος ...  :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66

To xe.com το κοίταξα αλλά δεν παίζει αυτό στην ΤΗΑΙ

ούτε στο ΤΤ  :uglystupid:



να υπολογιζεις από αύριο 38,8 - 38,9 στην καλύτερη (αν δεν αλαλάξει κάτι στην ΙΣΟΤΙΜΙΑ)

Θα μας πει και ο Lakis πιθανώς  :headbang:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ειναι κοντα φιλε. μην ανυσυχεισ η σεκοντ απο την μπουαχαο.και εξαλου τα τιλακ δεν εχουν προβλημα περπατανε πιο πολυ και πιο γρηγορα.δεν εχουν αναγκη αντεχουν σε ολα μα ολα ομωσ.............. :fuck2:χαχαχαα :pipa3: :fuck1: :s&m_3: :knockinb: :tits2: :kissass:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ειναι κοντα φιλε. μην ανυσυχεισ η σεκοντ απο την μπουαχαο.και εξαλου τα τιλακ δεν εχουν προβλημα περπατανε πιο πολυ και πιο γρηγορα.δεν εχουν αναγκη αντεχουν σε ολα μα ολα ομωσ.............. :fuck2:χαχαχαα :pipa3: :fuck1: :s&m_3: :knockinb: :tits2: :kissass:

Ποιος είσαι ρε και έβαλες φουστανάκι για να μας κάνεις χαβαλέ  :cheesy:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ειναι κοντα φιλε. μην ανυσυχεισ η σεκοντ απο την μπουαχαο.και εξαλου τα τιλακ δεν εχουν προβλημα περπατανε πιο πολυ και πιο γρηγορα.δεν εχουν αναγκη αντεχουν σε ολα μα ολα ομωσ.............. :fuck2:χαχαχαα :pipa3: :fuck1: :s&m_3: :knockinb: :tits2: :kissass:

αν ειστε και οι 2 πιωμενοι να δουμε πως θα περπατησετε.  :2funny:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ποτε δεν γινομαι λιωμα πριν την μεγαλη μαχη........ :fuck2:τωρα αμα ειναι το τιλακ λιωμα δε θα χει προβλημα θα το παω  :knockinb: μεχρι το ξενοδοχειο. :dancing:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
το soi dianna θα λες μαλλον.αληθεια κανα καλο μαγαζι με ζωντανη ται μουσικη σε στυλ μπουζουκια οπως σε εμας ξερετε πουθενα στην παταγια παιδια;

Soi 2 Απέναντι από το SABAI LODGE  :cheesy:

Δεν θυμάμαι όνομα..

ΠΗΓΑ πέρυσι με κάτι ΞΕΚΟΛΙΑΡΕΣ εκεί  :uglystupid:

ΚΑΛΟ και φέρνει ΦΙΡΜΕΣ συνηθως...

750 ΒΑΗΤ είσοδος (όχι πάντα)
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
απο χθες μιλαμε φιλε.ειμαι καινουριος εδω.δε με ξερεις.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Soi 2 Απέναντι από το SABAI LODGE  :cheesy:

Δεν θυμάμαι όνομα..

ΠΗΓΑ πέρυσι με κάτι ΞΕΚΟΛΙΑΡΕΣ εκεί  :uglystupid:

ΚΑΛΟ και φέρνει ΦΙΡΜΕΣ συνηθως...

750 ΒΑΗΤ είσοδος (όχι πάντα)

τι φιρμες??? οπως τις δικιες μας??? μπεζεντακου, θανου, αλεξανδρατου???  :2funny:

κατι σε εφη θωδη παιζει???  :2funny:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
και τι παιρνεις εκει;μπουκαλι;;καθεσαι σε τραπεζι;πως ειναι;δωσε καμια λεπτομερεια μην γινουμε ρομπα. :think:
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αν εχει τετοιες τιμες παντως δεν ειναι να πας με τιλακ να πληρωσεις εξτρα γαμισιατικα.πας για την παρτι σου και γουσταρεις.ασε που μπορει να προκυψει τπτ απο κει με καμια ται φιρμα κι ετσι...σωστος;;;;;
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
τι φιρμες??? οπως τις δικιες μας??? μπεζεντακου, θανου, αλεξανδρατου???  :2funny:

κατι σε εφη θωδη παιζει???  :2funny:
ναι ρε

Πως λεμε Σφακιανακης Π.Χ κάτι τετοιο

Πέρυσι δυο μαλακισμένες που είχα.. είχαν τρελαθεί να πάμε εκεί για να δουν τον τραγουδιστή ΦΙΡΜΑ :grin:

όπως κάνουν με τον ρουβά ετσι έκαναν και αυτές... ΤΣΥΡΙΖΑΝ λέμε  :cheesy:

εγώ πάντως τις έκανα λιάρδα και μετά  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

ένα μπουκάλι Johnie ήπιαμε  :cheesy:

Έχω και το ΤΙΚΕΤ ΑΚΟΜΗ  :cheesy:


 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
αμα το βρεις ποσταρετο σε παρακαλω.με ενδιαφερει.καλα αμα ηταν ο αρχοντας(notis)εκει θα ταν το ιδανικο.συνδιασμος καλης μουσικης με  :knockinb:τελειοοοοοοοοοοοοοοο λεμεεεεεεεεεεεεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom