Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ναι,εσυ που εχεις παει ξερεις τη WS και τι εχει εκει το ειδιο και εγω που τα εχω δει καμια 10αρια καλοκαιρια,για τους αλλους που δεν εχουν παει ειναι χρησημο να διαβαζουν αυτα που φαινονται αυτονοητα για τους γνωριζωντες,οπως και η πληροφορεια για το νεο club ειναι χρησημοτατη,thanks

και να μην εχει παει καποιος λιγες σελιδες να διαβασει εδω και θα τα μαθει τα συγκεκριμενα μαγαζια, αφου εχουν αναφερθει τοσες φορες.


αληθεια εχει παει κανεις στην disco yensabai???
η στην αλλη disco marine 2??? ;)
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
παιδια καλησπέρα εκλεισα και εγω εισιτιρια για 15 οκτωβριου το μονο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν θα χρειαστώ visa... η περιοδος παραμονης μου εκει θα ειναι περιπου στις 12 ημερες θα μου δωσουν καποια αδεια παραμονης που ισχυει για ενα μήνα? η θα χρειαστώ visa.., :huh:
 

adriano69

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
177
Κριτικές
96
Like
803
Πόντοι
1.061
δεν χρειαζεσαι τπτα..συμπληρωνεις τα χαρτια στο αεροπλανο κατα την διαρκεια της πτησης με καποιες βασικες πληροφοριες και στα σφραγγιζουν οι ταυλανδοι στο αεροδρομιο στον ελεγχο διαβατηριων.
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
ωραια σε ευχαριστω, μολις εκλεισα και τα εισιτηρια με 580 ευρω 15 οκτωβριου πεταω για τον παράδεισο  :kissass:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
και να μην εχει παει καποιος λιγες σελιδες να διαβασει εδω και θα τα μαθει τα συγκεκριμενα μαγαζια, αφου εχουν αναφερθει τοσες φορες.


αληθεια εχει παει κανεις στην disco yensabai???
η στην αλλη disco marine 2??? ;)
λες για τη μαριν 2 πισω απο το μεγαλο μαγειριο ,ειναι κατω απο ενα αραβικο ξεν/δοχειο και κυκλοφορει οτι πιο καμμενο υπαρχει για να ψωνιστει απο κανενα που μενει εκει και συνηθως με κελεμπια και 7 κιλα βρωμια
παλιοτερα ηταν καλο στεκι για πολυ αφτερ μετα το κλεισιμο της μαριν 1..ειχε πολλα αφορτωτα μικρα τιγκα στο χαπι και μουσικη καλη μπιτατη..αν παιζεις τετοια μουσικη θα σου αρεσε..οι περισσοτεροι τουρκογυφτοι δεν αντεχαν ουτε δυο λεπτα
εγω παντως γουσταρα και πηγαινα κατα τις 4-5 αν ειμουν σολο και βγαιναν γουστα εκει....τωρα ομως,χαλια μεαφερθηκαν ολα ινσομνια
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
λες για τη μαριν 2 πισω απο το μεγαλο μαγειριο ,ειναι κατω απο ενα αραβικο ξεν/δοχειο και κυκλοφορει οτι πιο καμμενο υπαρχει για να ψωνιστει απο κανενα που μενει εκει και συνηθως με κελεμπια και 7 κιλα βρωμια
παλιοτερα ηταν καλο στεκι για πολυ αφτερ μετα το κλεισιμο της μαριν 1..ειχε πολλα αφορτωτα μικρα τιγκα στο χαπι και μουσικη καλη μπιτατη..αν παιζεις τετοια μουσικη θα σου αρεσε..οι περισσοτεροι τουρκογυφτοι δεν αντεχαν ουτε δυο λεπτα
εγω παντως γουσταρα και πηγαινα κατα τις 4-5 αν ειμουν σολο και βγαιναν γουστα εκει....τωρα ομως,χαλια μεαφερθηκαν ολα ινσομνια

και ομως αρκετα καλα πιπινια πανε και εκει...
ενα βραδυ ειχα ξενερωσει στο insomnia και οταν βγηκα εξω συναντησα ενα αδυνατο κοντο πιπινι και την ρωτησα που παει. μου ειπε marine 2 με τις φιλες της και με ρωτησε αν ηθελα να'ρθω.
ημασταν παρεα, εγω, 5-6 κοριτσια και 2 παιδια απο Γαλλια. περασαμε τελεια. ειχαμε κανει εναν κυκλο και καποιος χορευε στην μεσα και χτυπουσαμε παλαμακια. μετα αρπαζε καποιον απ'το κυκλο και τον εβαζε στην μεση για να συνεχισει τον χορο. πολυ γελιο!!!
χορευα αγκαλια με το πιπινι και με μια φιλη της και χαμουρευομασταν και οι 3!
μετα πηγαμε JP bar για μπυριτσα!

μια απ'τις καλυτερες βραδιες μου στην Παταγια!!!  :rockon:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
ωραια σε ευχαριστω, μολις εκλεισα και τα εισιτηρια με 580 ευρω 15 οκτωβριου πεταω για τον παράδεισο  :kissass:
εσυ τα προλαβες σε αυτη την τιμη .Τωρα η τιμη εχει παει 905 με ται και θα περιμενω καποια προσφορα αν βγαλει για φεβρουαριο η μαρτιο
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
εσυ τα προλαβες σε αυτη την τιμη .Τωρα η τιμη εχει παει 905 με ται και θα περιμενω καποια προσφορα αν βγαλει για φεβρουαριο η μαρτιο
πάντα κάνει τέτοια κολπάκια η thai.(τουλάχιστον τον 1,5 χρόνο που την παρακολουθώ εγώ.)
βγάζει προσφορά 4 θέσεις και...ξανά μανά...
θα ξαναβγάλει προσφορά,αλλά πρέπει να είσαι στην τσίτα συνέχεια...
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
πάντα κάνει τέτοια κολπάκια η thai.(τουλάχιστον τον 1,5 χρόνο που την παρακολουθώ εγώ.)
βγάζει προσφορά 4 θέσεις και...ξανά μανά...
θα ξαναβγάλει προσφορά,αλλά πρέπει να είσαι στην τσίτα συνέχεια...
στ ;)στην τσιτα ειμαστε συνεχεια χρηματα ομως.....
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Τι ημερομηνιες εχεις στο νουσου νομιζω πως υπαρχουν ακομη εισιτηρια φθηνα πολυ πιο κατω απο την τιμη που ανεφερες
φιλε μονο με ται θα κατεβω γιατι δεν θελω την αναμονη σε αλλα αεροδρομια που εχουν οι αλλες εταιριες
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μονο με ται θα κατεβω γιατι δεν θελω την αναμονη σε αλλα αεροδρομια που εχουν οι αλλες εταιριες

ok kαλως αν και εγω εχω μονο μια ωρα καθυστερηση στο αλλο αεροδρομιο για να πεταξω για bkk
 

Vakxos Seilhnos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
σας καλησπεριζω απ'την Disneyland του Ανδρα,την ΦΙΛΗΔΟΝΗ ΠΑΤΑΓΙΑ!!!!
1η φορα ερχομαι αλλα ειχα(και εχω)την τυχη να συνταξιδυεω και να μενω στο ιδιο χοτελ με τον ΑΞΙΟ ΠΡΕΣΒΕΥΤΗ του Ελληνικου Πολιτισμου και Φιλοξενιας Lakisscorpio...

θα σας γραψω περισσοτερα για το τι ειδα και τι εζησα σε αλλα μου Ποστ.
Παντως 1 ενα εχω πω!!!

Οι Βακχικες Διονυσιακες Λατρειες του Ερωτα τις εζησα(και ζω)Αλυθινα στην Παταγια αλλα η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΚΣΤΑΣΗ θα ειναι στο Angeles(με τον lakisscorpio)

Τα λεμε λιαν συντομως,φιλοι μου

Sawatdee krap
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
ok kαλως αν και εγω εχω μονο μια ωρα καθυστερηση στο αλλο αεροδρομιο για να πεταξω για bkk
προσεχε την διαφορα της ωρας μην κανεις λαθος παντως αν η πτηση σου απο αθηνα εχει καθηστερηση και χασεις την ανταποκριση πας την επομενη bkk
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
σας καλησπεριζω απ'την Disneyland του Ανδρα,την ΦΙΛΗΔΟΝΗ ΠΑΤΑΓΙΑ!!!!
1η φορα ερχομαι αλλα ειχα(και εχω)την τυχη να συνταξιδυεω και να μενω στο ιδιο χοτελ με τον ΑΞΙΟ ΠΡΕΣΒΕΥΤΗ του Ελληνικου Πολιτισμου και Φιλοξενιας Lakisscorpio...

θα σας γραψω περισσοτερα για το τι ειδα και τι εζησα σε αλλα μου Ποστ.
Παντως 1 ενα εχω πω!!!

Οι Βακχικες Διονυσιακες Λατρειες του Ερωτα τις εζησα(και ζω)Αλυθινα στην Παταγια αλλα η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΚΣΤΑΣΗ θα ειναι στο Angeles(με τον lakisscorpio)

Τα λεμε λιαν συντομως,φιλοι μου

Sawatdee krap
Ελπίζω  να περνάτε καλά! Περιμένω να ακούσω ανταποκρίσεις απο Άνχελες!
 

Viktor(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τον Οκτώβριο θα είμαι κάτω για τέταρτη φόρα, και πιο συγκεκριμένα Pattaya.

Όποιος θα βρίσκεται εκεί την ίδια περίοδο, μπορεί να μου στείλει πμ αν θέλει.

Να περνάτε όλοι καλά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom