Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα απο Πατταγια παλικάρια, τα πράγματα εδώ κυλάνε όπως πάντα στο δικό τους ρυθμό, δυστηχώς άρπαξα γρίπη και έμεινα για ένα διήμερο off αλλά ευτυχώς οι γιατροί εδω περα είναι γάτοι και με έφτιαξαν στα σε χρόνο ντε τε. Απο πέρυσι πάντως διακρίνω μια διαφορά στη συμπεριφορά των μαγαζιών, γινετε μεγάλη προσπάθεια να φορτώσουν ποτά και να φουσκώσουν λογαριασμούς, απο μουνί σφίζει ο τόπος ειδικά στις disco τα βράδυα γίνετε δυνατό παιχνίδι, όπως πάντα άλωστε... Αν θελήσει κανείς να ρωτήσει τιποτα με την πρώτη ευκαιρία θα απαντήσω. Να'σται καλά παίδες.
Φιλε μου καλα να περνας και περαστηκα...απο τιμες πως παμε?
TΟ 1000 χιλιομπατο ακομα μετραει η ανεβαινει η ταριφα?INSOMNIA & LUSIFER πως ειναι τα πραγματα?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Με λιγα λογια απο τα ταξιδια εκει που εκανα, εχω να πω οτι ειναι και για φυσιολατρες και για μουνακιδες...
χμμμμ στα υποψιν!
Για ανελυσε λιγακι παραπανω το θεμα...τιμες,γκομενες,ξενοδοχεια,κοστος ζωης :think:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σου ρε Γατε τρελε!!! καλα περασαμε ρε φιλε... να μην αρρωσταιναμε κιολας...
Γεια σου ρε γάτε! Είσαι άρχοντας ρε φίλε. Το τελευταίο το κοριτσάκι που είχες μου ζήτησε να σου δώσω φιλιά.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Επιστροφη απο το παραδεισο...
Και οπως καθε φορα...δυσκολη...
Μετα απο 2 μερες στη "σαουνα" του Αμπου Νταμπι,επιασα "λιμανι" στην Ελλαδα...
Η αληθεια ειναι οτι το φετινο ταξιδι με εκανε να αναθεωρησω παρα πολλα πραγματα για τη Ταυλανδη...
Ο βασικοτερος λογος βεβαια,η 6ημερη επισκεψη στη Πατταγια,που "εδεησα" να παω μετα απο 6 ταξιδια...
Η αληθεια ειναι οτι η Πατταγια που γνωρισα εγω,δεν εχει καμμια σχεση με αυτη που εβλεπα τοσα χρονια να περιγραφουν οι διαφοροι "Πατταγιανοι" του φορουμ...Αν ηξερα οτι ηταν ετσι,σιγουρα θα ειχα παει πιο νωρις...
Συνειδητοποιησα επισης μεσω καποιων γεγονοτων,οτι ΕΓΩ ειμαι ο "ανωμαλος" του φορουμ και ολοι οι "Πατταγιανοι" οι "ομαλοι"...
Και εξηγουμαι...
Το πρωτο σοκ,το επαθα οταν ειδα ΤΙ γκομενες φορτωναν καποιοι Ελληνες που εμεναν στο ξενοδοχειο (με τους οποιους δεν εκατσε να κανουμε παρεα,γιατι ημουνα συνεχεια στο τρεξιμο και ουσιαστικα μονο με ενα παιδι μιλησα και συστηθηκα στο λομπυ,καποιον Νικο ο οποιος δε ξερω καν αν γραφει στο φορουμ)...
Ολα τα παιδια που ειδα,ηταν μια χαρα παλληκαρια...Και εκει που περιμενα οτι θα φορτωναν "λευκα πιπινια",ΟΛΟΙ κουβαλαγανε μαυριδερα "milf"...Δηλαδη 30αρες και βαλε...Και αναρωτιομουνα...Μα καλα...ΤΙ ΒΙΤΣΙΟ ειναι αυτο με τα μαυριδερα ΠΟΥΡΑ?Χαθηκαν τα πιπινια???...Να ηταν τιποτα "τελειωμενοι",60αρηδες,καραφλοι και 150 κιλα,να πω ΟΚ...ΠΟΥ να τους "κατσει" πιπινι??..Αυτοι ομως ηταν μια χαρα παλληκαρια..."Παρτυ" θα εκαναν τα πιπινια αν τους την επεφταν...
Το δευτερο ΣΟΚ ομως ηταν και το μεγαλυτερο..Και με εκανε τελικα να συνειδητοποιησω οτι ΕΓΩ ειμαι ο "Βιτσιοζος της Ταυλανδης" και οι αλλοι οι "νορμαλ"...
Φορτωνω που λετε απο το Happy a go go ενα ΚΑΤΑΛΕΥΚΟ πιπινι ετων 20,με ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟ κορμι...Τελειο βυζι,θεοστητο,τελειος κωλος,και ροζ φουσκωτες ρογες...Μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση που ηταν 2.30 το βραδυ και ειχε μεινει αφορτωτο...Αφου λοιπον τελειωνει το "εργο",ετσι οπως ειμαστε αγκαλια,το ρωταω..:"Μα καλα...Εισαι τοσο ωραιο μωρο...και δεν σε ειχε φορτωσει κανενας?"..Και η απαντηση.."ΔΕΝ ειμαι ομορφη...Οι φαλανγκ δε με γουσταρουν,γιατι ειμαι ΑΣΠΡΗ και ΜΙΚΡΗ!!!..Και ΔΕΝ εχω και τατουαζ!!!"...
Τελος...ΕΚΕΙ "παρεδωσα πνευμα"...!!! :2funny:
Anyway...Καλο ειναι αυτο για μενα..."Χτυπατε" φαλανγκ τα πουρα,να μενουν για μενα τα πιπινια.. :2funny:

Συνεχιζεται...


 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Τις μερες που καθησα,πρεπει να επισκεφτηκα πανω απο 20 a go go...Ξεκιναγα απο τις 10 περιπου και "σκαναρα" το ροστερ,καθως και τη "πολιτικη" που ακολουθουσε το καθε μαγαζι και την ατμοσφαιρα...Επινα μια μπυρα και την εκανα για το επομενο...
Νομιζω οτι ειναι ανωφελο να παραθεσω τη "ποιοτητα" του ροστερ του καθε μαγαζιου,πρωτον γιατι εχω διαφορετικα γουστα απο τους περισσοτερους εδω μεσα,δευτερον γιατι οι γκομενες πανε και ερχονται σε καθε μαγαζι και τα ροστερ αλλαζουν...
Αυτο ομως που θεωρω το πιο σημαντικο,ειναι η "πολιτικη" που ακολουθει το καθε μαγαζι...Το κατα ποσο δηλαδη ειναι "interactive" η κατασταση...Αν δηλαδη τα μωρα "παιζουν" η απλα καθονται σαν αγγουρια στη πιστα...
Η συντριπτικη πλειοψηφια των μαγαζιων ειναι εντελως "ξενερωτα"...Καθεσαι πινεις το ποτο και βλεπεις τα μωρα να λικνιζονται στη πιστα...ΑΝ δεις κατι ενδιαφερον,φωναζεις τη μαμασαν και σου φερνει το "αγγουρι" διπλα,το "ψωνιζεις" και φευγεις...
Απο ΟΛΑ λοιπον τα a go go που πηγα,πρεπει οπωσδηποτε να αναφερω το Angelwitch που εχει πολυ ωραια show και που ειναι μια πραγματικη εμπειρια να τα παρακολουθησεις...(Και το Roxy εχει "κατι σαν σοου" αλλα ειναι μαπα...καμμια σχεση...)...Βεβαια ειναι σπαστικο στο Angelwitch που σου τη πεφτουν συνεχεια για να παραγγειλεις κι αλλο ποτο στο 10λεπτο και τα μωρα παροτι μουναρες,ειναι εντελως ΞΕΝΕΡΩΤΑ...Εχουν παρει πολυ ψηλα τον αμανε...
ΟΛΑ τα αλλα a go go ηταν "ιδια γευση"...Τα γνωστα "αγγουρια" στη πιστα...ΜΟΝΑΔΙΚΗ εξαιρεση,ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΟΡΝΕΙΟ "Windmills"...Ο ΝΑΟΣ ΤΗΣ ΠΟΡΝΟΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ της Πατταγια...ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με τα αλλα..!!!!!
Το ροστερ ικανοποιητικο..Αλλα αυτο που μετραει ειναι το ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ εκει μεσα...Ενα απεραντο ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ...
Με το που μπαινω μεσα,καθομαι σε ενα καναπε και ειναι 2 μωρα σε αποσταση αναπνοης (20 ποντους μπροστα μου),που χαμουρευονται,γλυφονται,φιλιουνται και βαζουν μπανανες και παγακια η μια μεσα στο μουνι της αλλης...Στο ξεκαρφωτο σηκωνονται και πανε και χαμουρευονται με αλλες στο αλλο κρεββατι η πεταγονται στη πιστα και κανουν διαφορα καβλωτικα...Μετα ξαναγυρνανε και συνεχιζουν...Πληρης αναρχια...Κανουν οτι περναει απο το μυαλο τους για να σε καβλωσουν...!!!
Μετα απο ενα 10λεπτο,μου ερχονται στο καναπε και αποφασιζω να τα κερασω απο ενα ποτο (120 μπατ εκαστο)...Ειχα βεβαια ξανακερασει,σε αλλα a go go,αλλα δεν εγινε και τιποτα..επιασα λιγο κωλαρακι..λιγο βυζακι..και μεχρι εκει...
ΕΔΩ ομως τα πραγματα ηταν ΑΓΡΙΑ!! :grin:
Καθονται το ενα αριστερα μου και το αλλο δεξια μου...Σε ελαχιστα δευτερολεπτα,εχω χωσει απο ενα δαχτυλο στο μουνι τους,και αυτες εχουν βαλει το χερι μεσα στο παντελονι μου και μου τον παιζουν...Που και που φιλιουνται με γλωσαα μπροστα μου και ολο αυτο το σκηνικο οπως καταλαβαινετε με εχει "φτασει στο αμην"...Δεν αντεχω για πολυ ωρα και στο τεταρτο,φορτωνω το ενα απο τα 2 και οδευω προς ξενοδοχειο...
Στη τριτη συνεχεια,θα περιγραψω ΤΙ εγινε αυτη τη βραδια...Η κορυφαια βραδια που εζησα ολα τα χρονια που παω στη Ταυλανδη...ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!! ;)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
οντως πως ξεχασα να σου αναφερω το windmills...
βεβαια δεν παιζει πολυ ωραια μωρα. ενα καλο που φορτωσα απο εκει τον μαρτιο (διασημη στο pattaya-addicts) την εκανε και δουλευει στο baccara.
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
geia paidiaaa apo tin pattayaaa.....
vrika epitelous xrono na grapsw liga pragmataaa 2 meres stin pattaya to ksenodoxeio polu kalo kai se kalo simeio pattaya bay resort mera apo sumboules tou laki..!!
tin proti mera imoun sta xamena den iksera pou na paw alla twra den me stamataei tpt..!!
fortosa duo mora mexri twra to ena apo insomnia kai to allo apo lucifer 1000 mpat gia longtime kai ta duo to ena malista mou eipe dose osa theleis...!!kai edosa 1000 kai mporw na pw oti itan mounares kai oi duo tha anebasw kai foto pio meta.!!ta sugkekrimena mwra malista mporw na pw oti eriksan arketa akura se arketa atoma megalis ilikias kai tis rwtisa giati kai mou eipan kai oi duo oti einai polu megaloi gia aftin kai oti protimane na min pane katholou olo to vradi para me aftous..!!
simera piga kai sti mike to emporiko arketa kalo kai me arketa kales times..!!
to mono pou den mou exei aresei einai mia murodia pou uparxei pantou alla kai to oti einai duskolo to fagito mias kai den mou polu aresei..!!
ta ksana leme me kaluteres perigrafes.....
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αφου λοιπον πληρωνω μπαρφαιν 700 μπατ και κανονιζω 1500 για ενα σορτ με αυτη,περνουμε το bahtbus...Φτανουμε ξενοδοχειο,μπαινω στο δωματιο και ειμαι τοσο καβλωμενος που ειμαι ετοιμος να το βιασω το πιπινι...Ουτε ντους ουτε τιποτα...Ομως πρυτανευει η λογικη και μπαινουμε μαζι για ντουζακι...Με σαπουνιζει,με πλενει και αρχιζει το χαμουρεμα...Η συνεχεια στο κρεββατι...Ειχα τοσες καβλες,που το μωρο αναστεναξε...Και ηθελα πραγματικα να του ριξω ενα καλο μανικι για να του ανταποδωσω τις καβλες που μου ειχε προκαλεσει με τις μαλακιες που εκανε με τη φιλη της...ΑΥΤΟ ηταν και το "μυστικο" που οδηγησε στην ανεπαναληπτη συνεχεια...
Μολις τελειωνει το πηδημα,το μωρο εκστασιασμενο,στελνει μηνυμα στη φιλη της...Μετα απο κανα 5λεπτο,τη βλεπω να μιλαει στο κινητο..."Η φιλη μου,μου λεει οτι ειναι πολυ στεναχωρημενη και τρελλα καβλωμενη..."Σπαστηκε" που διαλεξες εμενα και θελει να γαμησεις και αυτη.."...ΟΚ,της λεω,αυριο θα παρω εκεινη..."ΟΟΟΟΧΙ μου λεει..ΣΗΜΕΡΑ θελει να τη γαμησεις...Στις 3 σχολαει...Χωρις μπαρφαιν,θα ερθει εδω..."
ΟΚ της λεω...Και απο λεφτα?..."Κοιτα...(μου λεει)...Θα στη φερω...Θα της δωσεις 1000 μπατ..Αλλα με μια προυποθεση.."...ΤΙ ΘΕΣ? (τη ρωταω)...
"Θα γαμησεις ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ!!!..ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ!!..Αλλιως ΔΕΝ ΣΤΗ ΦΕΡΝΩ!!!"!!! :headbang:
Ε ΡΕ ΤΡΕΛΛΑ!!!!... :2funny:
Κοιταζω το ρολοι,ηταν 2 παρα δεκα...Δε γαμιεται λεω απο μεσα μου...Που θα παει..Θα τις καταφερω...Θα πιω ενα ρεντ μπουλ,θα αραξω στο κρεββατι να ηρεμησω και θα ερθω στα ισια μου... ;)
ΟΚ της λεω...Πηγαινε πισω στο μαγαζι και οταν σχολαστε,ελατε παρεα...
Ωρα 3 και 20,με παιρνουν τηλεφωνο απο τη ρεσεπτιον...Ανεβαινουν στο δωματιο...
Κρατουσαν μια τσαντα..."Τι εχει μεσα η τσαντα?(τις ρωταω)"...ΜΠΑΝΑΝΕΣ μου λενε...!!!
Περιτο να σας πω τι επακολουθησε...Μπανακι και οι 3 μαζι,λεσβιακο σοου,μπανανες,τσιμπουκια,γαμησια...Τις ειχα κανει εντελως δουλες...Κανε εσυ αυτο..Κανε εσυ εκεινο...Ουτε τσοντα να γυριζαμε..ΜΕ ΞΕΖΟΥΜΙΣΑΝ!!! :grin:
Αποκαμωμενος,πεφτω πισω στο κρεββατι...Το δωματιο κωλοχανιο...Καποτες πεταμενες κατω...Μπανανες...σεντονια...κουβερτες...
Μπαινουμε για μπανακι και εκει που ειμαι ετοιμος να βγαλω λεφτα,μου λενε "θες να κοιμηθουμε εδω και οι 3 μαζι?..No extra money.."
ΟΚ τους λεω,αλλα ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ..!!..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!
Πεφτουμε για υπνο και οι 3 αγκαλια...
Μεσα στον υπνο μου,"νοιωθω" καποιες γλωσσες να με γλυφουν...Η μια πιπα και η αλλη να μου γλυφει ρογες...ΔΕΝ ειναι ΟΝΕΙΡΟ...Συμβαινει στη πραγματικοτητα...Κοιταζω το ρολοι με την ακρη του ματιου μου...Ωρα 09:45...ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ...(Μαλλον τριτος)...Ειχαα και τις πρωινες κατουρικαβλες...ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΛΙ...
Μετα δεν εχω ουτε καν το κουραγιο να "σαλεψω" στο κρεββατι...Αυτες σηκωνονται...Κανουν μπανακι...Ντυνονται...
Με τα χιλια ζορια,μαζευω τα κομματια μου...Σηκωνομαι..Τους δινω απο ενα χιλιαρικο...Μου κανουν υποκλισεις και μου σκανε απο ενα ρουφιχτο γλωσσοφιλο...
Ξαναπεφτω αποκαμωμενος για υπνο μεχρι της 2.30 το μεσημερι...
Περιττο να σας πω οτι το βραδυ ΔΕΝ φορτωσα...Πηρα "ΡΕΠΟ"...Τα δε γκομενακια,σπασανε τα τηλεφωνα...7 αναπαντητες..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ να τους μιλησω...Στο τελος μηνυμα..."Θες να ερθουμε οταν σχολασουμε μετα τις 3 να κανουμε το ιδιο?Money up to you..."...
ΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ... :headbang:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
τι είναι αυτά που περιγράφεις ρε πιπι...
είσαι σοβαρός???
περιέγραψε κανά ταξίδι με λεπτομέρειες, πως ήταν οι διαδρομές...πώς ήταν οι κουκέτες...πώς έπεφτε ο χρυσαφένιος ήλιος από τα παράθυρα στα απέναντι ντουβάρια...τί όμορφα και εντυπωσιακά παράξενα ήταν τα δάση γύρω σου...τι καταπληκτικοί και άγρια όμορφοι οι ναοί του τάδε που στέκονταν επιβλητικά ανάμεσα σε δέντρα εκατοντάδων χρόνων...τί καταπληκτικές και πανέμορφες διαδρομές υπάρχουν για να φτάσεις στην τάδε παραλία με τα κρυστάλλινα νερά και τα απείρους κάλλους κατσάβραχα...κλπ...κλπ...κλπ...

ποιον ενδιαφέρουν τα agogo της pattaya???
σιγά τα ωά...
μιά έτσι να κάνεις εδώ και τα βρίσκεις όλα αυτά που περιγράφεις...
ενώ τις φυσικές ομορφιές και όλα τα παρεμφερή πού να τα δεις εδώ στην Ελλάδα...στον ξερότοπο...
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Μπραβο pipi,με εφτιαξες,αυριο πεταω κι εγω για τον παραδεισο της pattaya,σιγουρα πρωτο βραδυ θα περασω μια βολτα απο windmils!!!
 

fireman30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
πιπι θα μας τρελανεισ βραδυατικα!?!?!?!?!?!?
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

fireman30

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
αυτα μονο στην pattaya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αντε γεια οι υπολοιποι φυσιολατρες.......
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Τελικά Pipi το συμπέρασμα απο την Παττάγια είναι καλό? να υποθέσω?
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Τελικά Pipi το συμπέρασμα απο την Παττάγια είναι καλό? να υποθέσω?
χάλι μαύρο...
αφού να φανταστείς εγώ φεύγω σε 15 μέρες και τώρα μετά από αυτά που διάβασα σκέφτομαι σοβαρά να το αναβάλλω...
ούτε ένα δέντρο???
ούτε ένας ναός???
μιά παραλία βρε παιδί...κάτι...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Αφου λοιπον πληρωνω μπαρφαιν 700 μπατ και κανονιζω 1500 για ενα σορτ με αυτη,περνουμε το bahtbus...Φτανουμε ξενοδοχειο,μπαινω στο δωματιο και ειμαι τοσο καβλωμενος που ειμαι ετοιμος να το βιασω το πιπινι...Ουτε ντους ουτε τιποτα...Ομως πρυτανευει η λογικη και μπαινουμε μαζι για ντουζακι...Με σαπουνιζει,με πλενει και αρχιζει το χαμουρεμα...Η συνεχεια στο κρεββατι...Ειχα τοσες καβλες,που το μωρο αναστεναξε...Και ηθελα πραγματικα να του ριξω ενα καλο μανικι για να του ανταποδωσω τις καβλες που μου ειχε προκαλεσει με τις μαλακιες που εκανε με τη φιλη της...ΑΥΤΟ ηταν και το "μυστικο" που οδηγησε στην ανεπαναληπτη συνεχεια...
Μολις τελειωνει το πηδημα,το μωρο εκστασιασμενο,στελνει μηνυμα στη φιλη της...Μετα απο κανα 5λεπτο,τη βλεπω να μιλαει στο κινητο..."Η φιλη μου,μου λεει οτι ειναι πολυ στεναχωρημενη και τρελλα καβλωμενη..."Σπαστηκε" που διαλεξες εμενα και θελει να γαμησεις και αυτη.."...ΟΚ,της λεω,αυριο θα παρω εκεινη..."ΟΟΟΟΧΙ μου λεει..ΣΗΜΕΡΑ θελει να τη γαμησεις...Στις 3 σχολαει...Χωρις μπαρφαιν,θα ερθει εδω..."
ΟΚ της λεω...Και απο λεφτα?..."Κοιτα...(μου λεει)...Θα στη φερω...Θα της δωσεις 1000 μπατ..Αλλα με μια προυποθεση.."...ΤΙ ΘΕΣ? (τη ρωταω)...
"Θα γαμησεις ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ!!!..ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ!!..Αλλιως ΔΕΝ ΣΤΗ ΦΕΡΝΩ!!!"!!! :headbang:
Ε ΡΕ ΤΡΕΛΛΑ!!!!... :2funny:
Κοιταζω το ρολοι,ηταν 2 παρα δεκα...Δε γαμιεται λεω απο μεσα μου...Που θα παει..Θα τις καταφερω...Θα πιω ενα ρεντ μπουλ,θα αραξω στο κρεββατι να ηρεμησω και θα ερθω στα ισια μου... ;)
ΟΚ της λεω...Πηγαινε πισω στο μαγαζι και οταν σχολαστε,ελατε παρεα...
Ωρα 3 και 20,με παιρνουν τηλεφωνο απο τη ρεσεπτιον...Ανεβαινουν στο δωματιο...
Κρατουσαν μια τσαντα..."Τι εχει μεσα η τσαντα?(τις ρωταω)"...ΜΠΑΝΑΝΕΣ μου λενε...!!!
Περιτο να σας πω τι επακολουθησε...Μπανακι και οι 3 μαζι,λεσβιακο σοου,μπανανες,τσιμπουκια,γαμησια...Τις ειχα κανει εντελως δουλες...Κανε εσυ αυτο..Κανε εσυ εκεινο...Ουτε τσοντα να γυριζαμε..ΜΕ ΞΕΖΟΥΜΙΣΑΝ!!! :grin:
Αποκαμωμενος,πεφτω πισω στο κρεββατι...Το δωματιο κωλοχανιο...Καποτες πεταμενες κατω...Μπανανες...σεντονια...κουβερτες...
Μπαινουμε για μπανακι και εκει που ειμαι ετοιμος να βγαλω λεφτα,μου λενε "θες να κοιμηθουμε εδω και οι 3 μαζι?..No extra money.."
ΟΚ τους λεω,αλλα ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ..!!..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!
Πεφτουμε για υπνο και οι 3 αγκαλια...
Μεσα στον υπνο μου,"νοιωθω" καποιες γλωσσες να με γλυφουν...Η μια πιπα και η αλλη να μου γλυφει ρογες...ΔΕΝ ειναι ΟΝΕΙΡΟ...Συμβαινει στη πραγματικοτητα...Κοιταζω το ρολοι με την ακρη του ματιου μου...Ωρα 09:45...ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΥΡΟΣ...(Μαλλον τριτος)...Ειχαα και τις πρωινες κατουρικαβλες...ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΛΙ...
Μετα δεν εχω ουτε καν το κουραγιο να "σαλεψω" στο κρεββατι...Αυτες σηκωνονται...Κανουν μπανακι...Ντυνονται...
Με τα χιλια ζορια,μαζευω τα κομματια μου...Σηκωνομαι..Τους δινω απο ενα χιλιαρικο...Μου κανουν υποκλισεις και μου σκανε απο ενα ρουφιχτο γλωσσοφιλο...
Ξαναπεφτω αποκαμωμενος για υπνο μεχρι της 2.30 το μεσημερι...
Περιττο να σας πω οτι το βραδυ ΔΕΝ φορτωσα...Πηρα "ΡΕΠΟ"...Τα δε γκομενακια,σπασανε τα τηλεφωνα...7 αναπαντητες..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ να τους μιλησω...Στο τελος μηνυμα..."Θες να ερθουμε οταν σχολασουμε μετα τις 3 να κανουμε το ιδιο?Money up to you..."...
ΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ... :headbang:

πιπι τι ειναι αυτα που διαβαζω ????

τελικα ολα πιθανα !!!! ο πιπιν ο παταγιανος !!!!

Καλωσορισες !!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
τι είναι αυτά που περιγράφεις ρε πιπι...
είσαι σοβαρός???
περιέγραψε κανά ταξίδι με λεπτομέρειες, πως ήταν οι διαδρομές...πώς ήταν οι κουκέτες...πώς έπεφτε ο χρυσαφένιος ήλιος από τα παράθυρα στα απέναντι ντουβάρια...τί όμορφα και εντυπωσιακά παράξενα ήταν τα δάση γύρω σου...τι καταπληκτικοί και άγρια όμορφοι οι ναοί του τάδε που στέκονταν επιβλητικά ανάμεσα σε δέντρα εκατοντάδων χρόνων...τί καταπληκτικές και πανέμορφες διαδρομές υπάρχουν για να φτάσεις στην τάδε παραλία με τα κρυστάλλινα νερά και τα απείρους κάλλους κατσάβραχα...κλπ...κλπ...κλπ...

ποιον ενδιαφέρουν τα agogo της pattaya???
σιγά τα ωά...
μιά έτσι να κάνεις εδώ και τα βρίσκεις όλα αυτά που περιγράφεις...
ενώ τις φυσικές ομορφιές και όλα τα παρεμφερή πού να τα δεις εδώ στην Ελλάδα...στον ξερότοπο...

ναι ναι !!!!

ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΕΣΣΣΣΣΣ ενωθειτε!!!!

μπουρδελο το καναμε !!!!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Τελικά Pipi το συμπέρασμα απο την Παττάγια είναι καλό? να υποθέσω?
Το γενικο συμπερασμα ειναι "θετικο"...
Πιστευω ομως οτι η Πατταγια ΔΕΝ ειναι η "αρχη του δρομου"...ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...
Πρεπει πρωτα να επισκεφτεις αλλα μερη,να παρεις και μια "ψιλοιδεα" του τι "καπνο φουμαρει" αυτος ο λαος,τη κουλτουρα του και το πως σκεφτονται και αντιδρουν,και ΤΟΤΕ να βουτηξεις στα βαθια της Πατταγια...ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΤΟΤΕ εισαι ετοιμος,να βιωσεις στον απολυτο βαθμο αυτα που εχει να σου προσφερει... ;)

 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
pipinamaniac εχει καλο καιρο εκει περα?Για να ξερω τι θα βαλω στη βαλιτσα-εκτος απο καποτες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom