Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Roaming ειναι κατι το οποιο δεν σε συμφερει καθολου μα καθολου....ειναι η δυνατοτητα του Ελληνικου σου τηλεφωνου να λειτουργει με τεραστιο κοστος σε αυτα τα μερη ....οποτε περε μια ντοπια καρτουλα και με 100-150 μπατακια θα εισαι αρχηγος :idiot:

Μαλιστα αυτο θα κανω μιας και συμφερει περισσότερο, τωρα πανω στον αριθμο δεν βαζω κατι παραπανω τπτ κωδικο απλα τον αριθμο που θελω να καλέσω ετσι δεν ειναι?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Pattaya.jpg
    Pattaya.jpg
    87,4 KB · Εμφανίσεις: 21

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
λαθος τα λες
ειναι το ιδανικο μερος για τυπους σαν τον απο κατω
γιατι που αλλου να  :knockinb: το παλικαρι της φωτο?    :2funny:

μια χαρα ειναι ο τυπος! τρεντυ με τα ασπρα γυαλια!!!  :2funny:

εχουμε δει και χειροτερους!

και μην ξεχνας οτι εδω στο φορουμ υπαρχουν και μεγαλοι ανθρωποι που πηγαινουν στην παταγια και ισως και εμεις οι πιο νεοι να συνεχισουμε να πηγαινουμε.

και κατι αλλο. πολλες γκομενες προτιμουν να πηγαινουν με ηλικιωμενους παρα με πιτσιρικαδες, επειδη τις προσεχουν πιο πολυ. και συναισθηματικα και οικονομικα.
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Μηπως χρειαζεσαι βοηθο??  :2funny: :2funny:
εισαι δικος μας ανθρωπος καπου θα σε βολεψουμε

εχουμε δει και χειροτερους!
οντως πολυ χειροτερους αλλα σορρυ αυτον βρηκα προχειρο  :2funny:

και μην ξεχνας οτι εδω στο φορουμ υπαρχουν και μεγαλοι ανθρωποι που πηγαινουν στην παταγια και ισως και εμεις οι πιο νεοι να συνεχισουμε να πηγαινουμε.
εδω κανεις λαθος ο τυπος δεν ειναι τοσο μεγαλος σε ηλικια παιζει να ειμαστε και συνομιλικοι  :2funny:


 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
η παταγια ειναι τουριστικη πολη και εννοειτε οτι ολοι θελουν τα λεφτα μας.
αλλωστε γι'αυτο παμε. για να τα φαμε και να περασουμε καλα.
οσο για τους αραβες και τους ινδους δεν δεν με πειραζει που πηγαινουν, αλλωστε και αυτοι ανθρωποι ειναι.
αρκει να μην δημιουργουν φασαριες οπως κατι μεθυσμενα αγγλακια. και επισης εχουν τα δικα τους στεκια. στην περιοχη που ειναι το marine 2 ειναι γεματο με μπαρακια για αραβες.
και οι γκομενες που πανε μ'αυτους ειναι δικη τους επιλογη. οι περισσοτερες ομως δεν πανε, μονο οι ασχημουλες που δεν εχουν κανενα μελλον με τους φαρανγκ.
επισης θα τους δεις μονο να κανουν βολτες στην ws. δεν τους αφηνουν να μπαινουν στα περισσοτερα μαγαζια για τον λογο οτι δεν αφηνουν λεφτα.

γι'αυτους που δεν ειναι φυσιολατρεις αλλα θελουν να πανε και να διασκεδασουν, η πατταγια ειναι το ιδανικο μερος!!!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
εισαι δικος μας ανθρωπος καπου θα σε βολεψουμε
οντως πολυ χειροτερους αλλα σορρυ αυτον βρηκα προχειρο   :2funny:
εδω κανεις λαθος ο τυπος δεν ειναι τοσο μεγαλος σε ηλικια παιζει να ειμαστε και συνομιλικοι   :2funny:

εχεις δει 80αρη παππου να γλυφετε και να χορευει μεσημεριατικα σε gogo bar???
το σκηνικο ηταν για πολλα γελια αλλα τουλαχιστον αυτος ο ανθρωπος θα πεθανει ευτυχισμενος!  ;)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
λαθος τα λες
ειναι το ιδανικο μερος για τυπους σαν τον απο κατω
γιατι που αλλου να  :knockinb: το παλικαρι της φωτο?    :2funny:
δεν τον βλεπω για τοσο 'ηλικιωμενο'..μαλλον για 38-45 εραστη με μπιροκοιλια οπως ειναι και παρα μα παρα πολλοι ελληνες ερωτιλοι
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε Σαμάνε. Με άρεσαν τα ποστ σου. Εκανες πολύ καλή επιλογή στο ταξίδι σου (μόνος, μετακινήσεις με ΜΜΜ κλπ) . Συνέχισε.
Αν και εγώ θα προτιμούσα να πάω σε αυτό το μέρος (Μπουργκάς , αν και αποκλείεται να λέγεται έτσι), που κατά πάσα πιθανότητα είναι κοντά στη Βιρμανία που τα μέρη είναι καταπληκτικά !!  Επίσης έχασες (γιατί πήρες το βραδυνό τραίνο) καταπλκτική διαδρομή . Next time
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
δεν τον βλεπω για τοσο 'ηλικιωμενο'..μαλλον για 38-45 εραστη με μπιροκοιλια οπως ειναι και παρα μα παρα πολλοι ελληνες ερωτιλοι
  fat  represents  wealth ;)  τελικα  η  μπυροκοιλια  ειναι μεγαλη  μουνοπαγιδα :2funny:
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Ευχαριστω  τους  φιλους  που  με   διαβαζουνε   και   χαιρομαι   όταν  αυτά   αρεσουν .
Δεν  εβαλα  την  συνεχεια   της   διηγησης , γιατι  όπως   ειπα  στον   φιλο  Μυκονος  , τα  εχω  γραψει  σε  χαρτι  και  ετσι  πρεπει   να   αντιγραφω  ( με  κουραζει  η  αντιγραφη ) .Παραλληλα    γραφω  κατι   άλλο .


Πολλα παρομοια και ακομα καλυτερα ταξιδια να εχουμε...

Αυτό   είναι  φιλε  μου. Να  εχουμε  ιστοριες   να   ζησουμε   και  ιστοριες  να   γραφουμε. :rockon: :rockon:

εισαι καταπληκτικος φιλε σαμαν με αυτα που γραφεις και ειδικα με την τελευταια παραγραφο...ελπιζω να συναντηθουμε καποτε να ανταλαξουμε αποψεις ,απο που εισαι?

Όλα   μπορουν  να  γινουν    φιλε  μου .
Ειμαι  από  το  Περιστερι  και  τωρα  ζω   στην  Πετρουπολη .

Εισαι απιστευτος shaman!!!  :) :) :) :) :) :) :)
Ταξιδευουμε παλι μαζι σου με αυτες τις περιγραφες....

Σε  ευχαριστω  συνταξιδιωτη .
Παντα  κάθε   ταξιδι   ξεκιναει  πρωτα  απο  τον  νου .

Shamans η περιγραφη σου αλλα και το ταξιδι σου ειναι παρα πολυ ωραια.....απο οτι φαινεται πηγες μονος σου,ποσες μερες τραβηξε το ταξιδι σου?

15  μερες   φιλε , αν  και  όπως  θα  ξερεις  ,εκει   ο  χρονος  μετρα  αλλιως .

Shamans.....οπως εγραψα και σε προηγουμενο ποστ μου εισαι η Οαση μεσα στην "ερημο" του σite(απο περιγραφες εννοοω για να μην παρεξηγηθω).....τωρα οσο αφορα την Παταγια....αυτες που γραφεεις ειναι οι ΠΡΟΣΩΠΙΚΕς ΣΟΥ σκεψεις και συναισθηματα......Εγω μπορω να το δω "διαφορετικα" και να γραψω οτι η Πατταγια ειναι το καλυτερο μερος του κοσμου και περναω υπεροχα(συμφωνα με τα δικα μου "ματια" και κριτηρια)...ετσι ειναι.......ολοι δεν ειμαστε ιδιοι(οποιος ελεγε και η συχωρεμενη η γιαγια μου¨"Ολα τα δαχτυλα του χεριου δεν ειναι ιδια)..ετσι και οι ιδεες και οι σκεψεις και τα "γουστα" του καθενος.....και εδω καταγραφουμε εμπειριες και καταστασεις οπως τις ζουμε εκεινη την στιγμη.......και ο καθενας μετα μπορει να κρινει τι του αρεσει και τι οχι
Για μενα,Η Πατταγια ειναι ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΕΡΟΣ για τον ανδρα!!!

Φιλε  Λακη    σε  ευχαριστω . Εχεις  βοηθησει   πολύ  κοσμο  με  τις  πληροφορειες  , περιγραφες  , βιντεο   και  εισαι  καλη  ψυχη . Οποτε   χαιρομαι  να  με  εκτιμανε  , ατομα  που   εκτιμω .
Η  μονη  μου  διαφωνια  με  σενα ,είναι   γιατι  να  υπαρχει  αποκλειστικα   ένα  παραδεισος ?.
Αν  υπηρχε  μονος  ενας  παραδεισος  ,  θα  ηξερε  ( ο  παραδεισος )  ο,τι  οπου  και  να  πατε  , παλι  σε  μενα   θα  γυρισετε . Αλλά  όμως  δεν  γυριζουν  ολοι  πισω .
Όπως  λενε   , ο,τι  το  καλυτερο   μωρο   είναι   το  επομενο  , γιατι  δεν  σπας   το  προγραμμα   σου  ( αν  εχεις  πολλες  μερες )  να   πας   ας   πουμε  5  μερες  Σαμουι . Σιγουρα  εκει   δεν  εχει   την  αφθονια    της  Πατταγια    αλλά   είναι  πιο   ζεστα . Θα  κανεις   το  μπανιο   σου , θα  εχεις  την  ψευδαισθηση   ο,τι   δεν  εισαι   σεξοτουριστας  ( όχι  ο,τι  είναι  κακο )  αλλά  κυνηγος   , ισως  και   θηραμα  :grin:  θα  εχεις   τις  τουριστριες   διπλα   και  θα   εχεις   την  σιγουρη  εναλλακτικη , τις  Ταυλανδες . Μιας   και  σου   αρεσει  να  κανεις   σχεσεις , εκει  νομιζω   ο,τι  οι  κοπελες ,φαινονται   σαν  να   εχουν  καλυτερους   χαρακτηρες .
Στο  Σαμουι   εχεις   την  αισθηση  ότι   εισαι  σε  διακοπες  , στην   Πατταγια  ,εγω  προσωπικα   αισθανομουνα  ο,τι  ημουνα  σε   αποστολη  , να  προλαβω  οσες  περισσοτερες  μπορω .
Αν  μπορεις   αυτην  την  φορα  δοκιμασε   το ,αν  δεν  μπορεις  ,σχεδιασε  το   στο  επομενο  ταξιδι   σου.
Μπορει  όμως  να   το  μετανιωσεις   και  να  λες   μετα  , - τι   μου  λεγατε   τοσο   καιρο  για  αλλα  μερη  και  σας   ακουγα  .Ρε  τιποτα  δεν  συνγκρινεται  με  την  Πατταγια –
αλλά  αν  όμως  σου  περασει  και  λιγο  η  σκεψη  , ο,τι   και   δω , καλα   είναι    
θα  δεις  τον  Μπρους  Γουιλης ,  να  σου  κλεινει   το  ματι .

Σύντροφε Σαμάνε. Με άρεσαν τα ποστ σου. Εκανες πολύ καλή επιλογή στο ταξίδι σου (μόνος, μετακινήσεις με ΜΜΜ κλπ) . Συνέχισε.
Αν και εγώ θα προτιμούσα να πάω σε αυτό το μέρος (Μπουργκάς , αν και αποκλείεται να λέγεται έτσι), που κατά πάσα πιθανότητα είναι κοντά στη Βιρμανία που τα μέρη είναι καταπληκτικά !!  Επίσης έχασες (γιατί πήρες το βραδυνό τραίνο) καταπλκτική διαδρομή . Next time

Ευχαριστω   φιλε   von   με  την  ταξιδιαρα  ψυχη .

Ειμαι  σιγουρος    ο,τι  ακουσα  Μπουργκες   ( αντε  να  ειχε  ελαχιστη  διαφορα ) .Όταν  εφθασα  Ελλαδα   κοιταζω  με  αγωνια   να  βρω   που  βρισκεται  αυτό  το  μερος . Ελεγα  από  μεσα  μου , εχει  πλακα  να  είναι  κανενα   γαματο  μερος   και   να  χτυπαω   :headbang: .Τελικα   ουτε   εγω  το  εβρισκα . Μπορει  να   είναι   κανενα   μικρο   χωριο  με  θαλλασσα   ,μπορει  να  είναι   και  στην  Βιρμανια   όπως   λες .
Οσο  για  την  κοπελα  ,σκεφτηκα  και  ξανασκεφτηκα ,  πως  θα  μπορουσα  να  ειχα  κανει   αλλιως   τα   γεγονοτα  και  να   ειχαμε   παει  μαζι .
Ισως   αν  της  ειχα  κανει  μια   ερωτηση  παραπανω  ,να   αλλαζαν  όλα   τα   γεγονοτα .
Ετσι  θα  ειχα   τελειως  διαφορετικη   πορεια
Όμως   την  προτελευταια   μερα   στην  Μπανγκοκα  ( που  λεει   και  ο  ding- dong )  μου  συνεβει   ένα  σκηνικο   που  αν  το  εβλεπε   καποιος   από  αποσταση  , θα  ελεγε  ο,τι   ηταν   γραφτο   να  γινει
( τρειλερ  από  το   επομενο  ποστ  :grin:)
Καθομαι  σε  καφετερια    και   ερχεται  και  καθεται   ενας   διπλα  μου . Καθεται  1  λεπτο   επειτα   σηκωνεται   και  παει  και  καθεται  στο  διπλα   τραπεζι . Εκει  που  σηκωθηκε  αυτος  ,  επειτα  ερχονται  και  καθονται   2   ζευγαρια  Ταυλανδων . Διπλα   μου  καθεται   η  μονη  κοπελλα   που  ηξερε   Αγγλικα   και  τοτε  συμβαινει  ένα   περιεργο   και   πολύ   ευχαριστο   περιστατικο  .

Επειτα   διερωτασαι   αν   ηταν  γραφτο  να   γνωρισω   την  συγκεκριμενη ,  γιατι   τοτε  καθομαι  και  σκεφτομαι  και  ξανασκεφτομαι    γιατι  εχασα   την  άλλη .


 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
Καλημέρα άρχοντες.
Κοιτούσα εδώ την παρέα και είπα να ποστάρω κάτι... πάντως όταν είχα πάει Παττάγια είχα πετύχει μόνο 2 Ελληνες εκεί και όταν έλεγα στις γκόμενες Ελλάδα δεν ήξεραν που ήταν. Που κρύβεστε όλοι ρα;
 

Cristobal

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
λαθος τα λες
ειναι το ιδανικο μερος για τυπους σαν τον απο κατω
γιατι που αλλου να  :knockinb: το παλικαρι της φωτο?    :2funny:
Srilanka γειτονα! και κοντα και καλα, χαμηλοτερο κοστος ζωης απο Πατταγια και εχει τα παντα δηλ. και τα καζινακια σου (ο τζογος ειναι ελευθερος) και τις κινεζουλες σου ντιγκα
και τα φτηνα σου ενοικια και τις γαριδουλες σου και προπαντων καλο κοσμο (ουδεμια σχεση με ινδους).
Με λιγα λογια απο τα ταξιδια εκει που εκανα, εχω να πω οτι ειναι και για φυσιολατρες και για μουνακιδες...
χμμμμ στα υποψιν!
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
PM Abhisit: Cambodia intrudes first


 
Cambodia has violated the Thai-Cambodian memorandum of understanding signed in 2000 by encroaching on the Thai territory first, Prime Minister Abhisit Vejjajiva said during his weekly broadcast on Sunday morning.

Mr Abhisit said the government had finished writing a letter explaining to the United Nations that Thailand did not threaten to use military force against Cambodia, as claimed by the Cambodian government.

"Thailand is committed to solve the border dispute peacefully under the 2000 MoU," the premier said.

Cambodian was the only side trying to list as a world heritage site of the United Nations Educational, Scientific and Cultural Organisation. The Thai government had been clarifying the situation to foreign countries to avoid misunderstanding, he said.

A committee had been set up to help oversee the issue, he added.  ετσι  οπως  πανε  οι  καμποτζιανοι,  θα  μας  παρουν  και  την  παταγια :2funny:  δε  θα  την  υπερασπιστουμε :think:  ελα  να  βλεπω  εθελοντες  να  καταταγουν  στο  στρατο :2funny:
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Srilanka γειτονα! και κοντα και καλα, χαμηλοτερο κοστος ζωης απο Πατταγια και εχει τα παντα δηλ. και τα καζινακια σου (ο τζογος ειναι ελευθερος) και τις κινεζουλες σου ντιγκα
και τα φτηνα σου ενοικια και τις γαριδουλες σου και προπαντων καλο κοσμο (ουδεμια σχεση με ινδους).
Με λιγα λογια απο τα ταξιδια εκει που εκανα, εχω να πω οτι ειναι και για φυσιολατρες και για μουνακιδες...
χμμμμ στα υποψιν!
  sri  lanka!  το προπυργιο  του  βουδισμου  στην  ινδια!  τωρα  που  εληξε  και  ο  εμφυλιος  η  χωρα  θα  εξελιχτει  σιγουρα!  εχουν  απιστευτους  βουδιστικους  ναους,  επιβλητικους, αλλα  λιτους,  χωρις  το "χρυσο"  της  ταυλανδης!  ενδυκνητε  συγουρα  για  φυσιολατρες ;)  για  τα  καζινο  εχω  ακουσει  αλλα  για  nightlife και .... :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom