Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Η απόσταση Bangkok - Pattaya είναι 2ώρες περίπου, υπάρχει και λεωφορείο πολύ εξυπηρετικό από το αεροδρόμιο Bell- services
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
5 τσιγαρα δρομος....αναλογα με την κινηση αλλα κοντα στην 1 1/2 ωρα και κοστιζει σχεδον 1500 μπατ με ταξι η κανενα 200 με λεωφορειο

ΟΚ παιδια σας ευχαριστω για τις σαφης απαντήσεις το bell service ειναι το αεροδρομιο που θα προσγειωθουμε στον bangogk?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
ΟΚ παιδια σας ευχαριστω για τις σαφης απαντήσεις το bell service ειναι το αεροδρομιο που θα προσγειωθουμε στον bangogk?
:headbang:Μην με τρελενεις,bell service ειναι η φιρμα των λεωφορειων...ειναι διπλα στο αεροδρομιο...ενα τσιγαρο δρομος!!!
Διαβασε ομως καμια σελιδα απο το φορουμ γιατι σε βλεπω πολυ αδιαβαστο :uglystupid:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
:headbang:Μην με τρελενεις,bell service ειναι η φιρμα των λεωφορειων...ειναι διπλα στο αεροδρομιο...ενα τσιγαρο δρομος!!!
Διαβασε ομως καμια σελιδα απο το φορουμ γιατι σε βλεπω πολυ αδιαβαστο :uglystupid:

Eχω διαβασει τις 200 πρωτες σελιδες πιστευω ειναι αρκετες : ) σορρυ ρε παιδια δεν ηξερα τι ειναι το bell services σκευτομαι να το κλεισω με 578 ειναι πολυ φθηνα.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Eχω διαβασει τις 200 πρωτες σελιδες πιστευω ειναι αρκετες : ) σορρυ ρε παιδια δεν ηξερα τι ειναι το bell services σκευτομαι να το κλεισω με 578 ειναι πολυ φθηνα.
Χτυπα το ,γιατι αν δεν το χτυπησεις συνεχεια θα γυριζει στο μυαλο σου....
Χτυπα το για να χαλαρωσεις και μετα συνεχιζεις την μελετη....εχεις δρομο ακομα :rockon:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Και μετα απο το insomnia σπιτι με το μωρο για  :knockinb:

αναλογα... εχει τυχει να φορτωσω απο insomnia να παμε για πρωινη μπυρα στο jp bar, μετα πρωινο στο secrets και μετα boom boom και νανι στις 9 το πρωι!!!  :grin:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
αναλογα... εχει τυχει να φορτωσω απο insomnia να παμε για πρωινη μπυρα στο jp bar, μετα πρωινο στο secrets και μετα boom boom και νανι στις 9 το πρωι!!!  :grin:
Εγω φιλε κατα τις 5 φορτωνω απο insimnia διοτι βγαινω κατα τις 1 αλλα απο εκει ο δρομος ειναι μονοδρομος....ξενοδοχειο για αποσβεση :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Εγω φιλε κατα τις 5 φορτωνω απο insimnia διοτι βγαινω κατα τις 1 αλλα απο εκει ο δρομος ειναι μονοδρομος....ξενοδοχειο για αποσβεση :2funny:

εχω παει και 6 το πρωι στο insomnia... μετα απο long time που κατεληξε σε short time!  :grin:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Χτυπα το ,γιατι αν δεν το χτυπησεις συνεχεια θα γυριζει στο μυαλο σου....
Χτυπα το για να χαλαρωσεις και μετα συνεχιζεις την μελετη....εχεις δρομο ακομα :rockon:

Θα το χτυπησω θα παω αυριο κιολας να βγαλω το διαβατηριο μου.. : )
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα κι απο μενα σε ολα τα παιδια που μας ενημερωνουν σχετικα με την ταιλανδη :rolleyes:
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
ταιλανδη εχω παει δυο φορες εχω περασει υπεροχα  :2on1:  :knockinb: και επειδη θελω να μενω 8 μηνες εκεικαι 4ους εδω προσπαθω να δω πως θα το πετυχω αυτο
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
ταιλανδη εχω παει δυο φορες εχω περασει υπεροχα  :2on1:  :knockinb: και επειδη θελω να μενω 8 μηνες εκεικαι 4ους εδω προσπαθω να δω πως θα το πετυχω αυτο
Αν δουλεύεις εποχιακή δουλειά φίλε (καλοκαίρι 4 μήνες Ελλάδα Χειμώνα 8 μήνες Ταιλάνδη) φαντάζομαι εύκολα, μόνο που αν στην δουλειά σου ψάχνετε κανένα νέο υπάλληλο έρχομαι με τις μπάντες
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
... Φίλε shamans9 τα "σπάς" στην κυριολεξία από περιγραφή ...  ;) ... Δεν μπορώ να περιμένω ...  :grin: ... Δώσε ψωμί στον "πεινασμένο" λαό ...  :2funny:

Ευχαριστω  φιλε  αλλά  και  τους  αλλους  φιλους .Εχω  γραψει  τις  συνεχειες  σε  χαρτι  οποτε  πρεπει  να  αντιγραφω . Τωρα  το  αφησα  και  ξεκινησα  και  εγραψα    για  το  παρτυ
Ετσι  μπαινω με  εμβολιμη  σφηνα  για  τους  φιλους  που  θα  πανε  στο  Full  moon  party.
Αυριο  φυσιολογικα  θα  βαλω  την  συνεχεια  του  προηγουμενου  ποστ .

Εγω    αυτην  την  φορα  δεν  πηρα  κανενα  κομματι  ψημενο  ή  λιγη  φουντα . Αν  επαιρνα    θα  εκανα  το  εξης .
Δεν  θα  επαιρνα  από  κει  γιατι  θα  καρφωνομουνα. Θα  επαιρνα  την  πετσετα  μου  και  θα  πηγαινα  αρκετα  πιο  περα, που  εχει  πολύ  λιγο  κοσμο  και  θα  εβαζα  την  πετσετα  μου    στην  αμμο. Επειτα  θα  ερχοντουσαν  οι  πλανοδιοι . Στην  αρχη  θα  εκανα  ο,τι  δεν  ηθελα  και  ο,τι  το  εχω  σταματησει .Αυτος  θα  επεμενε . Επειτα  θα  τον  ρωταγα  ποσο  το  εχει  χωρις  να  δειχνω  ο,τι  πολυτρελαινομαι. Ο,τι  τιμη  και  αν  μου  ελεγε  ,θα  του  ελεγα  ο,τι  είναι  πολλα. Αυτος  θα  εκοβε. Επειτα  θα  εκανα  πως  το  σκεφτομουνα  και  θα  του  ξαναλεγα  ο,τι  το  εχω  σταματησει  και  να  περασει  αργοτερα  να  το  σκεφτω. Όταν  θα  ξαναρχοταν  μπορει  να  του  εκοβα  ακομα  περισσοτερο.
Επειτα  θα  πηγαινα  στο  δωματιο .Θα  επαιρνα  μια  μικρη  ποσοτητα  και  το  υπολοιπο  θα  το  εβαζα  σε  ζελατινα  και  από  πανω  θα  ψεκαζα  ένα  διακριτικο  αποσμητικο . Επειτα  θα  το  εκρυβα  καπου  ψηλα , ας  πουμε  , πανω  στην  ντουλαπα .

Από  ο,τι  καταλαβα  επιτηδες  αφηνουν  τα  ναρκωτικα  στο  Σαμουι .Αν  ηθελαν    τους  πιαναν  ,  όπως  εβλεπα  ο,τι  γινοταν  αυτό  κάθε  μερα , στις  ειδησεις  στην  Παταγια . Νομιζω  ο,τι  το  σκεφτηκαν  εξυπνα . Φανταζομαι  ο,τι  θα  σκεφτηκαν :  κατσε  να  γινει    γνωστο  το  νησι , να  γεμιζει  κοσμο  και  όταν  αργοτερα  γινει  πολύ  γνωστο , απαγορευουμαι  τα  ναρκωτικα  στο  Σαμουι  και  τα  αφηνουμε  σχετικα  ελευθερα  στο  Κο  Πανγκαν.
Βλεπουν  μακρια  οι  τυποι .

Λοιπον  παμε  για  την  μερα  του    παρτυ .
Εισιτηρια  για  το  παρτυ  αγορασα  από  το  φθηνο  ξενοδοχειο  .Πληρωσα  700  μπατ . Όλα  τα  ξενοδοχεια  εχουν  εισιτηρια  ,οποτε  αν  σας  πουν  παραπανω  από  700 ,  ψαξτε  αλλου .
Σε  παραλαμβανει  μινι  μπας  από  το  ξενοδοχειο  σου  και  σε  παει  στο  λιμανι. Από  κει  παιρνεις  ταχυπλοο . Πριν  σου  δινουν  μια  καρτελα  που  θα  την  χρησιμοποιησεις  στην  επιστροφη  σου  για  να  πας  στο  δικο  σου  ταχυπλοο. Επειτα  σε  ξαναπαραλαμβανει  μινι  μπας  και  σε  παει  στο  ξενοδοχειο  σου.
Στην  επιστροφη  εχει  ταχυπλοα  από  της  2  το  βραδυ  εως    7  το  πρωι . Αν  ξεχασθειτε    και  περασει  η  ωρα , πρεπει  να  γυρισετε  με  δικα  σας  χρηματα.
Όταν  ξεκινατε  για  το  παρτυ  φευγουν  διαφορες  ωρες .Το  καλυτερο  και  αυτό  που  κανουν  οι  περισσοτεροι  ,είναι  να  κλεισετε  να  σας  παρουν  από  το  ξενοδοχειο ,  εκει  γυρω  στης  7  το  απογευμα.

Στο  λιμανι  μου  πιανουν  κουβεντα  ένα  ζευγαρι  30ρηδων  από  το  Λουξεμβουργο . Επειτα  μολις  ακουνε  από  Ελλαδα  μου  λενε  ο,τι  εσεις  ριξατε  το  ευρω  :2funny: :2funny:.
Η  κοπελα  του  διαφωνει  καπως  για  να  μην  παρεξηγηθω.
Συνεχιζουμε  να  μιλαμε  είναι  ευχαριστοι  τυποι  και  επειτα  μπαινουμε  στο  ταχυπλοο . Ο  ουρανος  εχει  γεμισει  βαρια  συννεφα .Αρχιζει  να  σιγοψιχαλιζει . Ερχεται  το  ταχυπλοο,  βγαζω  παπουτσια  καλτσες  , σηκωνω  το  παντελονι  μεχρι  το  γονατο  και  μπαινω    στο  νερο  και  από  κει  επαιρνες  το  ταχυπλοο. Εχουν  γεμισει  οι  θεσεις  που  από  πανω  εχει  σκεπη  και  ετσι  παμε  μπροστα  αλλά  ευτυχως  ψιχαλιζει  λιγο . Διπλα  μου  οι  Λουξεμβουργιοι    απεναντι  μου  ΅Γερμανοι – νιδες .Ο  ουρανος  εχει  μαυρισει  αλλά  φαινεται  φως  λογω  της  Πανσεληνου . Στο  βαθος  που  πιανει  το  ματι  πεφουν  συνεχομενοι  κεραυνοι  .Πολύ  μυστηριος  καιρος    αλλά  επικρατει  χαρα  μεσα  στο  ταχυπλοο  και  αγωνια  για  την  συνεχεια . Στην  συνεχεια  ξεκιναει  και  το  παει  γαμιοντας .Ποσες  φορες  σηκωνεται  το  ταχυπλοο  και    επειτα    ξανασκαει . οποτε  πεφτουν  επιφωνηματα  χαρας .Στο  βαθος  συνεχιζουν  να  πεφτουν  κεραυνοι.
Όπως  ηταν  το  σκηνικο  εκεινη  την  στιγμη  , το  ειδα  για  πλακα ,  σαν  να  πηγαιναμε  καταδρομικη  αποστολη. Σαν  να  εσκαγαν  πιο  διπλα  Βιετκονγκ    με  τα  τριγωνικα  τους  καπελα  και  να  αρχιζουν  να  γαζωνουν  :2funny:.
Ενας  Ταυλανδος  με  ντουντουκα  δημιουργει  κεφι  και  λεει  διαφορα.
Όταν  φθανουμε  στο  λιμανι  ,πας  σε  μια  εισοδο  που  εχουνε  φτιαξει  και  σου  περνουν  αλλα  100  για  ένα  βραχιολι  αναμνηστικο.
Αρχιζει  να  δυναμωνει  η  βροχη ,  μπαινω  καπου  να  φαω  και  να  μην  τρωω  την  βροχα.
Μετα  από  λιγο  ,γυριζω  και  βλεπω  ενας  να  με  παρατηρει . Εχει  άλλο  βλεμμα . Για  μια  φαση  δεν  αλλαζει  το  βλεμμα  του .Αμεσως  σκεφτομαι  ο,τι  είναι  ασφαλιτης.  Τους  καταλαβαινω  όπως  ο  Lion  7  βρισκει  τους  κλωνους . Μετα  από  2  ωρες  και  ενώ  ημουνα  σε  ένα  μαγαζι  με  trance  μουσικη  βλεπω  να  περναει  ο  ιδιος  με  ρουχα  της  ασυνομιας .
Δεν  μου  εκανε  καμια , μα  καμια , εντυπωση.
Μα  πω  την  αληθεια  αυτό  ηταν  ευκολακι .Στην  αρχη  με  ειχε  κοιταξει  συνεχομενα  πανω  από  1  δευτερολεπτο  και  στην  ουσια  ηταν  σαν  να  μου  ελεγε  προσεχε.
Τον  μαλακα,  ηθελε  δουλιτσα . Αν  ηταν  πρακτορας  θα  τον  σκοτωναν  γρηγορα :2funny: :2funny: :2funny: .
Επειτα  με  βλεπει  και  καθεται  απεναντι  σε  ένα  φαρμακειο  και  συνεχιζει  να  με  κοιταει .  Ηθελα  να  ηξερα  τι  σκεφτοταν ?

Όταν  ετρωγα  βλεπω  να  ερχονται  μετα  από  λιγο  οι  Λουξεμβουργιοι . Τοσα  μαγαζια  υπηρχαν ,  παλι  ξαναβρεθηκαμε .Μου  λενε  αν  θελω  να  παω  να  κατσω  μαζι  τους . Τους  ευχαριστω  αλλά  δεν  παω  ( ειμαι  περιπτωση  - περνω  και  μονος  μου  καλα -) . Η  βροχη  δεν  εχει  σταματησει  και  επειτα  από  ωρα  φευγω  και  παω  στο  μπαρακι  που  επαιζε  τρανς . Πηρα  4  μπυρες  εκει  (70  η μια ) και  εκατσα  κανενα  3ωρο  γιατι  η  βροχη  συνεχιζε . Τι  συνεχιζε  δηλαδη , ειχε  ξεσκιστει .
Επειδη  εβρεχε  και  δεν  ειχε  ξεκινησει  το  παρτυ ,  το  μπαρακι  που  βρισκομουνα  ειχε  γεμισει . Ερχεται  ενας  Αγγλος  που  δεν  ειχε  που  να  κατσει  και  με  ρωταει  αν  με  πειραζει  να  κατσει  μαζι  μου.  Μιλαμε  και  με  αυτόν  , επειτα  ερχεται  η  παρεα  του  Αυστραλοι , βγαινουμε  ολοι  μαζι  μια  φωτογραφια. Γινομαστε  μια  παρεα . Παρατηρουσαμε  και  τον  κοσμο  να  παιρναει  με  αδιαβροχα  και  ομπρελες , με  την  βροχη  αδιακοπη .Επειτα  από  ωρα  βλεπω  να  ερχονται  στο  μπαρακι  οι  Λουξεμβουργιοι .  Ειχαν  πιει  ποτα  αλλου  και  ηταν  λιωμα . Ειχαν  πλακα  οι  φατσες  τους. Επειτα  από  ωρα  εκοψε  καπως  η  βροχη ,  τους  χαιρεταω  και  φευγω . Η  ωρα  ηταν  1  παρα .
Παω  στην  παραλια , ανελπιστα  παρα  πολυς  κοσμος  και  τοτε  αρχιζαν    να  ερχονται  οι  περισσοτεροι  , αφου  σταματησε  η  βροχη.
Σε  ένα  μαγαζι  που  λεγοταν  Paradise  ειχαν  μια  φαρδια  τσουληθρα . Ανεβαινες  πανω  στην  τσουληθρα  από  κατι  σχοινια  οριζοντια  και  καθετα  και  δεμενα  μεταξυ  τους . Δηλαδη  ηταν  όπως  είναι  τα  σχοινια  που  ανεβαινουν  οι  καταδρομεις  στο  στιβο  μαχης. Στο  τελος  της  τσουληθρας  ειχαν  βαλει  αριστερα  και  δεξια  δυο  αναμενους  πυρσους  και  ανεβαινες  στην  τσουληθρα , στο  τελος  περναγες  μεσα  από  τις  φωτιες  (υπηρχε  μια  μικρη  αποσταση  ,οποτε  δεν  καιγοσουν ) .Αλλά    η  τσουληθρα  δεν  κατεληγε  στο  χωμα  . αλλά  σταματαγε  περιπου  στο  1.30  μετρα  από  το  εδαφος .Ετσι  με  την  φόρα  που  ειχες  απογειωνοσουνα  στον  αερα  και  επειτα  εσκαγες  με  φόρα  σε  ένα  μεγαλο  φουσκωτο  στρωμα .
Από  την  φόρα  που  ειχες  ,τσουλαγες  στο  στρωμα    3- 6  μετρα  μπροστα. Ειχε  πολύ  γελιο  και  φαση  το  ολο  σκηνικο . Πηδαγανε  παρα  πολλοι  αν  και  μετα  όπως  τσουλαγες , ηταν  λιγο  επικινδυνο ,  γιατι  πολλοι  και  πολλες  πεφταν  ατσαλα  και  αλλοι  από  την  φόρα  εσκαγαν  πανω  στον  κοσμο . Ολοι  με  φωτογραφιες  και  βιντεο  κατεγραφαν  τις  σκηνες . Επειτα  εσβηναν  οι  πυρσοι  και  ερχοταν  ενας  υπευθυνος  και  αναβε  καινουργιους. Μολις  αναβε  τους  καινουργιους  ,ξεκιναγανε  να  πανε  κατά  κυματα. Ξεκιναω  και  εγω , ανεβαινω  τα  σχοινια . Ενας  που  ετοιμαζοταν  να  πηδηξει  σταματαει  και  λεει ,  δεν  μπορω , μπαινω  μπροστα , χωρις  να  σκεφτομαι  τιποτα , ξεκιναω  , απογειωνομαι , σκαω  στο  στρωμα  και  τσουλαω  γυρω  στα  3  μετρα .
Ενταξει  ευκολο  ηταν  τελικα. Αν  ειστε  εκει  δοκιμαστε  το .
Επειτα  προχωρησα  κατά  μηκος  της  παραλιας .Ο  κοσμος  παρα  πολυς .Κάθε  μαγαζι  επαιζε  διαφορετικη  μουσικη , άλλο  προγκρεσιβ  τρανς  ,άλλο  ψυχεδελικ  τρανς , άλλο  χιπ  χοπ  , άλλο  τεκνο , άλλο  καινουργια  τραγουδια  στυλ  lady  Gaga  με  τρανς  επενδυση . Φυσικα  κάθε  μαγαζι  ειχε  διαφορετικο  κοινο .
Πιο  περα  Ταυλανδοι  καναν  παιχνιδια  με  τις  φωτιες . Παρατηρω  μια  ωραια  ψηλη  Ταυλανδη  που  προφανως  είναι  λιωμα  να  χειριζεται  τελεια  τις  μπαλες  φωτιας  και  να  χορευει  παραλληλα  το  χορο  των  μαγισσων .
Το  Ταυλανδομαγισσομωρο  εκλεινε  τα  ματια  και    σε  απατητους  μαγικους  κοσμους  ταξιδευε .

Περναγες  με  δυσκολια  από  το  ένα  μαγαζι  στο  άλλο  λογω  κοσμου.
Υπηρχαν  πολλα  ξενερωτακια  που  ειχαν  παει  μονο  και  μονο  για  να  λενε  ο,τι  πηγαν  στο  Fool  moon  party . Ετσι  επειδη  υπηρχε  πολύ  ετεροκλητο  πληθος  . άλλες  στιγμες  μπορει  να  ξενερωνες , άλλες  μπορει  να  γουσταρες  τρελα ,  επειτα  μπορει  να  ξαναξενερωνες  , μετα  μπορει  να  περναγες  τελεια . Οποτε  είναι  πως  θα  σου  κατσει .
Σε  ένα  μαγαζι  που  βαραγε  τρανσιες  , πινω  ένα  red  bull (γκριζα  διαφημιση  :grin:)  και  μπαινω  στο  χουρο . Επειτα  από  λιγο  ερχεται  μια  Αγγλιδα  και  μου  πιανει  κουβεντα. Μετα  από  λιγο  την  τραβαει  ενας  από  την  παρεα  της  και  φευγουν . Επειτα  ερχεται  μια  Ισπανιδα  που  δεν  ελεγε , βγαινουμε  μαζι  φωτογραφια  και  επειτα  εξαφανιζεται . Πιο  μετα  μου  ερχεται  μια  κουμπωμενη  και  μου  κανει  κωλοδακτυλο  χαμογελωντας ., (το  αγαπημενο  εμοτικον  του  Αβραμη  :birdman:) Δεν  εχει  κατι  να  με  τραβηξει  και  ετσι  δεν  της  δινω  σημασια .
Γενικα  υπηρχαν  πολλοι  κουμπωμενοι  αλλά  λιγοτεροι  από  οσους  περιμενα .
Εν  τω  μεταξυ  ειχε  αρχισει  να  ξαναβρεχει . Ιδρωμενοι  ολοι  και  η  βροχη  να  βαραει  μαζι  με  τις  τρανσιες . Γυρω  στης  3.30  αρχιζει  να  βρεχει  δυνατα  , οποτε  αποφασιζω  να  φυγω  και  να  γυρισω  Σαμουι . Λογω  της  βροχης  φευγαν  οι  περισσοτεροι .
Επειτα  ειχα  αποπροσανατολισθει  και  λεω  να  ρωτησω  που  είναι  το  λιμανι .Βλεπω  το  αστυνομικο  τμημα  και  μπαινω .
Σε  ένα  γραφειο  καθεται  ο  γνωστος  αστυνομικος. Μολις  με  βλεπει  σαν  να  κουφαθηκε .
Επρεπε  να  τον  ρωτησω ,  με  ηθελες  κατι ? :2funny: :2funny:
Τον  ρωταω  που  είναι  το  λιμανι .Επειτα  στο  λιμανι  γινεται  χαμος , παρα  πολλοι  περιμενουν .Δειχνω  την  καρτα  μου  και  ευτυχως  ηταν  εκει  το  ταχυπλοο που  επρεπε  να  παρω . Οι  σκεπαστες  οι  θεσεις  παλι  τις  ειχαν  προλαβει  και  ετσι  καθομαι  μπροστα  και  τρωω  την  βροχα.
Στην  συνεχεια  όπως  ετρεχε  το  ταχυπλοο  σε  χτυπαγανε  οι  σταγονες  της  βροχης  στο  προσωπο  με  δυναμη  και  ετσουζε . Πω  μαρτυριο  μεχρι  να  φθασουμε.
Παρολα  αυτά  ηταν  αρκετα  ενδιαφερουσα  εμπειρεια    και  ανετα  θα  ξαναπηγαινα .
Ενας  λογος  παραπανω  είναι  ο,τι  θελω  να  ξαναδω  την  φατσα  του  wanna  be  πρακτορας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
φιλε εποχιακη δουλεια κανω ειμαι απο νησι αλλα ο χειμωνας δεν παλευεται παει η  :bigdick:συννεφο γιαυτο την ψαχνω για κατω το θαμα ειναι τη μπορεις να κανεις εκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom