Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

HARIS1981

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταια νυχτα Πατταγια σημερα.Αλλη μια βραδυα αυριο Μπανγκοκ και τελος για φετοσ......
Ενα εχω να πω.Το μωρο στο σοι 7 με τα γαλανα ματια ειναι ολα τα λεφτα.Κριμα που το γνωρισα
μολις σημερα.Καλη συνεχεια στους επομενους!!!!
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Γυρισα  πριν   μια  βδομαδα   σε  ταξιδι   15  ημερων .. Πρωτη   φορα  Ταυλανδη , θα  γραψω   αρκετα  αναλυτικα   τι   εγινε  και  τι   συναντησα .
Ειχα  σκοπο  να  ξεκινησω  την  ιστορια  μου   αλλιως   ,αλλά   επειδη  καποιοι   φιλοι    ρωτησαν   για   Σαμουι  ,  θα  ξεκινησω   από  εκει .
Ο  τροπος   που  θα  γραψω  είναι  να  ξεδιπλωσω    την  ιστορια  μου    και  παραλληλα   να   βαζω    πληροφορειες  και  συμπερασματα .Οποτε   μερικοι   μπορει   να   βρουν   και  μερικες  αχρηστες   πληροφορειες  , αλλά  μια   αχρηστη   πληροφορεια   για   καποιον  ,  είναι   η  ιδια   πληροφορεια ,  πολύ   χρησιμη   για   καποιον   αλλον .

Οποτε  
Warning
Ακολουθουν   σεντονια   Ασιας    

Τις   2   πρωτες   μερες  εμεινα    Παταγια  και  επειτα    εφυγα   για   Σαμουι . Ηθελα  να   παω  την   επομενη   μερα  στο  Κο  Πανγκαν  για  το  Full   moon   party  .
Σαμουι . Μολις    κατεβαινεις   από   το   αεροπλανο   στο  αεροδρομιο  ,μαγευεσαι   από  το  περιβαλλον .Το  αεροδρομιο   τους   είναι  πολύ   μικρο   αλλά   πολύ   γραφικο . Μολις   βγαινεις   από  το  αεροδρομιο   σε   ρωτανε   σε   ποιο  ξενοδοχειο   πας   και  αυτοι   εχουν   mini   bus  και   σε   αφηνουν  μπροστα  στην  εισοδο . Το  εισητηριο   κοστιζει   120  μπατ.
Ειχα   κλεισει   για    3   μερες  στο   Ark Bar Beach Resort  (  εχει   δυο ,  το  άλλο  γραφει    garden )  μεσω   agoda   στα  1600   την  μερα  αλλά   ειχα  κλεισει   για   28   Ιουλιου   και  μετα   και   ειχα   φθασει  μια   μερα    πριν .Λεω  θα  παω  να  τους   πω  ο,τι  θα  μεινω  και  αυτην   την  μερα   στο   ξενοδοχειο . Στο   στενο  των   Ark  bar  μου   φωναζει  μια    και  μου  λεει   εχουμε   φθηνα   δωματια .Παω  εκει  και  μου  λεει   με   τηλεοραση   εχει   600  και  χωρις   500 , (όταν   δεν  γινοταν   το  Full  moon   party  οι   τιμες   πεφταν   στα   500  και   400 ) . Αυτό   το  ξενοδοχειο   λεγοταν  Coconut  Glooves .Εμεινα  μια   μερα  ,  πολύ  απλο   και  λιτο   και  αξιζει   για   τα  λεφτα   του .
Το  μερος  (  Chaweng  beach )  εχει  παρα  πολλους    τουριστες ,  με  τις   τουριστριες  να  υπερτερουν.
Οι   περισσοτεροι   εκεινη  την  περιοδο   Αυστραλοι  , Γαλλοι  , αρκετοι  Ρωσοι    και  τις   τελευταιες   μερες   το   μερος    γεμισε  από   Ιζραελ    two   points .
Οι   ισραηλινες   τι  μουτρα   γκομενες   είναι ?  Πονηροφατσες   και  εκοβε   το  ματι   τους   τα  παντα. Οι   περισσοτερες   μαυριδερες  , μερικες   ειχαν  κατι  περιεργες  μυτες ,  το  βραδυ   φοραγαν  οι   περισσοτερες    κατι   φαρδια   φουστανια    αλλά    παρολα   αυτά   σου   βγαζαν   συναισθημα   να   τις   σκισεις .  
Το  μερος   που  εμενα   ηταν  στην  καρδια   της   διασκεδασης  , οποτε   το  προτεινω  και  σε   σας . Ετσι   όταν  σας   ρωτησουν    σε  ποιο  ξενοδοχειο   πατε , να   πειτε  Ark  bar  
Εκει   γυρω  εχει  παρα  πολλα   ξενοδοχεια   και  συνεχως   χτιζονται  καινουργια ,  οποτε  θα  βρειτε   ευκολα   και  σε  διαφορες   τιμες .
Το   Green  mango         και  τα  υπολοιπα  μαγαζια   βρισκονται   διπλα    οποτε     φορτωνεις   και   εισαι   διπλα .
Στο   Σαμουι   δεν  ειδα   Αραβες   και  ΠακιστανοΙνδους .
Υπαρχει   ενας  κεντρικος    δρομος   οπου  είναι  μια   μεγαλη  ευθεια   με   εμπορικα   μαγαζια   και   φαγαδικα .  Αποφυγεται    να   πιανετε   κουβεντα  με   αυτους   που   ραβουν   κοστουμια   γιατι   είναι  μεγαλοι  απατεωνες  .Αν  θελετε  να  παρετε   κοστουμι   Bangkok  ,οπου  με  τα  ιδια  λεφτα   παιρνετε   2 . Στο  Σαμουι   χρεωναν  5000   το  κοστουμι  και  1000   το  πουκαμισο . Ετσι  αν  σαν  πιανουν  κουβεντα   να   τους  λετε  ,  θελω  κοστουμι   αλλά  θα   το  παρω   από   Bangkok .
Τουριστες    εχει  παρα  πολλους   και  καταλαβαινεις   ότι    βρισκεσαι   σε  νησι . Ο  καιρος   πολύ   καλυτερος   από  Παταγια . Να  βαζετε  αντηλιακο στην  παραλια .Εγω  την  δευτερη  μερα  ημουνα   στην   παραλια  και  ειχε  από  πανω  μου   κατι  βαρια   συννεφα  , ετσι   δεν  βαζω   αντηλιακο . Μετα  από   ωρα  κοιταω    και  ειχα   γινει  κατακοκκινος . Ετσι  πηγα  στο  φαρμακειο   και  εσκασα   500   για   Aloe  vera .
Στην  παραλια   εκει  που  είναι  οι   ξαπλωστρες  (free )  το   βραδυ   γινονται  μπαρ   οπου  μπορεις  να  πας   να  πιεις   το  ποτο   σου . Για  πιο  χαλαρες   καταστασεις .
Κατά  της  11   το  βραδυ   κλεινουν   τα   εμπορικα   μαγαζια   και  ολοι   αρχιζουν   να  μαζευονται   σιγα  σιγα   στο  Green  mango    και  στα   γυρω  μαγαζια .
Το  μαγαζι  είναι  γεματο  από   τουριστες –στριες  αλλά  υπαρχουν  και  πολλες   Ταυλανδες   αλλά  αυτές   δεν  είναι  επιθετικες   σαν  της  Παταγια   και  πρεπει   να  κανεις   μια   ελαχιστη   προσπαθεια Εξω  από  το   green   mango  ηταν   μαζεμενες   5   οπου   στην  επεφταν   στην   ψυχρα . Μου  εδωσε  και  το  χερι  της  να  το  φιλησω .Τελοσπαντων   ηταν   2 η   ωρα    μου  λεει   1500   της  λεω   1000   αυτή  το  σκεφτεται  λιγο  και  λεει  καλα   αλλα   γιατι  μου   αρεσεις .
Τι  γινεται  ρε  πουστη   ?  Ολες   τους  ιδιους   διαλογους   χρησιμοποιουν  ?  Τα  ιδια  μου  ειχε  πει  και  η  Λατ   στην  Παταγια .

Αυτος   που   ειπε  ( συγνωμη   που  δεν  θυμαμαι    το  nick )  ο,τι  οποιος   δεν   εχει  παει  με   Ασιατισσα   δεν   εχει  παει  με   γυναικα   -  ποσο  δικιο   ειχε –
Το  ειδα  με   την  Λατ  στην  Παταγια , πω    εκλαιγε  από  ηδονη  , λεω  μπορει  να  είναι  τυχαιο ,  το  ειδα   (στο  περιπου   αλλά  καπως   σε  μικροτερο  βαθμο  )  από  την  Νιτα.
Αυτό  που  καταλαβα   από  Ταυλανδη   είναι   ο,τι  τα  καλυτερα    γαμησια   πεφτουν   όταν  σε   διαλεγει   το  μωρο .
Την  επομενη  μερα   γουσταρε  η  Νιτα  και   ρωτησε  αν   θα  συνεχισουμε  , της  λεω  όχι   γιατι    θελω  να  παω   το  βραδυ   στο  παρτυ   και  θελω  να   παω   μονος  μου .
Επειτα   φευγω  από  το   φθηνο   ξενοδοχειο   που   εμενα   και  παω   στο Ark Bar Beach Resort   οπου  ειχα  κλεισει   για   3  ημερες . Το  ξενοδοχειο   γαματο  και  διπλα  στην  θαλασσα   , με  πισινα   που   εφερνε   νερο  από  την  θαλασσα   και  ανανεωνοταν    συνεχως . Το  δωματιο   γαματο   με   τα  παντα  μεσα . Βγαινω   εξω  στο  μπαλκονι  και  παθαινω  πλακα  με   το  μερος .
Των  αλλων   τα  μπαλκονια   ηταν  σχετικα   μικρα ,εμενα  ηταν  μεγαλο  και  διφατσο . Μου  εκατσε   το  καλυτερο  δωματιο . Επελεγες  μπαλκονι  και  εβλεπες  άλλες   εικονες . Στο  πισω  μπαλκονι  εβλεπες  την  πισινα   και  πιο  περα  αναμεσα   σε  πανυψυλα   δεντρα , εβλεπες   την  θαλασσα . Γαμαγε  το  σημειο .
Αν  καποιος   θελησει  να  μεινει    σε  αυτό   το  ξενοδοχειο , μετα  την  κρατηση  να   στειλει   e mail   στο   ξενοδοχειο    και  να   ζητησει  όταν  ερθει  να  μεινει   στο   δωματιο   341. Αν   δεν   εχει  μπορει  να  μεινει   στον  παρακατω   οροφο   στο  221 . Αλλά   το  341  γαμαει  και  μεταφορικα   και  κυριολεκτικα .
Παω   παραλια  , παρα  πολλες   τουριστριες   μονες   τους . Παιρνουσαν   οι  πλανοδιοι   πωλητες .  Το  βραδυ   γινεται   το   παρτυ   στο  διπλα  νησι . Περναει  ενας   που  πουλαγε  υφασματα   , του  λεω  όχι , τοτε  αυτος   βγαζει   και  μου   δειχνει   φουντα . Δεν  περιμενα   τοσο   χυμα .  Βεβαια   το  εκανε   καπως  συγκαλυμμενα   αλλά   ολοι  καταλαβαιναν .  Επειτα  από   λιγο  περναει  άλλος   και  μου  λεει   τα  ιδια   και  ο,τι  εχει  ποσα   διαφορετικα  ναρκωτικα . Μου  βγαζει  ένα  μεγαλο  και  χοντρο  κομματι   ψημενο   που   εδώ   θα   εκανε   μια   300αρα   χαλαρα  και  γραφει  στο   κομπιουτερακι    2500 .
Του  λεω  όχι  ευχαριστω   το  εχω  σταματησει  .Επειτα  από  ωρα   ξαναηρθε  και  μου   ειπε   2000 .
Παντως  δεν  ενοχλουν  τους  πελατες   και  αν  δουν   ο,τι  δεν  θελεις   την  επομενη  φορα   ερχονται  πιο  χαλαρα .
Το  βραδυ   πηγα  Κο  Πανγαν   για  το  παρτυ
(θα   γραψω   άλλη  στιγμη    τι  συνεβησε , εκτος  αν  καποιος   φιλος   θελει   αμεσες     πληροφορειες)
Την  άλλη  μερα  
Πιο  αργα  στην  παραλια    στην  παραλια   λογω   ξενυχτιου .Ηταν  2  Αυστραλεζες   που  η  μια   τα   ειχε   φτιαξει  με  Αυστραλο   και  η   δευτερη   ηταν   μονη .Δεν  ηταν  κατι  το  ιδιεταιρο   αλλά  την  ειδα  που  επαιζε   το  ματι  της . Γυριζε   και  κοιταζε, επειτα  ηρθε  μια  πλανοδιος   που  πουλαγε   γυαλια . Τα  φοραει  και  γυρναει  προς   το  μερος  μου   και  με   ρωταει  αν  της    πανε .
-Ω   τι  ωραια   που  είναι  αυτά   τα   αναπαντεχα –
Συμφωνω  κουνωντας  το  κεφαλι  μου  και  χαμογελωντας . Επειτα  από  κανενα  μισαωρο  φευγουν  και  περναει  (μαζι  με  την  παρεα  της )   από   μπροστα  μου  με  χαμογελο  .Την   ρωταω   που  πατε?
Αυτή  μειωνει  καπως  το  βημα  της  αλλά  συνεχιζοντας  να  προχωρα
--  Παμε  στο  δωματιο  μας , θα  τα  πουμε   το  βραδυ .
Με  ψιλοκουφανε    με  την  απαντηση   της    

Το  βραδυ   κατά  της   10   κανω  βολτα  στον  εμπορικο   δρομο . Ειχα  προχωρησει  αρκετα  , επειτα  στριβω   και  βλεπω   το  ποταμι . Από  την απεναντι  πλευρα  βλεπω  μια   μεγαλη    φωτεινη  πινακιδα   που   γραφει  Reggae . Καταλαβαινω   ο,τι  αυτο  είναι   το   σοι   Ρεγκε . Παω  προς   τα  κει . Αριστερα  και   δεξια   beer   bar . Ξεκιναω   από  την  νοητη   πυλη . Δεν  υπηρχε  κανενας   πελατης   εκεινη   την  στιγμη   και  ημουνα   μονο  εγω   σε  μια  σχετικα   μεγαλη   ευθεια . Τι  Παταγια  μου   λετε ,  αυτό  που   ειδα  κανει  την  Παταγια  παιδικη   χαρα .
Από  κάθε  μαγαζι   που  περναγα    ουρλιαζαν  και   ερχοντουσαν  ολες  πανω  μου  και  μου   τριβοντουσαν . Δεν  με   αφηναν   να   φυγω Χαιδευα  μεσουλες   , δουλευε   κωλοχερο  και  τους   ελεγα   πρεπει   να  φυγω   να   ριξω  μια  ματια .Προχωρουσα   2  μετρα   ερχοντουσαν  από  το  άλλο μαγαζι   ολες  πανω  μου  ουρλιαζοντας   και  ξανα   τα  ιδια  . Μετα    στο   απεναντι  μαγαζι   ξανα   τα  ιδια . Ολες  εν τω  μεταξυ   καυλακια   σπεσιαλε ,  πολύ  καλο   επιπεδο .
Πω  πω   παθαινεις  παρακρουση  . Καταλαβαινεις   πως  αισθανοταν  ο   Ρουβας  :grin: :grin:
Στο  τελος   του   δρομου   εχει   το  κλαμπ   Ρεγκε    οπου  παιζουν   ζωντανη  μουσικη   και  εχει  ένα   μεγαλο  παγκο  με   περιπου   30   γυναικες .
Στο  συνολο   του   δρομου   εκεινη   την  στιγμη     πρεπει  να  ηταν   γυρω   στις   120  -  150   γυναικες  ,  και  υπηρχαν  μονο  2  πελατες  και  γω.  Τα  κοριτσια   τα  ειδα  πιο  ομορφες   από  τις  Παταγιανες   και  πιο   γλυκες (ισως  και  με  λιγοτερα  χιλιομετρα  :2funny: :2funny:).
Στην   επιστροφη    δεν  εχει  άλλο   δρομο   και  ετσι   ξαναπερνας   από  τον  ιδιο   δρομο. Ειχα  εντοπισει   4 –5  πολύ  καλα   κομματια  αλλά  κανω  την  τελειως  λαθος   σκεψη  να  φυγω  να  παω  να  βρω  την  Αυστραλη   και  αν   δεν   κατσει   η   φαση  ξαναγυρναω    ξερωντας    που  θα   χτυπησω . Στην  επιστροφη   ξαναπαιρναω   από  τα  μαγαζια   οπου   ξαναγινεται  ο  ιδιος   χαμος .
Η   αληθεια   είναι  ο,τι  κολλησε   το  μυαλο  μου  με  αυτό  που   ειδα    και  δεν  ηξερα   ποια  να   πρωτοδιαλεξω . Ετσι   εφυγα  και  δεν  εμαθα   τι  τιμες   παιζουν  ουτε  ποσο  είναι  το  μπαρ  φαιν  .
Τελικα   στο   green  mango   βρηκα  την  Αυστραλη  που  λεγοταν   Εμιλυ . Αυτή   με  ειχε  δει   την  πρωτη  μερα    που  ειχα  παει  στο  μαγαζι   για  αυτό  ηταν  σιγουρη  ο,τι  θα   με   ξαναβρει . Βεβαια   και  εγω  ηξερα  ο,τι  καπου  θα   την  βρω  ,  αφου   δεν  υπαρχουν  πολλα  μαγαζια .
Μολις  με  βλεπει   ερχεται  μονη  της  προς  το  μερος  μου   και  μου   επιασε  κουβεντα. Στην  ουσια    αυτή   μου  την  επεσε
Κοιτα  να   δεις   ένα   ταξιδι   πως   αλλαζει   τις   ισσοροπιες .
Επειτα  από  1   ωρα   ηταν     στο  341.
Τις   επομενες  μερες    σπιτωθηκε   στο   341
Καλα  μου  εκατσε   το  πακετο .Πηρα  το  οικονομικο  πακετο    με   απεριοριστες   κλησεις . Δεν  επιανε   φυσικα   επιπεδα  Ταυλανδης   αλλά   ανελπιστα αποδειχτηκε   πολύ  καλη .
Εμεινα   αργοτερα  +  2  μερες   στο  341 . Φαγαμε   κολλημα   και  οι   δυο   και  ειμασταν   συνεχεια   μεταξυ   ξενοδοχειου   , παραλιας  , πισινας , μπαλκονιου , για  φαγητο  , ποτο  το  βραδυ  και  ξανα   ξενοδοχειο .
Μετα  από  2  μερες   γινονταν  αγωνες   Μουι   Ται . Λεω  στην  Εμιλυ  να  παμε   αλλά   αυτή   το  βρισκει   βαρβαρο  και  τελικα   παω  μονος  μου .
Επειδη  δεν  ηξερα  που  είναι  το  σταδιο  παιρνω   μοτοταξι  (δεν  συμφερει   γιατι  και  για  την   πιο  μικρη   διαδρομη   σου   ζητανε   100 )  και  παω  στο  σταδιο  που   τελικα   είναι  λιγο  πιο  μεσα   από   το  σοι  Ρεγκε . Την  άλλη  φορα   από  την  παρακρουση    ουτε  καν   το  προσεξα
Η  εισοδος   στο  σταδιο   1000  αλλά  ειχε  και  θεσεις   με   1200  και  1500 .Αλλά   και  με  το  1000ρικο   ησουν  πολύ  κοντα . Το   σταδιο    γεμισε  από  τουριστες  αλλά  και  από   αρκετους   Ταυλανδους. Εγιναν   7  αγωνες   των  5   γυρων .Επαιζε   ζωντανα  παραδοσιακη  μουσικη  οση  ωρα  αγωνιζοντουσαν .  Η  μουσικη  μου  θυμησε   ο,τι  εφερνε   λιγο   όπως  η  μουσικη   που  ακουγεται  στους  αναστεναρηδες  , δηλαδη  σε   εφερνε   σε      κατασταση  τρανς .
Σε  μενα  αρεσε  ολο   το  σκηνικο  και  προτεινω  να  πατε   εστω  και  για  μια   φορα .
Μολις   φευγαμε ,  πολλα   κοριτσια   από  το  σοι   περιμεναν  από   εξω   με  σκοπο  να  τους   τραβηξουν   στα  μαγαζια   τους . Ερχεται  μια  που  με  αγκαλιαζει  και με   θυμοταν  από  την  προηγουμενη  φορα  . Ηταν  ένα  από  τα  μωρα  που  μου   αρεσαν  τρελα . Την  πιανω  από  την  μεση .Της   λεω  
--Δεν  γινεται   τωρα
---Μα  γιατι ?  Θελω  να  σε  κανω   χαππυ  (  ποσο  κοντα  είναι , από  χαππυ   να   γινεις   χαπακας  :2funny: :2funny: :2funny: )
---θα   ερθω   αυριο
---Όχι   μου  λες   ψεμματα
---Θα   ερθω  μονο   για   σενα

Η   εμιλυ   περιμενε   στο  δωματιο ,  ειχε  δει  τις  αφισες   που  ελεγε  ο,τι  οι  αγωνες   ξεκινουσαν  9  το  βραδυ   εως  12   και   με  κοιταζε   ανιχνευτικα   μηπως  την  ειχα  κοπανησει   και  πηγα  στο  σοι .
Την  επομενη  μερα  σκεφτομουν  πως  θα  την  κοπανησω   να  βρω  το  άλλο  μωρο  (  δεν  ειχε  και  συνεχομενο   αγωνα   Μουι  Ται   να   πω   ο,τι  θα   ξαναπαω   στους   αγωνες ).  Ηταν   συνεχεια  μαζι  μου και  αυτό  αρχιζε  να  μου   την  σπαει .Θυμηθηκα   και  τα  λογια   των  παλιων   εδώ   μεσα   και  σκεφτομουνα   και  εγω   τα  ιδια   -  θα  κολλησω   σε  μια   ενώ   υπαρχουν  απειρες -  .Εβλεπα  και   το  βραδυ   ποσες  Ταυλανδες   ηταν   μονες   τους   (  λογω  ελλειψης   πελατειας  ) .Ειδικα   εβλεπα  ένα  καυλακι  με  ένα  πετσινο   καυτο  σορτσακι   που  ηταν  θανατος .Αυτό  το  μωρο  το  εβλεπα  κάθε  μερα  μονο  του .
Επειδη  παρολα   αυτά   περναγαμε    καλα    εως   πολύ  καλα  ,  σκεφτομαι  ο,τι  δεν  υπαρχει  σοβαρος   λογος   να   την  πω   τα  χαλαμε .
Οποτε  λεω  αν  τα  χαλασουμε  και  επειτα   με  δει   με  Ταυλανδη   θα  λεει    - τον  ξεφτιλα –
Ετσι   λεω  να  κλεισω  το  σκηνικο  με   ωραιες   εντυπωσεις .
Αποφασιζω  ο,τι  πολύ   εκατσα   στο  Σαμουι    και  θα   ξαναγυρισω   Παταγια  . Της  λεω   τελευταια   μερα   ο,τι  θα   γυρισω  Bangkok   ( εννοωντας   Παταγια  :grin: :grin:) .Αυτή   εκνευριζεται   αφου  περιμενε  να   κατσω  ολες   τις  μερες   στο  Σαμουι .
Ειχα  κανει  την  μαλακια   και   της  ειπα    ποσες  μερες   θα  κατσω  στην  Ταυλανδη

Ετσι  εμαθα  ο,τι  το  καλυτερο  είναι  να  λες   ο,τι  θα  κατσεις   λιγοτερες  μερες   από  οσες   θα  κατσεις   στην  πραγματικοτητα   και  αργοτερα  όταν  δουν  ο,τι  καθεστε  περισσοτερες  μερες  , να  λετε  ότι   αλλαξατε  τις   ημερομηνιες   της   επιστροφης   (μωρο   μου   για  σενα   το  εκανα  :grin: :grin: )

συνεχιζοcontinue  


 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
λοιπον μπραβο φιλε για περιγραφη -πληροφορειες ακομα και τα ονοματα και συγκεκριμενα δωματια που αναφερεις ειναι πολυ χρησημα...οπως και για τη σεξ σκηνη που ειναι γαματη οπως τα λες..σαμουη την αλλη φορα που ειναι χαλια λοιπον και να αφησουμε την πατταγια για αλλους
περιμενω πληρ. απο φουλ μουν παρτυ
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Ευχαριστω   φιλε .Ψηφιζω   Σαμουι   δαγκωτο ,  αυριο   θα   γραψω   την  συνεχεια  οπου   εξηγω   γιατι  κατεληξα  σε  αυτην  την   διαπιστωση .Θα   γραψω   και  για  το  full  moon  party  που  ειναι  μια  διαφορετικη   εμπειρεια .  
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Φίλε shamans9 τα "σπάς" στην κυριολεξία από περιγραφή ...  ;) ... Δεν μπορώ να περιμένω ...  :grin: ... Δώσε ψωμί στον "πεινασμένο" λαό ...  :2funny:
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
οι ταιλανδεζες θα λενε οτι οι ελληνες με την κριση πανε και γαμανε φαρανγκογκομενες τζαμπα :2funny:


ρε παιδια εκεινο το παλουκαρι ο πιπινομανιακ τι απεγινε
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Ευχαριστω   φιλε .Ψηφιζω   Σαμουι   δαγκωτο ,  αυριο   θα   γραψω   την  συνεχεια  οπου   εξηγω   γιατι  κατεληξα  σε  αυτην  την   διαπιστωση .Θα   γραψω   και  για  το  full  moon  party  που  ειναι  μια  διαφορετικη   εμπειρεια .  

Γράψε και κάτι για την παραλία Μάε Ναμ

είναι η τρέλλα μου στο Κο Σαμούι !
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Επιτέλους! Ηθελα πληροφορίες για Κο Σαμούι και ευτυχώς τις ακούω και μάλλον θα πάω Οκτώβριο ή, Νοέμβριο.
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Επιτέλους! Ηθελα πληροφορίες για Κο Σαμούι και ευτυχώς τις ακούω και μάλλον θα πάω Οκτώβριο ή, Νοέμβριο.

Πληροφορίες για Κο Σαμούι
[URL unfurl="true"]http://ko-samui-holidays.blogspot.com[/url] (στα ελληνικά)
και εδώ
www.thailandbethere.com/Provinces/GRC/Files/SuratThani/GR_Ko_Samui.htm]http://www.thailandbethere.com/Provinces/GRC/Files/SuratThani/GR_Ko_Samui.htm[/url] (στα ελληνικά επίσης)

(φώτο από περιοχές του Σαμούι)

και παραλίες εδώ
[URL unfurl="true"]http://exploring-beaches.blogspot.com/[/url]

Μην παραλείψεις να πας στο Μου Κο Ανγκ Τονγκ το εθνικό θαλάσσιο πάρκο που βρίσκεται ακριβώς απέναντι!
Υπάρχει και ένας έλληνας με τουριστικό γραφείο το Tropical Easy στην παραλία Mae Nam που γράφω στο προηγούμενο post.

ότι άλλο θέλεις ρώτα
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τις Καλημέρες μου απο τον παράδεισο της Πατταγια.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Τις Καλημέρες μου απο τον παράδεισο της Πατταγια.
Καλημέρα φίλε καλή διαμονή στη φτωχή και ποταπή Πατάγια  :2funny: :2funny: :2funny:
Οντος φίλε shamans9 τουρίστρια στην Ταιλάνδη? χάθηκαν τα Ελληνικά νησιά όχι τίποτα άλλο να μη φεύγει και το συνάλαγμα  :2funny:
Εννοείτε ότι κάνω πλάκα ε? ο καθένας κάνει ότι γουστάρει εκεί
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Πληροφορίες για Κο Σαμούι
[URL unfurl="true"]http://ko-samui-holidays.blogspot.com[/url] (στα ελληνικά)
και εδώ
www.thailandbethere.com/Provinces/GRC/Files/SuratThani/GR_Ko_Samui.htm]http://www.thailandbethere.com/Provinces/GRC/Files/SuratThani/GR_Ko_Samui.htm[/url] (στα ελληνικά επίσης)

(φώτο από περιοχές του Σαμούι)

και παραλίες εδώ
[URL unfurl="true"]http://exploring-beaches.blogspot.com/[/url]

Μην παραλείψεις να πας στο Μου Κο Ανγκ Τονγκ το εθνικό θαλάσσιο πάρκο που βρίσκεται ακριβώς απέναντι!
Υπάρχει και ένας έλληνας με τουριστικό γραφείο το Tropical Easy στην παραλία Mae Nam που γράφω στο προηγούμενο post.

ότι άλλο θέλεις ρώτα

Σ' ευχαριστώ φίλε
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Και εσυ ρε μεγαλε τι ζωρι τραβας ανα ο αλλος με 20 ευρω  :knockinb: και το παιζει καπως?
Με τα δικα σου φραγκα πηδαει η την δικια σου γκομενα πηρε?
Αντε να ερθουμε λιγακι στα ισια γιατι μαλλον η ζεστη βαραει κατακεφαλα.... :jerking:

Γκομενα δεν εχω καθοτι φτωχος και ασχημος... Δεν πηγα Ταιλανδη να βρω καμμια "γκομενα" και εχω λιωσει στην  :jerking:

Το ζορι που τραβαω με τους βλαχοδημαρχους ειναι μεγαλο, αφου νοικιαζοντας μουνι, περνουν απο μονοι τους και ενα παρασημο, και μετα εχουν την εντυπωση οτι ολοκληρη η χωρα ειναι της λογικης .."με 10 ευρω της γαμας ολες", και παθαινω αλλεργικη παρακρουση...
Η πατταγιαση ειναι μια ασθενεια που δεν γιατρευεται ευκολα, ιδιαιτερα σε καταπιεσμενους ελληνες που ζουν για 15-20 μερες το χρονο. Καλο ειναι που ξελαμπικαρουν λιγο αλλα το πολυ το κυρ'ελεησον το βαριεται και ο θεος, λενε στο χωριο μου.

Με λιγα λογια ειναι μερικοι εδω που εχουν κανει το thread βαρετο, γιατι δεν ενδιαφερει ολους ποια γκομενα εκλασε στην WS...


Περιμενω να ακουσω τι εγινε στο Ko Παγκαν..  :rockon: :2funny:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
ρε παιδια εκεινο το παλουκαρι ο πιπινομανιακ τι απεγινε
Λες να πήγε Pattaya και να έμεινε ΑΦΩΝΟΣ..  :uglystupid:
O pipinomaniac ΕΙΝΑΙ στη πατταγια...

Κατ αρχας να κλεισω το κεφαλαιο Πατονγκ οσον αφορα τον θεομουναρο,που ΔΕΝ γαμησα τελικα...
Η γκομενα ΔΕΝ φορτωνοτανε και μου την ειπε μαλιστα οταν της προτεινα παραπανω φραγκα.."Stop offending me...All ladies not same same..i dont go hotel with customers.."...Μου εδωσε στο τελος ενα γλυκο φιλακι στο στομα και μου περασε στα κρυφα ενα χαρτακι με το τηλεφωνο της..."Next time you come we start from the beggining..."...Ειδωμεν...
Στα της Πατταγιας τωρα...
Κατ αρχας μου εχει κανει ΤΡΟΜΕΡΗ εντυπωση οτι τα παντα σχεδον ειναι φτηνοτερα απο Μπανγκοκ κα Πουκετ...Ιδιο μενου Μακντοναλτς στη Πατονγκ 190 μπατ,στη Πατταγια 140!!!!!Ειναι να τρελαινεσαι...Φαγητο,ρουχα,σουβενιρ,τα παντα ΦΤΗΝΟΤΕΡΑ...
Οσον αφορα τις γκομενες...
3 μερες τωρα σκαναρω ολα τα α γκο γκο και περναω ατελειωτες ωρες στα μπαρ και τη WS...
Για να καταλαβετε ποσο εχει χαλασει η Πατονγκ,ειναι αναμφισβητητο οτι στη πατταγια βρισκεις ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ γκομενακια...Για να εξηγουμαστε ομως...ΟΧΙ στη WS και ΟΧΙ στα μπαρ...Και ουτε βεβαια στη παραλια,που το επιπεδο ειναι ΧΑΛΙΑ...ΟΥΤΕ που να ημουνα 10 χρονια αγαμητος δε φορτωνα απο εκει...
Εχουν λοιπον περασει απο μπροστα μου χιλιαδες γκομενες...Εχω δει χιλιαδες στα μπαρακια...Πηγα και στο Ινσομνια...ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΑ τα πραγματα...
Στο Ινσομνια βεβαια μετα τις 4 που σχολανε τα αγκο γκο βρισκεις και μερικα αστερια...Αλλα η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΕΣ...2 καλα που βρηκα ζηταγανε 2χιλιαρο ΑΚΑΤΕΒΑΤΟ...
Εγω χτες φορτωσα ενα θεομουναρο απο α γκο γκο με 1500 (συν 600 μπαρφαιν)...Και το ειχα τσεκαρει κιολας ΓΥΜΝΟ,για να δω ΤΙ αγοραζω...ΙΔΙΑ λεφτα μου ηρθε...
Στα α γκο γκο,βρισκεις αρκετα γκομενακια επιπεδου Μπανγκοκ...
Βεβαια για να μη παρεξηγουμαι,ΓΟΥΣΤΑ ειναι αυτα του καθενος...Αλλοι κανουν μια βολτα στη WS και στο 5λεπτο εχουν βρει καμμια 10αρια που θα μπορουσαν να φορτωσουν...Εγω μετα απο 7-8 ωρες συνολο "περατζαδα" στη WS,ειναι ζητημα εαν βρηκα 2-3 αστερια,ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ δεδομενα και αυτο που ζηταω ΕΓΩ..
Βεβαια ειναι γνωστο οτι ειμαι ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ...
α)ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ τα τατου...Γκομενα με τατου δρακους και αλλες τετοιες παπαριες,ΤΡΩΕΙ ΑΚΥΡΟ επιτοπου...Το πολυ πολυ να εχει κανενα τριανταφυλακι στον ωμο...Αλλιως αν ειναι γεματη με δρακους,νομιζω οτι παω να γαμησω το γερο-τζιμ το ναυτικο που πανω στη μαστουρα του,εχει σφαξει καμμια 20αρια και σαπιζει στη φυλακη...
β)Γκομενα χωρις θεοστητο βυζι,τρωει επισης ΑΚΥΡΟ...Γι αυτο δεν παιρνω ΠΟΤΕ Ταυλανδες που εχουν γεννησει,γιατι το βυζι τους εχει παρει μεταγραφη για αρχιδια...Και επειδη ειμαι λατρης του γυναικειου στηθους,θελω να ειναι ΣΤΗΤΟ...ΑΛΛΟΙ εδω μεσα ΔΕΝ εχουν προβλημα...ΤΗ ΒΡΙΣΚΟΥΝ οταν η γκομενα εχει βυζι πετσα απο γιαουρτι η οταν το πιανεις να ειναι εντελως νερουλο...ΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΟ ΤΟΥΣ...
ΕΓΩ οταν δω γυναικα με πεσμενο βυζι ΞΕΡΝΑΩ...
γ)ΔΕΝ παιρνω μαυριδερες...
δ)ΔΕΝ γουσταρω να εχουν ΣΗΜΑΔΙΑ-ΡΑΓΑΔΕΣ στο σωμα τους...
Μ'αυτα και μ'αυτα,υπαρχει ΜΟΝΟ ΜΙΑ λυση...A GO GO και παλι A GO GO...(Γι αυτο αλλωστε και γουσταρω Μπανγκοκ ΜΕ ΤΕΛΛΑ...)...
ΕΚΕΙ τσεκαρεις τα παντα...Βλεπεις και αν ειναι γεματες με τατου και πανω απο ολα ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ το σωμα...Γιατι μου εχει τυχει πολλες φορες να παιρνω Ταυλανδη με ωραιο κορμακι,αλλα οταν βγαζει τα ρουχα να εχει παντου ραγαδες,τατου σημαδια και βυζι μικροτερο απο το δικο μου γιατι αντι να φορουσε σουτιεν με ενισχυση,φορουσε ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΜΕ ΣΟΥΤΙΕΝ...
Στα α γκο γκο,ΞΕΡΕΙΣ τι αγοραζεις...Κι ας δωσεις και 10-20 ευρω παραπανω...
Συμπερασματικα...
ΠΑΤΤΑΓΙΑ και παλι ΠΑΤΤΑΓΙΑ...
Εχει για ολους...ΙΔΑΝΙΚΟ μερος για σεξοτουρισμο...
Αλλα και η Πατταγια ομως ΔΕΝ ξεφευγει απο το ΘΕΜΕΛΙΩΔΗ κανονα που ισχυει στη ταυλανδη...
9 στις 10 φορες,ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥΝΙ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ...Με 1000 μπατ ΠΙΠΙΝΙ-ΘΕΟΜΟΥΝΑΡΟ ΔΕΝ ΓΑΜΑΣ...Εκτος και ενα το πετυχεις στις 6 ωρα το πρωι πιωμενο στο Ινσομνια και επειδη δεν εχει φορτωθει ακομα,ερχεται με ενα χιλιαρικο για να μη μεινει ρεστο....
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
ΠΑΤΤΑΓΙΑ και παλι ΠΑΤΤΑΓΙΑ...
:2funny:
Ημουν σίγουρος ότι ακόμα και οι ποιο hardcore αντιπαταγιανοί, όταν πάνε τελικά Πατάγια σπάνε τελικά και παραδέχονται το κόλλημα της πατάγιας που έχουν άλλοι, εμού του ιδίου συμπεραλαμβανομένου όσον αφορά το σεξοτουρισμό
Pipino να σε καλά, γνώρισε καλά την Πατάγια και θα δεις ότι έχει και κάτι παραπάνω να σου προσφέρει εκτός από  :knockinb:
το οποίο είναι αφθονο και σε καλές τιμές όπως και γενικά οτιδήποτε άλλο παίζει σε καλύτερες τιμές

tip για καβουρογαρίδες που γουστάρεις πήγαινε jomtien beach
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
πιπι εμεις στα λεγαμε τοσο καιρο... παταγια!!!  :rockon:

βεβαια εισαι στην low season και τα πολυ καλα την εχουν κανει. που να πας high season να δεις τι γινεται.

τσεκαρε τα εξης agogo's: airport, iron, whats up, diamond, angelwitch, heaven above, gentlemens club, pepermint αλλα και τα μικροτερα agogo's που ολο και καποιο αστερακι κρυβουν. ξεκινα απο τις 9-10 που εχει και happy hours. υπαρχει και το hooters με coyotes και ειχα δει καποια καλα τον μαρτιο. πηγαινε και καμια βολτα στα candy shop, torus, lucifer.

τελικα που μενεις? bay resort??? αν ναι, δωσε φιλακια στην goke, fern, aeaw απο τον john from greece!!!  :grin:

κανε και καμια βολτα στην soi buakaow, κοντα στο bay resort ειναι! και οπωςδηποτε μια απογευματινη βολτα στην soi 6!!!  ;)

 

kliduhos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
144
Like
4
Πόντοι
1
a go go ΝΑΙ...
αλλα κολλημενος στη πιστα, να βλεπεις την ΠΑΣΑΝ λεπτομερειαν
οχι αραλικι σε τιποτα αναπαυτικους καναπεδες στα ορεινα του μπαρ
και αν δεν υπαρχει και rotation επι σκηνης (που ειναι το ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ να συμβαινει)
Ε.. τοτε με το ποτο στο χερι φερνεις μερικες γυροβολιες εσυ :2funny:
χμ...υπαρχει παντως κι αλλος ΑΣΦΑΛΗΣ τροπος να ψαρεψεις κορμαρες και ας μην αποκαλυπτονται ημιγυμνες μπροστα σου
στην Μπανγκοκ βεβαια ;)
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απογοητευμένος όμως ρε παιδια απο το επιπέδο των γυναικών στα γκογκος της πατάγιας μέχρι τωρα  με το σταγονομετρο τα καλά μωρα άσε που κάποια λένε για 3000 και με πιανουν τα γελια όταν τα ακουω... πχ στο happy που πέρσι είχε και πολλές και καλες φέτος με το ζόρι μια δυο που να βλεπονται...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Απογοητευμένος όμως ρε παιδια απο το επιπέδο των γυναικών στα γκογκος της πατάγιας μέχρι τωρα  με το σταγονομετρο τα καλά μωρα άσε που κάποια λένε για 3000 και με πιανουν τα γελια όταν τα ακουω... πχ στο happy που πέρσι είχε και πολλές και καλες φέτος με το ζόρι μια δυο που να βλεπονται...

το happy ειναι πλεον παρελθον. υπαρχουν αλλα καινουργια gogos και οι περισσοτερες εχουν παει εκει.
ας πουμε τον ιουνιο ειχα παρει 4 γκομενες απο το sin city στην soi 16. τον μαρτιο που πηγα δεν ειχε ουτε ενα καλο και η μια μαμασαν (τρελο μιλφ) επιασε δουλεια στο καινουργιο baccara.

και τωρα ειναι low season, λογικο να μην παιζει πολλα καλα μωρα.
τελικα τον μαρτιο ηταν η καλυτερη εποχη που πηγα.

λακη μηπως να το αναβαλεις το ταξιδι???  :think:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom