Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Πάρε και ένα δωράκι από Σαμουί


για να δεις τι παίζει την νύχτα
μιας και είσαι λάτρης της Πατάγια !

Προχθες παντως που σπικαρα με ενα μορτακι που ειναι κατω, Σαμουι δεν υπαρχει ουτε ... νεκροθαφτης..
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Πάρε και ένα δωράκι από Σαμουί


για να δεις τι παίζει την νύχτα
μιας και είσαι λάτρης της Πατάγια !

Προχθες παντως που σπικαρα με ενα μορτακι που ειναι κατω, Σαμουι δεν υπαρχει ουτε ... νεκροθαφτης..

Μην εξηγιέσαι έτσι! Το Σαμουί είναι παράδεισος και μπροστά στην Πατάγια επίσης εξήσου δυνατό! Ξέρω έχει πολλούς Παταγιανο-λάτρεις εδώ μέσα αλλά και το Σαμουί δεν πάει πίσω. Δείτε το καλύτερα την επόμενη φορά αν θα πάτε. Έχει μοναδικά μέρη!
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Δεν διαφωνω, λεω οτι μου ειπαν, πολυ ωραια αλλα μοναχικα μερη για τουτο τον καιρο.

Μενα μου αρεσει η μουνομανα το Ισσαν !!!!!
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
δε ξεκολατε  και  λιγο  απ  την παταγια    πουκετ  και  σαμουι  ακολουθουν  δυνατα  την  παταγια    μπορει  να  εχει  το  1/5  απ  τις  γκομενες  της  παταγια  αλλα  και  παλι  ποσες  θα  προλαβεις  να πηδηξεις  σε  2  βδομαδες,    δε  μιλαω  για  αλλα  μερη  που  οντως  παιζουν  ελαχιστες  γκομενες    χατ  γιαι  και  κραμπι  στο  νοτο    τσιανγκ  μαι  και  ουντον  τανι  στο  βορα  (δεν  εχω  παει  στο  βορρα)    να  δειτε  και  λιγη  διαφορετικη  ταυλανδη    ολο  παταγια  και  παταγια    εγω  παντως  μονο  2  μερες  την  αντεξα    και  δεν  ειμαι  φυσιολατρης  το  αντιθετο      καλα  σας  λεει  ο  μαεχονσον  ρε παιδια
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Είναι κανείς Πατταγια αυτήν την περίοδο? Σε ενημερωτικά sites μιλάει για κατακλυσμό στην περιοχή λόγω έντονων βροχοπτώσεων.

  μπανγκοκ  παντως  νταλα  ηλιο  ειχε  σημερα,  σπανιο  βεβαια,  χτες  και  τις  προηγουμενες  μερες  εριξε  καλουτσικες  βροχες (εχω  δει  και  πολυ  χειροτερα) 
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Και δεν υπάρχει γιατρειά...

βρε παιδιά η Πατάγια είναι για τους αθλητές στο αγώνισμα του σεξερσαΐζ..........

είναι μέρος για υγεινή διατροφή ,πολύ περπάτημα ,χωρίς αλκοόλ και ουσίες......και πολύ :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

άντε στη καλήτερη περίπτωση καμοιά βιταμίνη ή κανένα αναψυχτικό με ταυρίνη..........

Εγώ προσωπικά σε ένα μήνα στη Πατάγια χάνω περίπου 10 κιλά απο τη σκληρή προπόνηση......

τώρα και μερικές μέρες στο Κο-Ξανγκ δεν είναι κακό να κάνουμε και κανένα μπανάκι..........

Για αύτο Παπάγια σαλάτ ,Πατάγια και ξερό ψωμί !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
   μπανγκοκ  παντως  νταλα  ηλιο  ειχε  σημερα,  σπανιο  βεβαια,  χτες  και  τις  προηγουμενες  μερες  εριξε  καλουτσικες  βροχες (εχω  δει  και  πολυ   χειροτερα) 

όποιος θέλει να μάθει για τον καιρό στη Πατάγια ας μπεί εδώ


παντώς με την αγαπήμενη μου που μιλάμε κάθε μέρα μου είπε ότι βρέχει πάρα πολύ.

(η καημένη γ@μιέται κάθε μέρα στη δουλειά, όχι σαν κάτι Ελληνίδες που δεν κάνουν τίποτα..........)
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Μενα μου αρεσει η μουνομανα το Ισσαν !!!

καλό εεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Πάρε και ένα δωράκι από Σαμουί


για να δεις τι παίζει την νύχτα
μιας και είσαι λάτρης της Πατάγια !
Πω πω...εντυπωσιαστηκα πραγματικα........καλο μερος για να παω οταν παρω συνταξη :2funny: :2funny: :2funny:
Στο ειπα ομως πριν και δεν το καταλαβες....εγω θελω υποκοσμο,αμαρτεια...θελω τους φοινικες να τους βλεπω με καρτ-ποσταλ και τα go go bar αν ειναι δυνατον να ειναι σε αποστση 30sec,θελω ακομα και το φαγητο μου να περιλαμβανει και λιγο sex που λεει ο λογος....οποτε μεινε εσυ εκει και ασε εμενα στην ασχημη,βρωμερη,ξενερωτη Παταγια να τρωω τα νιατα μου :rockon:
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Προχθες παντως που σπικαρα με ενα μορτακι που ειναι κατω, Σαμουι δεν υπαρχει ουτε ... νεκροθαφτης..
Στην Ταϊλάνδη όλη να ψάξεις νεκροθάφτη δεν θα βρείς... Τους νεκρούς τους καίνε εκεί!!! :cheesy:
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Πάρε και ένα δωράκι από Σαμουί


για να δεις τι παίζει την νύχτα
μιας και είσαι λάτρης της Πατάγια !
--------------------------------------------------------------------------------------
Πω πω...εντυπωσιαστηκα πραγματικα........καλο μερος για να παω οταν παρω συνταξη :2funny: :2funny: :2funny:
Στο ειπα ομως πριν και δεν το καταλαβες....εγω θελω υποκοσμο,αμαρτεια...θελω τους φοινικες να τους βλεπω με καρτ-ποσταλ και τα go go bar αν ειναι δυνατον να ειναι σε αποστση 30sec,θελω ακομα και το φαγητο μου να περιλαμβανει και λιγο sex που λεει ο λογος....οποτε μεινε εσυ εκει και ασε εμενα στην ασχημη,βρωμερη,ξενερωτη Παταγια να τρωω τα νιατα μου :rockon:

Πάρε και ένα δωράκι από την άσχημη, βρομερή, ξενέρωτη Παταγια (όπως γράφεις)


θα σε κάνω εγώ πιο ρομαντικό, μην στεναχωριέσαι!
Τι θα έλεγες να πάμε να δούμε κανέναν βουδιστικό ναό παρέα!
εκεί προς τα πάνω προς τον βορρά, προς Λαμπάνγκ, και τέτοια!
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Πάρε και ένα δωράκι από την άσχημη, βρομερή, ξενέρωτη Παταγια (όπως γράφεις)


θα σε κάνω εγώ πιο ρομαντικό, μην στεναχωριέσαι!
Τι θα έλεγες να πάμε να δούμε κανέναν βουδιστικό ναό παρέα!
εκεί προς τα πάνω προς τον βορρά, προς Λαμπάνγκ, και τέτοια!
αν και όταν κανονίσετε το ταξίδι να μου πείτε και εμένα...
ενδιαφέρομαι...
έτσι ακριβώς ονειρεύομαι τις διακοπές μου...
εεε τί στα κομμάτια...δεν θα δεις και κανά ναό,κανά δάσος,κάτι βρε αδερφέ τεσπα...
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ααααχχχχ αυτη η ws εχει καψει πολλες καρδιες!!!

για μενα και την ημερα και την νυχτα μ'αρεσει!!!

μετα τις 3 το μεσημερι ανοιγουν 3 gogo bars και το secrets που ειναι ανοιχτο απ'το πρωι!

στα gogos δεν θα βρειτε τπτ σπουδαιο αλλα για χαλαρωμα και για καμια μπυριτσα ειναι ωραια! ειδικα στο airport agogo που τα κοριτσια ειναι ολο χαρα και διαθεση για πολλα παιχνιδια!

περσι τον μαιο βρηκα μια γκομενα το μεσημερι στο airport και την κρατησα 11μερες! αυτη που ηθελα να φερω εδω διακοπες, αλλα δυστηχως δεν ηρθαν τα πραγματα οπως ηθελα. τον μαρτιο εμαθα οτι ειναι αυστραλια.
 

panagiotis3

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
72
Like
9
Πόντοι
0
ααααχχχχ αυτη η ws εχει καψει πολλες καρδιες!!!

για μενα και την ημερα και την νυχτα μ'αρεσει!!!

μετα τις 3 το μεσημερι ανοιγουν 3 gogo bars και το secrets που ειναι ανοιχτο απ'το πρωι!

στα gogos δεν θα βρειτε τπτ σπουδαιο αλλα για χαλαρωμα και για καμια μπυριτσα ειναι ωραια! ειδικα στο airport agogo που τα κοριτσια ειναι ολο χαρα και διαθεση για πολλα παιχνιδια!

περσι τον μαιο βρηκα μια γκομενα το μεσημερι στο airport και την κρατησα 11μερες! αυτη που ηθελα να φερω εδω διακοπες, αλλα δυστηχως δεν ηρθαν τα πραγματα οπως ηθελα. τον μαρτιο εμαθα οτι ειναι αυστραλια.
σου το εφαγε την εφαγε την γυναικα αλλος...!!  :P
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Πάρε και ένα δωράκι από την άσχημη, βρομερή, ξενέρωτη Παταγια (όπως γράφεις)


θα σε κάνω εγώ πιο ρομαντικό, μην στεναχωριέσαι!
Τι θα έλεγες να πάμε να δούμε κανέναν βουδιστικό ναό παρέα!
εκεί προς τα πάνω προς τον βορρά, προς Λαμπάνγκ, και τέτοια!
Καλο αλλα δεν πιανει μια μπροστα στην δικη μου προταση......τον Φεβρουαριο θα κατεβω κατω ,οποτε εαν θελεις παμε Καμποτζη στους ναους του ANGOR WAT για να σε  :priest: ευλογησουν τα πνευματα και στην συνεχεια Παταγια για να σε ευλογησουν τα κοριτσια :dancing:
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Καλο αλλα δεν πιανει μια μπροστα στην δικη μου προταση......τον Φεβρουαριο θα κατεβω κατω ,οποτε εαν θελεις παμε Καμποτζη στους ναους του ANGOR WAT για να σε  :priest: ευλογησουν τα πνευματα και στην συνεχεια Παταγια για να σε ευλογησουν τα κοριτσια :dancing:

Ωραία εγώ κανόνισα το Tour για τους ναούς του Angkor Wat

Στην καρδιά του Ανγκόρ Βατ

SIEM REAP ARRIVAL – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT – BAKHENG - NEAK POAN – PREAH PITHU GROUP – WEST BARAY...κλπ.

Περιμένω το δικό σου Tour για να με ευλογήσουν τα κορίτσια της Πατάγια !
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ωραία εγώ κανόνισα το Tour για τους ναούς του Angkor Wat

Στην καρδιά του Ανγκόρ Βατ

SIEM REAP ARRIVAL – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT – BAKHENG - NEAK POAN – PREAH PITHU GROUP – WEST BARAY...κλπ.

Περιμένω το δικό σου Tour για να με ευλογήσουν τα κορίτσια της Πατάγια !
Οχι φιλε μου μεσο PC,το δικο μου τουρ θα εναι ολοζωντανο,15/02 με 4/03 ειμαι για κατω,αν θες ελα να αναλαβεις το κομματακι τουρισμος-αξιοθεατα και εγω θα αναλαβω το κομματακι σεξο-τουρισμος
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ξέρει κανεις να μου πει αν αξίζει η ασφάλεια ταξιδιού για ταϊλάνδη θα παο τον σεπτέμβρη και το σκέφτομαι?
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Ωραία εγώ κανόνισα το Tour για τους ναούς του Angkor Wat

Στην καρδιά του Ανγκόρ Βατ

SIEM REAP ARRIVAL – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT – BAKHENG - NEAK POAN – PREAH PITHU GROUP – WEST BARAY...κλπ.

Περιμένω το δικό σου Tour για να με ευλογήσουν τα κορίτσια της Πατάγια !

Οχι φιλε μου μεσο PC,το δικο μου τουρ θα εναι ολοζωντανο,15/02 με 4/03 ειμαι για κατω,αν θες ελα να αναλαβεις το κομματακι τουρισμος-αξιοθεατα και εγω θα αναλαβω το κομματακι σεξο-τουρισμος

Λοιπόν εσύ που ξέρεις τα πολλά (από Πατάγια - διότι εμείς υστερούμε) και ο νους σου κατεβάζει, ξενάγησε μας λίγο από Πατάγια και Walking street υποθέτω, που να έχει σχέση με σεξο-τουρισμό κτλ. Τι παίζει, που παίζει, πόσο παίζει, με τι παίζει, αξίζει να παίξεις κλπ.
Πάντως είμαι μέσα σε αυτό που έγραψες! Εγώ τουρισμος-αξιοθεατα - Εσύ σεξο-τουρισμος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom