Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
κ μια ερωτηση ασχετου,στο sabai massage,sabai room κ sabailand μετα τις σαπουναδες κ τα λαδια...εχει κ γλυκο :tits:? :2funny: :helpplea:
Φιλε Ματ..εχει και  :knockinb: μετα...εγω πηγα στο Sabai dee Body Massage(ειναι γωνια 2nd road με soi 2 η 1,δεν θυμαμαι καλα..ειναι απεναντι απ'το Big C).....
Μπαινεις μεσα.....προχωρας στο βαθος.εκει εχει τραπεζακια και πολυθρονες.......ακριβως απεναντι ειναι η "Γυαλα των Χρυσοψαρων"(goldfish bawl).....Αυτο ειναι μια τζαμαρια μεγαλη οπου απο πισω βρισκονται τα κοριτσια.....καθεσαι(αν θες παραγγελνεις και κατι) και σκεφτεσαι ποια θα διαλεξεις....τωρα να πω την αληθεια,δεν ξερω αν τα κοριτσια σε βλεπουν απο την αλλη μερια της τζαμαριας αλλα εχω την εντυπωση οτι σε βλεπουν.....Οι πιο πολλες ειναι κουκλες!!!Αναλογα τα γουστα,βεβαια........αφου σκεφτεις και αποφασισεις ποια θα παρεις,λες τον "μαιτρ" η τον σερβιτορο ποια θελεις.....ξεχασα να πω οτι ολα τα κοριτσια εχουν νουμερα στα ρουχα τους η στο χερι τουσ......δεν ειναι γυμνες πισω απ'την τζαμαρια.....λες λοιπον στον "μαιτρ" π.χ. το Νο 119..........Παει την φωναζει απ'την τζαμαρια και ερχεται στο τραπεζι σου..αν θελεις την κερνας και κατι αλλοιως βουρ για το δωματιο(ειναι στο ιδιο κτιριο στον επανω οροφο)........το δωματιο μεσα εχει 1 κρεββατι,μια μεγαλη μπανιερα και ενα σαν στρωμα θαλλασης διπλο!!!!
σε κανει μπανιο(μπαινετε μαζι στην μπανιερα και σε λουζει.....μετα αφου τελειωσει το λουσιμο,σου λεει να ξαπλωσεις στο στρωμα θαλλασης.....οπως εισαι την "πεφτεις στο στρωμα θαλλασης(χαρακτηριστικα θυμαμαι την κοπελλα που πηρα οταν την ρωτησα πως να ξαπλωσω επειδη δεν ηξερε καλα αγγλικα και δεν μπορουσε να πει "μπρουμυτα" μου ειπε "Superman!!!"δηλ. οπως πεταει ο Σουπερμαν!!! :2funny: :2funny: :2funny: )
Λοιπον στο θεμα μας.....αφου την "πεσεις" στο στρωμα Θαλ. εχει ενα κουβα και μεσα αφρο..πολυ αφρο....και πασαλειβεται.......και τριβεται πανω σου ολογυμνη!!!! :tits:
Πανω-κατω,πανω κατω,πανω-κατω.........μετα σε γυρναει ανασκελα και ξανα  :tits: πανω-  :tits:κατω........πανω-κατω.....πανω κατω........εν τω μεταξυ ο  :bigdick: εχει γινει "καγκελο".......σε ξεβγαζει...σε σκουπιζει και βουρ στο κρεββατι για  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
αφου τελειωσεις....σε πηγαινει ξανα στο μπανιο και σε πλενει........σε σκουπιζει........βαζετε τα ρουχαλακια σας και "απο'δω παν και οι αλλοι"

ολη η διαιδικασια γυρω στην 1-1.30 ωρα..και αν θυμαμαι καλα ειχα δωσει 1700 μπατ
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Ναι ρε αγορίνα και εγώ δεν είμαι για σίγουρα για Άνχελες... Λόγω δουλείας έκλεισα 28 επιστροφή, αν την παλέψουν χωρίς εμένα μόνο τότε μπορώ να μείνω παραπάνω για Άνχελες. Καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν...
ΟΚ,ρε φιλε.........αν μπορεις να κατσεις παραπανω,θα ειναι ωραια!!1
 

mat31

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2010
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε Ματ..εχει και  :knockinb: μετα...εγω πηγα στο Sabai dee Body Massage(ειναι γωνια 2nd road με soi 2 η 1,δεν θυμαμαι καλα..ειναι απεναντι απ'το Big C).....
Μπαινεις μεσα.....προχωρας στο βαθος.εκει εχει τραπεζακια και πολυθρονες.......ακριβως απεναντι ειναι η "Γυαλα των Χρυσοψαρων"(goldfish bawl).....Αυτο ειναι μια τζαμαρια μεγαλη οπου απο πισω βρισκονται τα κοριτσια.....καθεσαι(αν θες παραγγελνεις και κατι) και σκεφτεσαι ποια θα διαλεξεις....τωρα να πω την αληθεια,δεν ξερω αν τα κοριτσια σε βλεπουν απο την αλλη μερια της τζαμαριας αλλα εχω την εντυπωση οτι σε βλεπουν.....Οι πιο πολλες ειναι κουκλες!!!Αναλογα τα γουστα,βεβαια........αφου σκεφτεις και αποφασισεις ποια θα παρεις,λες τον "μαιτρ" η τον σερβιτορο ποια θελεις.....ξεχασα να πω οτι ολα τα κοριτσια εχουν νουμερα στα ρουχα τους η στο χερι τουσ......δεν ειναι γυμνες πισω απ'την τζαμαρια.....λες λοιπον στον "μαιτρ" π.χ. το Νο 119..........Παει την φωναζει απ'την τζαμαρια και ερχεται στο τραπεζι σου..αν θελεις την κερνας και κατι αλλοιως βουρ για το δωματιο(ειναι στο ιδιο κτιριο στον επανω οροφο)........το δωματιο μεσα εχει 1 κρεββατι,μια μεγαλη μπανιερα και ενα σαν στρωμα θαλλασης διπλο!!!!
σε κανει μπανιο(μπαινετε μαζι στην μπανιερα και σε λουζει.....μετα αφου τελειωσει το λουσιμο,σου λεει να ξαπλωσεις στο στρωμα θαλλασης.....οπως εισαι την "πεφτεις στο στρωμα θαλλασης(χαρακτηριστικα θυμαμαι την κοπελλα που πηρα οταν την ρωτησα πως να ξαπλωσω επειδη δεν ηξερε καλα αγγλικα και δεν μπορουσε να πει "μπρουμυτα" μου ειπε "Superman!!!"δηλ. οπως πεταει ο Σουπερμαν!!! :2funny: :2funny: :2funny: )
Λοιπον στο θεμα μας.....αφου την "πεσεις" στο στρωμα Θαλ. εχει ενα κουβα και μεσα αφρο..πολυ αφρο....και πασαλειβεται.......και τριβεται πανω σου ολογυμνη!!!! :tits:
Πανω-κατω,πανω κατω,πανω-κατω.........μετα σε γυρναει ανασκελα και ξανα  :tits: πανω-  :tits:κατω........πανω-κατω.....πανω κατω........εν τω μεταξυ ο  :bigdick: εχει γινει "καγκελο".......σε ξεβγαζει...σε σκουπιζει και βουρ στο κρεββατι για  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
αφου τελειωσεις....σε πηγαινει ξανα στο μπανιο και σε πλενει........σε σκουπιζει........βαζετε τα ρουχαλακια σας και "απο'δω παν και οι αλλοι"

ολη η διαιδικασια γυρω στην 1-1.30 ωρα..και αν θυμαμαι καλα ειχα δωσει 1700 μπατ
φιλε λακη τι ενημερωση ηταν αυτην?με κατατοπησες πληρως.ευχαριστω πολυ πραγματικα!
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
χαιρετω την παρεα
μετραμε και επισημως πολυ λιγες μερες για τον ημιπαραδεισο(Πουκετ,το λεω ημι γιατι ξερω οτι οι περισσοτεροι ειστε φανατικοι παταγιστας)
ξερω οτι εχουν ειπωθει πολλα,αλλα οσα και να διαβασω παντα θα εχω ψιλοαποριες. Ποιος ειναι ο καλυτερος και ποιο απλος τροπος για να παρεις χρηματα?? αναληψη μεσω πιστωτικης?? καρτα αναληψης?? η να τα παρεις ολα σε ρευστο και να τα κλειδωσεις???
υπαρχει μηπως και καμμια φρεσκια πληροφορια απο πουκετ που πρεπει να ξερω???
καλο ταξιδι να'χουμε παιδες και μετα την επιστροφη θα υπαρχει αναλυτικοτατο ραπορτο
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Φιλε Ματ..εχει και  :knockinb: μετα...εγω πηγα στο Sabai dee Body Massage(ειναι γωνια 2nd road με soi 2 η 1,δεν θυμαμαι καλα..ειναι απεναντι απ'το Big C).....
Μπαινεις μεσα.....προχωρας στο βαθος.εκει εχει τραπεζακια και πολυθρονες.......ακριβως απεναντι ειναι η "Γυαλα των Χρυσοψαρων"(goldfish bawl).....Αυτο ειναι μια τζαμαρια μεγαλη οπου απο πισω βρισκονται τα κοριτσια.....καθεσαι(αν θες παραγγελνεις και κατι) και σκεφτεσαι ποια θα διαλεξεις....τωρα να πω την αληθεια,δεν ξερω αν τα κοριτσια σε βλεπουν απο την αλλη μερια της τζαμαριας αλλα εχω την εντυπωση οτι σε βλεπουν.....Οι πιο πολλες ειναι κουκλες!!!Αναλογα τα γουστα,βεβαια........αφου σκεφτεις και αποφασισεις ποια θα παρεις,λες τον "μαιτρ" η τον σερβιτορο ποια θελεις.....ξεχασα να πω οτι ολα τα κοριτσια εχουν νουμερα στα ρουχα τους η στο χερι τουσ......δεν ειναι γυμνες πισω απ'την τζαμαρια.....λες λοιπον στον "μαιτρ" π.χ. το Νο 119..........Παει την φωναζει απ'την τζαμαρια και ερχεται στο τραπεζι σου..αν θελεις την κερνας και κατι αλλοιως βουρ για το δωματιο(ειναι στο ιδιο κτιριο στον επανω οροφο)........το δωματιο μεσα εχει 1 κρεββατι,μια μεγαλη μπανιερα και ενα σαν στρωμα θαλλασης διπλο!!!!
σε κανει μπανιο(μπαινετε μαζι στην μπανιερα και σε λουζει.....μετα αφου τελειωσει το λουσιμο,σου λεει να ξαπλωσεις στο στρωμα θαλλασης.....οπως εισαι την "πεφτεις στο στρωμα θαλλασης(χαρακτηριστικα θυμαμαι την κοπελλα που πηρα οταν την ρωτησα πως να ξαπλωσω επειδη δεν ηξερε καλα αγγλικα και δεν μπορουσε να πει "μπρουμυτα" μου ειπε "Superman!!!"δηλ. οπως πεταει ο Σουπερμαν!!! :2funny: :2funny: :2funny: )
Λοιπον στο θεμα μας.....αφου την "πεσεις" στο στρωμα Θαλ. εχει ενα κουβα και μεσα αφρο..πολυ αφρο....και πασαλειβεται.......και τριβεται πανω σου ολογυμνη!!!! :tits:
Πανω-κατω,πανω κατω,πανω-κατω.........μετα σε γυρναει ανασκελα και ξανα  :tits: πανω-  :tits:κατω........πανω-κατω.....πανω κατω........εν τω μεταξυ ο  :bigdick: εχει γινει "καγκελο".......σε ξεβγαζει...σε σκουπιζει και βουρ στο κρεββατι για  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
αφου τελειωσεις....σε πηγαινει ξανα στο μπανιο και σε πλενει........σε σκουπιζει........βαζετε τα ρουχαλακια σας και "απο'δω παν και οι αλλοι"

ολη η διαιδικασια γυρω στην 1-1.30 ωρα..και αν θυμαμαι καλα ειχα δωσει 1700 μπατ
κοιτα τωρα συμπτωσης.μολις διαβασα το ποστ σου και αισθανομαι απιστευτα πιασμενος. 10 μερες μειναν φιλε
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
χαιρετω την παρεα
μετραμε και επισημως πολυ λιγες μερες για τον ημιπαραδεισο(Πουκετ,το λεω ημι γιατι ξερω οτι οι περισσοτεροι ειστε φανατικοι παταγιστας)
ξερω οτι εχουν ειπωθει πολλα,αλλα οσα και να διαβασω παντα θα εχω ψιλοαποριες. Ποιος ειναι ο καλυτερος και ποιο απλος τροπος για να παρεις χρηματα?? αναληψη μεσω πιστωτικης?? καρτα αναληψης?? η να τα παρεις ολα σε ρευστο και να τα κλειδωσεις???
υπαρχει μηπως και καμμια φρεσκια πληροφορια απο πουκετ που πρεπει να ξερω???
καλο ταξιδι να'χουμε παιδες και μετα την επιστροφη θα υπαρχει αναλυτικοτατο ραπορτο
άντε λίγο έμεινε και βουρ ...
και στο πούκετ τα ίδια γίνονται...μην νομίζεις...απλά λιγότερες επιλογές...
πάρε κανά 100ρικο να αλλάξεις στο αεροδρόμιο για τα πρώτα έξοδα...
τα υπόλοιπα με κάρτα ανάληψης...και αν μπορείς μοίρασέ τα σε 2 κάρτες...δεν ξέρεις τι γίνεται...(έτσι έκανα εγώ τουλάχιστον)
πιστωτική απέφυγέ τη...δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα...

 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Απέφυγε την πιστώτική για ανάληψη, έτσι και αλλιώς για ανάληψη απο πιστωτική υπάρχεςι πρόστιμο, στην Ελλάδα είναι 9 ευρώ συν... Εγω πάντα έχω ενα άλφα ποσό μετρητά, πιστώτική για ξενοδοχείο και κάρτα ανάληψης για τα έξοδα...
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Παιδια.....συμφωνω με τους προλαλησαντες...εγω προσωπικα θα πληρωσω με πιστωτικη το ξενοδοχειο και θα παρω ρευστο Μαζι μου και θ'αλλαξω εκει.....εχω το λογαριοσμο μου στην Kasirkorn bank και θα τα βαλω εκει και με την καρτουλα που εχω απ'την Κασιρκορν θα τραβαω οσα θελω,,,χωρισ να φοβαμαι αν θα εχει safebox το ηοτελ(το οποιο βεβαια εχει σ'αυτο που θα ειμαι)...απλως θ'αλλαξω λιγα ευρω σε μπατ στο αεροδρομιο για τα εισητηρια του Bell και ολα τ'αλλα στην Πατταγια στο "γνωστο" ανταλακτηριο πριν την walkinf street sthn beach road
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
θενξ ρε παιδια,απλα για να κανω αναληψη απο τον λογαριασμο μου στην ελλαδα μπορω να το κανω με την καρτα αναληψης που εχω εδω? δεν μου χρεωνουν προστιμο?? η ισοτιμια που χρεωνουν το μπατ οταν κανεισ αναληψη απο ελλαδα ειναι καλη?
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
θενξ ρε παιδια,απλα για να κανω αναληψη απο τον λογαριασμο μου στην ελλαδα μπορω να το κανω με την καρτα αναληψης που εχω εδω? δεν μου χρεωνουν προστιμο?? η ισοτιμια που χρεωνουν το μπατ οταν κανεισ αναληψη απο ελλαδα ειναι καλη?
για να μην μπερδεύω τράπεζες και ατμ (ταιλάνδης), θα πω ένα χαρακτιριστικό παράδειγμα...
στο ίδιο μηχάνημα έκανα ανάληψη με εθνοcash και με χρέωσαν 150 baht και καπάκι με alpha visa(χρεωστική όχι πιστωτική) και δεν χρεώθηκε τίποτα...
τώρα γιατί και πώς δεν ξέρω...
η ισοτιμία είναι πάντα η τρέχουσα και οι διαφορές δεν είναι άξιες λόγου...
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
για να μην μπερδεύω τράπεζες και ατμ (ταιλάνδης), θα πω ένα χαρακτιριστικό παράδειγμα...
στο ίδιο μηχάνημα έκανα ανάληψη με εθνοcash και με χρέωσαν 150 baht και καπάκι με alpha visa(χρεωστική όχι πιστωτική) και δεν χρεώθηκε τίποτα...
τώρα γιατί και πώς δεν ξέρω...
η ισοτιμία είναι πάντα η τρέχουσα και οι διαφορές δεν είναι άξιες λόγου...
αρα μαλλον θα πρεπει να κανω και μια ερωτηση στην τραπεζα μου για να ειμαι σιγουρος.θα παρω βεβαια και ρευστο μαζι και μια πιστωτικη αλλα λογικα αμα ρωτησω στην τραπεζα θα την βρω την ακρη
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
Αν   καταφερω   να  ξεφυγω    από  τον   παραδεισο ,   γυρναω   και  παιρνω    το   αεροπλανο   για   Κο   Σαμουι  .  κλεινω   εκει   για   4   μερες . Ετσι    θα   περιγραψω  και  την   σεξ   σκηνη  του  νησιου . Το   βραδυ  της   28   εχει   πανσεληνο    και   θα  παρω   το  καραβακι   να   παω  Κο  Πανγκαν   οπου   γινεται   το   Full  moon  party . 
Παιζουν  πολλες   τουριστριες   , οποτε  αν  βρω  κατι  αξιολογο   θα  το   τιμησω . Την  άλλη  μερα   ξαναγυρναω  Σαμουι .

Να προσέχεις τα κοκτέιλ και τις μπόμπες στο Full  moon  party!
Τα κοκτέιλ

και τι παθαίνεις μετά!
 

vagosfire

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θα ειναι κανεις παταγια 1/9 για καμια μπυρα.......
:jerking:
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Ματ..εχει και  :knockinb: μετα...εγω πηγα στο Sabai dee Body Massage(ειναι γωνια 2nd road με soi 2 η 1,δεν θυμαμαι καλα..ειναι απεναντι απ'το Big C).....
Μπαινεις μεσα.....προχωρας στο βαθος.εκει εχει τραπεζακια και πολυθρονες.......ακριβως απεναντι ειναι η "Γυαλα των Χρυσοψαρων"(goldfish bawl).....Αυτο ειναι μια τζαμαρια μεγαλη οπου απο πισω βρισκονται τα κοριτσια.....καθεσαι(αν θες παραγγελνεις και κατι) και σκεφτεσαι ποια θα διαλεξεις....τωρα να πω την αληθεια,δεν ξερω αν τα κοριτσια σε βλεπουν απο την αλλη μερια της τζαμαριας αλλα εχω την εντυπωση οτι σε βλεπουν.....

Στο sabai dee body massage σε βλέπουν και οι κοπέλες και πολλές από αυτές προσπαθούν να σου τραβήξουν την προσοχή για να τις επιλέξεις (κυρίως οι λιγότερο όμορφες) με χαμόγελα νοήματα και άλλα σκερτσα!
 

skorpios4

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κοιτα τωρα συμπτωσης.μολις διαβασα το ποστ σου και αισθανομαι απιστευτα πιασμενος. 10 μερες μειναν φιλε

Φίλε αλφίστας για εσένα που θα είσαι πουκετ και αισθάνεσαι λιγάκι πιασμένος για body massage είναι το Christin το οποίο  είναι κοντά στο χοτέλι, περιμένω να κάνεις κανά test drive για να μου πεις άμα αξίζει η επίσκεψη στο συγκεκριμένο ίδρυμα...
 

PUKETOVIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι για κανε καμια δοκιμη και ενημερωσε τουs συναγωνιστεs που θα κατεβουν το Σ Κ  :grin:  !!!!    αντε μεθαυριο bagla oleeeeeee
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom