Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (7 μέλη και 15 επισκέπτες)

stivkaras

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ακόμα αυτό να δώ και ολοκληρώθηκα σαν άνθρωπος...
φαντάζομαι διαφήμιση στα ράδια και την τηλεόραση και με πιάνουν ρίγη συγκίνησης...

[size=10pt]Θα ηταν γαματη επιχειρηση παντος βλεπω πολυ κοσμο να ενδιαφερετε για σεξοτουρισμο εχω ακουσει δεν ξερω αν ειναι αληθεια οτι υπαρχει γραφειο τετοιο στη Θεσσαλονικη που κανονιζει ταξιδια για αντρες σε γκρουπ για να πανε να γαμησουνε στην Βουργαρια [/size]
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
[size=10pt]Θα ηταν γαματη επιχειρηση παντος βλεπω πολυ κοσμο να ενδιαφερετε για σεξοτουρισμο εχω ακουσει δεν ξερω αν ειναι αληθεια οτι υπαρχει γραφειο τετοιο στη Θεσσαλονικη που κανονιζει ταξιδια για αντρες σε γκρουπ για να πανε να γαμησουνε στην Βουργαρια [/size]
Μια που απέκτησε η Πατάγια δίδυμή αδερφούλα να μείνει και η Βουλγαρία (ξεπλένω το στόμα μου με betadine!!!) πίσω;
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ναι ...και είπες αν θυμάμαι καλά ότι πήγατε για πίτσες ή κάτι τέτοιο και μείνατε με  τον :bigdick: στο χέρι...

μενεις ποτε με το πουλι στο χερι στην Πατταγια???  :think:

αμεσως μετα τις πιτσες εκλεισα 35κιλο απο devils den ντυμενη υπηρετρια!!!  :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
μενεις ποτε με το πουλι στο χερι στην Πατταγια???  :think:

αμεσως μετα τις πιτσες εκλεισα 35κιλο απο devils den ντυμενη υπηρετρια!!!  :grin:

εδω ομως Ελλαδα μενεις συνεχεια με το πουλι... εχθες κολησα σε 2 σουηδεζες... κερασματα πολλα, χορος και τπτ.
η μια μου ειπε οτι βλεπει ενα παιδι και η αλλη οτι εχει αγορι στην σουηδια. αντε βγαλε ακρη μετα.
και οι 2 ομως κουκλαρες!!!  :headbang:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
[size=10pt]Θα ηταν γαματη επιχειρηση παντος βλεπω πολυ κοσμο να ενδιαφερετε για σεξοτουρισμο εχω ακουσει δεν ξερω αν ειναι αληθεια [size=10pt]οτι υπαρχει γραφειο τετοιο στη Θεσσαλονικη που κανονιζει ταξιδια για αντρες σε γκρουπ για να πανε να γαμησουνε στην Βουργαρια[/size] [/size]

να μην ακους παπαριες δεν...... Θεσσαλονικη  εκτος κι αν αναφέρωνται σε γραφεια συναικεσιων για να τους βρουν δήθεν γυναίκες με σκοπο τον γάμο και κανονίζουν συναντήσεις τοτε ναι αλλα ξεπεσμένες καταστάσεις καμια σχέση με το σπόρ.
:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
μενεις ποτε με το πουλι στο χερι στην Πατταγια???  :think:

αμεσως μετα τις πιτσες εκλεισα 35κιλο απο devils den ντυμενη υπηρετρια!!!  :grin:
όχι φυσικά  :2funny: :2funny: :2funny: αναφέρομαι στα κορίτσια του goodfellas...
φάγανε τις πίτσες αλλά όχι και τις  πού...ες...απ'ότι λέει ο λάκης :think:
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
Μάλλον στο lowest daily budget σας ρίχνω λίγο... αν υπολογίζεται σε αυτό διαμονή σε ξύλινο σπίτι στα Ταϊλανδο-Μυανμαρικά σύνορα!! χαχαχα

Σε αυτο το ξυλινο σπιτι ειχε γυναικες για ST ή LT ?  :grin: :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
προφανως η δουλεια τους ειναι να χορευουν μονο και να τσιμπανε οσα κερασματα μπορουν.

ισως να μην φορτωνονται απο την πρωτη μερα αλλα την επομενη που πηγα για το μωρο στο βιντεο, ειχα παει μονος και αρχισα να βγαζω φωτογραφιες και ηρθε το αφεντικο και μου ειπε να της σβησω.
αρχισε να μου λεει διαφορες παπαριες οτι απαγορευετε (ενω δεν εγραφε πουθενα κατι τετοιο) και οτι με τις φωτογραφιες βγαζουμε κακο ονομα για την πορνεια της πατταγια.

την μερα που πηγαμε ομως με τον λακη και κερασαμε ολες τις γκομενες δεν ειχαν κανενα προβλημα, αλλα οταν πηγα μονος αποκλειστικα για την γκομενα και οχι για ν'αρχισω να τις κερναω ολες μου την ειπαν.
και το θεμα ηταν οτι ολες παιρνανε ποζες για φωτογραφια. πληρωσα μια μπυρα 160μπατ και ενα κερασμενο σφηνακι 120μπατ και εφυγα. τις επομενες μερες η γκομενα ειχε φυγει μπανγκοκ και ετσι δεν την ξαναειδα.
ειχα ξενερωσει γιατι μ'αρεσε πολυ και ισως να καθομουν και καμια μερα παραπανω μαζι της.
το τηλ. της παντως το'χω ακομα οποτε οταν ξανακατεβω θα την παρω! αν δεν την ξεχασω βεβαια!  :grin:

 

chakwao

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
paidia siggnomi gia ta greeklish alla den exo pc sto xenodoxeio me ellinikous xaraktires, gnorizei kapoios pos mporo na pao phuket apo pattaya me leoforeio i traino kai poses ores einai? (ektos an paizei kai ploio i kati allo..)

euxaristo
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
προφανως η δουλεια τους ειναι να χορευουν μονο και να τσιμπανε οσα κερασματα μπορουν.

ισως να μην φορτωνονται απο την πρωτη μερα αλλα την επομενη που πηγα για το μωρο στο βιντεο, ειχα παει μονος και αρχισα να βγαζω φωτογραφιες και ηρθε το αφεντικο και μου ειπε να της σβησω.
αρχισε να μου λεει διαφορες παπαριες οτι απαγορευετε (ενω δεν εγραφε πουθενα κατι τετοιο) και οτι με τις φωτογραφιες βγαζουμε κακο ονομα για την πορνεια της πατταγια.

την μερα που πηγαμε ομως με τον λακη και κερασαμε ολες τις γκομενες δεν ειχαν κανενα προβλημα, αλλα οταν πηγα μονος αποκλειστικα για την γκομενα και οχι για ν'αρχισω να τις κερναω ολες μου την ειπαν.
και το θεμα ηταν οτι ολες παιρνανε ποζες για φωτογραφια. πληρωσα μια μπυρα 160μπατ και ενα κερασμενο σφηνακι 120μπατ και εφυγα. τις επομενες μερες η γκομενα ειχε φυγει μπανγκοκ και ετσι δεν την ξαναειδα.
ειχα ξενερωσει γιατι μ'αρεσε πολυ και ισως να καθομουν και καμια μερα παραπανω μαζι της.
το τηλ. της παντως το'χω ακομα οποτε οταν ξανακατεβω θα την παρω! αν δεν την ξεχασω βεβαια!  :grin:
ετσι ειναι οπως τα λεει ο Ζαν......μαλλον το συστημα τους ειναι τα ποτα...........παντως οντως ειναι κουκλα!!!οι φιλες της δεν λεγαν και πολλα...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μπορεις απο Bangkok με τραινο μεχρι το Surat Thani και εχει αλλαζεις και περνεις λεωφορειο...Κοστος 30-40 ευρω..
Διαρκεια ταξιδιου γυρω στις 13-14 ωρες χωρις να υπολογισουμε και το Παταγια-Μπανγκοκ...
Αλλιως AirAsia η αλλη αεροπορικη εταιρια και σε μιαμιση ωρα απο Μπανγκοκ εφτασες... ;)
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Όπως τα λέει ο σύντροφος Πιπινό είναι . Τραίνο στις 08.00 και 20.00 από Χουαν-Λουμπουνγκ της ΒΚΚ  (12 ώρες το τραίνο + 2,30 λεωφορείο). Πάντως υπάρχουν λεωφορεία που πάνε κατευθείαν από ΒΚΚ στο Πουκέτ σε 10- 12 ώρες. (προσοχή πάρε πουλόβερ !!! τα κλιματιστικά τάχουν στο φουλ). Αν έχεις χρόνο και πάρεις τραίνο πάρε το πρωινό με παράθυρο. Η ενναλαγή των τοπίων είναι μοναδική. Το βραδυνό έχει κλινάμαξες (πολύ καλές).
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Η ενναλαγή των τοπίων είναι μοναδική.
Αυτος,ειναι νομιζω και ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ λογος για να επιλεξεις τραινο η λεωφορειο...Γιατι μη ξεχναμε οτι το ταξιδι ειναι πολυωρο και σιγουρα κουραστικο...
Αλλιως δινεις 20 ευρω παραπανω και πας αεροπορικως με Airasia... ;)
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
προφανως η δουλεια τους ειναι να χορευουν μονο και να τσιμπανε οσα κερασματα μπορουν.

ισως να μην φορτωνονται απο την πρωτη μερα αλλα την επομενη που πηγα για το μωρο στο βιντεο, ειχα παει μονος και αρχισα να βγαζω φωτογραφιες και ηρθε το αφεντικο και μου ειπε να της σβησω.
αρχισε να μου λεει διαφορες παπαριες οτι απαγορευετε (ενω δεν εγραφε πουθενα κατι τετοιο) και οτι με τις φωτογραφιες βγαζουμε κακο ονομα για την πορνεια της πατταγια.

την μερα που πηγαμε ομως με τον λακη και κερασαμε ολες τις γκομενες δεν ειχαν κανενα προβλημα, αλλα οταν πηγα μονος αποκλειστικα για την γκομενα και οχι για ν'αρχισω να τις κερναω ολες μου την ειπαν.
και το θεμα ηταν οτι ολες παιρνανε ποζες για φωτογραφια. πληρωσα μια μπυρα 160μπατ και ενα κερασμενο σφηνακι 120μπατ και εφυγα. τις επομενες μερες η γκομενα ειχε φυγει μπανγκοκ και ετσι δεν την ξαναειδα.
ειχα ξενερωσει γιατι μ'αρεσε πολυ και ισως να καθομουν και καμια μερα παραπανω μαζι της.
το τηλ. της παντως το'χω ακομα οποτε οταν ξανακατεβω θα την παρω! αν δεν την ξεχασω βεβαια!  :grin:
δωστο σε εμενα το τηλεφωνο της.ειναι φοβερο μωρο.μαρτη με το καλο που θα παω λεω να την...  :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom