Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ετσι ειναι οπως τα λεει ο Ζαν......μαλλον το συστημα τους ειναι τα ποτα...........παντως οντως ειναι κουκλα!!!οι φιλες της δεν λεγαν και πολλα...
δηλαδη ρε λακη η παταγια καταντησε οπως τα κωλομπαρα εδω?που πληρωνεις ενα σκασμο λεφτα στον καθε αλητη για να κερνας και να μενεις με το εργαλειο στο χερι?οχι δεν θα παρω με τιποτε.ενα πραγμα που σιχαινομαι ειναι οταν πληρωνεις γυναικεια ποτα στη διπλη τιμη οπως κανανε εδω τα λαμογια και τα τρωγανε απο τους κωλομπαροβιους και μετα να μενεις με αδειες τις τσεπες και το εργαλειο ανικανοποιητο.οχι τετοια κοροιδια να μου λειπεται.ας τα παρουν απο αλλους φαλλανγκ κοροιδα αν θελουν ετσι.το ιδανικο ειναι ενα ποτακι μια βολτα αμα λαχει και μετα δωματιο για... :knockinb:.εγω κοροιδο τετοιο δεν γινομαι.
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Τον περασμένο Μάρτιο που είμουν στην Pattaya και είχα πάει κάποια ημέρα
στον σταθμό λεωφορείων που είναι στην North Pattaya, είδα στον πίνακα
δρομολογίων ότι έχει δρομολόγια απευθείας από Pattaya για Phuket,
για Hua Hin και για Koh Samui.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
paidia siggnomi gia ta greeklish alla den exo pc sto xenodoxeio me ellinikous xaraktires, gnorizei kapoios pos mporo na pao phuket apo pattaya me leoforeio i traino kai poses ores einai? (ektos an paizei kai ploio i kati allo..)

euxaristo
Δεν μπορω να ξερω τους λογους για τους οποιους θες να κανεις αυτο το ταξιδι (ισως οικονομικοι και το σεβομαι) αλλα φιλε μου 14 ωρες και βαλε ειναι παααααρα πολλες :headbang: :headbang:
Δες τιμες της AIR ASIA  που σου ειπανε....αξιζει τον κοπο :think:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Τον περασμένο Μάρτιο που είμουν στην Pattaya και είχα πάει κάποια ημέρα
στον σταθμό λεωφορείων που είναι στην North Pattaya, είδα στον πίνακα
δρομολογίων ότι έχει δρομολόγια απευθείας από Pattaya για Phuket,
για Hua Hin και για Koh Samui.
Λεωφορειο για KOH SAMUI? :think:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως όπως πάει το πράγμα και για την πατταγια θα θέλουμε ένα σκασμό λεφτά για να κάνουμε τα κόλπα μας...
Υ.Γ. To hangover 2 γυρίζεται Ταιλάνδη, Μεγάλη διαφήμηση για τον τόπο... Να δώ τι λαό θα μαζέψει μετά την ταινία. Μπορεί να φανεί υπερβολικό αυτο που λέω αλλα η ιστορία ετσι δείχνει.
 

mat31

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2010
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
mat31 αφου διαβαζες το φορουμ εχεις παρει σιγουρα μια ιδεα :hmm: ,ομως αυτο που θα δεις και θα κανεις εκει μολις φτασεις απεχει πααααρα πολυ απο τις αφηγησεις καθε μελους :think:
Καλα να περασεις και δεν χρειαζονται ντροπες...... :2funny:
σιγουρα αλλο να ακους κ να διαβαζεις κ αλλο να το ζεις.κ ακομα ποιο σιγουρο ειναι οτι οποιος ντρεπεται δε περναει καλα  :2funny:
 

mat31

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2010
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστη...στις 24/8 θα'μαι και εγω στο pattaya bay resort....αντε να βρεθουμε για καμια μπυριτσα ολοι οι κατοικουντες του pattaya bay resort(και οχι μονο)
κ βεβαια να βρεθουμε,σε λιγο θα τ ονομασουν pattaya greek resort :cheesy:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Πάντως όπως πάει το πράγμα και για την πατταγια θα θέλουμε ένα σκασμό λεφτά για να κάνουμε τα κόλπα μας...
Υ.Γ. To hangover 2 γυρίζεται Ταιλάνδη, Μεγάλη διαφήμηση για τον τόπο... Να δώ τι λαό θα μαζέψει μετά την ταινία. Μπορεί να φανεί υπερβολικό αυτο που λέω αλλα η ιστορία ετσι δείχνει.
φιλε παντα θα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που θα βγαζουν πορτοκαλια.μαδαγασκαρη ειναι ενας ανεξερευνητος παραδεισος που θελω να εξερευνησω π.χ.εχει και σχετικο thread εδω.ο λακης ξερει...το 2012 θα τον παρω με το ζορι απο την θεσσαλονικη και θα παμε εκει :rockon:.ελπιζω να μην το παρακανουν στην ταιλανδη και ειδικα στην παταγια και αυξησουν τις τιμες.κακο του κεφαλιου τους τοτε.τετοιες μαλακιες κανανε και εδω στα νησσια της ελλαδας και τωρα βαρανε μυγες.και σημειωτεον.ελλαδα τα εισητηρια για εναν ευρωπαιο κυριως αλλα ακομα και για ενα αμερικανο θελω να πιστευω δεν ειναι τοσο ακριβα οσο για ταιλανδη.οποτε ας ανεβασουν τις τιμες αλλα λιγο μην παρουν τ αμυαλα τους αερα οπως των δικων μας που εχουν 8 ευρω την μπυρα!!!γιατι πρεπει να ξερουν οτι δεν εχουν τουριστες πλουσιους.ξερουν οτι εκει πανε απλοι τουριστες που εκμεταλευονται τις χαμηλες τιμες πραγμα που στην χωρα τους δεν μπορουν να κανουν.οποτε ας το λαβουν υποψην τους αυτο.αλλιως κακο του κεφαλιου τους.υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες ειπαμε...φτηνοι και εξωτικοι προορισμοι οπου μπορεις να περασεις σαν μαχαραγιας υπαρχουν και αλλου και ο νοων νοειτω...
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ναι από το Surat Thani πας με ferry-boat απέναντι στο Koh Samui.
:think:Μπα ,θα προτιμησω την σιγουρια της Παταγιας.....αλλωστε θα εχει ειδη προιγηθει HONG KONG, KUALA LUMBUR,CAMBOGIA οποτε μην το  :shit: κιολας
 

mat31

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2010
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
κ μια ερωτηση ασχετου,στο sabai massage,sabai room κ sabailand μετα τις σαπουναδες κ τα λαδια...εχει κ γλυκο :tits:? :2funny: :helpplea:
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
φιλε παντα θα υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που θα βγαζουν πορτοκαλια.

Σίγουρα φίλε μου. Εγώ ήμουν έτοιμος να την κάνω για Ατζελες Σιτυ τον Άυγουστο αλλα στο τέλος αποφάσισα να ταξιδέψω στα γνώριμα μερη της Ταιλάνδης.
Υ.Γ. Λάκη κανόνισε όταν κατέβεις να πεταχτούμε μια βόλτα απο Άτζελες...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Σίγουρα φίλε μου. Εγώ ήμουν έτοιμος να την κάνω για Ατζελες Σιτυ τον Άυγουστο αλλα στο τέλος αποφάσισα να ταξιδέψω στα γνώριμα μερη της Ταιλάνδης.
Υ.Γ. Λάκη κανόνισε όταν κατέβεις να πεταχτούμε μια βόλτα απο Άτζελες...
και αν θυμαστε μαγκες.ο πληρωνων εχει πρωτα το δικιο.εμας εχουν αναγκη οχι εμεις αυτους.αυτο ειναι το μονο σιγουρο.οπως δεν γινετια αν κανεις το κοροιδο και αν πληρωνεις γυναικεια ποτα στο καθε τσουλιδι ετσι και δεν θες να πληρωνεις αρκετα περισσοτερο απο οσο ηταν πριν τις διακοπες σου τα gfe κυριως γιατι για αυτο παμε κυριως εκει.θυμαμαι στ χωριο μου οσοι ειχαν κωλομπαρα την εποχη του ανατολικου μπλοκ κανανε χοντρες αρπαχτες.πηγαιναν οι χωριατες κατευθειαν με τις λασπες στα ποδια απο τα χωραφια και τα ακουμπαγανε κανονικα στα γυναικεια ποτα και αμφιβαλω αν τον εβρεχαν πολλοι απο αυτους.τα λεω αυτα γιατι οπως ειχα γραψει παλιοτερα σε αυτο το thread καλυτερα ενας συνειδητοποιημενος μαγκας και ικανοποιημενος κυριως φαλλανγκ παρα ενα κοροιδο φαλανγκ.εγω προσωπικα δεν πιστευω να αυξησουν πολυ τις τιμες.οψομεθα.εχει και φιλιπινες μαδαγασκαρη και αλλα μερη ανα τον κοσμο προσφορα για εμας... ;)
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
και αν θυμαστε μαγκες.ο πληρωνων εχει πρωτα το δικιο.εμας εχουν αναγκη οχι εμεις αυτους.αυτο ειναι το μονο σιγουρο.οπως δεν γινετια αν κανεις το κοροιδο και αν πληρωνεις γυναικεια ποτα στο καθε τσουλιδι ετσι και δεν θες να πληρωνεις αρκετα περισσοτερο απο οσο ηταν πριν τις διακοπες σου τα gfe κυριως γιατι για αυτο παμε κυριως εκει.θυμαμαι στ χωριο μου οσοι ειχαν κωλομπαρα την εποχη του ανατολικου μπλοκ κανανε χοντρες αρπαχτες.πηγαιναν οι χωριατες κατευθειαν με τις λασπες στα ποδια απο τα χωραφια και τα ακουμπαγανε κανονικα στα γυναικεια ποτα και αμφιβαλω αν τον εβρεχαν πολλοι απο αυτους.τα λεω αυτα γιατι οπως ειχα γραψει παλιοτερα σε αυτο το thread καλυτερα ενας συνειδητοποιημενος μαγκας και ικανοποιημενος κυριως φαλλανγκ παρα ενα κοροιδο φαλανγκ.εγω προσωπικα δεν πιστευω να αυξησουν πολυ τις τιμες.οψομεθα.εχει και φιλιπινες μαδαγασκαρη και αλλα μερη ανα τον κοσμο προσφορα για εμας... ;)
Θα τα δούμε στην πορεία...
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Σίγουρα φίλε μου. Εγώ ήμουν έτοιμος να την κάνω για Ατζελες Σιτυ τον Άυγουστο αλλα στο τέλος αποφάσισα να ταξιδέψω στα γνώριμα μερη της Ταιλάνδης.
Υ.Γ. Λάκη κανόνισε όταν κατέβεις να πεταχτούμε μια βόλτα απο Άτζελες...

Φιλε θα το κανονισουμε......οπως σου ειπα "ψηνομαι" πολυ για Ανχελες....αλλα ξερεις τι φοβαμαι.μην "μαγευτω" απο καμια Πατταγιανη "σειρηνα" και ξεχασω και Ανχελες και Θεσ/νικη και ΠΑΟΚ και ολα!!!!!!Παιδια....να με "συγκρατειται"!!!!!!
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε θα το κανονισουμε......οπως σου ειπα "ψηνομαι" πολυ για Ανχελες....αλλα ξερεις τι φοβαμαι.μην "μαγευτω" απο καμια Πατταγιανη "σειρηνα" και ξεχασω και Ανχελες και Θεσ/νικη και ΠΑΟΚ και ολα!!!!!!Παιδια....να με "συγκρατειται"!!!!!!
Ναι ρε αγορίνα και εγώ δεν είμαι για σίγουρα για Άνχελες... Λόγω δουλείας έκλεισα 28 επιστροφή, αν την παλέψουν χωρίς εμένα μόνο τότε μπορώ να μείνω παραπάνω για Άνχελες. Καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom