Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
συνολο 1800Ε και 200Ε εχω αερα δλδ βαρια βαρια να παω στα 2000Ε για 10 ημερες δεν νομιζω να ειναι ασχημα αλλα και σε τετοιους καιρους και παλι πολλα ειναι....!!
αντε καλααα   :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Φιλε μου τα 600 ευρω για 11 μερες δεν εχουν καμια μα καμια απολυτος σχεση με τα 1000 για 10 μερες στην Παταγια.
Ειναι η διαφορα του στυλ  :knockinb: οτι και οποτε θελω-τρωω οτι και οποτε θελω-κανω μερικα γουστα χωρις να το πολυσυλογιζομαι ,και του στυλ καθομαι καθε μερα ...απλωνω στο κρεβατι τα 2500 μπατ και προσεχω μην ξεφυγω ουτε για 500 μπατ.
Τωρα οσο αφορα το παλικαρι που θα κατεβει με 600 ευρω εγω του δεινω  :thumbsup: respect διοτι ακομα και με χαμηλο μπατζετ το τολμαει εστω και για μια φορα στην ζωη του
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
απλα για την ενημερωση σας,στην Ταυλανδη τωρα επικρατει εμφυλιος
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
οποιος παει πρωτη φορα ειναι καλο να εχει μεγαλυτερη ανεση στα λεφτα γιατι ποτε δεν ξερεις ποτε θα ξαναπας και μπορει να μετανιωσεις για καποια πραγματα που δεν μπορεσες να κανεις λογω οικονομικου, οπως μια παρτουζα με 2γκομενες η ενα gogo girl που σ'αρεσε πολυ αλλα σου ζητησε 2000-3000μπατ.

γιαυτο καλο θα ηταν να δανειζοσουν απο καποιον 400-500ευρω η να αναβαλεις το ταξιδι σου και να πας αργοτερα οταν θα εχεις περισσοτερα λεφτα!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:Ετσι ειναι τα πραγματα djzan, μαλιστα μιλωντασ για την παρτη μου ηταν πραγματα τα οποια οταν κατεβηκα πες λογο ντροπης-πες λογο χρηματων -πες λογο δεν ξερω τι ...δεν τα εκανα,τον Φλεβαρη ομως που θα κατεβω θα παρω το αιμα μου πισω :knockinb: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3: :cum: :fuck2:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
[size=10pt]ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ 2500 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ 1000 ΤΟ FREE ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ 1500 ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΙΑΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΤΑ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΗΣΜΟ ΜΙΑΣ ΠΟΥ,ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΘΑ ΞΟΔΕΥΑΤΕ ?[/size]
Ρε φιλε φτανουν, φτανουν δεν ειπε κανενας οτι θα πεινασεις εκει.Απλα τα παλικαρια εδω σου λενε οτι ενω πας στο μερος με τα πιο τρελα γουστα εσυ θα εισαι ολη μερα με το δευτερι στο χερι...αυτο σου λενε!!!
Προσωπικα δεν τα σκορπαω ,αλλα τον Δεκεμβρη που πηγα χαλουσα σχεδον 5000 μπατ την μερα χωρις να κανω μεγαλη ζωη....ενα body to body massage παραπανω να κανεις ,καναδυο ποτα σε καμια γκομενα να κερασεις,καμια εκδρομη να κανεις ,κανα δυο γκομενες καμια μερα να  :knockinb: θα πρεπει την επομενη μερα να χαλαρωσεις...και το μερος εκει δεν ειναι για χαλαρωση :cool2:
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
ειναι free εχει δυο πισινες safety box πεντακαθαρο στα 1400 το deluxe ειχα μεινει περυσι, ειναι στη soi dianna κοντα στη second road
Την τιμη την ειχες κλεισει μεσο internet η απο εκει οταν εφτασες?
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες. Μια απορια, ξέρει κανείς τι παίζει με τα κλειδωμένα κινήτα τλέφωνα στην Ταιλάνδη? Διάβασα στο αντικτς ότι για να βάλουμε Ται κάρτα σε κινητό πρέπει να είναι ξεκλείδωτο. Ξέρει κανείς τιποτα?
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Δεν ξερω τι εννοεις λεγοντας κλειδωμενα τηλεφωνα.....εγω πηγα στην ταμια απο ενα super market,ρωτησα για καρτες τηλεφωνου και αυτην μου εβαλε την καρτα στο τηλεφωνο μου οπως επισης μου το ενεργοποιησε
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξερω τι εννοεις λεγοντας κλειδωμενα τηλεφωνα.....εγω πηγα στην ταμια απο ενα super market,ρωτησα για καρτες τηλεφωνου και αυτην μου εβαλε την καρτα στο τηλεφωνο μου οπως επισης μου το ενεργοποιησε
Οκ αγορίνα θα το ψάξω, στην τελική παίρνω απο εκεί μια συσκευη της πλάκας για να κανω τη δουλειά μου.
 

fisarmonikas

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες. Μια απορια, ξέρει κανείς τι παίζει με τα κλειδωμένα κινήτα τλέφωνα στην Ταιλάνδη? Διάβασα στο αντικτς ότι για να βάλουμε Ται κάρτα σε κινητό πρέπει να είναι ξεκλείδωτο. Ξέρει κανείς τιποτα?

Μου έτυχε στο πρώτο μου ταξίδι ενώ είχα πάρει κάρτα 12call από 7eleven,
δεν μπορούσα να την ενεργοποιήσω και πήγα σε ένα κατάστημα 12call και εκεί
μου είπαν ότι το τηλέφωνο μου ήταν κλειδωμένο, το ξεκλείδωσαν και όλα καλά.
Με άλλες συσκευές που είχα στα επόμενα ταξίδια δεν μου έτυχε.

Κάτι άλλο παράξενο που μου έχει τύχει και τις τρεις φορές που είμουν κάτω
χαλούσε το κινητό μου και από τότε πέρνω μαζί μου και ένα δεύτερο κινητό για ρεζέρβα.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
απλα για την ενημερωση σας,στην Ταυλανδη τωρα επικρατει εμφυλιος
μήπως εννοείς ότι λόγω low season δεν έχει πολλούς τουρίστες και μαλώνουν μεταξύ τους τα κορίτσια ποια θα πρωτοπάρει ποιον??? :knockinb: :pipa1: :fuck1: :pipa3:
και αυτός εμφύλιος λογίζεται... :2funny: :2funny: :2funny:
 

mat31

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2010
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
επιτελους κλεισαμε για κατω.15-27/8,πατταγια.πεταμε με egyptair κ θα μεινουμε pattaya bay resort(πολυ πρωτοτυπο :cheesy:).3-4 μηνες διαβαζω το site,οπως κ το thai.gr κ εφτασε η στιγμη να ζησουμε κ εμεις αυτην την εμπειρια.ευχαριστω για τις πληροφοριες αλλα κυριως για τις τρομερες αφηγησεις σας που με επεισαν να κανω αυτο το ταξιδι,δεν ξερω κ εγω ποσες φορες τις διαβασα.ευχομαι σ ολους μα περασουν καλα,οπου κ αν πανε.αντε να δουμε τι θα δουμε.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
επιτελους κλεισαμε για κατω.15-27/8,πατταγια.πεταμε με egyptair κ θα μεινουμε pattaya bay resort(πολυ πρωτοτυπο :cheesy:).3-4 μηνες διαβαζω το site,οπως κ το thai.gr κ εφτασε η στιγμη να ζησουμε κ εμεις αυτην την εμπειρια.ευχαριστω για τις πληροφοριες αλλα κυριως για τις τρομερες αφηγησεις σας που με επεισαν να κανω αυτο το ταξιδι,δεν ξερω κ εγω ποσες φορες τις διαβασα.ευχομαι σ ολους μα περασουν καλα,οπου κ αν πανε.αντε να δουμε τι θα δουμε.
θα τα δείτε όλα...όλα όμως...
 

mat31

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2010
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
τετοια λετε κ πανω που παω να ηρεμησω με ξεσηκωνετε κ αλλο :2funny:.να δω πως θα περασουν 20 μερες ακομα.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
mat31 αφου διαβαζες το φορουμ εχεις παρει σιγουρα μια ιδεα :hmm: ,ομως αυτο που θα δεις και θα κανεις εκει μολις φτασεις απεχει πααααρα πολυ απο τις αφηγησεις καθε μελους :think:
Καλα να περασεις και δεν χρειαζονται ντροπες...... :2funny:
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
συν-αγωνιστες ευχαριστουμε πολυ για τα σχόλια και τις εμπειριες του καθενος. για καποιον σαν εμενα που σκεφτεται να παει για 1η φορα ειναι πολυ κατατοπιστικα.

ηθελα μονο να ρωτησω. για ξενοδοχειο στα διαφορα σαιτ ψαχνω north, central south pattaya οταν ψαχνω ξενοδοχειο "κοντα στη δραση"?
ευχαριστω
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
απλα για την ενημερωση σας,στην Ταυλανδη τωρα επικρατει εμφυλιος
Και στην Ελλαδα γινονται καθε μερα φασαριες,πορειες απο εξαθλιωμενους πολιτες και σκοτωνεται κοσμος στους δρομους.Η τρομοκρατια "ανθει" και καθε μερα σχεδον εχουμε τοποθετησεις βομβων και γκαγκστερικες εκτελεσεις-δολοφονιες.
Επισης τα λιμανια ειναι κλειστα,στα αεροδρομια γινονται συνεχεια απεργειες,τα μουσεια ειναι κλειστα και γενικα επικρατει μια εκρυθμη κατασταση στην Ελλαδα.
Χωρια που η χωρα εχει πτωχευσει και ετοιμαζεται να πουλησει στους ξενους τα νησια της...

(Αυτες ειναι μερικες απο τις "ειδησεις" που διασκορπιζουν σε ολο το κοσμο "διαφοροι ειδημονες" και δηθεν "ενημερωμενοι"). ;)
Α!..Και στη Ταυλανδη,επικρατει εμφυλιος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom