Νέα

Τα θηλυκά μέλη ενός ανδροκρατούμενου φόρουμ. Πόσες είμαστε; Γράψτε εδώ κορίτσια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanastic girl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286


1401103878317_Image_galleryImage_Nokia_8210_jpg.JPG


για κανενα τετοιο ειναι  :rockon:
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Η κάτωθι υπογεγραμμένη Λουκία Ρεγγου, μη έχοντας σώας τας φρένας όπως όλα τα μέλη του νήματος, δηλώνω υπεύθυνα ότι ο αγαπητός μου μπαρόκ μπορεί να πιρφορίζει ελεύθερα με τα έτερα θηλυκά μέλη του σάη, το οποίο φθίνει, να αποστέλλει φιλάκια, καρδούλες και ότι άλλο μπορεί να υποστηρίξει το σκοπό της πιρφορίας του.
Σε περίπτωση που η προσπάθεια του έχει θετικό αποτέλεσμα και υπάρξει ανταπόκριση από έτερο θηλυκό μέλος, μπορεί ελεύθερα να προβεί σε οποιασδήποτε μορφής συνεύρεση καθώς είμεθα ελεύθεροι άνθρωποι με ανοιχτά μυαλά.

Η δηλούσα


Λουκία Ρέγγου.
 

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
938
Πόντοι
81
Εγώ είμαι κοντούλα για την εποχή μου !

Οι κοντούλες , αν είναι ωραίες και αδύνατες,για 'μένα δεν συγκρίνονται με το καλύτερο "άλογο". Θυμάμαι χαρακτηριστικά είχε γίνει μια έρευνα και σε ομάδα αντρών έδειξαν φωτογραφίες γυναικών ψηλών και κοντών. Οι φωτογραφίες ήταν τέτοιες ώστε με δυσκολία καταλάβαινε κανείς το ύψος των γυναικών. Το αποτέλεσμα ουσιαστικά ήταν πως οι φωτογραφίες που επέλεξαν οι αντρες για πιο ελκυστικές, ήταν αυτές των κοντών γυναικών. 
 
OP
OP
Fanastic girl

Fanastic girl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.178
Like
2
Πόντοι
16
Η κάτωθι υπογεγραμμένη Λουκία Ρεγγου, μη έχοντας σώας τας φρένας όπως όλα τα μέλη του νήματος, δηλώνω υπεύθυνα ότι ο αγαπητός μου μπαρόκ μπορεί να πιρφορίζει ελεύθερα με τα έτερα θηλυκά μέλη του σάη, το οποίο φθίνει, να αποστέλλει φιλάκια, καρδούλες και ότι άλλο μπορεί να υποστηρίξει το σκοπό της πιρφορίας του.
Σε περίπτωση που η προσπάθεια του έχει θετικό αποτέλεσμα και υπάρξει ανταπόκριση από έτερο θηλυκό μέλος, μπορεί ελεύθερα να προβεί σε οποιασδήποτε μορφής συνεύρεση καθώς είμεθα ελεύθεροι άνθρωποι με ανοιχτά μυαλά.

Η δηλούσα


Λουκία Ρέγγου.
Για να τον δίνεις τόσο εύκολα μάλλον δεν αξίζει και πολύ  :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.540
Πόντοι
22.785
....

..........  :think:  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom