Νέα

Τα θηλυκά μέλη ενός ανδροκρατούμενου φόρουμ. Πόσες είμαστε; Γράψτε εδώ κορίτσια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanastic girl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
επ τι γινεται εδω?κλεβουμε μεθοδους αλεξ?
Ο Αλεξ ειναι μεγάλο σχολείο! Αντιγράφουμε καλές και δοκιμασμένες μεθόδους απο μεγάλους δασκάλους του σαιτ ώστε να εξυπηρετήσουμε το βαθύτερο στοχο-νόημα της ανθρώπινης εξέλιξης. Τη μάθηση μεσα απο την εμπειρία οχι μονο τη δικης αλλά και των άλλων. Κοινώς κλέβω τις μεθόδους του Αλεξ
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
73
Like
8.004
Πόντοι
24.436
Πολύ σωστά. Ήταν ψηλός για την εποχή που ζούσε. Μάλιστα ήταν ψηλότερος και απο το Ναύαρχο Νελσων και απο το Δούκα του Ουελινγκτον απλά για να τον γελοιοποιήσουν οι εχθροί του διαδωσαν τη φήμη οτι ειναι τάπας! Για να απαντήσω και γω στην ερώτηση σου ειμαι 1,84 σχετικά καλός για την εποχή μου. Εσείς τι ύψος έχετε δεσποινίς μου;
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ σωστά. Ήταν ψηλός για την εποχή που ζούσε. Μάλιστα ήταν ψηλότερος και απο το Ναύαρχο Νελσων και απο το Δούκα του Ουελινγκτον απλά για να τον γελοιοποιήσουν οι εχθροί του διαδωσαν τη φήμη οτι ειναι τάπας! Για να απαντήσω και γω στην ερώτηση σου ειμαι 1,84 σχετικά καλός για την εποχή μου. Εσείς τι ύψος έχετε δεσποινίς μου;

Εγώ είμαι κοντούλα για την εποχή μου !
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.384
Πόντοι
4.096
Μη στενοχωριεσαι,δεν εχεις ακουσει γι ακριβα αρωματα κλπ?
Η πρωην κυρια Βλασση(1,58)μου το κοπαναγε συνεχεια :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom