Νέα

Τα θηλυκά μέλη ενός ανδροκρατούμενου φόρουμ. Πόσες είμαστε; Γράψτε εδώ κορίτσια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanastic girl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
σε ψυχιατρο εχεις παει τελευταια ?

ωραια επειδη εισαι λιγο χαζουλης λοιπον και δεν καταλαβαινεις παμε απο την αρχη :

θα προσπαθησω να στο εξηγησω με οσο πιο απλα λογια μπορω.

φαντασου πως ειναι η γκομενα σου , η κορη σου , η αδερφη σου , ποσο μαλλον η μητερα σου , και εισαι στο σπιτι και γυρνας απο την δουλεια και τις βλεπεις να αραζουνε στο BOURDELA.COM ,

τι εντυπωση θα σου κανει ?

τι θα πεις ?

"α ελα ρε μανα εδω παλι μπουρδελα αραζεις ε ? α οκ τι φαι εφτιαξες ?"

"δεν ειχα χρονο ανεπροκοπε θα σου πει κοιταζα το ημερησια ενημερωση για χεσιμο"

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ....και να καταλαβες γιατι δεν μπαινουν οι γυναικες σε τετοια σαιτς (η πλειοψηφια τουλαχιστον ) και οσες μπαινουνε ειναι ειτε

1)χοντρες ασχημες που δεν τις κοιταει αντρας
2)τιγκα στα ψυχολογικα και ψαχνουνε χορηγο
3)πουτανες που κανουνε αυτην την δουλεια

και ενα πολυ μικρο ποσοστο (2-3%) που βλεπονται και ειναι της προκοπης.

Κοιτα αν λαβω υποψιν την κατηγοριοποίησή σου για τις γυναίκες αναγνώστριες, αυτόματα με "αναγκάζεις" να κάνω και μια ... αντιστοιχία όσον αναφορά τους άντρες αναγνώστες!!!
Χμμμμ πως το βλέπεις ? :think: Νομίζω πως έχεις σχηματίσει πολύ λαθος εικόνα!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Κοιτα αν λαβω υποψιν την κατηγοριοποίησή σου για τις γυναίκες αναγνώστριες, αυτόματα με "αναγκάζεις" να κάνω και μια ... αντιστοιχία όσον αναφορά τους άντρες αναγνώστες!!!
Χμμμμ πως το βλέπεις ? :think: Νομίζω πως έχεις σχηματίσει πολύ λαθος εικόνα!

η εικονα που εχω σχηματισει ξαναλεω ΑΦΟΡΑ την προσωπικη μου αποψη και μονο.
προφανως δεν ειναι κακο να διαφωνουμε.
ουτε με εσενα ουτε με τον αλλον φιλο παραπανω (δεν εχω να χωρισω τιποτα με κανενα απο εσας).

Το κοιταω ξεκαθαρα απο την δικη μου σκοπια και πως θα αισθανομουνα εγω αν ατομα του κυκλου μου και κυριως γυναικες ειχανε ενασχοληση με το συγκεκριμενο σαιτ.

Ομολογω πως δεν θα ημουνα και πολυ χαρουμενος για αυτο αλλα οκ.

Αν το δουμε γενικα , αποκατηγοριοποιησουμε ολα τα ταμπου , και ολοι ειναι ελευθεροι να κανουνε οτι θελουν , και απο τελειως σφαιρικης αποψης τοτε φυσικα ειναι ολοι καλοδεχουμενοι στο φορουμ.

Ασχετα αν ακομα πιστευω οτι η πλειοψηφια κυριως των γυναικων ανηκουνε στις παραπανω τρεις κατηγοριες που εγραψα.

απλα διαφωνουμε.end of story.
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
η εικονα που εχω σχηματισει ξαναλεω ΑΦΟΡΑ την προσωπικη μου αποψη και μονο.
προφανως δεν ειναι κακο να διαφωνουμε.
ουτε με εσενα ουτε με τον αλλον φιλο παραπανω (δεν εχω να χωρισω τιποτα με κανενα απο εσας).

Το κοιταω ξεκαθαρα απο την δικη μου σκοπια και πως θα αισθανομουνα εγω αν ατομα του κυκλου μου και κυριως γυναικες ειχανε ενασχοληση με το συγκεκριμενο σαιτ.


Ομολογω πως δεν θα ημουνα και πολυ χαρουμενος για αυτο αλλα οκ.

Αν το δουμε γενικα , αποκατηγοριοποιησουμε ολα τα ταμπου , και ολοι ειναι ελευθεροι να κανουνε οτι θελουν , και απο τελειως σφαιρικης αποψης τοτε φυσικα ειναι ολοι καλοδεχουμενοι στο φορουμ.

Ασχετα αν ακομα πιστευω οτι η πλειοψηφια κυριως των γυναικων ανηκουνε στις παραπανω τρεις κατηγοριες που εγραψα.

απλα διαφωνουμε.end of story.

Μέσα από την διαφωνία γεννιέται ο διάλογος !
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
τσαμπουκαλεμενα τα κοριτσια  :grin:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ωραια καλα το παμε.

μαρεσει.

ας μου επιτραπει να πεταξω και εγω μια μαλακια τοτε :

"Η δημοκρατια γενναει τον διαλογο και προαγει τον πολιτισμο"

 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Το βαθύτερο νόημα της δημοκρατίας ειναι να διαφωνείς μαζί μου... Ας συνεχίσουμε έτσι! Χαχα
Το βαθύτερο νόημα της δημοκρατίας ειναι να διαφωνείς μαζί μου... Ας συνεχίσουμε έτσι! Χαχα

Οχιιιι μετά ειναι μονότονο και κουραστικό!!! Τι ??? Να διαφωνούμε για να ... διαφωνούμε ? Να υπάρχει και μια εναλλαγή!
 

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως πρεπει να σου πω αν φορουσαμε κ ζωνη η το που κατευθυνομασταν?Μη γινεστε γελοιοι καθε φορα κατανταει βαρετο

Έχω μια ειλικρινή απορία: Ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείς ώστε να κάνεις σε μια φώτο το σώμα (ή και τον περίγυρο) να είναι grayscale και τα ρούχα π.χ χρωματιστά;
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
Οχιιιι μετά ειναι μονότονο και κουραστικό!!! Τι ??? Να διαφωνούμε για να ... διαφωνούμε ? Να υπάρχει και μια εναλλαγή!
χαχα έτσι καθε μερα φασολάδα .. Και λιγο φιλετάκι δεν βλάπτει !!
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
ωραια καλα το παμε.

μαρεσει.

ας μου επιτραπει να πεταξω και εγω μια μαλακια τοτε :

"Η δημοκρατια γενναει τον διαλογο και προαγει τον πολιτισμο"
τι είπες τώρα ρε παίκτη ! Καλο!
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
ωραια καλα το παμε.

μαρεσει.

ας μου επιτραπει να πεταξω και εγω μια μαλακια τοτε :

"Η δημοκρατια γενναει τον διαλογο και προαγει τον πολιτισμο"

                              ♥♥♥
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
11 χρόνια σπουδές οδοντιατρική+ιατρική .
Αλλά μην με πιάνεις στο στόμα σου , γιατί θα βρώ τη φωτό (τη δική σου)
και θα γελάνε και οι πεθαμένοι που τα οστά τους είναι σε
τσουβάλια στο ανατομείο της ιατρικής !!!!!!!!

Μεγάλε Κώτσο σε πιάσανε. Οι υπόλοιποι οδοντίατροι που πηραμε πτυχίο ιατρικής τα πρώτα έτη ξερεις αυτά με τα κοινά μαθήματα ανατομίες, ιστολογίες, φυσιολογίες κτλ δε τα ξαναδιδαχθήκαμε. Και απορώ τι το ηθελες το πτυχίο της ιατρικής αφού δε πηρες ειδικότητα γναθοχειρουργού αλλιώς θα μας τα ειχες κανει τσουρέκια και για τα 5 χρόνια της ειδικότητας. Ενας χρονος γενικη χειρουργική και 4 γναθοχειρουργική. Θα σου έλεγα χαιρετισματα απο ενα συναδελφο αλλά μαλλον κανενας ΤΕΙτζης οδοντοτεχνιτης με απωθημενα θα εισαι.
 

Apro___

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλα οκ ναι οτι πεις.
κατσε εσυ να δεις την μανα σου να χασκογελαει στο bourdela.com επειδη διαβαζει την ημερησια ενημερωση για χεσιμο και ελα μετα πες μου οτι ειναι φυσιολογικο.




Δεν σου είπα κάτι, γενικα μιλούσα δεκτη η αποψη του καθενός αλλα τα χρονια να ξερεις περνάνε και αλλες καταστάσεις έρχονται....
Εγω παντός λεω οτι μια φορά ζούμε σε αυτον τον ντουνιά ας το ευχαριστηθούμε κιολας.  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom