Νέα

Τα θηλυκά μέλη ενός ανδροκρατούμενου φόρουμ. Πόσες είμαστε; Γράψτε εδώ κορίτσια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanastic girl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16



Οι αντιδράσεις παραμένουν αιωνίως οι ίδιες  :). Αν δεί κανείς τη διασκεδαστική τους πλευρά, τότε περνά μια ευχάριστη ώρα...  :)
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
σε ψυχιατρο εχεις παει τελευταια ?

ωραια επειδη εισαι λιγο χαζουλης λοιπον και δεν καταλαβαινεις παμε απο την αρχη :

θα προσπαθησω να στο εξηγησω με οσο πιο απλα λογια μπορω.

φαντασου πως ειναι η γκομενα σου , η κορη σου , η αδερφη σου , ποσο μαλλον η μητερα σου , και εισαι στο σπιτι και γυρνας απο την δουλεια και τις βλεπεις να αραζουνε στο BOURDELA.COM ,

τι εντυπωση θα σου κανει ?

τι θα πεις ?

"α ελα ρε μανα εδω παλι μπουρδελα αραζεις ε ? α οκ τι φαι εφτιαξες ?"

"δεν ειχα χρονο ανεπροκοπε θα σου πει κοιταζα το ημερησια ενημερωση για χεσιμο"

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ....και να καταλαβες γιατι δεν μπαινουν οι γυναικες σε τετοια σαιτς (η πλειοψηφια τουλαχιστον ) και οσες μπαινουνε ειναι ειτε

1)χοντρες ασχημες που δεν τις κοιταει αντρας
2)τιγκα στα ψυχολογικα και ψαχνουνε χορηγο
3)πουτανες που κανουνε αυτην την δουλεια

και ενα πολυ μικρο ποσοστο (2-3%) που βλεπονται και ειναι της προκοπης.
καταρχήν μάνες ,αδερφές εγω δεν ανέφερα. Αφου το,πας έτσι λοιπόν θα σου πω και εγω το αλλο. Σε ψυχολόγο εχεις παει? Εσυ που ξερεις εαν μια γνωστή σου ( δεν αναφέρομαι σε οικογενειακούς κύκλους μην παρεξηγηθώ ) ψώνιζει απο εδω μεσα και γουστάρει να παίρνει ζιγκολο η να ειναι λεσβία και να ψάχνει και αυτή διασκέδαση όπως και εσυ με ένα call girl,?? Θα μου πεις οτι αυτά δεν γίνονται ! Όταν όμως τα διαβΑζεις και τα κανεις ανάρτηση εδω με κατι τίτλους ¨ κυρία ψώνια όταν απο site¨ θα γράφεις μετά και θα λες Πωωωω κοιτά να δεις τι γυναίκες υπάρχουν και εμείς τι κανουμε!!  Εχεις κοπέλα openmind  που γουςταρει Γούστα  με τρίο να φέρνει φίλες να σου δίνει κωλο να  την χυνεις στην μάπα ειναι πουτανα , ειναι  χοντρή , ειναι άρρωστη ειναι χίλια δυο!! Δεν κανει τιποτα απο αυτά η κοπέλα αρχίζεις την μιλά ´ ειμαι άτυχος έπεσα σε αγαπητή, δεν ξέρει να πέρνει πίπα βάζει δόντι! . Άσε μας ρε τύπε ! Θα  μουπεις εσυ για την μανα μου και την αδερφή μου!! Και στο φιναλε άμα την βρίσκουν έτσι γούστο τους και Καβλα τους! Να ξερεις παντως και αυτές που πληρώνουμε και χύνουμε στο στόμα έχουν και μανάδες και αδερφούς .Οτι δεν δεν μπορούμε να κατανοήσουμε το κατηγορούμε. Ολοι είμαστε ανοιχτόμυαλοι υποτίθεται!!
 

Apro___

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα δεν σας προλαβαίνω ελεος.....  :)
 

Apro___

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
σε ψυχιατρο εχεις παει τελευταια ?

ωραια επειδη εισαι λιγο χαζουλης λοιπον και δεν καταλαβαινεις παμε απο την αρχη :

θα προσπαθησω να στο εξηγησω με οσο πιο απλα λογια μπορω.

φαντασου πως ειναι η γκομενα σου , η κορη σου , η αδερφη σου , ποσο μαλλον η μητερα σου , και εισαι στο σπιτι και γυρνας απο την δουλεια και τις βλεπεις να αραζουνε στο BOURDELA.COM ,

τι εντυπωση θα σου κανει ?

τι θα πεις ?

"α ελα ρε μανα εδω παλι μπουρδελα αραζεις ε ? α οκ τι φαι εφτιαξες ?"

"δεν ειχα χρονο ανεπροκοπε θα σου πει κοιταζα το ημερησια ενημερωση για χεσιμο"

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ....και να καταλαβες γιατι δεν μπαινουν οι γυναικες σε τετοια σαιτς (η πλειοψηφια τουλαχιστον ) και οσες μπαινουνε ειναι ειτε

1)χοντρες ασχημες που δεν τις κοιταει αντρας
2)τιγκα στα ψυχολογικα και ψαχνουνε χορηγο
3)πουτανες που κανουνε αυτην την δουλεια

και ενα πολυ μικρο ποσοστο (2-3%) που βλεπονται και ειναι της προκοπης.


Οπως μπαίνεις εσύ εδω μεσα εχουν ολοι το δικαιωμα να μπουν και η μανα και η αδελφή και και δεν καταλαβα εδω γίνονται τοσα αλλα το θεμα ειναι που θα της τσακωσεις να μπαίνουν στο bourdelola.com???  Ελεος εδώ χάνει η μανα το παιδι και το παιδι την μανα οταν βρησκωνται ερωτικά μαζι ξυπνα λιγο. Φιλική συμβουλή
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Άγνωστο ...
πιθανόν για να αποφύγουν την κοινωνική απόρριψη και το περιθώριο ...

Αλλα οι 100+ τότε, ήταν όντως στο περιθώριο.
Τώρα οι 85+ χοντρές, το παίζουν γκόμενες σαν τη Ζαρίφη πως τη λένε
(δεν θέλω να ξέρω) ....

χαχαχαχαχα δεν ξέρεις δεν ξέρεις αλλά τελικά ξέρεις !!! :P
 

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
εδω θα καταρριψεις εναν μυθο.

Καποιος που μπορει να εχει κοινωνικο στατους δικηγορου η γιατρου η επιστημονα κοκ
με 10 πτυχια κλπ μπορει να ειναι ο πιο αστοιχειωτος αγενης κ σκατενιος ανθρωποςς εβερ!
τρανο παραδειγμα ο παντοφΛακης ο οποιος 6 χρονια στην ιατρικη δεν ωφελησαν πουθενα στο κωλοχαρακτηρα που εχει κ θα εχει...

ολα μια μασκα ειναι..

Καλά ο Λάκης ή Λάκης 33 (αν ενθυμούμαι καλά), δεν ήταν λίγο φιδέμπορας; Αν είναι ο ίδιος που θυμάμαι, μόνο αστροναύτης που δεν έλεγε ότι είναι,  :think:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
και εσυ γιωργο να εισαι καλος με την fey
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Εμεις ειμαστε ζευγαρι,αλλα συνηθως εγω παρακολουθω και μερικες φορες γραφω και ναι ειμαι γυναικα...Bonjour κιολας  :cheesy: :cheesy:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
ο αντρας σου καθετε πισω?
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Οπως μπαίνεις εσύ εδω μεσα εχουν ολοι το δικαιωμα να μπουν και η μανα και η αδελφή και και δεν καταλαβα εδω γίνονται τοσα αλλα το θεμα ειναι που θα της τσακωσεις να μπαίνουν στο bourdelola.com???  Ελεος εδώ χάνει η μανα το παιδι και το παιδι την μανα οταν βρησκωνται ερωτικά μαζι ξυπνα λιγο. Φιλική συμβουλή

καλα οκ ναι οτι πεις.
κατσε εσυ να δεις την μανα σου να χασκογελαει στο bourdela.com επειδη διαβαζει την ημερησια ενημερωση για χεσιμο και ελα μετα πες μου οτι ειναι φυσιολογικο.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom