Νέα

Τα θηλυκά μέλη ενός ανδροκρατούμενου φόρουμ. Πόσες είμαστε; Γράψτε εδώ κορίτσια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fanastic girl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
ΕΛΛΕΙΝΙΔΕΣ σας κραζουν,εδω σας θαυμαζουν!!!το θρεντ καταρριπτει τους νευτωνιους νομους του μπου
 

Doriangray

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2016
Μηνύματα
186
Like
5
Πόντοι
1
Fantastic girl, μια ερωτηση, και αμα θες απαντας με π.μ.....Τ ονομα σου αρχιζει απο Ε?
 

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
938
Πόντοι
81
Συναγωνιστές... νομίζω αξίζει μια μικρή ανακωχή για ενα "χρονια πολλά" στις γυναίκες που γιορταζουν σημερα γιατι κακά τα ψεματα οτι και να λεμε αποτελουν ενα πολυ σημαντικο κομματι της ζωης μας ειτε θελουμε να το παραδεχθουμε ειτε οχι !
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
:
Συναγωνιστές... νομίζω αξίζει μια μικρή ανακωχή για ενα "χρονια πολλά" στις γυναίκες που γιορταζουν σημερα γιατι κακά τα ψεματα οτι και να λεμε αποτελουν ενα πολυ σημαντικο κομματι της ζωης μας ειτε θελουμε να το παραδεχθουμε ειτε οχι !

:) :) :)

 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
χρονια  πολλα  στις γυναικες  για  την ημερα  τις γυναικας  και εγω να χαιρομαι τα   γενεθλια μου  σημερα  
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
203
Πόντοι
16
η σημερινη γιορτη αφορα τις γυναικες οχι τις ελλεηνιδες  :birdman:
 

Apro___

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα τα διαβασα ολα απο την αρχη αρχη για να μπω και να καταλαβω ολα όσα είπατε και να μην βγω εκτός θέματος, σε μερικα σημεια βεβαια βγήκα εκτος απο οτι διάβαζα λογο οτι μπερδεύτηκα βρηκα ομως παλι τον δρομο.
1 σε οσους λένε οτι μπαίνουν εδω γυναικες που ειναι άσχημες και 120 κιλα θα πω να κοιτάξουν πρωτα στον καθρέπτη πριν κρίνουν αλλους.
2 για οσους λενε οτι μπαίνουν Γκάι με γυναικεία ονοματα θα πω οτι δικαιωμα του καθενός να μπαινει με οτι θελει και οπως θελει..
3 η girl δεν πρεπει να αποδηξη τπτ και σε κανέναν ειναι αυτη που ειναι και οπως νιώθει και καλα κανει απλα μην φλερταρεται με λαθος τροπο γιατι κανει μπαμ απο μακρυα και ειδη ειμαι σιγουρος οτι εχει γελάσει πολλες φορες με όσα γράφεται...
Αυτα ηθελα να πω και οσοι θελετε να με κραξετε ελευθερα απλα βα ξέρετε ενα πραγμα και σε φόρουμ και σε τσατ να ειστε μην δείχνετε λαθος προσωπο σας απο αμηχανία οπως κάνετε πολλοι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom