Νέα

Τα πουστριλίκια του podolagnos_1985

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 379K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Αργα ή γρηγορα θα εχεις καποιο προβλημα με τις αρχες στην καλυτερη:glasses:
Αρα NΑΙ ΓΙΝΕ ΝΟΜΙΜΟΣ Κ ΑΣΕ ΤΑ EXTRA :pipa2::2on1::pipa1: ή κρατα τα για τους μυημενους:effemine::gay::effemine:
Εβαλες Α/C?

Καλημέρα msakis :) σε ευχαριστώ για την πρόταση.
Δεν νομίζετε ότι τώρα που άλλαξε και το bou πρέπει να με βάλουν κι εμένα στα μασατζίδικα να μου αφήνετε και κριτικές κτλπ; :PΛοιπόν ήθελα να ενημερώσω επίσης ότι πλέον έχω και αιρκοντίσιον και στρωματάκι :wink: (εκτός από το κρεβάτι του μασάζ) οπότε
Για όποιον θέλει...

Προσφέρω
1) χαλαρωτικό μασάζ με λάδι σε όλο το σώμα και εκτόνωση (όσες φορές θέλετε) με 20€ (περίπου 1 ώρα)
2) ερωτικό μασάζ που γίνεται σώμα με σώμα και για εκτόνωση αν θέλει κάποιος μπορεί να μπει και μέσα μου με 40€ (περίπου 1ώρα)

στη Λεωφόρο Αλεξάνδρας (στάση Σόνια), όλο το 24ωρο6942086898
Εννοούνται καθαριότητα, εχεμύθεια κτλπ

Μπορείτε να κάνετε μπανάκι και πριν και μετά
Θα χαρώ να με πάρετε ...τηλέφωνο εννοώ :cheesy: και αν μείνετε ευχαριστημένοι να γράψετε και κριτική για εμένα.
Αν δεν μείνετε ικανοποιημένοι παίρνετε τα χρήματα σας πίσω.

* το ερωτικό δεν μου βγαίνει με όλους
* για ραντεβού θα πρέπει είτε να με καλέσετε με τον αριθμό σας είτε να ανταλλάξουμε φωτο πρόσωπο από viber
* η τιμή μπορεί να είναι + για μεγαλύτερες ηλικίεςΓια 3+ άτομα έρχομαι και στο χώρο σας προκειμένου να σας χαλαρώσω ομαδικώς :wink: και με έκπτωση
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Όχι ρε Ποδολάγνε δεν συμφέρει να είσαι νόμιμος. Καθως πέρα του 50ευρου και του ΕΦΚΑ θα πρέπει να κάνεις αυτασφάλιση.Αυτό πώς το σκέφτηκες; Σαν ιδέα εννοώ.
Έχει τρελό ανταγωνισμ...
Κανένας άντρας δεν θα πληρώσει για να κάνει σεξ με άντρα... ή να του βαρέσει μαλακία....
Μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις... Δεν ξέρω καν αν αξίζει η στροφή σου στο επάγγελμα αυτό ρε:P

όπως βλέπεις ο ακριβώς από πάνω έχει διαφορετική άποψη :)

το σκέφτηκα για να τρώω πούτσες και αντί να δίνω από την τσέπη μου στο ξενοδοχείο που έδινα μέχρι τώρα
να έχω ένα χώρο να μπορώ να μείνω και λίγο μόνος μου (να φεύγω από το σπίτι με τους γονείς)

οπότε το σκέφτομαι σαν επάγγελμα γιατί πηγαίνει καλά...
αν και παίρνω λίγα... σε σχέση με άλλους/ες...
δεν έχεις καμία επαφή με την πραγματικότητα... με παίρνει πολύς κόσμος... έχω χορτάσει πούτσα και σπέρμα
αν και άλλες φορές έχει πολλούς άλλες τίποτα, βέβαια είναι και μες το καλοκαίρι τώρα που πολλοί λείπουν...

και μέχρι στιγμής ότι βγάζω τα δίνω... (έχω πάρει το κλιματιστικό με δόσεις) οπότε δεν μου μένει κάτι, αλλά νομίζω αργότερα θα βγάζω ρε συ...

επίσης εγώ θέλω να απευθύνομαι κυρίως σε στρ8 και παντρεμένους άντρες όπως εσείς που θέλουν απλά να δοκιμάσουν κάτι καινούριο
όπως γράφω, αν έρθει ο άλλος και δεν του αρέσει οτιδήποτε ή δεν μείνει ικανοποιημένος (δεν καυλώσει, του επιστρέφω τα χρήματα :cheesy: )
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ξέχασα να πω ότι χαλάω και πολλά στις διαφημίσεις...
Για παράδειγμα στο fb έχω δώσει μέχρι στιγμής γύρω στα 90
και άλλα 90 στη χρυσή ευκαιρία

αλλά προς το παρόν μαλακίζομαι... δηλαδή δοκιμάζω ακόμα πράγματα οπότε ξοδεύω σε βλακείες
όταν βρω τι διαφημίσεις και που δουλεύουν καλύτερα θα ξοδεύω λιγότερα σε αυτά

το επόμενο που θέλω είναι
λάδια με αρωματικά έλαια (προς το παρόν έχω πάρει αμυγδαλέλαιο και είναι όντως πολύυυυ καλύτερο από το baby oil αλλά δεν έχω πάρει κάποιο έλαιο)
και να βγάλω καρτούλες...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.645
Like
7.591
Πόντοι
1.056
Ποιος ψαχνει στην ΧΕ αυτο που προσφερεις?:gay::effemine::pipa2::2on1::pipa1:
Σου ρθε πελατης μεσω ΧΕ??:think:
Το bou:kneel:,το fb κ η επικοινωνια απο στομα σε στομα :grouphug: θα απογειωσουν το μαγαζι σου:cheesy:
Λογικα κ καποια αλλα σαι που εσυ τα γνωριζεις καλυτερα:fuck1::fuck1::pipa1::gay::effemine:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Φυσικά και μου έχουν έρθει από χρυσή ευκαιρία!!!
Αλλά επειδή εκεί δεν έχω καμία ιδέα για το πως είναι ο άλλος και συνήθως μπορεί να είναι γέρος χοντρός κτλπ
ξεκινάω με 40 το χαλαρωτικό και 60 το ερωτικό
και τα δίνουν...

οπότε... γι αυτό σου λέω...

και γενικά δεν μου έχει πει κάποιος ότι έχω ακριβές τιμές μετά το μασάζ.... εννοώ ότι όλοι μένουν ικανοποιημένοι :)

τα έχει φτύσει λίγο το site ε...
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Πήρα την πρώτη μου κριτική για το μασάζ :cheesy:
msakis σου χρωστάω δωρεάν μασαζάκι όποτε θέλεις ρε...

με έχουν πάρει και άλλοι δύο μεγαλύτερης ηλικίας να κλείσουμε ραντεβού... οπότε tnx!!!
με έκανες σεκιουριτά, τώρα μου στέλνεις και κόσμο για μασάζ...
σε παντρεύει η μάνα σου ρε? με πουστράκι εννοώ :inlove:
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Πήρα την πρώτη μου κριτική για το μασάζ :cheesy:
msakis σου χρωστάω δωρεάν μασαζάκι όποτε θέλεις ρε...με έχουν πάρει και άλλοι δύο μεγαλύτερης ηλικίας να κλείσουμε ραντεβού... οπότε tnx!!!
με έκανες σεκιουριτά, τώρα μου στέλνεις και κόσμο για μασάζ...
σε παντρεύει η μάνα σου ρε? με πουστράκι εννοώ :inlove:

Είσαι πολύ κομπλέ παιδί και είναι χαρά μου, από την στιγμή που μπορώ να σε βοηθήσω να το κάνω πράξη.
Μακάρι όλοι να ήταν αληθινοί και τίμιοι όπως εσύ!
:hi:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ρε παίδες χαθήκαμε... άντε να ξαναγίνει το bou όσο το δυνατόν πιο κοντά στο προηγούμενο γιατί αυτό εδώ είναι εντελώς άβολο...

Που λέτε...
μία εβδομάδα με αιρκοντίσιον και έπαθα λαρυγγίτιδα :confused:

μαλακία μου... κακώς το αφήνω ανοιχτό, αφού και τόσο καιρό με τον ανεμιστήρα μια χαρά ήμουν... θα το ανοίγω μόνο να κρυώσει το δωμάτιο και θα το κλείνω.
δυστυχώς όπως έχω τώρα τη διαρρύθμιση με χτυπάει λιγάκι όσο κάνω μασάζ στον άλλο...

με ενοχλούσε ο λαιμός 3-4 μέρες και εχτές βράχνιασα και δεν μπορούσα σχεδόν να μιλήσω...
ευτυχώς που δεν είχα άλλα συμπτώματα...

σήμερα πήγα και ωρλ και λέει μάλλον ιογενής λαρυγγίτιδα ή από αιρκοντίσιον...
τώρα βέβαια ποιος μπορεί να είναι και σίγουρος με τόσες πούτσες, τόσους κώλους και τόσα πόδια που έχω γλείψει όλον αυτόν τον καιρό :P και τόσα χύσια που έχω φάει...

εν τω μεταξύ το είπα και στον ωρλ... είναι και ένας κούκλος νέος στο περιστέρι, πρόσφατα τον ανακάλυψα :cheesy:
του λέω θα μπορούσα να έχω κολλήσει σίγουρα από κάποιον άλλο επειδή έχω έρθει σε επαφή με πολύ κόσμο αυτό τον καιρό και έχω βάλει διάφορα στο στόμα μου
κάνει μία γκριμάτσα απορίας
ερωτικές επαφές του κάνω... :P

μετά μου βάζει ένα σίδερο στο λαιμό να δει τις φωνητικές χορδές και πως μου ήρθε...
του λέω... τι μου θυμίσατε τώρα, είχε έρθει ένας που το τέτοιο του ήταν τόσο μεγάλο που του λέω "λαρυγγοσκόπιο είναι αυτό"

γενικά ο γιατρός κατάλαβε πόσο ξεφτιλισμένη πουστάρα είμαι :) γιατί όχι άλλωστε... το γιατρό θα ντραπώ? :P
μετά τον ρωτούσα αν το στοματικό προκαλεί βλάβη στις φωνητικές χορδές που τις είδε λίγο ερεθισμένες...
του λέω στο στοματικό στο φάρυγγα πάει σωστά, όχι στο λάρυγγα...

εν τω μεταξύ η φράση βαθύ λαρύγγι από που στο καλό βγήκε ρε... είναι εντελώς λάθος... σήμερα το συνειδητοποίησα :cheesy:

τεσπα... αυτά...
σήμερα ήδη είναι καλύτερα η βραχνάδα... θέλω να πιστεύω από αύριο θα είμαι κομπλέ...
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Σε άλλα νέα τώρα...

εχτές ήταν η μέρα των μικροβιοφοβικών...
έρχεται ένα παιδί... επισκέπτης του bou, θα γράψω παρακάτω γι αυτόν... θα δείτε και φώτος...

ακόμα και πίπα με προφυλακτικό ήθελε :confused:
και μετά αντί να πάει να κάνει ντους στο μπάνιο, πήγε και έπλενε τη πούτσα του στο νεροχύτη (όπως κάνει ο κυρ νάσος στα μπουρδέλα...) και μετά στο νιπτήρα και μου γέμισε το σπίτι νερά, και δεν έπαιρνε πετσέτα να σκουπιστεί αλλά χαρτί κουζίνας... :confused:
ότι να ναι...

και μετά έρχεται ένας (αστυνομικός... όπως είπε. και πάλι απόδειξη δεν είδα), του κάνω μασάζ, κώλο δεν ήθελε καν με το που πλησίασα είπε όχι
μετά μου λέει εδώ όχι με στόμα... οπότε απλά του την έπαιξα όσο τον έγλειφα στο υπόλοιπο σώμα, πάντως ευχαριστήθηκα και γλείψιμο σε ποδάρες... είχε υπέροχα πόδια...
εν τω μεταξύ ίσως πρώτη φορά ή δεύτερη ή δεν ξέρω κι εγώ μετά από πολλάαααα χρόνια.... έχυσα κι εγώ ενώ μου την έπαιζε άλλος...
μου την έπαιζε αυτός και έχυσα πρώτα εγώ και μετά αυτός...

εγώ γενικά είμαι εγκεφαλικός τύπος, οπότε χύνω όποτε θέλω και άσχετα από όποιον έχω μπροστά μου, δίπλα μου, πάνω μου κτλπ...
σκέφτομαι τις φαντασιώσεις μου και χύνω...

όσο με μαλάκιζε αυτός και του έγλειφα τα πόδια, εγώ σκεφτόμουν ότι γλείφω πόδια αστυνομικού, από αυτούς που είναι έξω από το μουσείο, που μόλις έχει βγάλει τα άρβυλα... και μου έφυγαν σε λιγότερα από λεπτό :)

αυτά... γενικά αυτό έχει συμβεί και άλλες φορές, να είναι κάποιες μέρες που τυχαίνει να έρθουν συγκεκριμένες κατηγορίες ανθρώπων...

Σήμερα ήταν η μέρα του αράπη :)

στις διαφημίσεις που έχω βάλει στο fb προσπαθώ να βρω και αλλοδαπούς αλλά κυρίως μαύρους, άραβες κτλπ, και μέχρι στιγμής στέλνουν κυρίως πακιστανοί και ινδοί
οπότε κατάλαβα ότι έχω λάθος τη γλώσσα... το fb έχει μία γλώσσα αφρικαανς... αλλά εγώ όποτε ακούω μαύρο να μιλάει μου ακούγονται γαλλικά....

οπότε βάζω νέα διαφήμιση με γλώσσα τα γαλλικά και πέτυχε!!!
Σήμερα μου έστειλαν αρκετοί μαύροι μήνυμα....
αλλά όχι μόνο αυτό...
το πρωί που πήγαινα σπίτι, εκεί στο πολυτεχνείο, βλέπω μες στο λεωφορείο ένα μαύρο καυλάκι.... πολύ νεαρό και όμορφο
τον κοιτάω, νομίζω το καταλαβαίνει,
κατεβαίνουμε...
τον ξανακοιτάω πιο έντονα, εκεί με κατάλαβε, πάω πιο κοντά και του λέω hi
πιάσαμε λίγο τη κουβέντα όσο περπατούσαμε, του είπα ότι κάνω μασάζ εκεί στην αλεξάνδρας και αν θέλει να γράψει το τηλέφωνο μου
(πρέπει να βγάλω κάρτες επειγόντως) και μου έκανε κλήση, 20χρ καυλάκι....

τέλος το μεσημέρι που σήκωσα χέρι για να πάρω ταξί κάπου από την αχαρνών γιατί το λεωφορείο θα έκανε μισή ώρα...
σταματάει ένα και ο οδηγός ήταν μαύρος :)
μεγαλύτερος βέβαια, και από τη τζαμαικα, δεν ήθελε πολύ κουβέντα... και εν τω μεταξύ το ταξί ήταν τόσο χάλια... πίσω από το πίσω κάθισμα που καθόμουν ακούγονταν γκαπ γκουπ.... ίσως στο πορτπαγκάζ, φοβόμουν ότι θα φύγει καμία ρόδα.... αλλά δεν άλλαξα, για να χαζεύω τον αράπη οδηγό και γιατί βιαζόμουν να φτάσω γρήγορα σπίτι.
αυτά...
ελπίζω σύντομα να φάω και πούτσα αράπικη και να βγάλω καμία φώτο ή βιντεάκι
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Τώρα στα χθεσινά...
όπως σας είπα ήρθε ένα παιδί, επισκέπτης του bou
ψηλός αδύνατος με πολύ ωραίο πρόσωπο...

τώρα αυτός μόνο για μασάζ δεν ήρθε... αυτός ήθελε και να γαμήσει και να γαμηθεί...
αλλά του είπα ότι εγώ είμαι κυρίως παθητικός...

τεσπα... στην αρχή όταν είδα το καυλί του πεσμένο... λεω οκ... :confused: πολύ μικρό φάνηκε...
όταν καύλωσε μετά είναι από τα μεγαλύτερα, βασικά είναι ένα καυλί που έχει το ιδανικό μέγεθος και πάχος για να σε γαμάει με τις ώρες, να σε σουβλίζει! ψωλάρα πανέμορφη!
με γάμησε πολύυυυ καλά....

αλλά το καλύτερο δεν είναι αυτό...
με έχυσε στο πρόσωπο και οκ... τι χύσι ήταν αυτό!!!
δεν έχω ξανα φάει ούτε έχω ξανα δει ένα άτομο να βγάζει τόσο χύσι.... και τόσο πηχτό!!!
του είπα να με βγάλει φώτος ευτυχώς...

όταν πήγα και τα είδα καθρέφτη... θεέεεεε μου... καύλωσα τόσο πολύυυυ! ήθελα και να τα βλέπω, να βγάζω φωτογραφίες αλλά και να τα φάω όλα.... ήταν τόσο πηχτά σαν ρυζόγαλο μιλάμε...
πραγματικά τέλεια εμπειρία...

εν τω μεταξύ αυτό το παιδί όπως είπα είναι vers και θέλει και να γαμηθεί...
οπότε αν θέλετε να γευτείτε χύσι ρυζόγαλο ή να σας γαμήσει και αυτός με την πουτσάρα του, βάζω φώτος ώστε αν γουστάρετε... δεν ξέρω... ας κάνει τον κόπο και να γίνει μέλος για να μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί του.

Οι χυσάρες του... τελικά μετά από αυτό... μου φαίνεται θα σταματήσω να τα τρώω και θα τους λέω να με χύνουν μάπα, με καυλώνει απίστευτα και μόνο που τα βλέπω....

K35IVuL.jpg


wRNg4GH.jpg
 

Συνημμένα

  • IMG-cd29007b07767606a05b836b4e0f0e45-V.jpg
    IMG-cd29007b07767606a05b836b4e0f0e45-V.jpg
    87,6 KB · Εμφανίσεις: 172

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.645
Like
7.591
Πόντοι
1.056
Τυπε με το ανοσοποιητικο που εχεις καμει,απο τα χυσια,τα πατουσια κ τους πρωκτους:confused::confused::confused: ο κωλοιος δεν εχει καμια ελπιδα:rockon::rockon::rockon:
:effemine::gay::effemine:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ανέβασα και βιντεάκι με το παιδί που μου γέμισε τη μάπα με σπέρμα την ώρα που με γαμάει, στο twitter προς το παρόν
]

το έχω βάλει και στο xhamster αλλά μάλλον παίρνει ώρες ή μέρες ή έγκριση δεν ξέρω εκεί είμαι
[url=https://xhamster.com/users/xeftilas]
]
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.645
Like
7.591
Πόντοι
1.056
Στην 1η φωτο η γλωσσα σου ειναι σαν buttplug:2funny::2funny::2funny:
Σχετικα μς τις φωτο
:vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
:hammer::hammer::hammer::hammer::hammer:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
τι δεν σου άρεσε ρε? :)
καλά γούστα είναι αυτά...

πάντως αν ένιωθες κι εσύ το βάρος από αυτές τις χυσάρες και τη μυρωδιά τους πάνω σου
ίσως να καύλωνες τώρα που τις βλέπεις αλλά οκ... :cheesy:

το βιντεάκι το είδες?
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ανέβηκε και στο xhamster το βιντεάκι, περιμένω σχόλια
]
 
  • Like
Αντιδράσεις: koti

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.645
Like
7.591
Πόντοι
1.056
Αυτο ελειπε να δω το βιντεακι:vomit::vomit::vomit:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Πως σας φαίνεται... όλη μέρα θέλει γαμήσι... τι να την κάνω....:confused:
 

Συνημμένα

  • IMG_20200816_125250.jpg
    IMG_20200816_125250.jpg
    49,1 KB · Εμφανίσεις: 135
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
:cheesy:

τι λέει μωράκια;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    48,8 KB · Εμφανίσεις: 131

altop

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2020
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Ωραιες οι ιστοριες με Αλβανους. Κανενα βιντεο παιζει? Ενα μας εχεις ανεβασει μονο και δεν φτανει για την καυλα.
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ωραιες οι ιστοριες με Αλβανους. Κανενα βιντεο παιζει? Ενα μας εχεις ανεβασει μονο και δεν φτανει για την καυλα.

Στείλε μου Αλβανό που να θέλει βίντεο και έλα και εσύ να μας τραβάς και θα έχω και άλλα βίντεο μετά :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom