Νέα

Τα πουστριλίκια του podolagnos_1985

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 379K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.645
Like
7.593
Πόντοι
1.056
Αλλά να σου πω κάτι... δεν τους λυπάμαι καθόλου, ας ψοφήσουν... γιατί την ώρα που βάζουν τη μαλακία μέσα στο τσιγάρο και το ανάβουν δεν είναι μαστουρωμένοι, επιλέγουν να το κάνουν... οπότε στο διάολο να πήγαιναν όλα τα πρεζάκια δεν θα λυπόμουν...
(Γιατί γενικά τους λυπάμαι που έμπλεξαν)

Συμφωνω απολυτα με αυτο που εγραψες :birdman: :birdman: :birdman:

Τι Α/C πηρες;Βαλε το link.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Ρε παίδες είμαι μπερδεμένος

και συγχυσμένος γιατί αυτός ο βρωμο πούσταρος υδραυλικός που στη τελική ήθελε να του τρίψω την πούτσα στο κώλο
με έκανε να χάσω μία εβδομάδα... για να μου βάλει ντους μπιντέ να πλένω το κωλαράκι μου
μου έλεγε όλο θα έρθω θα έρθω, μου είχε πει σήμερα στις 9 και δεν ήρθε η πουστάρα...

έχω πολλά νεύρα  >:( :cussing:

οπότε block και ψάχνω τώρα από το fb, αν δεν βρω κανέναν θα πάρω από το douleutaras
θα χρειαστώ και ψυκτικό νομίζω...

πήγα να παραγγείλω ένα αιρκοντισιον από κωτσόβολο που κάνει και αυτό με τις δόσεις...
και εκεί που μιλούσα στο τηλέφωνο και το κλείναμε, σκέφτομαι πως θα το βάλουν οι άνθρωποι αφού το ένα παράθυρο που υπάρχει στο τοίχο έχει κάγκελα/σίδερο :S
οπότε την άφησα, λογικά μπορούν από κάτω από τον ακάλυπτο με σκάλα... αλλά δεν ξέρω... το άφησα προς το παρόν...
επίσης ο διαχειριστής μου είπε να ρωτήσω και ηλεκτρολόγο πρώτα αν σηκώνει το σπίτι αιρκοντίσιον... ότι να ναι... τα νεύρα μου...

και τέλος πρέπει να έχει πολύ μικρό θερμοσίφωνα (στο πατάρι) γιατί ζεσταίνει γρήγορα, έχω πολύ καυτό, αλλά τελειώνει πολύ ξαφνικά ρε πούστη μου!!! εκεί που κάνεις μπάνιο και έχει ζεστό βγαίνει κατευθείαν παγωμένο... :(

οπότε αν είναι αυτό, σκέφτομαι να πληρώσω και μεγαλύτερο θερμοσίφωνα... πφφφ

Εάν ΔΕΝ λανθάνομαι υπάρχει στο σάι υδραυλικός & ηλεκτρολόγος.
Το θέμα είναι κατά πόσο είναι διατεθειμένοι να βοηθήσουν!
 

meropas

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2011
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
...και τέλος πρέπει να έχει πολύ μικρό θερμοσίφωνα (στο πατάρι) γιατί ζεσταίνει γρήγορα, έχω πολύ καυτό, αλλά τελειώνει πολύ ξαφνικά ρε πούστη μου!!! εκεί που κάνεις μπάνιο και έχει ζεστό βγαίνει κατευθείαν παγωμένο... :(

οπότε αν είναι αυτό, σκέφτομαι να πληρώσω και μεγαλύτερο θερμοσίφωνα... πφφφ

Δεν είναι μικρός. Είναι γεμάτος άλατα. Θα φωνάξεις έναν ηλεκτρολόγο ή υδραυλικό (και οι 2 την κάνουν αυτή τη δουλειά) και θα στον καθαρίσουν. Αν το αντέχει η τσέπη σου άλλαξε και την αντίσταση με την ευκαιρία 20-25€ έχει. Θα πα΄θεις πλάκα όταν δεις τι κουβάδες άλατα θα βγουν από μέσα. Δες το εδώ αν θες
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Αλλά να σου πω κάτι... δεν τους λυπάμαι καθόλου, ας ψοφήσουν... γιατί την ώρα που βάζουν τη μαλακία μέσα στο τσιγάρο και το ανάβουν δεν είναι μαστουρωμένοι, επιλέγουν να το κάνουν... οπότε στο διάολο να πήγαιναν όλα τα πρεζάκια δεν θα λυπόμουν...
(Γιατί γενικά τους λυπάμαι που έμπλεξαν)

Συμφωνω απολυτα με αυτο που εγραψες :birdman: :birdman: :birdman:

Τι Α/C πηρες;Βαλε το link.

Δεν το έχω παραγγείλει ακόμα
Θα περιμένω ένα παιδί ψυκτικό που μου έγραψε από το fb να περάσει να δει αν γίνεται η εγκατάσταση
και αν γίνεται λέω να πάρω αυτό το morris, οπότε να μη χρεωθώ την εγκατάσταση του κωτσόβολου που είναι 70 ευρώ

καλό φαίνεται? δεν έχω ιδέα, απλά επειδή είναι μάρκα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_18.jpg
    Screenshot_18.jpg
    135,6 KB · Εμφανίσεις: 69
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Εάν ΔΕΝ λανθάνομαι υπάρχει στο σάι υδραυλικός & ηλεκτρολόγος.
Το θέμα είναι κατά πόσο είναι διατεθειμένοι να βοηθήσουν!

μπα εντάξει δεν πειράζει
θα έρθει ένα παιδί να μου βάλει το ντους μπιντέ, αυτός που μου έβαλε και το πλυντήριο

και για ψυκτικός μου είπε ένα παιδί (νομίζω Αλβανός) να περάσει να δει αν μπαίνει το κλιματιστικό

(περισσότερο θα βοηθήσετε αν έρθετε για κανα μασαζάκι με φραπεδάκι :P , παρεμπιπτόντως από το bou δεν μου έχει έρθει ακόμα κανείς...  :( )
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Μου ήρθε απόψε ένας πακιστανός :inlove:

Παραλίγο να ερωτευτώ!!! ή μπορεί και να ερωτεύτηκα ήδη  :rolleyes: :grin:

κούκλος!!! καταρχάς μιλούσε και έγραφε Ελληνικά
ήταν πιο ψηλός από ότι είναι αυτοί συνήθως και γενικά σαν αράπης μου έμοιαζε παρά με πακιστανό
κούκλος, σοβαρός, γυμνασμένος, επιχειρηματίας, ψωλαράς!!! :inlove: τι άλλο να ζητήσεις από έναν άντρα...

πραγματικά τέλειος σε όλα. καταρχάς αυτό το δέρμα το λείο, όπως τον μαύρων, ότι καλύτερο να του κάνεις μασάζ με το λαδάκι
και μετά... με το που γυρνάει, βλέπω μία ψωλάρα, εντελώς πεσμένη αλλά μεγάλη δηλαδή σαν τις ψωλές των μαύρων στις τσόντες όταν είναι πεσμένες...

ε δεν άργησε πολύ, με το που την ακούμπησα όσο του έτριβα τα πόδια σηκώθηκε ή μάλλον τεντώθηκε καλύτερα και μετά τέντα...
το θέμα είναι ότι ήταν πολύ μεγάλη σε μήκος και ίσως η πιο ίσια πούτσα που έχω δει, όταν ήταν καυλωμένη πήγαινε προς τα κάτω, προς τα πόδια ή προς τα πάνω προς το ταβάνι, και όχι προς τα πίσω, προς τον αφαλό όπως γίνεται με όλους εμάς...
σαν ένα κοντάρι δηλαδή που έστεκε όρθιο.

Μου έφτιαξε όλη τη μέρα αυτός ο μαναράκος! Μακάρι να μου ξανα έρθει!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.645
Like
7.593
Πόντοι
1.056
Δεν το έχω παραγγείλει ακόμα
Θα περιμένω ένα παιδί ψυκτικό που μου έγραψε από το fb να περάσει να δει αν γίνεται η εγκατάσταση
και αν γίνεται λέω να πάρω αυτό το morris, οπότε να μη χρεωθώ την εγκατάσταση του κωτσόβολου που είναι 70 ευρώ

καλό φαίνεται? δεν έχω ιδέα, απλά επειδή είναι μάρκα
Κ γω το Morris θα επαιρνα,λογω της αντιπροσωπιας του
Παντως εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος απο το Gree που εβαλα το 2018!
Το παν ειναι η σωστη εγκατασταση!!
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Κ γω το Morris θα επαιρνα,λογω της αντιπροσωπιας του
Παντως εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος απο το Gree που εβαλα το 2018!
Το παν ειναι η σωστη εγκατασταση!!

Για εγκατάσταση τι μου προτείνεις?
Να ζητήσω από τον κωτσόβολο? (λογικά θα χρειαστεί να έχουν πολύ μεγάλη σκάλα) ή στο παιδί (αλβανάκι) που μου έγραψε στο fb, ή σε κάποιον άλλο ψυκτικό που να έχει και μαγαζί...
Δεν ξέρω ρε γαμώτο, και αυτοί από το fb και γενικά βλέπω όλοι οι ηλεκτρολόγοι, υδραυλικοί, ψυκτικοί κτλπ... πολύ busy ρε φίλε... γιατί έτσι?
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
Μου ήρθε μια χοντροπουτσα σήμερα στις 8 το πρωί που όμοια της δεν έχω ξαναδεί/πιάσει
Και είχε και έναν Αλβανό οικοδόμο πάνω της   :grin:

Σε μήκος κανονική, γύρω στα 16 αλλά σε πάχος... Σαν το μπουκαλάκι του νερού μπορεί και πιο χοντρή.
Τον ρώτησα αν μπαίνει και σε κωλαρακια και μου είπε δύσκολα.
Αλλά εγώ θα ήθελα να τη φάω μια μέρα.

Πάντως στο λαρύγγι μου αν και τοσο ανοιγμένο αυτό τον καιρό δεν έμπαινε...
Ποδολαγνε εισαι φλωρος ρε φιλε με απογοητευσες τωρα! Μας λες ολη την ωρα οτι σου αρεσουν οι πουτσες κ δε μπορεις να τον παρεις ολον μεσα να τον εξαφανισεις!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.645
Like
7.593
Πόντοι
1.056
Για εγκατάσταση τι μου προτείνεις?
Να ζητήσω από τον κωτσόβολο? (λογικά θα χρειαστεί να έχουν πολύ μεγάλη σκάλα) ή στο παιδί (αλβανάκι) που μου έγραψε στο fb, ή σε κάποιον άλλο ψυκτικό που να έχει και μαγαζί...
Δεν ξέρω ρε γαμώτο, και αυτοί από το fb και γενικά βλέπω όλοι οι ηλεκτρολόγοι, υδραυλικοί, ψυκτικοί κτλπ... πολύ busy ρε φίλε... γιατί έτσι?
Δυστυχως δεν εχω καποιον που να εμπιστευομαι την εργασια του!
Ζητα απο τον Κωτσοβολο να κανει την εγκατασταση,θα ερθει εξωτερικος συνεργατης,με σκοπο αν κατι παει στραβα να απευθυνθεις στον Κωτσοβολο.
Σε ποιον οροφο ειναι το διαμερισμα;
Ευτυχως τα 9αρια ειναι ελαφρια,σχετικα!
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Έφερα σήμερα έναν εδώ που μου πρότεινε η κυρία με το καφε δίπλα και μου λέει 100€ γιατί είναι δύσκολη η εγκατάσταση. Και μου έλεγε ότι το morrris δεν είναι καλό... Άντε τώρα να ξέρεις εσύ... Που ο καθένας θα λέει τα δικά του για το συμφέρον του... lol
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
:grin:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_19.jpg
    Screenshot_19.jpg
    34,1 KB · Εμφανίσεις: 50
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ήθελα να δω πως ανεβάζουμε φώτος τώρα με το νέο site και είπα να εγκαινιάσω με κάτι φρέσκο, κάτι από εχτές
Ένας υδραυλικός που είχε δουλειά κοντά στην περιοχή πέρασε μου γάμησε το λαρύγγι, μου τα πέταξε στο πρόσωπο και έφυγε...
 

Συνημμένα

  • spermatodoxeio-01.jpg
    spermatodoxeio-01.jpg
    32,3 KB · Εμφανίσεις: 104
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Μαλάκες μου; Είστε εδώ;

υγ. γαμώτο όντως μας λείπει το παλιό bou
έπρεπε να είχαν κάνει έκδοση beta, ώστε να λειτουργούν ταυτόχρονα και τα δύο ως μεταβατική περίοδο και όσο θα διορθώνουν πράγματα βάση των σχολίων μας
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Μπορεί να ρωτήσει κάποιος τον κυρ Δημοσθένη ποιός έφτιαξε το νέο site... γιατί έχω την εντύπωση ότι μάλλον το έφτιαξε αυτός που ανανέωσε και το kanesex το οποίο κάθε μέρα βγαίνει εκτός και καλά "για συντήρηση" :P
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Κάτι άσχετο. Οι τρανσέξουαλ που συνήθως τι ρίχνουν στην πορνεία ως μοναδική επαγγελματική λύση, δεν θα μπορούσαν να κάνουν άνετα καριέρα σαν επιχειρηματίες στις μεταφορές μετακομίσεις;

Εγώ σήμερα είδα ένα τεράστιο φορτηγό και έγραφε babis trans
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ποδάρες 25χρ Σύριου...
 

Συνημμένα

  • IMG_20200808_232823.jpg
    IMG_20200808_232823.jpg
    78,5 KB · Εμφανίσεις: 105
  • IMG_20200808_232759.jpg
    IMG_20200808_232759.jpg
    65,3 KB · Εμφανίσεις: 115
  • IMG_20200808_232745.jpg
    IMG_20200808_232745.jpg
    59 KB · Εμφανίσεις: 109
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ρε παίδες έχω μερικές ερωτήσεις σημαντικές...

Εσείς τι λέτε... να ανοίξω επάγγελμα σαν μασέρ, να κόβω αποδείξεις κτλπ
ή όχι...

ο λογιστής μου μου λέει ναι γιατί προφανώς θέλει και να πληρώνετε.... μου είπε (αν και φίλος...) ότι θα του δίνω 600€/χρόνο δηλαδή 50€/μήνα, είναι οκ ή είναι πολλά....

επίσης ήθελα να ρωτήσω...
το happy ending αν γνωρίζει κάποιος, είναι παράνομο? δηλαδή υπάρχει κάποιος νόμος που να αναφέρεται σε αυτά κτλπ;

επίσης... τα μπουρδέλα είναι νόμιμα? κόβουν αποδείξεις; και αν ναι με τι ΚΑΔ έχουν ανοίξει...;

αυτά.... θα χαρώ αν γνωρίζει κανείς να μου απαντήσει... ή να μου πείτε τι πιστεύετε ότι είναι καλύτερο να κάνω.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.645
Like
7.593
Πόντοι
1.056
Αργα ή γρηγορα θα εχεις καποιο προβλημα με τις αρχες στην καλυτερη:glasses:
Αρα NΑΙ ΓΙΝΕ ΝΟΜΙΜΟΣ Κ ΑΣΕ ΤΑ EXTRA :pipa2::2on1::pipa1: ή κρατα τα για τους μυημενους:effemine::gay::effemine:
Εβαλες Α/C?
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
2
Like
5.751
Πόντοι
2.356
Όχι ρε Ποδολάγνε δεν συμφέρει να είσαι νόμιμος. Καθως πέρα του 50ευρου και του ΕΦΚΑ θα πρέπει να κάνεις αυτασφάλιση.

Αυτό πώς το σκέφτηκες; Σαν ιδέα εννοώ.
Έχει τρελό ανταγωνισμ...
Κανένας άντρας δεν θα πληρώσει για να κάνει σεξ με άντρα... ή να του βαρέσει μαλακία....
Μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις... Δεν ξέρω καν αν αξίζει η στροφή σου στο επάγγελμα αυτό ρε:P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom