Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όταν είναι κανείς πιτσιρικάς, συχνότατα πιστεύει ότι μόνο αυτός κατέχει την απόλυτη αλήθεια για το οποιοδήποτε θέμα και γεμάτος [size=10pt][size=10pt][size=10pt]πάθος [/size][/size][/size]προσπαθεί να πείσει και τους άλλους γι' αυτό. Μεγαλώνοντας όμως συνήθως του περνάει αυτή η ασθένεια.

Δεν μπορώ με τίποτα να καταλάβω γιατί υπάρχει λοιπόν τόσο [size=10pt][size=10pt][size=10pt]πάθος[/size][/size][/size]. Δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί θα πρέπει σε όλους να αρέσουν τα ίδια - αν το καλοσκεφτείτε θα δείτε ότι αυτό ευτυχώς που δεν συμβαίνει, αλλιώς θα κάνανε όλοι κολοτούμπες πίσω από την ίδια γυναίκα, στο ίδιο μαγαζί, τις ίδιες ώρες. Μεγάλη ευτυχία που δεν γίνεται έτσι.

Θυμάμαι πριν από αρκετά χρόνια ήμουν τρισευτυχισμένος που έκανα παρέα με ένα φιλαράκι ο οποίος (σαν και μένα) είχε τότε [size=10pt][size=10pt][size=10pt]πάθος [/size][/size][/size]με το σινεμά. Ε λοιπόν, ήταν καρατσεκαρισμένο ότι δεν υπήρχε καμία περίπτωση να συμφωνήσουμε για ταινία - μαύρο αυτός, άσπρο εγώ. Μάπα αυτός, αριστούργημα εγώ. Ο τέλειος συνδυασμός: τον άφηνα να πάει να δει πρώτος τις ταινίες και μετά ήξερα με ασφάλεια ποιες να αποφύγω. Το ίδιο συμβαίνει και με μπόλικες κριτικές αυτού του site, γι' αυτό και τους ευχαριστώ όλους αυτούς που κάνουν τον κόπο να τις κάνουν.

αφού υπάρχει Πάθος, Πάθος για τη γυναίκα!..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ΚΑΛΗ ΦΟΡΤΟΧΡΟΝΙΑ

Εύχομαι σε όλους καλή Φορτοχρονιά . :boobies:
Λάγνο και οργιώδες το πορνοέτος 2009
Και φυσικά υγεία , ευτυχία και τύχη  :knockinb:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Θέλω να με αναλάβει ο Nick025 για ιδιαίτερα.... που έχουμε και τα ίδια σκυλογούστα στα λαικά άσματα.
ο νικ δεν αναλαμβανει κανεναν ειναι μαθητης μονο
και οχι απο τους καλους .  :grin:  :grin:
 

Επισκέπτης
Καλή Χρονιά στα Παιδιά του Σωλήνα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Είθε οι αναζητήσεις τους να τους επιφυλάσουν πάντα ευχάριστες εκπλήξεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Kαλή χρονιά και το 2009 το καρτέλ από Ρουμανιά, Τσεχία και Ουκρανία να σκάσει με νέο αίμα.
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Καλή Χρονιά στα Παιδιά του Σωλήνα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Είθε οι αναζητήσεις τους να τους επιφυλάσουν πάντα ευχάριστες εκπλήξεις  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Εγώ πιστεύω ότι τα σωληνάδικα έχουν πεθάνει εδώ και καιρό.
Πηγαίνετε στο Amazon και θα καταλάβετε. Η απόλυτη παρακμή.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγώ πιστεύω ότι τα σωληνάδικα έχουν πεθάνει εδώ και καιρό.
Πηγαίνετε στο Amazon και θα καταλάβετε. Η απόλυτη παρακμή.

μαζί με τα σωληνάδικα πέθαναν και τα παιδια του σωλήνα....
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
μαζί με τα σωληνάδικα πέθαναν και τα παιδια του σωλήνα....
Αυτό σκεφτόμουν και το έγραψα. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ευτυχώς που υπάρχουν δυο τρία ακόμη αλλιώς θα μιλούσαμε για ολική εξαφάνιση του είδους :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
υπάρχει το ζενιθ υπάρχει και το ναδιρ στα ΠΑΝΤΑ.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ΔΙΑΦΩΝΩ
δεν ειμεθα στο ναδιρ παιδες
νεες στριποπεριπετειες
ανοιγουν το δρομο....  :headbang2:  :headbang2:
ψυχραιμια και οχι κατηφεια παιδες του σωληνος .
το νεο ετος να ειναι ευτυχες για ολους !!
βιτσι αγοραρε θελεις δουλεια ακομη για να γινεις
μπουρδελιστας αλλα θα τα καταφερεις !  :cheesy:  :cheesy:  :rockon:  :rockon:
βρηκες κι εσυ μερος να πας βιντι....
η γενικοτερη κριση ενδεικνυται για κλασικες επιλογες φιλαρια μου
αυτο ειναι ολο .
δις ιζ δε τιπ οφ δε γιερ . 
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
σωληνες υπηρχαν υπαρχουν και ΘΑ υπαρχουν.....
αρκει τα ''παιδια'' τους να εχουν τα ματια τους ανοιχτα και να γνωριζουν καλα που πανε και τι ψαχνουν να βρουνε.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
[size=12pt]εχει ξεσκιστει απ την κωλότρυπα το section (στριπ) και πρεπει να το επαναφερουμε (και θα το επαναφερουμε !!).

δεν υπαρχει περιπτωση να μενουν στα θρεντ των ενημερωσεων, ποστ που μονο σκοπο εχουν το ποστ ή το να δειξουν το ποσο μαγκες ειμαστε  :tickedoff: :tickedoff:. υπαρχουν αμετρητα θρεντ για ολες τις χρησεις (κατι σαν το αλευρι αλλατίνη ενα πραμα).  :P

αυτη η απειρη μαλακια του να γινεται ενα ενημερωτικο ποστ και στη συνεχεια για 5-10-50-100 σελιδες να λεει ο ενας ''τί μαλακιες λες..'', ο αλλος ''τί λες ρε μαλακα ?'', ο παράλλος ''ξερεις ποιος ειμαι εγω μωρη καριολα ?'', ο παρα-παράλλος ''θα σου γαμησω ο,τι εχεις και δεν εχεις..'', ο παρα-παρα-παράλλος ''λετε ολοι μαλακιες, εγω τα ξερω ολα..''  :jerking:, κλπ κλπ κλπ κλπ, εφεραν το section σε φυτοζωία.  :S

δεν τα λεω εγω αυτα, τα λενε ΚΑΙ με τα λογια τους ΚΑΙ με τη σταση τους, αρκετα σημαντικα μελη του προσφατου και λιγο προηγουμενου παρελθοντος του site και του section. ξενερωσαν και την εκαναν..  :) στην καλλιτερη περιπτωση, απλα δεν συμμετεχουν..

εχουμε ανοιξει και θρεντ προς μαλάκινσην, προς τρομπαρισμα, προς κοτομπίφτεκα, προς ό,τι γουσταρει ο καθενας.  :-*

αλλα εχει πλεον αποδειχτει στην πραξη, πως οταν μπαινει καποιος για να διαβασει μια ενημερωση και να συμμετασχει σ αυτην και διαβαζει του κοσμου τα 'μην πω τί', ξενερωνει και την κανει με τα ελαφρότερα..  :boobies: :boobies:

καθαριζουμε 'το λεπόν' τα θρεντ και οποιος θελει ακολουθει..  :rolleyes: :rolleyes:[/size]

Πολυ σωστος ο Πατερ , πολυ σωστος ...
Εχει γινει κουραστικο πλεον να μπαινουμε και να διαβαζουμε την καθε λογης μαλακια δεξια και αριστερα
Καλος και ο χαβαλες αλλα χρειαζεται και λιγο μετρο..
Πατερ ειμαστε μαζι σου , σε στηριζουμε , καλο σκουπισμα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Απορίες:
α.
Τα μέλη ξενέρωσαν λόγω του σπάμινγκ στα θρεντς ή λόγω της ποιότητας υπηρεσιών & εμφάνισης, ανανέωσης και κόστους;
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΣΟΣ ΟΕΟ; Ξενέρωσε από το σπάμινγκ, ή από τα μαγαζιά και τις πρακτικές τους;
β
Εχθές διεγράφησαν ποστς που γινόταν διαμαρτυρία για τα 15 Ευρώ είσοδος και έγινε πρόταση από μέλη για μείωση τιμών.
Κι αυτό σπαμμινγκ είναι; Γιατί διεγράφησαν λοιπόν;
Οταν θερίζεις ανέμους σπέρνεις θύελλες.
Το σπάμμινγκ γιγαντώθηκε γενικά στο σάιτ με την ανοχή και συγκάλυψη και των αντμίνς και των μοντερατόρων. Αντί λοιπόν να λοιδορούνται πολλά μέλη που ΕΚΤΟΣ από το σπάμινγκ έχουν προσφέρει και αμέτρητες ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ, καλύτερο φρονώ θα ήταν να ζητηθεί η ευγενική συμβολή τους προς αυτή την κατεύθυνση.

Είναι πραγματικά αστείο τη μια να μιλάμε για χιλιάδες μέλη και την άλλη να διαμαρτυρόμεθα για το επίπεδό τους.
Αποφασίστε λοιπόν. Τι προτιμάτε. Λίγους και καλούς/σωστούς, ή εκατοντάδες κλώνους που πλακώνονται, βρίζονται και δεν ξέρω γω τι άλλο.

Πρώτα αναλαμβάνεις το μερίδιο ευθύνης που σου αναλογεί και μετά κρίνεις τους λοιπούς.

Υ.Γ. 1.
Καλή χρονιά και ευτυχές το νέον έτος.
Υ.Γ. 2.
Το σχόλιο δεν είναι επί προσωπικού.
Υ.Γ. 3.
Εάν νομίζετε ότι τα θρεντ για στιπ μπορούν να περιοριστούν στο μπήκα, είδα, πήρα αυτό πήρα εκείνο και τέλος δεν παίζει. Η παρέα που θα πάει στο χάβαλο και θα κάνει τη μαλακία της στο αντίστοιχο θρεντ θα τη γράψει (βλέπε ποστς πιτσιλιστή στη πιο διάσημη ιστορία των εν λόγω θρεντς). Τα στριπς είναι διασκέδαση πρώτ απ όλα και σ αυτό το πλαίσιο γίνονται και οι ενημερώσεις. Εάν θέλετε να τα εντάξετε στους πίνακες διατίμησης του Υπουργείου Ανάπτυξης δεν θα με βρίσκατε σε διαφωνία, αλλά το αποτέλεσμα θα ήταν και πάλι ότι το πρόβλημα με τις ενημερώσεις δεν οφείλεται στο σπάμινγκ αλλά στην γενικότερη κατάσταση και το γενικότερο χάλι που επικρατεί στα μαγαζιά την τελευταία διετία.
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ανεπιθυμητε, αφου μετεφερα το ποστ σου εδω, λεω μερικα πραγματακια και σταματαω. σε τετοια trip-άκια δεν προκειται να μπω..

- τα μελη ξενερωσαν ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ, οταν (για παραδειγμα) σε βλεπουν να χαριεντιζεσαι με αλλα 1-2-3 μελη και να μιλατε σε θρεντς ενημερωσεων για κοτομπιφτεκα, πιστολια, χαζομαλακιες, show-off, να εχετε κανει το φορουμ κυριολεκτικα τσατ κλπ κλπ κλπ κλπ, για σειρα μηνών-ε..  :jerking: :jerking:

ξενερωσαν και ξενερωνουν επισης, οταν (για παραδειγμα), μπαινει ενα νεο μελος και με το που γραψει κατι για καποιο μαγαζι, θα εισπραξει: ειρωνειες, βρισιδια, χριστοπαναγιες, στυλ τυπου ''τι λες ρε ? εγω τα ξερω ολα..'', ''ποιος εισαι εσυ ρε, ελα να δωσουμε ραντεβου να σου γαμησω τη μανα..'' κλπ κλπ.. οπότε, οπως ειναι λογικο, ''την κανει'', οπως προανεφερα, με ελαφρα..

- χθες διεγραφησαν ποστ που ΚΑΜΙΑ σχεση με ενημερωση δεν ειχαν. ειχαν να κανουν (τα ποστ) με γενικοτερη κριτικη κλπ κλπ.

ΠΡΟΧΘΕΣ ΟΜΩΣ επισης, 5-6-7 μελη (δεν θυμαμαι ποσα, μεταξυ αυτων και εσυ) εγιναν warn, διοτι γαμησαν απο την κωλότρυπα ενα αλλο θρεντ ενος μαγαζιου (δεν θυμαμαι ποιο) και σβηστηκαν περιπου ΕΠΤΑ ΣΕΛΙΔΕΣ παπαριες  :jerking:, αναμεσα τους και χαριεντισματα ΣΟΥ με τον μακλειν (ο οποιος εγινε και mute) .. δεν σε ειδα να λες κατι γι αυτο.. ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ???? ο-ε-ο ????  :boobies: :boobies:

- ωραια τα τσιτάτα τυπου ''Οταν θερίζεις ανέμους σπέρνεις θύελλες''  :2funny:, αλλα αυτα ειναι για να τρομαζουν παιδακια ηλικιων δημοτικου. σαν τις παιδικες καλτσες ενα πραμα, που γραφουν πανω ''για παιδακια απο 5 εως 8 ετων''..  :boobies:

- ο βασος, με τον οποιο παρεπιπτοντως εχω επαφη αλλα δεν το ξερεις, τους τελευταιους μηνες μου αναφερει συνεχεια την καταντια των θρεντ κλπ κλπ και οτι δεν βρισκει πλεον καμια ουσια στη συμμετοχη του σ αυτα, οσο αυτα παραμενουν στο στυλ που σου περιεγραψα πιο πανω..  :P

- στο 3ο σου υστερογραφο, τί να πω ? πρεπει να εχει καποιος ΤΕΡΑΣΤΙΑ επαρση για να νομιζει με τετοια σιγουρια οτι τα ξερει ολα και θα μας τα μαθει απλοχερα (για το καλλλλό μας)  :uglystupid: (δεν θα χαρακτηρισω την επαρση)

καλο θα ειναι επισης να μην κρυβουμε τις μαλακιες μας λεγοντας οτι φταιει η κριση της τελευταιας διετιας. κοιταξε ενημερωσεις ενος (οχι δυο) ετων πισω και θα καταλαβεις..

- οσο αφορα τα περι πιτσιλιστη, πες μου ΕΝΑ μελος απο αυτα που γαμανε τα θρεντ των στριπ (ΕΝΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΥΟ), που να εχει κανει το ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΣΤΟ των ενημερωσεων του πιτσιλιστη. άιντε, μη λεμε ό,τι γουσταρουμε, επειδη νομιζουμε οτι οι αλλοι κοιμουνται..

- να αναρωτηθω επισης το εξης: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, του να πηγαινουμε για το χαβαλε μας στα θρεντ που εχουν δημιουργηθει γι αυτο, για να μη χαλαμε τα πρωτευοντα θρεντ ???? ακομη και τωρα, πηγες και μου απαντησες στο ''baby gold''. τόοοοσο δυσκολο ειναι να κανεις τρια γαμημενα κλικ και να μου απαντησεις εδω, στο ''σωληνα'' ????  :uglystupid: :uglystupid:



οταν λες οτι δεν πρεπει να μενεις στο bou πανω απο 10 λεπτα την ημερα, διοτι η μεγαλυτερη των 10 λεπτων εκθεση προκαλει εγκαυματα, εχεις απολυτο δικιο ! ομως αυτο ειναι η μιση αληθεια. η αλλη μιση ειναι οτι τα εγκαυματα προκαλουνται στους αλλους, οχι σε σενα, καθως τα ξεπερνας καθημερινα..



τριζει η αμαξα, φωναζει ο αμαξας..




υ.γ. αντε και καλη χρονια σε ολους !!!!

υ.γ. τα σχολια δεν ειναι επι προσωπικου. για το site ενδιαφερομαι, οχι για την παρτη μας..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
παπαγιώργο.....

δεν έχω τίποτα με την πάρτη σου.
δε σε ξέρω δε με ξέρεις, μια φορά από σπόντα γνωριστήκαμε.

το παρακάτω έχει β ενικό γιατί αναφέρεται σε όλους που τα βάζουν κατά καιρόυς μαζί μου γιατί δε με γουστάρουν ή δεν ξέρω γω για ποιόν άλλο λόγο και όχι γιατί αναφέρεται σε σένα προσωππικά.....

το αν είσαι κάτοχος του σάιτ ή μοντεράτορας ή κολλητός όποιου και να σαι στ αρχίδια μου τα δυό.
το αν με κάνεις γουόρν μιούτ και ότι άλλο θες, ή ακόμα και αν με βρίσεις πάλι στ αρχίδια μου τα δυό.
το αν έχεις κόμπλεξ στη ζωή σου πάλι στ αρχίδια μου τα δυό.
το αν γαμάς μόνο πουτάνες στην ψυχή, ή στο μουνί πάλι στ αρχίδια μου τα δυό/
το αν έχεις αγαμίες, πίκρα, φτώχεια και πείνα στη ζωή, ή αν κολυμπάς στη χλίδα πάλι στ αρχίδια μου τα δυό....
με ποιούς από δω μέσα έχεις προσωπικά ούτε το ξέρω ούτε και θέλω να το μάθω ούτε και με ενδιαφέρει, κοινώς
στ αρχίδια μου τα δυό.

Εάν όμως μου παίξεις πουστιά πίσω από την πλάτη μου και μάλιστα χωρίς να σε έχω προκαλέσει θα ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ.

Αυτά και πάλι καλή χρονιά σε όλους.

Υ.Γ.
Εάν είναι οφ τόπικ και αυτό μετέφερέ το εκεί που δεν χαλάει τον ενημερωτικό χαρακτήρα του σάιτ.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
παίδες ηρεμία και καλή χρονιά !!!!  :)  :rockon:
συμφωνώ με τον πέρσονα που λέει....
....Ξενέρωσε από το σπάμινγκ,
ή από τα μαγαζιά και τις πρακτικές τους;

η φράση αυτή εκφράζει πιστεύω αρκετούς εδώ μέσα
και εκεί έξω που αγαπούν το χώρο και βλέπουν μία
γενικότερη ύφεση τα τελευταία δύο χρόνια.. ύφεση 
που όμως υπάρχει παντού .
από την άλλη πλευρά πρέπει να υπάρχει κάποια
εγκράτεια όσον αφορά τα οφφ-τοπικ σχολια .
εξαιτίας τους ως άνω γεγονότος ή της
διαφωνίας με την πολιτική του σάιτ
των διαχειριστών ή δεν ξέρω γω τί άλλο, δε χρειάζεται να
διαλύονται κατά κάποιον τρόπο
τα θρεντ .
εν κατακλείδι χρειάζεται και 
το οφφ-τοπικ για να μην καταντησουν τα θρεντ
μονότονα αλλα και ο χειρισμός του από την πλευρά μας,
γιατί όντως
αρκετα μέλη θέλουν να διαβάζουν ενημερώσεις 
και σχολιασμό και οχι συζητήσεις
που δεν καταλαβαίνουν ...   
η χρυσή τομή είναι
δύσκολο να βρεθεί, ας κάνουμε μια προσπάθεια
όλοι . 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
παίδες ηρεμία και καλή χρονιά !!!!  :)  :rockon:
συμφωνώ με τον πέρσονα που λέει....
....Ξενέρωσε από το σπάμινγκ,
ή από τα μαγαζιά και τις πρακτικές τους;

η φράση αυτή εκφράζει πιστεύω αρκετούς εδώ μέσα
και εκεί έξω που αγαπούν το χώρο και βλέπουν μία
γενικότερη ύφεση τα τελευταία δύο χρόνια.. ύφεση 
που όμως υπάρχει παντού .
από την άλλη πλευρά πρέπει να υπάρχει κάποια
εγκράτεια όσον αφορά τα οφφ-τοπικ σχολια .
εξαιτίας τους ως άνω γεγονότος ή της
διαφωνίας με την πολιτική του σάιτ
των διαχειριστών ή δεν ξέρω γω τί άλλο, δε χρειάζεται να
διαλύονται κατά κάποιον τρόπο
τα θρεντ .
εν κατακλείδι χρειάζεται και 
το οφφ-τοπικ για να μην καταντησουν τα θρεντ
μονότονα αλλα και ο χειρισμός του από την πλευρά μας,
γιατί όντως
κάποια μελη θέλουν να διαβάσουν ορισμένα πράγματα
και όχι μόνο σχόλια κτλ... 
η χρυσή τομή είναι
δύσκολο να βρεθεί, ας κάνουμε μια προσπάθεια
όλοι κ εκεί θα 'δοκιμαστούμε' .... 
νικολάκη, δεδομένου ότι κάποιοι εδώ μέσα θεωρούν για δικούς τους λόγους ότι τα δεινά της χώρας οφείλονται στην διθνή κρίση εγώ από εδώ έχω τελειώσει.
Με προτροπές από άλλους γνωστούς παρέμεινα γιατί είμαστε πολλοί κολλητοί.
Το να κατηγορούνται μέλη για σπάμινγκ (έχω μόνο το 10% των ποστς σε στριπ, όλα τα άλλα είναι αθλητικά, πολιτικά και γενικού περιεχομένου) σε θρεντ όταν ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΥΠΗΡΞΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΖΗΤΗΜΑ το θεωρώ τουλάχιστον ΑΣΤΕΙΟ.
Εάν το πρόβλημα του σάιτ είναι το σπάμινγκ στα θρεντ των στριπτηζάδικων και όχι η γενική κρίση και η ποιότητα των μαγαζιών και ξεκινάμε το ξεκαθάρισμα από εκεί και όχι από θέματα
"Πήδηξα τη μάνα μου"
"Τι χρώμα στρινγκ φοράνε οι στριπτηζούδες"
"Χύνετε στη Θάλασσα;"
"Επιπλέει το σπέρμα;"
Τότε νάστε καλά δε θα πάρω.
Ο αγαπητός μοντεράτορας μας είπε ότι ο αγαπητός μας Βάσος δεν γράφει γιατί έχει ξενερώσει από το σπάμινγκ....
Οταν βέβαια άνοιγαν βροχή τα θρεντς περί στριπτηζούδων και κάθε λογής απορία (μέχρι και τι σερβιέττες αγοράζουν συζητήθηκε) όλα ήταν πρίμα.
Επιλεκτική αυστηρότητα, προσωπικές κόντρες και μοντέρια αλεξιπτωτιστές ΧΩΡΙΣ ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΕΥΛΑΒΕΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΡΕΝΤΣ είναι ανευ σημασίας.

Είπα ξανά εχθές και σβήστηκε...
Σε εποχή όπου τα μεγάλα μπουζουκτσίδικα ρίχνουν 20-30 Ευρώ τη φιάλη και το ντάμπλ ντοτ δεν συζητάται ούτε για αστείο, τα αγαπητά μας στριπ ζητάνε και δώρο χριστουγέννων στην είσοδο.
Αλλά και αυτό θεωρήθηκε σπαμ.

Αυτό είναι και το τελευταίο μου ποστ στο συγκεκριμένο σάιτ.

Καλή συνέχεια σε όλους και ας βάλουν μυαλό ΠΡΩΤΑ οι στριπτηζούδες και οι καταστηματάρχες και όλα τα άλλα θα φτιάξουν.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
συμφωνώ πολύ φίλε μου .
και δε χρησιμοποίησα τη γ******η λέξη κρίση
αλλά ύφεση θέλοντας να δείξω ότι
πρόκειται για καποια στροφή (?) στο πρόγραμμα,
την πολιτική των καταστημάτων
και όχι για κάτι που συνδέεται με οικονομική
κρίση κ.λπ.
διαφωνείς όμως ότι γίνεται και σπάμινγκ ?
εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί πολύ
και γελάω αλλά κάποιους ίσως τους απομακρύνει... 
υπάρχει λόγος λοιπόν και αντίλογος .
η λύση για μένα στη σύνθεσή τους .
αυτά και καλή χρονιά σε όλα τα σωληνόπαιδα!!! 

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom