Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Λυπαμε οταν μαλωνουμε. Εδω λεμε αυτα που λεμε και πρωτα απ ολα πρεπει να γουσταρουμε εδω μεσα.

Εγω πρωσωπικα δεν εχω σκοπο να δωσω σοφια σε κανεναν και ουτε να κοροιδεψω κανεναν. δεν θα σας μαθω εγω και ο περσονας την δουλεια σας , νομιζω οτι δεν εχουμε ουτε το 1/100 της γνωσης. Νομιζω το ιδιο υσχιει και για τον "Περσονα" .

Μπηκε ενας εργαζομενος σε στριπ και ειπε κατι... ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ!! οκ

το σχολιασαμε με "καλη την πιστη" με το ιδαιτερο τροπο που μας χαρακτηριζει. Οχι ομως να του βγαλουμε τα ματια ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ. Αντιθετος αυτο που ειπε ηταν γουστοζικο.

Μας αρεσουν αυτα τα μαγαζια και θελουμε να πηγαινουμε ..απλα προσπαθουμε να τους πουμε 2 πραγματακια τα οποια θα ειναι προς οφελος δικο τους και δικο μας.

Μα ειναι δυναμον να μην μου αρεσουν τα στριπ και να προτεινω να ριξουν τις τιμες για να παει ο κοσμος???? Και Εγω θελω να παω.

Δεν ειμαστε τιποτα αξεστοι . Εχουμε καποιες γνωσεις μακρο - μικρο οικονομιας , μαρκετινγκ , πωλησεων και καποια πραγματα που λεμε τα λεμε για καλο.

οποιος εχει δει "Εγω" δεν γραφω σε θρεντς με οικους ανοχησ, μασαζ γιατι δεν παω, δεν με ενδιαφερει δεν εχω ιδεες να πω.

Αλλα εκει που παω και βλεπω κατι που μπορει να βελτιωθει και για τις 2 πλευρες (πελατης - καταστημα) πιστευω οτι εδω μου δινετε η ευκαιρια.

Φιλικα.

Και καλη χρονια με πολυ υγεια και πολλα λεφτα
δες λιγο και αντιμετωπιση που ειχε ο ντι τζει του λιντο και αυτος του baby
ενταξει ολοι αν ειναι δυνατον θα θελαμε να πηγαιναμε να ανοιγαμε τις σαμπανιες στους καναπεδες να την βγαζαμε ολη τη νυχτα με καμμια δεκαρια μωρα στην αγκαλια μας που στο τελος αφου φευγαμε εχοντας πληρωσει κανενα 50 αρικο να τις παιρναμε μαζι μας για τη συνεχεια....
γινεται ομως αυτο;;;;;
γινεται να λειτουργουν τα μαγαζια οπως γουσταρουμε εμεις;;;;
τα εχω ξαναγραψει και πιο παλια....
ΑΥΤΗ Η ΣΤΑΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΥΡΙ ΒΓΑΖΕΙ......
αυτες ειναι οι γκομενες και πανω κατω αυτες και οι παροχες....
δεν γινεται να γινουμε las vegas γιατι απλα ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ.....
ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ πρωτα απο ολους θα θελανε να ειχανε για υπαλληλους τους την τζενη λο ,την αντζελινα τζολι,την μπιγιονσε και να ητανε και προθυμες να ικανοποιησουν τα γουστα του καθε πελατη....
λετε να μην το θελανε;;;;;;;αντι να βρισκονται υπο καθεστως διωγμων,μηνυσεων και κατατρεγμου;;;;;;
ομως δεν ειναι ετσι .....
ας ειναι λοιπον και οι κριτικες και πολυ περισσοτερο η συμπεριφορα μας απεναντι σε αυτους αναλογη της ''στανης''.... ;) ;) ;)
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
δες λιγο και αντιμετωπιση που ειχε ο ντι τζει του λιντο και αυτος του baby
ενταξει ολοι αν ειναι δυνατον θα θελαμε να πηγαιναμε να ανοιγαμε τις σαμπανιες στους καναπεδες να την βγαζαμε ολη τη νυχτα με καμμια δεκαρια μωρα στην αγκαλια μας που στο τελος αφου φευγαμε εχοντας πληρωσει κανενα 50 αρικο να τις παιρναμε μαζι μας για τη συνεχεια....
γινεται ομως αυτο;;;;;
γινεται να λειτουργουν τα μαγαζια οπως γουσταρουμε εμεις;;;;
τα εχω ξαναγραψει και πιο παλια....
ΑΥΤΗ Η ΣΤΑΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΥΡΙ ΒΓΑΖΕΙ......
αυτες ειναι οι γκομενες και πανω κατω αυτες και οι παροχες....
δεν γινεται να γινουμε las vegas γιατι απλα ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ.....
ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ πρωτα απο ολους θα θελανε να ειχανε για υπαλληλους τους την τζενη λο ,την αντζελινα τζολι,την μπιγιονσε και να ητανε και προθυμες να ικανοποιησουν τα γουστα του καθε πελατη....
λετε να μην το θελανε;;;;;;;αντι να βρισκονται υπο καθεστως διωγμων,μηνυσεων και κατατρεγμου;;;;;;
ομως δεν ειναι ετσι .....
ας ειναι λοιπον και οι κριτικες και πολυ περισσοτερο η συμπεριφορα μας απεναντι σε αυτους αναλογη της ''στανης''.... ;) ;) ;)

Ειμαι μαζι σου και διαφωνω καθετα με την κακη αντιμετωπιση ΚΑΘΕΤΑ και κακως τους αντιμετωπισαν ετσι...καλα και λιγο καζουριτσα δεν σκοτωσε και κανεναν...για τα χοντρα μιλαω!!!!

Για την μπιζνα τωρα
Μιλας σωστα. Το νερο εχει μπει στο αυλακι και τα πραγματα δεν γυρνανε ευκολα πισω. Το συστημα ειναι ετσι και αμα μας αρεσει

Δεν θελω ποτε να μιλαω εχωντας σαν παραδειγμα τα "ακρα" πχ με 50 ευρω θα τους πηδηξεις ολους.

Απλα αυτο που λεω εινα οτι οι επιχειρηματιες σε οποιον τομεα ξεχωρισαν και απογειωσαν την δουλεια τους, τα καταφεραν διοτι σε χαλεπους καιρους που ολοι πολεμουσαν να επιβιωσουν...αυτοι ακουσαν τον κοσμο τι θελει (επαναλανβανω μην φτασουμε στα ακρα) επαναπροσδιορισαν τον τροπο λειτουργιας τους και ο κοσμος τους προτιμισε.

Ενα πολυ μικρο και απλο παραδειγματακι.

Υπαρχει "κυριλε παντα" κοσμος που εχει πανο του 50 ευρα. θα μπορουσες να τον φερεις στο μαγαζι και μονο για να παρει ματι και να πιει και 2 ποτακια και ουτε να ακουμπισει δεν ειναι αναγκη ολοι να ακουμπουν.  Τωρα ολοι με τα 50 δεν περνανε ουτε απο εξω. αλλα αμα υπολογισεις 100 * 50 .... χωρις καν να εχεις γυναικες απασχολημενες ετσι για τον χαβα.

μετα κανε το παιχνιδι σου με τους φραγκατους
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ειμαι μαζι σου και διαφωνω καθετα με την κακη αντιμετωπιση ΚΑΘΕΤΑ και κακως τους αντιμετωπισαν ετσι...καλα και λιγο καζουριτσα δεν σκοτωσε και κανεναν...για τα χοντρα μιλαω!!!!

Για την μπιζνα τωρα
Μιλας σωστα. Το νερο εχει μπει στο αυλακι και τα πραγματα δεν γυρνανε ευκολα πισω. Το συστημα ειναι ετσι και αμα μας αρεσει

Δεν θελω ποτε να μιλαω εχωντας σαν παραδειγμα τα "ακρα" πχ με 50 ευρω θα τους πηδηξεις ολους.

Απλα αυτο που λεω εινα οτι οι επιχειρηματιες σε οποιον τομεα ξεχωρισαν και απογειωσαν την δουλεια τους, τα καταφεραν διοτι σε χαλεπους καιρους που ολοι πολεμουσαν να επιβιωσουν...αυτοι ακουσαν τον κοσμο τι θελει (επαναλανβανω μην φτασουμε στα ακρα) επαναπροσδιορισαν τον τροπο λειτουργιας τους και ο κοσμος τους προτιμισε.

Ενα πολυ μικρο και απλο παραδειγματακι.

Υπαρχει "κυριλε παντα" κοσμος που εχει πανο του 50 ευρα. θα μπορουσες να τον φερεις στο μαγαζι και μονο για να παρει ματι και να πιει και 2 ποτακια και ουτε να ακουμπισει δεν ειναι αναγκη ολοι να ακουμπουν.  Τωρα ολοι με τα 50 δεν περνανε ουτε απο εξω. αλλα αμα υπολογισεις 100 * 50 .... χωρις καν να εχεις γυναικες απασχολημενες ετσι για τον χαβα.

μετα κανε το παιχνιδι σου με τους φραγκατους
οποτε πανω κατω συμφωνουμε....
θετικο...''καλο'' και ''κακο'' ειναι σχετικα ...
μπορει αυτο που για μενα ειναι ''καλο'' για καποιον αλλο ειναι ''κακο''
δεν μιλησα προσωπικα για σενα αλλα ο ντι τζει του λιντο εφαγε μεγαλο μαρς και στη συνεχεια εχασε πανω στην αντεπιθεση τη μπαλλα και ''ξεφυγε'' και ο ιδιος...
δεν καταλαβαινω γιατι σε ενα τετοιο σαιτ οι του στριποχωρου ειναι ''αποδιοπομπαιοι τραγοι'' σε αντιθεση με πολλα κοριτσια ''ιεροδουλες'' που (και πολυ σωστα γινεται αυτο)
κιαι μελη ειναι και εχουν την κοινη αποδοχη....
αλξθεια δεν το καταλαβαινω....
δηλαδη οι τυποι που εχουν η που δουλευουν στα στριπ δεν μπορουν να εχουν ''νταραβερι'' με το σαιτ;;;;;
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
οποτε πανω κατω συμφωνουμε....
θετικο...''καλο'' και ''κακο'' ειναι σχετικα ...
μπορει αυτο που για μενα ειναι ''καλο'' για καποιον αλλο ειναι ''κακο''
δεν μιλησα προσωπικα για σενα αλλα ο ντι τζει του λιντο εφαγε μεγαλο μαρς και στη συνεχεια εχασε πανω στην αντεπιθεση τη μπαλλα και ''ξεφυγε'' και ο ιδιος...
δεν καταλαβαινω γιατι σε ενα τετοιο σαιτ οι του στριποχωρου ειναι ''αποδιοπομπαιοι τραγοι'' σε αντιθεση με πολλα κοριτσια ''ιεροδουλες'' που (και πολυ σωστα γινεται αυτο)
κιαι μελη ειναι και εχουν την κοινη αποδοχη....
αλξθεια δεν το καταλαβαινω....
δηλαδη οι τυποι που εχουν η που δουλευουν στα στριπ δεν μπορουν να εχουν ''νταραβερι'' με το σαιτ;;;;;

Δεν νομιζω οτι μιλαμε για αποδιοπομπεους τραγους.

απλα ενω και τα στριπ και τα μπουρδελα εχουν να κανουν με το σεξ ειναι στην ουσια 2 διαφορετικα τελειος πραγματα. μερικοι εδω μεσα δεν εχουν καταλαβει οτι .... αμα σε χαλαει μην ασχολησε δεν μπορουν ολα τα θρεντς να ειναι για το θεμα που σε ενδιαφερει....Τεσπα

Δεν ειπες για μενα οτι γιουχαρισα τον ντιτζει αυτο το ειχα καταλαβει  :grin: :grin: :grin: :grin:




 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Δεν νομιζω οτι μιλαμε για αποδιοπομπεους τραγους.

απλα ενω και τα στριπ και τα μπουρδελα εχουν να κανουν με το σεξ ειναι στην ουσια 2 διαφορετικα τελειος πραγματα. μερικοι εδω μεσα δεν εχουν καταλαβει οτι .... αμα σε χαλαει μην ασχολησε δεν μπορουν ολα τα θρεντς να ειναι για το θεμα που σε ενδιαφερει....Τεσπα

Δεν ειπες για μενα οτι γιουχαρισα τον ντιτζει αυτο το ειχα καταλαβει  :grin: :grin: :grin: :grin:
μεσα στο μυαλο μου εισαι...για αυτο δες τι ειχα γραψει πριν απο 2 μερες... ;) ;) ;)

















Απ: Τα παιδιά του «σωλήνα»
« Απάντηση #1911 στις: χθες στις 19:06 »

σωληνες υπηρχαν υπαρχουν και ΘΑ υπαρχουν.....
αρκει τα ''παιδια'' τους να εχουν τα ματια τους ανοιχτα και να γνωριζουν καλα που πανε και τι ψαχνουν να βρουνε....
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Πάνω που είπα να ξεφύγω από τη ποιότητα και να γίνω αποιοτικός, έπεσα στη στροφή στη ποιότητα. Ααααχχχχ αυτή η πουτάνα η ποιότητα δε θα με αφήσει να ηρεμίσω.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Για το dj του Lido δεν ξέρω, είχα διαβάσει εκείνα τα ποστ αλλά δεν τα θυάμαι ...

Για το dj του BG όμως (και τους 2) έχω να πω ότι όσο μου βάζουν Πέγκυ Ζήνα θα έχουν τα σέβη μου ...!!!

Τώρα όσον αφορά τα μέλη που απομακρύνθηκαν (η δεν συμετέχουν πλεον) το μόνο που έχω να πω είναι ότι σε ένα forum στο internet ο καθένας μπορεί να μπει και να γράφει ότι μαλακία θέλει ...!!! και ο καθένας μπορεί να επιλέξει αν θα διαβάσει, απαντήσει, τα γράψει στα παπάρια του και δεν ξαναμπεί στην συγκεκριμένη σελίδα ...

Πιστεύω ότι οι admin/mod πρέπει να είναι πιο σκληροί ...
τα thread των ενημερώσεων είναι για ενημερώσεις,
αυτά της μαλακίας είναι για να λέμε το κοντό μας και το μακρύ μας ...
(αν και όλοι ξέρουμε ότι εγώ έχω το πιο μακρύ ...)

Αυτά προς το παρόν και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ΟΛΟΥΣ


 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Borgy  αρχίζεις  και  μου  το  χαλάς .
Εδώ  είναι  φόρουμ  που μιλάει  για  ξεβράκωτες , ποτατζόύδες , χωρούς  ευρείας  γκάμας  και  λοιπά συμπαρομαρτούντα .
Το  να  έχουμε  την  απαίτηση  να  πηγαίνουμε  σε  βαθυστόχαστες  αναλύσεις  και  να  μιλάμε  με  ύφος  ειδικού  στα  χρηματοοικονομικά  πάει  πολύ .
Ξέρετε  κάτι ?
Εδώ  μέσα  τα  πιο  σοβαρά  πράγματα  έχουν  ειπωθεί  εν  μέσω καζούρας  και  χαβαλέ  ( ήπιου , έξυπνου , επιθετικού , μαλακισμένου , κ.λπ. ). Πολλά  πράγματα  προέκυψαν  μέσω  αντεγκλήσεων !
Τί  θα  ήταν  το σάιτ χωρίς αυτό  που  εσείς  λέτε spam , όσο  και  αν  γίνεται  ακραίο  και  σπαστικό ?
Ένα  μεγαλύτερο  πιοτικό  σάιτ !
Αν  θέλετε  να  οδεύσουμε  στα  χνάρια  της εσωστρέφειας  και της  παρακμής  , καλά πάμε ! Να  μίνουμε  2-3  και  να  ανακυκλώνουμε  τη  μαλακία  μας ! Με  ύφος πανεπιστήμονα πουτανολόγου στριποειδήμονα !
Εν  τάξει που  και που και  εμένα με  στενοχωρεί να  αφήνουμε  το  σωλήνα  για  τις  όποιες  αντεγκλήσεις  μας  και  μεταπηδάμε  σε  thread μαγαζιών  και  στην  ενημέρωση  και  να  πηδάμε  όποιον  έχει  σκοπό  τη  γρήγορη  ενημέρωση  και  μόνο .
Το  κακό  είναι  ότι  δυστυχώς  ενημερώσεις  δεν  γράφουμε  πλέον . Μόνο  λίγοι  και  σποραδικά !
Για  μένα  έχω  να  πω ότι  σαφώς  και  δεν  σταμάτησα  να βγαίνω  , όπως  πολλόί  εδώ μέσα , αλλά  τα  πράγματα  έχουν  βαλτώσει και  δεν  βρίσκω  κάτι  αξιοσημείωτο  να  γραψω . Όταν  βρήκα  έγραψα !
Τέλος  , ευχαριστώ  όσους  διαβάζουν  το blog μου και  πετάνε  σπόντες !
Είναι  ευχάριστο  να γίνεσαι  σημείο  αναφοράς  έστω  και  με  τέτοιον  τρόπο !
Μόνο που  καλύτερο θα ήταν απόψεις  περί Vegas και Atlantic City  ας εκφέρουν  όσοι  έχουν άποψη .
Εξηγούμαι , το  επίπεδο  και των  υπηρεσιών  και  των  εργαζομένων  το  βρίσκω  πολύ  καλό  για  τα  επίπεδα  μιας Ελλαδίτσας  που  τρέμει  μια  χώρα  εξάμβλωμα , διέρχεται  μία  αδιέξοδη  κρίση (όχι  μόνο οικονομική ) και  παραπαίει .
Πιστεύω  ότι  οι  ακραίες  θέσεις  υπέρ  ή  κατά  των  μαγαζιών  εξυπηρετούν  μόνο  συμφέροντα  που  εκπορεύονται  από  τα  μαγαζιά  και  εκπορνεύουν  την άποψή  μας !
Κύριοι  εργαζόμενες  υπάρχουν  για  όλα  τα  γούστα  και  όλες  τις  αποστολές  , εσωτερικές  και  εξωτερικές !
Μαγαζιά  υπάρχουν  με  ευρύτατη  γκάμα , και  με  διαφορετικό  προσανατολισμό !
Μη  μου  γαμάτε  τον  έρωτα  γκρινιάζοντας  πρωτοχρονιάτικα !
Ξέρετε  κάτι  ρε  λαμόγια ?
Εγώ  και εσείς φταίμε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !
Διότι  νομίζουμε  ότι  διαβάζοντας  5  μαλακίες  από δω  κι απο  κει  πονηρέψαμε , επειδή  μας  την παίξανε  με  2-3  καρτούλες  σκόντο γίναμε  οι  γαμάω  του σύμπαντος , επειδή  κάποτε  κάναμε  μία  σοβαρή ζημιά  γίναμε  οι  άρχοντες  της  νύχτας , επειδή  μας  κεράσανε  δεύτερο ποτό γίναμε  προσωπικότητες , επειδή έτυχε  και  πήραμε λίγο  καλαμάκι  από  ένα  νεούδι  πιστέψαμε ότι  το πουτό δεν θα  ξυπνήσει ποτέ , διότι  επειδή  φορτώσαμε  μετά  ή  άνευ  ωρομισθίου  γίναμε  οι  φίρμες !
Άντε  λοιπόν  τώρα  να καταλάβουμε  μερικούς  που  γουστάρουν  ακόμα το  σκηνικό ( χέστους  αυτούς  δεν  γνωρίζουν τα  μυστικά  των ιεροφαντών του στριπ )  , που  επιμένουν  να  ξοδεύουν λεφτά (άσε  ρε  μαλάκα  είναι κορόιδα  αγαπούληδες ρε  γαμώτο), που γουστάρουν  το  γλέντι  ( ποιο γλέντι ρεεεεεεεεεεε εδώ  δεν  είναι  εξωτερικόν ) , και  το  κέφι  που  μπορεί  να  προσφέρει  ένα  όμορφο  κοριτσάκι με  ένα  ποτό για  παρέα , με  ένα  χορό , με  ένα  ό,τι γουστάρουν ρε  γαμώτο γιατί  η  διασκέδαση  και  η  εκτόνωση  δεν  είναι  συνταγή  για  τούρτα  να  την  εκτελείς  με  πρόγραμμα  και να ρολάρει .
Και  αυτοί την  κάνουν σιγά  σιγά  με  ελαφρά  πηδηματάκια !
Γιατί ? Γιατί σπάζονται  ρε  πούστη  να  τους κάνει  τον  έξυπνο ο  κάθε  τύπος που  πέρασε  μια  φορά  απ΄ έξω  και  έγινε  ο Γαργαμπίκας !
Α  και  κάτι  άλλο ομορφόπαιδα !
Τα  κορίτσια  μου  μου κάνουν  παράπονα  . Κάντε  κανένα  μπανάκι , φορέστε  κανένα  ρουχαλάκι καθαρό , κανένα  ξυρισματάκι  επίσης  δεν  βλάπτει , ούτε  και  λίγο βούρτσισμα  στα  δοντάκια !
Εδώ  ρε  πούστη  βρωμάτε  σαν  τούρκικοι χαλέδες !
Θέλετε  αμόρε  με  τις  στριπτητζούδες, που τρώτε  πόρτα  και στα ...ρδέλλα  λόγω  οσμής ?
Αλλά  εσείς  ρε  μάγκες  είστε  πονηροί  , δεν σας  κλέβουν στο  λογαριασμό  και  κάνετε  ότι  γουστάρετε  με  ένα  50άρικο πίνετε φραπέ , ακούτε  κλαρίνα , τρώτε  και  μπριζολίτσα , και  θα  τρώγατε  και βρώμικο μετά  αλλά  ο πούστης  ο σερβιτόρος  σας  έφαγε  ένα  ευρώ , δώσατε  και  άλλο ένα  ρε  κιμπάρηδες  για  φιλοδώρημα  και πάει το βρώμικο !
Και  ψιτ  μαγκίτες , JL από  Άγιο Δομίνικο έχει plenty  στην Τρούμπα Μπιτς , και  κομάτια  σαν  τη  Μπιγιονσέ  και  την  Αντελίνα  και  τη  σαρλίζ  θερόν , όρεξη  να  χεις  και  βρίσκεις  πολλές .
Αν  τώρα  τις  κάνουμε  να  βγάζουν  μόνο  τη  σεξουαλικότητα  της  κυρίας  Ελπινίκης  που  καθαρίζει το μέγαρο του γραφείου , ή  καμμίας  θείας  κωλομπαρούς  70  ετών  φταίει  το  πουτάκι ?
Αλλά  ξέχασα , ρε  ! Εμείς  δε  φταίμε  ποτέ  !

Καλή  χρονιά  ρε  άπαιχτοι
Καλή  χρονιά  ρε  μάγκες 
Καλή  χρονιά  ανυπέρβλητοι γαμιάδες

Πολύ  σας  ζηλεύω  !

Y.Γ.
Κόβε  παπά  μου , κόβε  έχεις  μάθει  από  πρόσφορα !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
pour.........
είπα δε θα ξαναγράψω αλλά με προκαλείς.
θα είμαι σύντομος και περιεκτικός.
Σωστά όλα αυτά που λες.
Μια σημείωση. Πες στις κυρίες που διαμαρτύρονται για την καθαριότητα να το κάνουν παντού.......
Και εδώ που ζητάνε 300 ευρώ για να λένε 10 μαλακίες να περνά η μισή ώρα και στις χώρες που δούλευαν πριν που για 20 ευρώ γαμούσανε και σκατζό-χοιρους.

Καλή χρονιά 

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλή  χρονιά  και  σε  εσένα  compagro
Αλλά  γιατί  τόσο  ενδιαφέρον  για  τους  σκατζόχοιρους ? Τέλος , εσύ  γνωρίζεις  πιο  πολλές  κυριές
Πες  τους  το  εσύ ?
Εγώ  κωλύομαι  λόγω  της  φυσικής  μου  συστολής και  της  ανεξικακίας  που  επιφέρουν  τα  γεράματα !
Καλή  χρονιά !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλή  χρονιά  και  σε  εσένα  compagro
Αλλά  γιατί  τόσο  ενδιαφέρον  για  τους  σκατζόχοιρους ? Τέλος , εσύ  γνωρίζεις  πιο  πολλές  κυριές
Πες  τους  το  εσύ ?
Εγώ  κωλύομαι  λόγω  της  φυσικής  μου  συστολής και  της  ανεξικακίας  που  επιφέρουν  τα  γεράματα !
Καλή  χρονιά !

δε χρειάζεται...
αυτές μου το είπαν σε ώρες συστολής και ψυχικής αδυναμίας......
κακό πράμα να φέρεσαι στις πουτάνες σαν κυρίες.
αρχίζουν και βαριούνται γιατί δεν έχουν συνηθίσει έτσι και λένε μαλακίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom