Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι  ρε κάνετε  τους  έξυπνους , εγώ  και  2-3  άλλοι βγαίνουμε και  σας  ξυπνάμε  πονηρίδηδες .
Και  γράφουμε  και  σωστές  ενημερώσεις .
Όχι μόνο λογοπαίγνια  και  εξυπνάδες .
Και  πάνω  που  σας  ταπώνω  με  κόβει ο κερατόπαπας .
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Χαιρετώ όλα τα παιδιά του σωλήνα!!! Καλές γιορτές να έχετε όλοι πάνω απ'όλα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  εσύ  καλύτερες . Πάντως  έχεις  γούστο ... οπισθοδρομικέ !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ναι  ρε κάνετε  τους  έξυπνους , εγώ  και  2-3  άλλοι βγαίνουμε και  σας  ξυπνάμε  πονηρίδηδες .
Και  γράφουμε  και  σωστές  ενημερώσεις .
Όχι μόνο λογοπαίγνια  και  εξυπνάδες .
Και  πάνω  που  σας  ταπώνω  με  κόβει ο κερατόπαπας .
οκ Δασκαλε σε προσκινο  εχισ δικεο,
Χαιρετώ όλα τα παιδιά του σωλήνα!!! Καλές γιορτές να έχετε όλοι πάνω απ'όλα

για σου νεε διναμιτιστι του τουμπου
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.416
Κριτικές
61
Like
42.526
Πόντοι
22.785
πιος ανιξε το μαγαζι τισ σολινασ ....κουιζ
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
για ολα φταινε τα γαμημενα το γονιδια το εχω δει στο discovery chanel
θα χισ και σι 63 μουλαρα θα σε σακαι μενα,ενο 62 ξεδαρακοσ 64 ατι περιφανο και 66 αγριο αλογο,αρε Μπαταριολογε τι μασ μαθενισ!!!!!!!!!!!!

ΜΟΝΟ ΕΣΙ ΚΑΙ Η 7!!!!!!!!!!!!!!
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Απάντηση προς Puranger, ξέρει αυτός: Έχεις δίκιο Pur. Δε θα ξαναπάω στο Lido......... γι'αυτή την εβδομάδα!!!!
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Καλως τον Vitsi  :grin:

άργησες αλλά ήρθες ...!!! :boobies:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όλοι  σιγά  σιγά  ανανήπτουν , αλλά  εγώ  ζητώ  και  δηλώσεις  μετανοίας  Μπόργκι  χρυσούλι  μου .
Ναι  ρε  vitsi να  μην  πας . Χάλια  γκόμενες , χαλαστικοί απλοί χοροί , μάπα  πριβέ , ούτε  σε  κερνάνε  δεύτερο  ούτε  τίποτα , και  τα  κορίτσια  ντίβες , μη  συνενοήσιμα , δεν  έχουν  καλό  χρόνο  παραμονής , τπτ δεν  αξίζει  .
Άσε  που  δε  βολεύει  στο  πάρκινγκ κ.λπ.
Ούτε στο  Λολίτα  να πας !
Ούτε  στο  Γκολντ , είναι για  μουνόδουλους  που  λένε  οι φίλοι  σου !
Και  επ  ουδενί  στο  ταβερνείον  Πειραιώς !
Έχουνε  μπαζόλες  , κλέφτες  σερβιτόρους , μπαγιάτικους  ξηρούς  καρπούς , σερβίρουν βόμπες , δεν παίζουν  σωστοί  μουσική ,
Είναι  πολύ απιοτικά  καταστήματα , ούτε  κάνεις  κέφι  ούτε  τίποτα  !
Τώρα  γιατί κάποιοι  πάνε  σε  αυτά  , μάλλον  είναι μα@@@κες  απιοτικοί , μπίτιδες που  δεν  ξέρουν  τι  τους  γίνεται !
Με  έχει  ρέψει  βλέπεις  το Αλτσχάιμερ  και  η ηλικία !
Έγινα   κορόιδο  ρε  πούστη , μα  πολύ  μεγάλο  κορόιδο  μιλάμε !
Αν  ο Θρούλης  είναι  82άρης  εγώ  είμαι  78άρης !

Θα  πάω  στους  ποιοτικούς  ρε  μάγκες  να  με  ξυπνήσουνε , να  γίνω  ο αγαπημένος  των  στριπτητζούδων , ο  διακαής  έρωτάς  τους , ο  ανομολόγητος  πόθος  τους  , για  να  τις  πηδάω  χωρίς  να  χώνω  φράγκα  ούτε  στο  μαγαζί  σε  πουτάκια , ούτε  στο  ξενοδοχείο  σε  φακελλάκια , να  μου  λένε  πράματα  να  μαθαίνω , θα  κάνω   κονέ και  με  τους  καταστηματάρχες  τους  γκαρσόνους ,τους  ντιτζέϊδες  , την  αποπατοκαθαρίστρια ( για  να  ξέρω  πότε  έχει  περίοδο  η  κάθε  ξεβράκωτη ), το  μαρκαδόρο να  ξέρω  ποια  είναι  η  πιο κόφτρα  σε  κάθε  κατάστημα   
Α  να  μη  ξεχάσω  θα κάνω  κονέ  και  με  μπράβους  να  μου  λένε  ποια  πουτή  παίρνει  κόκα , ποια  καπνίζει  μαριχουάνα και  ποια  μαμιέται  με  ποιον  μεγαλοπελάτη .
Θα  σας  λέγω  τη  διαφορά  της  πιρουέτας  που  κάνει  στο  σουλήνα  η  πουτή  του  ενός  κλαμπ , με  τη  διαφορά  της  κωλοτούμπας , και  του  ανάποδου  άξελ .
Θα  μετρήσω  και  τους  δονητές  που  χρησιμοποιεί  το  κάθε  show girl για  να  πω  ποία  τον  έχει  πιο μεγάλο .
Επίσης  θα  σας  δίνω  και  συμβουλές  πολύτιμες , πως  να  το  παίζετε  μαγκίτες , εξυπνάκηδες , να  κοροϊδεύετε  τις  πουτές  που  είναι  όλες  τσούλες  και  καριόλες  και  βγάζουν  το μήνα  μύρια και  αγοράζουν πόρσε  και  μαιζονέτες  στα  Νότια  Προάστια !
Θα  σας  τα   μάθω  ρε  για  να  τις  κερνάτε  τα  πρωϊνά  μπιφτέκια  και  να  τις  βγάζετε  για  σινεμά  και  ποτό  και  φαγητό !
(Ποτέ  ποτέ ποτέ Μπουζούκια )
Για  να  γαμάτε  τσάμπα !
Για  να  κάνετε  ίνδαλμα  το  κάθε  θλιμμένο τσουλάκι !
Έτσι  θα  κάνω  ψαγμένα  ποστ και θα σας  γράφω  ποιοτικά  ρεπορτάζ !
Θα  με  διαβάζετε  όμως ? 
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Όλοι  σιγά  σιγά  ανανήπτουν , αλλά  εγώ  ζητώ  και  δηλώσεις  μετανοίας  Μπόργκι  χρυσούλι  μου .
Ναι  ρε  vitsi να  μην  πας . Χάλια  γκόμενες , χαλαστικοί απλοί χοροί , μάπα  πριβέ , ούτε  σε  κερνάνε  δεύτερο  ούτε  τίποτα , και  τα  κορίτσια  ντίβες , μη  συνενοήσιμα , δεν  έχουν  καλό  χρόνο  παραμονής , τπτ δεν  αξίζει  .
Άσε  που  δε  βολεύει  στο  πάρκινγκ κ.λπ.
Ούτε στο  Λολίτα  να πας !
Ούτε  στο  Γκολντ , είναι για  μουνόδουλους  που  λένε  οι φίλοι  σου !
Και  επ  ουδενί  στο  ταβερνείον  Πειραιώς !
Έχουνε  μπαζόλες  , κλέφτες  σερβιτόρους , μπαγιάτικους  ξηρούς  καρπούς , σερβίρουν βόμπες , δεν παίζουν  σωστοί  μουσική ,
Είναι  πολύ απιοτικά  καταστήματα , ούτε  κάνεις  κέφι  ούτε  τίποτα  !
Τώρα  γιατί κάποιοι  πάνε  σε  αυτά  , μάλλον  είναι μα@@@κες  απιοτικοί , μπίτιδες που  δεν  ξέρουν  τι  τους  γίνεται !
Με  έχει  ρέψει  βλέπεις  το Αλτσχάιμερ  και  η ηλικία !
Έγινα   κορόιδο  ρε  πούστη , μα  πολύ  μεγάλο  κορόιδο  μιλάμε !
Αν  ο Θρούλης  είναι  82άρης  εγώ  είμαι  78άρης !

Θα  πάω  στους  ποιοτικούς  ρε  μάγκες  να  με  ξυπνήσουνε , να  γίνω  ο αγαπημένος  των  στριπτητζούδων , ο  διακαής  έρωτάς  τους , ο  ανομολόγητος  πόθος  τους  , για  να  τις  πηδάω  χωρίς  να  χώνω  φράγκα  ούτε  στο  μαγαζί  σε  πουτάκια , ούτε  στο  ξενοδοχείο  σε  φακελλάκια , να  μου  λένε  πράματα  να  μαθαίνω , θα  κάνω   κονέ και  με  τους  καταστηματάρχες  τους  γκαρσόνους ,τους  ντιτζέϊδες  , την  αποπατοκαθαρίστρια ( για  να  ξέρω  πότε  έχει  περίοδο  η  κάθε  ξεβράκωτη ), το  μαρκαδόρο να  ξέρω  ποια  είναι  η  πιο κόφτρα  σε  κάθε  κατάστημα   
Α  να  μη  ξεχάσω  θα κάνω  κονέ  και  με  μπράβους  να  μου  λένε  ποια  πουτή  παίρνει  κόκα , ποια  καπνίζει  μαριχουάνα και  ποια  μαμιέται  με  ποιον  μεγαλοπελάτη .
Θα  σας  λέγω  τη  διαφορά  της  πιρουέτας  που  κάνει  στο  σουλήνα  η  πουτή  του  ενός  κλαμπ , με  τη  διαφορά  της  κωλοτούμπας , και  του  ανάποδου  άξελ .
Θα  μετρήσω  και  τους  δονητές  που  χρησιμοποιεί  το  κάθε  show girl για  να  πω  ποία  τον  έχει  πιο μεγάλο .
Επίσης  θα  σας  δίνω  και  συμβουλές  πολύτιμες , πως  να  το  παίζετε  μαγκίτες , εξυπνάκηδες , να  κοροϊδεύετε  τις  πουτές  που  είναι  όλες  τσούλες  και  καριόλες  και  βγάζουν  το μήνα  μύρια και  αγοράζουν πόρσε  και  μαιζονέτες  στα  Νότια  Προάστια !
Θα  σας  τα   μάθω  ρε  για  να  τις  κερνάτε  τα  πρωϊνά  μπιφτέκια  και  να  τις  βγάζετε  για  σινεμά  και  ποτό  και  φαγητό !
(Ποτέ  ποτέ ποτέ Μπουζούκια )
Για  να  γαμάτε  τσάμπα !
Για  να  κάνετε  ίνδαλμα  το  κάθε  θλιμμένο τσουλάκι !
Έτσι  θα  κάνω  ψαγμένα  ποστ και θα σας  γράφω  ποιοτικά  ρεπορτάζ !
Θα  με  διαβάζετε  όμως ? 

Εγω το εχω ξαναπει...Αυτο το ποστ ειναι φτιαγμενο απο ανθρωπους με μερακι ...για ανθρωπους με γουστο!!!

Δασκαλε και συνδρομιτικο να το κανεις το ποστ εγω ειμαι διατεθημενος να πληρωσω για να εχω την γνωση διαθεσημη.

Αλλωστε το παν !!! ειναι η πληροφορια!!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όχι  ρε  ποιοτικά  πράματα  θα  σου  λέω
Π.Χ.
Τί  χρώμα  βρακάκι  φοράνε
Αν  είναι βαμβακερό μεταξωτό ή  ζέρσευ
Σε  ποια  αρέσει  ο Μαρκές  και  ποια  διαβάζει  Κούντερα !
Ποια  είναι ... καλό παιδί !
Που  έχει  ωραία  φώτα , μάρμαρα  στους  καμπινέδες , ζεστό  νερό  για  να  πλύνεις  τα  παπαράκια  σου  μετά  το νευροτοξικό χερογλύκανο  και  τέτοια  !
Δεν  αξίζω  ρε  μάγκα  είμαι  κορόιδο
Να  μη  με  διαβάζεις !
Ξεμωράθηκα
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Όλοι  σιγά  σιγά  ανανήπτουν , αλλά  εγώ  ζητώ  και  δηλώσεις  μετανοίας  Μπόργκι  χρυσούλι  μου .
Ναι  ρε  vitsi να  μην  πας . Χάλια  γκόμενες , χαλαστικοί απλοί χοροί , μάπα  πριβέ , ούτε  σε  κερνάνε  δεύτερο  ούτε  τίποτα , και  τα  κορίτσια  ντίβες , μη  συνενοήσιμα , δεν  έχουν  καλό  χρόνο  παραμονής , τπτ δεν  αξίζει  .
Άσε  που  δε  βολεύει  στο  πάρκινγκ κ.λπ.
Ούτε στο  Λολίτα  να πας !
Ούτε  στο  Γκολντ , είναι για  μουνόδουλους  που  λένε  οι φίλοι  σου !
Και  επ  ουδενί  στο  ταβερνείον  Πειραιώς !
Έχουνε  μπαζόλες  , κλέφτες  σερβιτόρους , μπαγιάτικους  ξηρούς  καρπούς , σερβίρουν βόμπες , δεν παίζουν  σωστοί  μουσική ,
Είναι  πολύ απιοτικά  καταστήματα , ούτε  κάνεις  κέφι  ούτε  τίποτα  !
Τώρα  γιατί κάποιοι  πάνε  σε  αυτά  , μάλλον  είναι μα@@@κες  απιοτικοί , μπίτιδες που  δεν  ξέρουν  τι  τους  γίνεται !
Με  έχει  ρέψει  βλέπεις  το Αλτσχάιμερ  και  η ηλικία !
Έγινα  κορόιδο  ρε  πούστη , μα  πολύ  μεγάλο  κορόιδο  μιλάμε !
Αν  ο Θρούλης  είναι  82άρης  εγώ  είμαι  78άρης !

Θα  πάω  στους  ποιοτικούς  ρε  μάγκες  να  με  ξυπνήσουνε , να  γίνω  ο αγαπημένος  των  στριπτητζούδων , ο  διακαής  έρωτάς  τους , ο  ανομολόγητος  πόθος  τους  , για  να  τις  πηδάω  χωρίς  να  χώνω  φράγκα  ούτε  στο  μαγαζί  σε  πουτάκια , ούτε  στο  ξενοδοχείο  σε  φακελλάκια , να  μου  λένε  πράματα  να  μαθαίνω , θα  κάνω  κονέ και  με  τους  καταστηματάρχες  τους  γκαρσόνους ,τους  ντιτζέϊδες  , την  αποπατοκαθαρίστρια ( για  να  ξέρω  πότε  έχει  περίοδο  η  κάθε  ξεβράκωτη ), το  μαρκαδόρο να  ξέρω  ποια  είναι  η  πιο κόφτρα  σε  κάθε  κατάστημα 
Α  να  μη  ξεχάσω  θα κάνω  κονέ  και  με  μπράβους  να  μου  λένε  ποια  πουτή  παίρνει  κόκα , ποια  καπνίζει  μαριχουάνα και  ποια  μαμιέται  με  ποιον  μεγαλοπελάτη .
Θα  σας  λέγω  τη  διαφορά  της  πιρουέτας  που  κάνει  στο  σουλήνα  η  πουτή  του  ενός  κλαμπ , με  τη  διαφορά  της  κωλοτούμπας , και  του  ανάποδου  άξελ .
Θα  μετρήσω  και  τους  δονητές  που  χρησιμοποιεί  το  κάθε  show girl για  να  πω  ποία  τον  έχει  πιο μεγάλο .
Επίσης  θα  σας  δίνω  και  συμβουλές  πολύτιμες , πως  να  το  παίζετε  μαγκίτες , εξυπνάκηδες , να  κοροϊδεύετε  τις  πουτές  που  είναι  όλες  τσούλες  και  καριόλες  και  βγάζουν  το μήνα  μύρια και  αγοράζουν πόρσε  και  μαιζονέτες  στα  Νότια  Προάστια !
Θα  σας  τα  μάθω  ρε  για  να  τις  κερνάτε  τα  πρωϊνά  μπιφτέκια  και  να  τις  βγάζετε  για  σινεμά  και  ποτό  και  φαγητό !
(Ποτέ  ποτέ ποτέ Μπουζούκια )
Για  να  γαμάτε  τσάμπα !
Για  να  κάνετε  ίνδαλμα  το  κάθε  θλιμμένο τσουλάκι !
Έτσι  θα  κάνω  ψαγμένα  ποστ και θα σας  γράφω  ποιοτικά  ρεπορτάζ !
Θα  με  διαβάζετε  όμως ? 

Όχι  ρε  ποιοτικά  πράματα  θα  σου  λέω
Π.Χ.
Τί  χρώμα  βρακάκι  φοράνε
Αν  είναι βαμβακερό μεταξωτό ή  ζέρσευ
Σε  ποια  αρέσει  ο Μαρκές  και  ποια  διαβάζει  Κούντερα !
Ποια  είναι ... καλό παιδί !
Που  έχει  ωραία  φώτα , μάρμαρα  στους  καμπινέδες , ζεστό  νερό  για  να  πλύνεις  τα  παπαράκια  σου  μετά  το νευροτοξικό χερογλύκανο  και  τέτοια  !
Δεν  αξίζω  ρε  μάγκα  είμαι  κορόιδο
Να  μη  με  διαβάζεις !
Ξεμωράθηκα
η φοτοτικι δεν πηγε καλα φαινεται ....
:2funny:  :2funny:  :2funny: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom