Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εσύ  μικρέ  να  φορτώσεις  πρώτα  και  μετά  να  κρίνεις  το θείο .
Γίναμε  ένα  πράμα  ίσιωμα  εδώμεσα 
Γαμώ  την  πρωτοχρονιά  μου  γαμώ !
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Εσύ  μικρέ  να  φορτώσεις  πρώτα  και  μετά  να  κρίνεις  το θείο .
Γίναμε  ένα  πράμα  ίσιωμα  εδώμεσα 
Γαμώ  την  πρωτοχρονιά  μου  γαμώ !
καποιοι αντι να γραφουν
ενημερωσεις, κριτικες και να μας λενε πως
τα περασαν, αναλωνονται σε χαρακτηρισμους, 
κατηγοριες και αφορισμους....  :uglystupid:  :uglystupid: 
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν  σου  λέω  τπτ .
Όλο τζαμπα τσόντα θέλεις !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ολίγον  σέβας  δεν βλάπτει  που εποφθαλμιάς  τη θεία !
Μπαρμπουνομανή  ιχθυολόγε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αλλά  και  ο ροφός  κάνει  μία  σούπα !
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Αφού το ξέρεις ρε pur. αν δε μάθω τι μάρκα ταμπόν φοράει κάθε στριπτιζέζ στη Συγγρού θα σκάσω!!!

Borg αδερφέ σε χαιρετώ και εσένα και επίσης ένα μεγάλο respect στο Τιτανομέγιστο Νick (ex-Koen)
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Έχεις  κόσμο  να  ρωτάς  ρε  τί  με  θες  εμένα ?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αφού το ξέρεις ρε pur. αν δε μάθω τι μάρκα ταμπόν φοράει κάθε στριπτιζέζ στη Συγγρού θα σκάσω!!!

Borg αδερφέ σε χαιρετώ και εσένα και επίσης ένα μεγάλο respect στο Τιτανομέγιστο Νick (ex-Koen)
για σου κιριε καθιγιτα ,θελο μαθιματα να μου κανισ
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Έχεις  κόσμο  να  ρωτάς  ρε  τί  με  θες  εμένα ?

Έλα ντε?? Ίσως γιατί γιατί είσαι από τους λίγους  (εκτός από τον αδερφικό μου φίλο το καράφλα) που δε θέλουν ανταλλάγμα και δε τάζουν λαγούς με πετραχίλια.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αφού  ρε  εγώ  τα  παίρνω  για  να  είμαι παπαγάλος  και  να  διαφημίζομαι !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  είμαι  και  κορόιδο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Έλα ντε?? Ίσως γιατί γιατί είσαι από τους λίγους  (εκτός από τον αδερφικό μου φίλο το καράφλα) που δε θέλουν ανταλλάγμα και δε τάζουν λαγούς με πετραχίλια.
εγο θελο να μαθο,θα σασ κερασο και κοτο με πρασινι
Αφού  ρε  εγώ  τα  παίρνω  για  να  είμαι παπαγάλος  και  να  διαφημίζομαι !
η μελοψιτακι ινε τρισεβγενικι,και εσισ κιριε πλεον εχετε βρεθι στιν απιοτικι πλεβρα,το ποταμι δε γιριζι πισο,μονο σε περιπτοσι ποταμοκολπον αλα αμαζονιου με κοντινο φεγκαρι

και εσισ ιστε Ελιν απιοτικοσ πλεον
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Όταν είναι κανείς πιτσιρικάς, συχνότατα πιστεύει ότι μόνο αυτός κατέχει την απόλυτη αλήθεια για το οποιοδήποτε θέμα και γεμάτος πάθος προσπαθεί να πείσει και τους άλλους γι' αυτό. Μεγαλώνοντας όμως συνήθως του περνάει αυτή η ασθένεια.

Δεν μπορώ με τίποτα να καταλάβω γιατί υπάρχει λοιπόν τόσο πάθος. Δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί θα πρέπει σε όλους να αρέσουν τα ίδια - αν το καλοσκεφτείτε θα δείτε ότι αυτό ευτυχώς που δεν συμβαίνει, αλλιώς θα κάνανε όλοι κολοτούμπες πίσω από την ίδια γυναίκα, στο ίδιο μαγαζί, τις ίδιες ώρες. Μεγάλη ευτυχία που δεν γίνεται έτσι.

Θυμάμαι πριν από αρκετά χρόνια ήμουν τρισευτυχισμένος που έκανα παρέα με ένα φιλαράκι ο οποίος (σαν και μένα) είχε τότε πάθος με το σινεμά. Ε λοιπόν, ήταν καρατσεκαρισμένο ότι δεν υπήρχε καμία περίπτωση να συμφωνήσουμε για ταινία - μαύρο αυτός, άσπρο εγώ. Μάπα αυτός, αριστούργημα εγώ. Ο τέλειος συνδυασμός: τον άφηνα να πάει να δει πρώτος τις ταινίες και μετά ήξερα με ασφάλεια ποιες να αποφύγω. Το ίδιο συμβαίνει και με μπόλικες κριτικές αυτού του site, γι' αυτό και τους ευχαριστώ όλους αυτούς που κάνουν τον κόπο να τις κάνουν.
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Αφού  ρε  εγώ  τα  παίρνω  για  να  είμαι παπαγάλος  και  να  διαφημίζομαι !
Mπα άστο... σε αυτό το τομέα σε περνάω. Έγω έχω πάρει περισσότερα και έχω κάνει σχολή παπαγαλισμού
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όταν είναι κανείς πιτσιρικάς, συχνότατα πιστεύει ότι μόνο αυτός κατέχει την απόλυτη αλήθεια για το οποιοδήποτε θέμα και γεμάτος πάθος προσπαθεί να πείσει και τους άλλους γι' αυτό. Μεγαλώνοντας όμως συνήθως του περνάει αυτή η ασθένεια.

Δεν μπορώ με τίποτα να καταλάβω γιατί υπάρχει λοιπόν τόσο πάθος. Δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί θα πρέπει σε όλους να αρέσουν τα ίδια - αν το καλοσκεφτείτε θα δείτε ότι αυτό ευτυχώς που δεν συμβαίνει, αλλιώς θα κάνανε όλοι κολοτούμπες πίσω από την ίδια γυναίκα, στο ίδιο μαγαζί, τις ίδιες ώρες. Μεγάλη ευτυχία που δεν γίνεται έτσι.

Θυμάμαι πριν από αρκετά χρόνια ήμουν τρισευτυχισμένος που έκανα παρέα με ένα φιλαράκι ο οποίος (σαν και μένα) είχε τότε πάθος με το σινεμά. Ε λοιπόν, ήταν καρατσεκαρισμένο ότι δεν υπήρχε καμία περίπτωση να συμφωνήσουμε για ταινία - μαύρο αυτός, άσπρο εγώ. Μάπα αυτός, αριστούργημα εγώ. Ο τέλειος συνδυασμός: τον άφηνα να πάει να δει πρώτος τις ταινίες και μετά ήξερα με ασφάλεια ποιες να αποφύγω. Το ίδιο συμβαίνει και με μπόλικες κριτικές αυτού του site, γι' αυτό και τους ευχαριστώ όλους αυτούς που κάνουν τον κόπο να τις κάνουν.

Είσαι  δάσκαλος  αρχοντικός !
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Θέλω να με αναλάβει ο Nick025 για ιδιαίτερα.... που έχουμε και τα ίδια σκυλογούστα στα λαικά άσματα.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Θέλω να με αναλάβει ο Nick025 για ιδιαίτερα.... που έχουμε και τα ίδια σκυλογούστα στα λαικά άσματα.

Για πήγαινε στο θρεντ του BG, σελίδες περίπου 95-100 αν θυμάμαι καλά να δεις συζήτηση για μουσική επιπέδου ...!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom