Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ApolloCreed

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως, και σόρυ για το άσχετο, αυτό το "ρε μαν" του φίλου Whitey είναι όλα τα λεφτα!!!  :rockon:
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Οπως παντα καθε γκομενα εχει 30 αντρεσ φιλουσ στο Myspace στη σειρα. ΠΑΙΔΙΑ μιλαω σα..πατερας  :P αφηστε τις νετ μλκιες και βγειτε εξω και γω παλιααααα ετσι εκανα αλλα δε βγαινει ακρη...και να βγει κατι καλο δε θα ναι
 

Επισκέπτης
myspace.com μάγκες. βαλτε στο browse τα κριτίριά σας και την χώρα επιλογής σας και από γυναίκες να φαν κι οι κότες.
οσο για τις ρωσίδες μην τις θεοποιείται αγαπητοί συνοδοιπόροι.σας μιλάει παθών και κα έχω ξαναπεί και σε άλλο thread. δεν είναι τόσο ιδανικά τα πράγματα και όποιος θέλει του το αναλύω κιόλας. ορισμένοι εδω μέσα τις γνωρίζουν στα στριπ και στα ρδέλα, θαμπώνουν, τις εκθειάζουν σα μαλάκες αγνοώντας πολλές παραμέτρους.

Ασε φιλε μα εχουμε δει τι μπαζολες ειναι οι Ελεινιδες.Και δεν εκθειαζουμε τις ρωσιδες μονο και γενικα τις στριπτιζουδες αλλα μιλαμε για τα ξενα μουνια.Σκανδιναβες κτλ που ερχονται εδω καθε χρονο μας δειχνουν ποσο πισω ειναι η κουλτουρα μας και τι συντηρητισμος δερνει τις δικιες μας και γενικα ποσο χαλια ειναι σαν γυναικες.
Τωρα αν καποιος την πατησε με καμια στριπτιζου λογικο να καθεται να λεει και να λεει αλλα αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι οι πραγματικες γυναικες ειναι εξωτερικο και εμεις εδω Ελλαδα εχουμε φτηνα υποκαταστατα μουνιου.
 

Επισκέπτης
friend δεν είμαι υπέρμαχος των ελεεινίδων.με ρωσίδα συζώ.αλλα καλο είναι να μη βλέπουμε μόνο το τυράκι, να βλέπουμε και την φάκα...
και δεν μιλάω για πουτανες,μιλάω για σοβαρή σχέση με ρωσίδα...

φακα μπορει να ειναι η καθε γυναικα αυτο δεν λεει τιποτα.Εμεις μιλαμε γενικα για την καταντια των Ελεινιδων και την χαμηλη τους ποιοτητα σαν γυναικες πλην ελαχιστων περιπτωσεων.
 

Επισκέπτης
φακα μπορει να ειναι η καθε γυναικα αυτο δεν λεει τιποτα.Εμεις μιλαμε γενικα για την καταντια των Ελεινιδων και την χαμηλη τους ποιοτητα σαν γυναικες πλην ελαχιστων περιπτωσεων.
ναι όμορφα τα λες αλλά έχεις συζήσει με Ρωσίδα?
 

Επισκέπτης
ναι όμορφα τα λες αλλά έχεις συζήσει με Ρωσίδα?

Κοιτα αν εσενα προσπαθησε να σε καψει η ρωσιδα που συζουσες και εχεις καποια τραυματικη εμπειρια γενικα το καταλαβαινω και το σεβομαι.Εγω βλεπω ομως την καταντια εδω των δικων μας γυναικων.Και για εμενα αλλα και για τους περρισοτερους αντρες το κριτηριο του καλου κρεβατιου και της εμφανισης μετρανε πολυ.Και σε αυτο υπερεχουν οι ξενες γενικα και οχι μονο οι Ρωσιδες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κοιτα αν εσενα προσπαθησε να σε καψει η ρωσιδα που συζουσες και εχεις καποια τραυματικη εμπειρια γενικα το καταλαβαινω και το σεβομαι.Εγω βλεπω ομως την καταντια εδω των δικων μας γυναικων.Και για εμενα αλλα και για τους περρισοτερους αντρες το κριτηριο του καλου κρεβατιου και της εμφανισης μετρανε πολυ.Και σε αυτο υπερεχουν οι ξενες γενικα και οχι μονο οι Ρωσιδες.
ναι, αλλα.. εχεις συζησει με ρωσιδα ????
εχεις ξυπνησει (για μακροχρονιο διαστημα) μαζι της ?
εχεις παει στο σουπερ μαρκετ μαζι της ?
εχεις ξυπνησει, κυριακη πρωι, μαζι της και να φτιαξετε καφε και να κανετε/λετε μαλακιες ?
κ.ο.κ.
 

Επισκέπτης
Κοιτα αν εσενα προσπαθησε να σε καψει η ρωσιδα που συζουσες και εχεις καποια τραυματικη εμπειρια γενικα το καταλαβαινω και το σεβομαι.Εγω βλεπω ομως την καταντια εδω των δικων μας γυναικων.Και για εμενα αλλα και για τους περρισοτερους αντρες το κριτηριο του καλου κρεβατιου και της εμφανισης μετρανε πολυ.Και σε αυτο υπερεχουν οι ξενες γενικα και οχι μονο οι Ρωσιδες.
δεν έχω καμιά τραυματική εμπειρία με καμιά δεν ήμουνα καψούρης μαζί της αλλά έχω την πείρα από πολλές εδώ μπορεί να έχουν πολλά θετικά επάνω στον έρωτα στο σεξ να έχουν γενικά μια κουλτούρα όμως  δεν μπορούν εύκολα να είναι συμβατές με τον Έλληνα που την καλύτερη μουνάρα  γκόμενα να έχει πάντα ψάχνει και σε άλλες πολιτείες και λόγο που το ξέρουν το σκηνικό δεν θα τολμάς να μιλάς στο τηλέφωνο ούτε με την μάνα σου.
 

Επισκέπτης
δεν έχω καμιά τραυματική εμπειρία με καμιά δεν ήμουνα καψούρης μαζί της αλλά έχω την πείρα από πολλές εδώ μπορεί να έχουν πολλά θετικά επάνω στον έρωτα στο σεξ να έχουν γενικά μια κουλτούρα όμως  δεν μπορούν εύκολα να είναι συμβατές με τον Έλληνα που την καλύτερη μουνάρα  γκόμενα να έχει πάντα ψάχνει και σε άλλες πολιτείες και λόγο που το ξέρουν το σκηνικό δεν θα τολμάς να μιλάς στο τηλέφωνο ούτε με την μάνα σου.

Εγω ομως δεν εχω την κουλτουρα του νεοελληνα οπως λες.Και μπορω να ανεχομαι αρκετες ζηλεις και καψωνια απο μια γκομενα που τα αξιζει ομως.
 

Επισκέπτης
και ένα βασικό για της Ρωσίδες το 99% έχουν αδυναμία στους μαυριδερούς λόγο που είναι ασπριδερές αυτές.
επί κομμουνισμού πολλές που ταξίδευαν σε Βουλγαρία Ρουμανία η Ουγγαρία το κάνανε για να πηδηχτούν με τσιγγάνους κάτι ανάλογο με της σκανδιναυές εδώ με τους μεσογειακούς λαούς.
 

Επισκέπτης
και ένα βασικό για της Ρωσίδες το 99% έχουν αδυναμία στους μαυριδερούς λόγο που είναι ασπριδερές αυτές.
επί κομμουνισμού πολλές που ταξίδευαν σε Βουλγαρία Ρουμανία η Ουγγαρία το κάνανε για να πηδηχτούν με τσιγγάνους κάτι ανάλογο με της σκανδιναυές εδώ με τους μεσογειακούς λαούς.

Οι ελληνιδες να δεις ποσο γουσταρουν τους μαυρους!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παντως ενα εκλεκτο μελος του φορουμ, μου ειχε πει καποτε αναμεσα σε αλλα:
''....η ρωσιδα κρυβει μεσα της δέκα φασολες..''
 

Επισκέπτης
Εγω ομως δεν εχω την κουλτουρα του νεοελληνα οπως λες.Και μπορω να ανεχομαι αρκετες ζηλεις και καψωνια απο μια γκομενα που τα αξιζει ομως.
φίλε μου το λες τώρα που είσαι πιτσιρικάς αλλά όταν ζήσεις με μια γυναίκα μαζί μετά από 2 μήνες η τον κώλο σου πιάνεις η τον δικό της το ίδιο είναι.
 

Επισκέπτης
η Ελληνίδα αν γίνει κάτι στραβό μια παρεξήγηση δεν θα πάει να πηδηχτεί άμεσα τουλάχιστον η Ρωσίδα το πρώτο που θα κάνει θα είναι αυτό.

φιλε μου συγνωμη αλλα σε αυτο κανεις μεγαλο λαθος!Δεν ξερω αν αυτα ισχυανε επι της εποχης σου η σημερινη Εληνιδα αμα της κανεις μαλακια θα παρει ολη σου την παρεα.Και το λεω απο προσωπικη εμπειρια με φιλους και γνωστους που εχω δει να τρωνε το κερατο μεχρι να φτανει στο στυλο της ΔΕΗ.
 

Επισκέπτης
φιλε μου συγνωμη αλλα σε αυτο κανεις μεγαλο λαθος!Δεν ξερω αν αυτα ισχυανε επι της εποχης σου η σημερινη Εληνιδα αμα της κανεις μαλακια θα παρει ολη σου την παρεα.Και το λεω απο προσωπικη εμπειρια με φιλου και γνωστους που εχω δει να τρωνε το κερατο μεχρι να φτανει στο στυλ της ΔΕΗ.
εσύ καλά καλά δεν  έχεις πάει μα πουτάνα και πας να μας αναλύσεις το τι είναι οι Ελληνίδες? καλά σε κανέναν στα κυβικά σου εντάξει αλλά μιλάς σε ένα άτομο 52 ετών με 2 γάμους, που οι Ρωσίδες και οι Βουλγάρες λίγες είναι που δεν με γνωρίζουν, και να σου πω και κάτι που ντρέπομαι που το λέω δημόσια στα 40 μου με είχε ερωτευθεί πιπίνι 23 ετών από την Ουκρανία που ήταν παρθένα και το έκανε μαζί μου για πρώτη φορά?
 

Επισκέπτης
εσύ καλά καλά δεν  έχεις πάει μα πουτάνα και πας να μας αναλύσεις το τι είναι οι Ελληνίδες? καλά σε κανέναν στα κυβικά σου εντάξει αλλά μιλάς σε ένα άτομο 52 ετών με 2 γάμους, που οι Ρωσίδες και οι Βουλγάρες λίγες είναι που δεν με γνωρίζουν, και να σου πω και κάτι που ντρέπομαι που το λέω δημόσια στα 40 μου με είχε ερωτευθεί πιπίνι 23 ετών από την Ουκρανία που ήταν παρθένα και το έκανε μαζί μου για πρώτη φορά?

Δεν με ξερεις ρε μαν για να λες αν εχω παει με πουτανα η οχι.Αν θες να ξερεις εχω φαει στην μαπα τις Ελεινιδες αρκετα και ξερω τι κουμασια ειναι.Μην ανησυχεις παντως βρισκω και γαμαω καλα(οχι Ελεινιδες προφανως).Μπορει να εισαι 52 χρονων με του κοσμου τις εμπειριες αλλα αλλαζεις και διεστρεβλωνεις το θεμα.Εμεις ξεκινισαμε να λεμε για το ποσο σαβουρες και συντηρητικες και σεμνοτυφες ειναι αρκετες Ελληνιδες και εσυ το πας αλλου.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εσύ καλά καλά δεν  έχεις πάει μα πουτάνα και πας να μας αναλύσεις το τι είναι οι Ελληνίδες? καλά σε κανέναν στα κυβικά σου εντάξει αλλά μιλάς σε ένα άτομο 52 ετών με 2 γάμους, που οι Ρωσίδες και οι Βουλγάρες λίγες είναι που δεν με γνωρίζουν, και να σου πω και κάτι που ντρέπομαι που το λέω δημόσια στα 40 μου με είχε ερωτευθεί πιπίνι 23 ετών από την Ουκρανία που ήταν παρθένα και το έκανε μαζί μου για πρώτη φορά?
καλά αρίωνα είσαι μεγάλη κουφάλα ρε....έχεις τέτοιες άκρες και δεν κάνεις κονέ στα φιλαράκια βρε?..που είναι και ελεύθτρα παιδιά?....σα δεν ντρέπεσε λίγο...κώνιο θα βάλω ρε στο κρασί σου την επόμενη φορά...κουφάλα μονοφαγά.... :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν με ξερεις ρε μαν για να λες αν εχω παει με πουτανα η οχι.Αν θες να ξερεις εχω φαει στην μαπα τις Ελεινιδες αρκετα και ξερω τι κουμασια ειναι.Μην ανησυχεις παντως βρισκω και γαμαω καλα(οχι Ελεινιδες προφανως).Μπορει να εισαι 52 χρονων με του κοσμου τις εμπειριες αλλα αλλαζεις και διεστρεβλωνεις το θεμα.Εμεις ξεκινισαμε να λεμε για το ποσο σαβουρες και συντηρητικες και σεμνοτυφερ ειναι αρκετες Ελληνιδες και εσυ το πας αλλου.
ρε φίλε κατάλαβε ένα πράγμα δικαίωμα σου να πιστεύεις ότι θέλεις όμως εσύ έχεις πάρει βόλτα μερικά θρέντ εδώ και έχεις φάει κώλυμα με της Ελληνίδες σε λίγο θα καταντήσεις γραφικός με όλα αυτά σαν τον άλλο που έχει φάει κώλυμα με την γυναίκα του την 150 κιλά που θέλουν να το παίξουν πορνοστάρ και το νέο ανερχόμενο αστέρι εδώ τον Δημητράκη. 
 

Επισκέπτης
καλά αρίωνα είσαι μεγάλη κουφάλα ρε....έχεις τέτοιες άκρες και δεν κάνεις κονέ στα φιλαράκια βρε?..που είναι και ελεύθτρα παιδιά?....σα δεν ντρέπεσε λίγο...κώνιο θα βάλω ρε στο κρασί σου την επόμενη φορά...κουφάλα μονοφαγά.... :2funny:
τι να κάνω ρε αλόθρησκε μην κοιτάς που ξεσπάω λίγο εδώ μέσα τράβηξα λούκια μετά την πρωτοχρονιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom