Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε φίλε κατάλαβε ένα πράγμα δικαίωμα σου να πιστεύεις ότι θέλεις όμως εσύ έχεις πάρει βόλτα μερικά θρέντ εδώ και έχεις φάει κώλυμα με της Ελληνίδες σε λίγο θα καταντήσεις γραφικός με όλα αυτά σαν τον άλλο που έχει φάει κώλυμα με την γυναίκα του την 150 κιλά που θέλουν να το παίξουν πορνοστάρ και το νέο ανερχόμενο αστέρι εδώ τον Δημητράκη. 

Δικαιωμα μου ειναι να λεω την γνωμη μου για το ποσο μαπες θεωρω τις Ελεινιδες...Εσυ βλεπω οτι ενοχλεισαι με αυτο.Αλλα δεν ειμαι μονος.Και αλλα αξιολογα μελη εχουν την ιδια αποψη για τις Ελεινιδες.
 

Επισκέπτης
Yπάρχουν φοιτητικες εστίες μόνο με ξένους φοιτητές! Μεγάλη ποικιλία απο ρωσίδες και απο βαλκάνια!
 

Επισκέπτης
φιλαράκι για να μην το παιδεύουμε το θέμα και πολύ..
εσύ που είσαι μερακλής και θες αποκλειστικά ξένες.
οι μοναδικές ξενες που παίζουν ελλαδα διαθεσιμες είναι οι του ανατολικού μπλοκ.
πέρα απο το να τις γαμάς καποια στιγμη θα θελησεις και κατι σοβαρότερο.
και μιας και εισαι μερακλης θα καβατζωσεις μια απο τις πιο πανω.
εκει φιλαρακι ετοιμασου να εισαι πολυ large να να κρατησεις τη σχεση/γαμο σου.
ετοιμασου να φας στη μαπα το παιδακι της απο τον πρωην γαμο της (τι νομιζεις οτι κανουν στην ελλαδα? ηρθαν για να δουν την ακροπολη?), ετοιμασου να υποστεις τα κομπλεξ που της εχει προκαλεσει η ελληνικη ρατσιστικοτατη νοοτροπια, να δεχτεις οτι η μονη διαθεσιμη δουλεια γι'αυτην ειναι να πλενει σκαλες και να σερβιρει καφεδες, να σε τσουζει η κωλαρα σου οταν πηγαινεις σουπερ μαρκετ, να ειναι η πιο hardcore φασολα που εχεις γνωρισει γιατι θα εισαι το μοναδικο της στηριγμα, διακοπες να πηγαινεις στο χωριο της στην ουκρανια να δει τους γονεις της και ναι να μην μπορεις να μιλησεις στο τηλεφωνο ουτε με την μανα σοθ απο τη ζηλια...
κατα τ'αλλα ειναι καλα κοριτσια,κορμαρες και κανουν καλο κρεβατι...

ναι σε ευχαριστω για την προειδοποιηση....
Δεν εχω δει τετοιες καταστασεις με Ελεινιδες νομιζεις?Στην Ελλαδα να δεις τα πεθερικα ποσο δυναμη και επιρροη εχουν πανω στο ζευγαρι.Σηκω κατσε εχουν το ζευγαρι.
Ασε φιλε εχουν δει αρκετα τα ματια μου  για να την πατησω ξερω ποσο μαπες ειναι οι Ελεινιδες αλλα πανω απο ολα τα ελληνικα στερεοτυπα.
 

Επισκέπτης
ναι σε ευχαριστω για την προειδοποιηση....
Δεν εχω δει τετοιες καταστασεις με Ελεινιδες νομιζεις?Στην Ελλαδα να δεις τα πεθερικα ποσο δυναμη και επιρροη εχουν πανω στο ζευγαρι.Σηκω κατσε εχουν το ζευγαρι.
Ασε φιλε εχουν δει αρκετα τα ματια μου  για να την πατησω ξερω ποσο μαπες ειναι οι Ελεινιδες αλλα πανω απο ολα τα ελληνικα στερεοτυπα.
στο χωριό μου λένε τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς.
 

Επισκέπτης
στο χωριό μου λένε τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς.

Αυτο ισχυει τοτε καιγια εσενα και τους αλλους που επιμενουν στις αποψεις τους.
Τι προσπαθεις ρε κακομοιρε αριον να μου αλαξεις την γνωμη....Αφου ξερω εχω ζησει και δει ποσο μαπες ειναι οι Ελεινιδες και ξερω τι ειδους γυναικα θελω.Τωρα αν εσυ το παιρνεις πατριωτικα τι να σου πω...Πηγαινε παρηγορησου στην γυναικα σου.
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Καλά ρε thread είναι αυτό?????
frapoutsinos τα είπες Ο.Κ.
Ξέχασες και τα ΚΕΡΑΤΑ που θα του ρίχνει με τους άλλους ΕΛΛΗΝΕΣ και αυτός ως ΕΛ-ΛΗΝ θα το δέχεται. Τι να κάνει θα μου πεις. Ετσι είναι η ζωή. Και μιλάμε για πολύ κέρατο.
Αντε μήπως βγεί και στην Αννίτα.
Αλλά για να σοβαρευτούμε, και αφήστε τις Ελληνίδες ήσυχες να τις πηδάμε μόνο εμείς.
 

Επισκέπτης
Καλά ρε thread είναι αυτό?????
frapoutsinos τα είπες Ο.Κ.
Ξέχασες και τα ΚΕΡΑΤΑ που θα του ρίχνει με τους άλλους ΕΛΛΗΝΕΣ και αυτός ως ΕΛ-ΛΗΝ θα το δέχεται. Τι να κάνει θα μου πεις. Ετσι είναι η ζωή. Και μιλάμε για πολύ κέρατο.
Αντε μήπως βγεί και στην Αννίτα.
Αλλά για να σοβαρευτούμε, και αφήστε τις Ελληνίδες ήσυχες να τις πηδάμε μόνο εμείς.

Καλα καημενε και εσυ κοιμησου με το ονειρο οτι οι Ελεινιδες δεν φορανε κερατα.Αυτες τις καραμελες πιπιλανε τωρα οι μπαζολες Ελεινιδες που λυσανε επειδη βλεπουν οτι οι πραγματικες γυναικες παιρνουν τους αντρες τους και λενε σχολια του στυλ "Κρυοκολες οι ξενες,"Πουτανες οι ξενες","Θα σου φορεσουν το κερατο ετσι και τις παντρευτεις" (ενω εσυ ρε καργια δεν 8α το μου το φορεσεις ε?).
Ασε φιλαρακι δεν παιρνανε αυτα εδω.
 

Επισκέπτης
Αυτο ισχυει τοτε καιγια εσενα και τους αλλου που επιμενουν στις αποψεις του.
Τι προσπαθεις ρε κακομοιρε αριον να μου αλαξεις την γνωμη....Αφου ξερω εχω ζησει και δει ποσο μαπες ειναι οι Ελεινιδες και ξερω τι ειδους γυναικα θελω.Τωρα αν εσυ το παιρνεις πατριωτικα τι να σου πω...Πηγαινε παρηγορησου στην γυναικα σου.
ρε φίλε δεν κατάλαβες τόση ώρα γιατί στα λέω απλά της προσωπικές σου απόψεις να της κρατάς για την πάρτι σου δεν θα σηκώσεις εσύ την σημαία της επανάστασης, δηλαδή με αυτό που κάνεις τι επιδιώκεις της Ελληνίδες να της ρίξουμε στον καιάδα? δεν κατάλαβες ότι καταντάς γραφικός με κάτι τέτοια? λόγο ότι εσύ καψουρεύτικες μια ρωσίδα άλλαξε ο κόσμος? έχεις ακόμα να τραβήξεις ζόρια και ζόρια.
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Καλα καημενε και εσυ κοιμησου με το ονειρο οτι οι Ελεινιδες δεν φορανε κερατα.Αυτες τις καραμελες πιπιλανε τωρα οι μπαζολες Ελεινιδες που λυσανε επειδη βλεπουν οτι οι πραγματικες γυναικες παιρνουν τους αντρες τους και λενε σχολια του στυλ "Κρυοκολες οι ξενες,"Πουτανες οι ξενες","Θα σου φορεσουν το κερατο ετσι και τις παντρευτεις" (ενω εσυ ρε καργια δεν 8α το μου το φορεσεις ε?).
Ασε φιλαρακι δεν παιρνανε αυτα εδω.
Ποιος σου μίλησε εσένα?????
Εγώ στον frapoutsino έγγραψα.
 

Επισκέπτης
ρε φίλε δεν κατάλαβες τόση ώρα γιατί στα λέω απλά της προσωπικές σου απόψεις να της κρατάς για την πάρτι σου δεν θα σηκώσεις εσύ την σημαία της επανάστασης, δηλαδή με αυτό που κάνεις τι επιδιώκεις της Ελληνίδες να της ρίξουμε στον καιάδα? δεν κατάλαβες ότι καταντάς γραφικός με κάτι τέτοια? λόγο ότι εσύ καψουρεύτικες μια ρωσίδα άλλαξε ο κόσμος? έχεις ακόμα να τραβήξεις ζόρια και ζόρια.

Ρε φιλε ενταξει εδω για την πλακα μας μπαινουμε να λεμε και την γνωμη μας.Εμενα μου αρεσει να το λεω και να το φωναζω για τις Ελεινιδες και οχι μονο στο φορουμ εδω αλλα και σε ολους τους καημενους Ελληνες που τεινουν να γινουν "κοκινιστοι".
Δεν επιδιωκω τπτ απλα την βρισκω να λεω οτι πιστευω.
 

Επισκέπτης
Ποιος σου μίλησε εσένα?????
Εγώ στον frapoutsino έγγραψα.

Απλα αναφεροσουν με πλαγιο τροπο και στα λεγομενα μου και ηθελα να σου πω οτι απατασαι  αν πιστευεις οτι οι Ελλεινιδες ειναι ντρομπρες και δεν κερατωνουν.
 

Επισκέπτης
Ρε φιλε ενταξει εδω για την πλακα μας μπαινουμε να λεμε και την γνωμη μας.Εμενα μου αρεσει να το λεω και να το φωναζω για τις Ελεινιδες και οχι μονο στο φορουμ εδω αλλα και σε ολους τους καημενους Ελληνες που τεινουν να γινουν "κοκινιστοι".
Δεν επιδιωκω τπτ απλα την βρισκω να λεω οτι πιστευω.
εγώ δόξα το Θεό καλά περνάω με την γυναίκα μου και μάλιστα Ελληνίδα και Σπαρτιάτισα.
 

Επισκέπτης
εγώ δόξα το Θεό καλά περνάω με την γυναίκα μου και μάλιστα Ελληνίδα και Σπαρτιάτισα.

Ωραιος.Να συνεχισετε ετσι καλα και ασε σε εμας τις Ρωσιδες.Τυχερος αν σου εκατσε βολικη Ελληνιδα γυναικα χωρις τα πεθερικα με το πιστολι απο πανω και βλεπεται και σαν γυναικα.
Και αμα δεν ειναι και σεμνοτυφη,συντηρητικη και σε ανεβαζει στο κρεβατι τοτε επεσες στις ελαχιστες εξαιρεσεις.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ρε φίλε δεν κατάλαβες τόση ώρα γιατί στα λέω απλά της προσωπικές σου απόψεις να της κρατάς για την πάρτι σου δεν θα σηκώσεις εσύ την σημαία της επανάστασης, δηλαδή με αυτό που κάνεις τι επιδιώκεις της Ελληνίδες να της ρίξουμε στον καιάδα?
Ε όχι και στον καιάδα προς θεού.Είπαμε οτι υπαρχει αντιπαθεια σε ορισμενες κακες συμπεριφορες από Ελληνίδες(οχι ολες)αλλα αμα της ριξουμε στον καιαδα και στην πυρα,μετα θα μας καβαλησουνε αλλες παλι και θα παρουνε ψιλα τον αμανε!!!!!!!!!!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Με την ελεεινίδα δε παντρεύεσαι μόνο τα πεθερικά, δηλαδή τον μαλάκα που προσπαθεί να σε πείσει ότι η μικρή του πριγκήπισσα είναι παρθένα και τη στρίγκλα που κάνει μαθήματα στη κόρη της πως να σε φέρει βόλτα, αλλά και τις κολλητές της, τους κολλητούς της, τους πρώην της, τον γκέυ κολλητό της, και πάει λέγοντας.

Θα συμφωνήσω όμως ότι πολλές ανατολικές έχουν και 1-2 παιδιά που θέλουν να εξασφαλίσουν, οπότε διαλέξτε όσες δεν έχουν. Αν και πλέον και πολλές ελεεινίδες έχουν, οπότε τι να λέμε. Έχει γεμίσει ο τόπος ανύπαντρες μητέρες.

Και όπως είπα και πριν, αν είναι να μας τα φάει κάποια, να μας τα φάει τουλάχιστον κάποια που να λες "μου τα έφαγε αλλά τα άξιζε", όχι μια χαμουροφασόλα που να λες "μου τα έφαγε μια ελεεινίδα τσουκαλοφασόλα που παίζει να ήταν και τραβέλι".

Το ίδιο είναι να δίνεις 100 ευρώ για να φας καλοψημένα παϊδάκια και το ίδιο είναι να δίνεις 100 ευρώ για να φας μια μπαγιάτικη τυρόπιτα;
 

Επισκέπτης
Πεστα ρε Todok.Βλεπω εχουμε γεμισει θυματα που αρεσκονται να γινονται τα κατοικιδια μιας Ελεινιδας.
Τουλαχιστον αν μας τα φαει το μουνι να ειναι πραγματικο μουνι και αξιο και οχι ενα φτηνο υποκαταστατο του πραγματικου μουνια.
Ουστ μπαζολες Ελεινιδες
 

Επισκέπτης
Πεστα ρε Todok.Βλεπω εχουμε γεμισει θυματα που αρεσκονται να γινονται τα κατοικιδια μιας Ελεινιδας.
Τουλαχιστον αν μας τα φαει το μουνι να ειναι πραγματικο μουνι και αξιο και οχι ενα φτηνο υποκαταστατο του πραγματικου μουνια.
Ουστ μπαζολες Ελεινιδες
τελικά ο τρόπος που μιλάς για της Ελληνίδες δείχνουν άτομο που τραβάει χοντρό ζόρι  πρέπει να σου έχει κάνει χοντρή ζημιά κάποια  Ελληνίδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom