Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Έλα μωρέ 1 χαρά γαμιούνται οι Ελληνίδες..Αρκεί να ψάξεις και να βρεις κάτι καλό.... :cool2:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Τι να χαλαρωσω ρε μαν?Εσυ μου την μπαινεις αδικαιολογητα επειδη παρεξηγησες που λεω ποσο σαβουρες ειναι οι Ελεινιδες.Συμβιβασου με αυτες και μην μου την μπανεις.

Ποτέ δεν είπα οτι πηδάω ΜΟΝΟ ελληνίδες ή μόνο ρωσίδες ή μόνο βραζιλάνες ή ζουαζιλανδές. Αλήθεια, που βρήκες οτι το είπα αυτό;

Ειλικρινά στ'αρχίδια μου τι εθνικότητας γκόμενες γαμάς ή δε γαμάς - και ούτε με ενδιαφέρει να μάθω τι έχεις περάσει στη ζωή σου απο τις ελληνίδες και έγινες ετσι.

Αν νομίζεις οτι στη μπαίνω, πίστεψέ με - δεν έχεις ιδέα για τι πράγμα μιλάς.

Ας ρίξουμε τίτλους τέλους στο μεταξύ μας διάλογο. Και μην είσαι επιθετικός χωρίς λόγο και σε λάθος ανθρώπους
 

Επισκέπτης
απλά σε ρωτάω γιατί όπως βάζεις το ζήτημα θεωρείς και την μητέρα σου μια ελεινίδα κατά τα δικά σου λεγόμενα και αυτός είναι ο λόγος που σε ρωτάω.για να κάνω μια διαπίστωση θέλω,

Τι θελεις?Να συγκρινω την μανα μου με τις Ρωσιδες?Τι περιμενεις να σου πω?Οτι ναι η μανα μου ειναι ωραιοτερη απο τις Ρωσιδες?Οτι ειπα το πιστευω για ολες τις Ελληνιδες.
 

Επισκέπτης
Τι θελεις?Να συγκρινω την μανα μου με τις Ρωσιδες?Τι περιμενεις να σου πω?Οτι ναι η μανα μου ειναι ωραιοτερη απο τις Ρωσιδες?Οτι ειπα το πιστευω για ολες τις Ελληνιδες.
ότι μια ελεινίδα σε ταίζει σε ποτίζει σε ξεσκατίζει και σε χαρτζιλικώνει και μερικές ρωσίδες σου τα τρώνε αυτό απλά θέλω να σου πώ ρε φίλε.
 

Επισκέπτης
ότι μια ελεινίδα σε ταίζει σε ποτίζει σε ξεσκατίζει και σε χαρτζιλικώνει και μερικές ρωσίδες σου τα τρώνε αυτό απλά θέλω να σου πώ ρε φίλε.

Σαν ανθρωπο ρε μαν εκτιμω τους γονεις μου και τους σεβομαι.Αλλα σαν γυναικα γυναικα την Ρωσιδα και γενικα τις ξενες τις θεωρω ανωτερες απο τις δικες μας.Αλλο η σχεση γονεα και παιδιου και αλλο τι μουνι γουσταρω να πηδαω.
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
πες τα ρε γκαλμπ ολες οι γκομενες ανεξαρτητως χρωματος εθνικοτητας κτλπ μια χαρα γαμιουνται απλα  θελει σωστο ψαξιμο σωστο ταιμινγκ και σωστο τροπο
 

Επισκέπτης
Σαν ανθρωπο ρε μαν εκτιμω τους γονεις μου και τους σεβομαι.Αλλα σαν γυναικα γυναικα την Ρωσιδα και γενικα τις ξενες τις θεωρω ανωτερες απο τις δικες μας.Αλλο η σχεση γονεα και παιδιου και αλλο τι μουνι γουσταρω να πηδαω.
φίλε μου εγώ δεν υποτιμώ κανέναν και κανέναν δεν υπερ εκτιμώ απλά στο δικό μας χέρι είναι ότι με αυτό που θα μας κάνει κλικ στο μάτι η στην καρδιά να το πάμε στον δικό μας δρόμο και όχι να υιοθετούμε μια μαλακία που πέταξε εδώ μέσα η κάπου αλλού ( για το ελεινίδες) και εμείς να το κάνουμε σημαία.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Παιδες χαλαρά pls..είναι και αργαμιση..
 

Επισκέπτης
Ορθώς σε έχουν ξεφτυλίσει στη χυλόπιττα οι ελληνίδες κομπλεξικό γυφτάκι.

Οταν τον παίζεις σκέφτεσαι στα ελληνικά ή στα ρώσικα;

Το επιπεδο σου και η μαλακια που σε τρωει φαινεται απο τα ποστ σου.Πηγαινε κτυπα το κεφαλι σου στον τοιχο να εκτονωθεις η μπες στα αθλητικα thread να εκτονωθεις εκει.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εκτος του οτι φυλετικα ειναι πιο ωραιες οι βορειες γυναικες και αυτο δεν σηκωνει αμφισβητηση οι δικες μας εχουν και συντηρητικη νοοτροπια.Ουτε στο κρεβατι αρκετες απο αυτες ειναι ικανες να σε ανεβασουν.Ακομα αρκετες απο αυτες εχουν τρομερη ανωριμοτητα σε μια σχεση και σε ζαλιζουν με ανουσια πραγματα κανοντας σου την ζωη δυσκολη.Υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα αντε να πεσεις στην καλη περιπτωση.
Ειναι και πολλα αλλα που βαριεμαι να τα λεω παλι.

Το θεμα δεν ειναι η μια και η αλλη ελληνιδα αλλα το 'υλικο' που ειναι φτιαγμενεs και πωs λειτουργουν.
οι ελληνιδεs ειναι χαλι μαυρο,δεν συγκρινονται με ρωσιδεs ουτε για πλακα.
για τον λιγουρη και τον σαβουρογαμη ειναι μια χαρα.

Πολύ σωστές τοποθετήσεις. Δε μπορούμε να συγκρίνουμε την ασχήμια με την ομορφιά!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
ότι μια ελεινίδα σε ταίζει σε ποτίζει σε ξεσκατίζει και σε χαρτζιλικώνει και μερικές ρωσίδες σου τα τρώνε αυτό απλά θέλω να σου πώ ρε φίλε.

Έτσι κι αλλιώς και οι ελεεινίδες να μας τα φάνε κοιτάνε, τουλάχιστον ας μας τα φάει μια γυναικάρα, όχι ένα μεσογειακό γυναικάκι που φέρεται σα τραβέλι.

Καλύτερα να τα φάμε σε λουκουμάδες παρά σε σκατούλες.
 

Επισκέπτης
Έτσι κι αλλιώς και οι ελεεινίδες να μας τα φάνε κοιτάνε, τουλάχιστον ας μας τα φάει μια γυναικάρα, όχι ένα μεσογειακό γυναικάκι που φέρεται σα τραβέλι.

Καλύτερα να τα φάμε σε λουκουμάδες παρά σε σκατούλες.

Ακριβως.Αν ειναι να παει χρημα σε μουνι ας παει τουλαχιστον σε πραγματικο μουνι και οχι σε φτηνο υποκαταστατο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σιγουρα θα υποφερα αρκετα και θα ηταν δυσκολα τα πραγματα.Ωστοσο θα εψαχνα απο δω και απο εκει ευκαιριες με ξενες.Ειτε τουριστριες ειτε αλλοδαπες που θα μενανε εδω.Αλλα κυριως θα πηγαινα καποια στιγμη να μεινω μονιμα στο εξωτερικο.Οπως βασικα σχεδιαζω να κανω και τωρα.
συμφωνο.αυτο εκανα και εγω και απο το 1992 εφυγα απ'την Ελλαδα και ειμαι 15 χρονια πορνομεταναστης στη Ρωσσια
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
παντος οι Ρωσσιδες ειναι πολυ κριες στο κρεβατι.μην κοιτατε τοις πουτανες.αν τυχη καλη Ελεινιδα μπορει να κανει φανταστικο γαμησι.αλλα δυστηχως ειναι λιγες.οι Εβραικης καταγωγης κανουν καλο γαμησι.και για μενα ειναι πολυ ευκολες γιατι δε γουσταρουνε τους Ρωσσους.(γενικα ολες οι γυναικες στη Ρωσσια που εχουνε καποια αλλη καταγωγη και δεν ειναι στην εθνικοτητα καθαρες Ρωσσιδες θεωρουν τον εαυτο τους καλητερο και με Ρωσσους προσπαθουν να μην πηγαινουν καθολου.τους Ρωσσους καμια δεν τους θελει αλλα λογω ελληψεις αντρων πηγαινουν μαζι τους σα λυση αναγκης.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Μην τα ισοπεδωνουμε ολα. Δεν ξερω που κυκλοφορειτε, αλλα εχει κατι Ελληνιδες ρε παιδια, τυφλα να εχει ολη η Ρωσια. Παλι τρελλαθηκα σημερα, ειδα ενα απιστευτο μωρο. Εχω και συγγενη (δυστυχως ειναι συγγενης γαμωτο μου) απιστευτη γκομενα, χαζευεις και δεν μπορεις ουτε να μιλησεις, αλλα τωρα που μεγαλωσε λιγο, καβαλησε το καλαμι και εχει πιασει το νοημα, οπως ολες.
Λοιπον στο θεμα μας τωρα.
Το καλοκαιρι υπαρχει η παραλια της Κατερινης και οι γυρω παραλιες. Εκει με πληροφορησαν φιλοι μπουρδελιαρηδες οτι γινεται πανικος απο Ανατολικο μπλοκ, διοτι ερχοντουσαν για φτηνο τουρισμο και ειναι σχετικα πιο κοντα η Βορεια Ελλαδα. Και τους εφερναν (οικογενειες και σολο, πολυ πιπινι δηλαδη) τουριστικα γραφεια.
Και υπηρχαν μωρα στις παραλιες και το βραδυ στα μπαρακια.
Για τις παραλιες το ειχα διαπιστωσει και εγω μια μερα που ειχα περασει πριν απο δυο χρονια, παιδια τρελλαθηκα............ απο τοτε ακομη να τελειωσει η δουλεια για το σπιτι :jerking:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εγω προτιμαω οχι καθαρα Ρωσσιδες το ιδανικο πιστευω για μενα ειναι μιση Ρωσσιδα μιση τσιγγανα.επισης με ξετρελενουν οι Τσετσενες αλλα ειναι πολυ λιγες και δυσκολες.αλλα αξιζει.επισης καυλιαρες ειναι οι Ουκρανικης καταγωγης με μαυρα μαλλια και γαλανα ματια-οσο για τα μερη για καμακι που ειναι και το θεμα μας που εχουμε ξεφυγει:παλια το καμακι γυνοτανε στο δρομο και στο μετρο μπορουσες να καμακωσεις καλα μουνια.και τωρα πεζει αλλα οχι τοσο.στις ντισκο καμακωνω και το προτιμαω.αλλα το μελλον ειναι στο ιντερνετ.πολυ ευκολο και βγαζεις θεομουνα.το κακο ειναι οτι εχει πολλες σοβαρες που πανε μονο για γαμο.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
για πεs πιο πολλα για τιs παραλιεs και εκει γυρω.
απο ιντερνετ που ομωs? γιατι υπαρχουν διαφορα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
για πεs πιο πολλα για τιs παραλιεs και εκει γυρω.
απο ιντερνετ που ομωs? γιατι υπαρχουν διαφορα
σε ολα τα Ρωσσικα σαιτ γινεται παιχνιδι αλλα πρεπει να ξερεις Ρωσσικα.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εσυ ξερειs?ειναι δυσκολα στην εκμαθηση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom